Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kovboj Jim Lacy, přezdívaný Nevada, vyhraje 7000 dolarů a rozhodne se zkusit štěstí v nevadském městě, kde nedávno propukla zlatá horečka. Při příjezdu je obviněn ze zabití Bena Ida, který u sebe měl podobný obnos hotovosti, a zatčen. S pomocí svých dvou přátel se mu sice podaří dostat se z vězení, ale očistit své jméno a dopadnout vraha bude muset sám. Nečekané spojence nalezne v místní zpěvačce a překvapivě i v dceři zavražděného. Western natočený volně na motivy knihy Zanea Greye. (Nevada)

(více)

Recenze (3)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Priemerny western zo 40. rokov, Robert Mitchum bol dobry herec a vedel hrat, ale tuna sa sekol. Namet je priemerny, dialogy miestami az podpriemerne a maketa westernoveho mestecka nic moc. Este stastie ze o par rokov natocil Big Steal 1949 s Jane Greer. 50 % ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Béčkový western nemá nijak zvlášť originální nebo zábavný příběh, ale za to disponuje skvělým Mitchumem, kterému se tehdy rozjížděla jeho hvězdná kariera a také krásnou Anne Jeffreys. ()

Reklama

ilclassico 

všechny recenze uživatele

Film svým zpracováním patří do 30. let, jistý týpek zvaný John Wayne by o tom mohl vyprávět. Nechtěně úsměvné. V rámci žánru za 2. ()

Zajímavosti (2)

  • Film je natočený na motivy knihy Zanea Greye. (AngelusCZ)

Reklama

Reklama