poster

Love Impossible! (festivalový název)

 • Indie

  Pyaar Impossible!

 • Austrálie

  Pyaar Impossible

Komedie / Romantický

Indie, 2010, 140 min

Režie:

Jugal Hansraj

Scénář:

Uday Chopra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  To musí být tím, že celý západní svět postrádá x-factor. Protože udělat to samé po evropsku nebo hollywoodsku, tak se na to nedá dívat. Prostě nerd se náhodou stane chůvou dívčiny, kterou 7. rokem platonicky miluje... pohádka, ještě na škole jí zachránil život, ale ani tehdy si ho nevšimla. Pak se do toho zamotala krádež softwaru a celé to vlastně nemá vůbec zvláštní smysl, Uday Chopra skutečně není můj ideál, ale Priyanka na něj měla nějaký zvlášť dobrý vliv a sama dokázala posílit svou dokonalost ještě o další úroveň. Jak tohle dělá nechápu, ostatně ani nemám moc příliežitost po tom pátrat, protože ještě pořád hledám čelist kdesi v suterénu.(22.2.2012)

 • Yara8
  *****

  Nádherný film!! Překrásný děj, i když se dá už předem říct, jak to dopadne. Musím říct, že Advika Yadav je opravdu sladká (i když je zezačátku na zabití xD) Dávám 5 hvězdiček, protože se film okamžitě zařadil mezi mé nejoblíbenější a písničky poslouchám pořád dokola :) A taky jsem si na konci pěkně pobrečela.(25.7.2010)

 • Niktorius
  ****

  It's possible! Můžete mít nízký rozpočet, nezkušeného producenta (a zároveň nepříliš zdatného herce), protivnou holčičku v klišoidní roli ultrazlobivého dítěte a naivňoučký, předvídatelný scénář, ale když se do práce pustíte s láskou, vytvoříte příjemný a zábavný film, který já osobně oceňuju víc, než americké filmy podobné žánrové a produkční kategorie. A není to ani tak zázrak, jako dobrá práce režiséra a hlavně Priyanky Chopry, v níž dřímá značný komediální talent a čím dál víc mi začíná být jasné, že ta toporná barbínka z Krrishe byla jen jakýmsi nárazovým poklesem herecké kondice. Inu, my osamělé duše občas sladce optimistické příběhy o looserech, co nakonec uspěli v kariéře i lásce, můžeme. Kór, když je zrovna toho Valentýna, že jo... 70%(15.2.2010)

 • IQ Tiqe
  ****

  Můj názor bude hodně zkreslený, protože jsem u filmu strávil půl dne s přepracováváním titulků. Tím pádem jsem některá možná trochu hlušší místa viděl jen jednou, zatímco všechna konverzační hned několikrát. Z filmu mám jednoznačně dobrý pocit, byť zápletka je podle mě nesmyslná, děj průhledný a je to zas jen o tom JAK - vše podstatné je nalinkované dopředu a jen je otázka, JAK se tvůrce vypořádá s průběhem romantické komedie. Podle mě to zvládl slušně. Už mi tolik nevadily (v indických filmech všudypřítomné) doprovodné songy, které nesou část děje; dokonce mi v určitých chvílích připadaly velmi vhodné. Nad některými kýči jsem samozřejmě musel přimhouřit oči, ale ty zase kompenzovaly romantické dvojsmysly, byla to zábava, milý film, který není pro každého. Kdo si myslí už teď, že to je odpad, ať neztrácí čas. Za mě 75%. SPOILER Navíc mě na konci fakt dostal hrneček s Einsteinem a "It's possible."(2.5.2010)

 • elanista1
  ****

  To je kúzelný film ako z rozprávky, úplne som podľahol a nehanbím sa. Postupne si zvykám, že indické filmy sú zväčša postavené na nehoráznych náhodách, ako aj tento. Ten kto hľadá vo filmoch za každú cenu logické nedostatky, tu nie je na správnej adrese. Pyaar Impossible! má úplne rutinný a neoriginálny romantický námet /ale celkom poteší aj pasáž s ukradnutým softvérom/, ale to rozprávkové čaro mu rozhodne nemožno uprieť. Chápem, že ten film nie je dokonalý ale zdvihol mi náladu a trocha ma vo vnútri prebudil, svojou naivitou a rozprávkovou atmosférou. Je to len druhý romantický film z Indie a obe ich s prehľadom zaraďujem na úplne popredné priečky môjho osobného rebríčka medzi všetky tie nudné a otravné americké romantické komédie. Ale zas na druhej strane je pravda, že k šťastiu mi stačí len pohľad na Priyanku Chopru, ale tým neznevažujem kvality tejto rozprávky!(5.4.2014)

 • - Když Abhaye (Uday Chopra) budí budík a říká mu různé zajímavosti, mimo jiné tvrdí: "Věděl jste, že nejvyšší prvočíslo je 13 395?" To ale není pravda, prvočísel je nekonečně mnoho. 13 395 navíc vůbec není prvočíslo. (IQ Tiqe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace