poster

Love Impossible! (festivalový název)

 • Indie

  Pyaar Impossible!

 • Austrálie

  Pyaar Impossible

Komedie / Romantický

Indie, 2010, 140 min

Režie:

Jugal Hansraj

Scénář:

Uday Chopra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  To musí být tím, že celý západní svět postrádá x-factor. Protože udělat to samé po evropsku nebo hollywoodsku, tak se na to nedá dívat. Prostě nerd se náhodou stane chůvou dívčiny, kterou 7. rokem platonicky miluje... pohádka, ještě na škole jí zachránil život, ale ani tehdy si ho nevšimla. Pak se do toho zamotala krádež softwaru a celé to vlastně nemá vůbec zvláštní smysl, Uday Chopra skutečně není můj ideál, ale Priyanka na něj měla nějaký zvlášť dobrý vliv a sama dokázala posílit svou dokonalost ještě o další úroveň. Jak tohle dělá nechápu, ostatně ani nemám moc příliežitost po tom pátrat, protože ještě pořád hledám čelist kdesi v suterénu.(22.2.2012)

 • elanista1
  ****

  To je kúzelný film ako z rozprávky, úplne som podľahol a nehanbím sa. Postupne si zvykám, že indické filmy sú zväčša postavené na nehoráznych náhodách, ako aj tento. Ten kto hľadá vo filmoch za každú cenu logické nedostatky, tu nie je na správnej adrese. Pyaar Impossible! má úplne rutinný a neoriginálny romantický námet /ale celkom poteší aj pasáž s ukradnutým softvérom/, ale to rozprávkové čaro mu rozhodne nemožno uprieť. Chápem, že ten film nie je dokonalý ale zdvihol mi náladu a trocha ma vo vnútri prebudil, svojou naivitou a rozprávkovou atmosférou. Je to len druhý romantický film z Indie a obe ich s prehľadom zaraďujem na úplne popredné priečky môjho osobného rebríčka medzi všetky tie nudné a otravné americké romantické komédie. Ale zas na druhej strane je pravda, že k šťastiu mi stačí len pohľad na Priyanku Chopru, ale tým neznevažujem kvality tejto rozprávky!(5.4.2014)

 • fun145
  *****

  Úžasný soundtrack, úžasná Prianka Chopra, zaujímavý príbeh, aj keď viac menej predvídateľný, omnoho lepši romanticky film, než 90 % americkej produkcie, áno presne tak, 90%, bollywoodske filmy si zakladajú nie len na príbehu, ale výrazne aj na hudbe, v tomto filme to však vyšlo geniálne, síce sa opakujem, ale neviem si pomôcť, jednoducho perfektný soundtrack ktorý ešte viac zvýraznil vcelku zaujímavý príbeh. Nemám čo dodať. Snáď len 'Possible, yeah'. A čo sa týka hodnotenia, tak nie 'Possible', ale 'For Sure 100%'.(30.7.2012)

 • IQ Tiqe
  ****

  Můj názor bude hodně zkreslený, protože jsem u filmu strávil půl dne s přepracováváním titulků. Tím pádem jsem některá možná trochu hlušší místa viděl jen jednou, zatímco všechna konverzační hned několikrát. Z filmu mám jednoznačně dobrý pocit, byť zápletka je podle mě nesmyslná, děj průhledný a je to zas jen o tom JAK - vše podstatné je nalinkované dopředu a jen je otázka, JAK se tvůrce vypořádá s průběhem romantické komedie. Podle mě to zvládl slušně. Už mi tolik nevadily (v indických filmech všudypřítomné) doprovodné songy, které nesou část děje; dokonce mi v určitých chvílích připadaly velmi vhodné. Nad některými kýči jsem samozřejmě musel přimhouřit oči, ale ty zase kompenzovaly romantické dvojsmysly, byla to zábava, milý film, který není pro každého. Kdo si myslí už teď, že to je odpad, ať neztrácí čas. Za mě 75%. SPOILER Navíc mě na konci fakt dostal hrneček s Einsteinem a "It's possible."(2.5.2010)

 • ScarPoul
  ****

  Hovorte mi, že som teľa, ale ja keď vidím Priyanku ako hádže ten svoj úsmev do kamery a potom vrtí svojími bokmi pri nejakej infantilnej piesni, strácam akýkoľvek náznak konštruktívnej kritiky. Love Impossible! je ten najtypickejší film o láske loosera s krásnou babou, ale je natočený a spravený perfektne. Perfektne v tom zmysle, že tam funguje, chémia, vtip aj dráma. Viac mi naozaj netreba. Hodnotový filmík, kde na konci aj zloduch uzná, že bol prekabátený, je vďaka indickým hercom a ich charizme neuveriteľne funkčný. Niečo také sa američanom len málokedy podarí. Pre mňa ulitmate guilty pleasure.(14.2.2013)

 • - Když Abhaye (Uday Chopra) budí budík a říká mu různé zajímavosti, mimo jiné tvrdí: "Věděl jste, že nejvyšší prvočíslo je 13 395?" To ale není pravda, prvočísel je nekonečně mnoho. 13 395 navíc vůbec není prvočíslo. (IQ Tiqe)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace