Last of the Living

Komedie / Horor

Nový Zéland, 2009, 88 min

Logan McMillan

A pak že je zombie žánr mrtvej, hovno mrtvej, nemrtvej! Samozřejmě to není žádnej Úsvit mrtvých, mno není to ani žádnej remake Úsvitu mrtvých, ale ten Ús...měv (nejen) mrtvých to na ksicht přilepí a nepustí až do závěrečných titulků. Je to teda poloamatérština jak fik, ale o to nadšenější ("Braaainsss!", joo, kurde, i tohle tam zazní).(8.6.2016)

Já normálně začínám nesnášet zombie komedie. Protože to tu a tam je poměrně zábavné jako komedie, ale ty zobmíci to trochu kazí, protože jako zombie filmy to stojí za starou bačkoru. A to je přesně případ tohohle hodně levného, snad i poloamatérského, ale lehce zábavného filmu. Je to sice jednoduché, tu a tam trošku přitroublé, ale zasmál jsem, se, to jo. 2,5*(10.2.2014)

Další ze zombie comedy filmů, s kterými se poslední dobou rozerval pytel. Začátek filmu byl opravdu dobrý a vyšlápnul tím správným směrem, atmosféra zombie filmů, komediálnost, prostě paráda, už jsem doufal, že se film bude ubírat tímto směrem, až do konce. Ovšem v polovině přišlo zděšení v podobě zombie kněze s hubou od kečupu a sestupný pád se konal, až téměř do konce filmu, kdy zas nabral trochu na obrátkách, ale to již bylo pozdě. Začátek za 4 hvězdy, konec za 2 né-li jen jednu. Popcornová B-čková zábava. Sečteno a podtrženo 45% .(2.12.2009)

• anderson

Zombie žáner je pravdepodobne nevyčerpateľnou studnicou nápadov ak máte talent. K deju: 3 pošahanci a jedna kočka (tiež pošahaná :-)) ako poslední preživší vo svete plnom zombíkov. Masky sú slabšie a zombíci pre tentokrát nešprintujú, ale komediálna stránka prevažuje. Taký novozélandský SHAUN OF THE DEAD. Ale o triedu slabší. (17.5.2009)(17.5.2009)

• kaylin

Snímek je do jisté míry akční, ale přitom není vůbec napínavý. Sem tam je vám naprosto jedno, co se stane a zda některý z hrdinů přežije, nebo ne. Charaktery jsou nějak napsané, ale díky tomu, že vás to vlastně ani moc nezajímá, nebudete si k nim vytvářet nějaká zásadní pouta. Film tak jen prolétnete a budete rádi, že skončí, protože ani v tom závěru není nic, co by vás mělo jakkoli naplnit.(1.8.2014)

• - Logan McMillan prohlásil: „Asi 90 % filmu jsme natočili za 5 000 amerických dolarů. Potom jsme setříhali trailer a nahráli ho na YouTube a vydělali tak 40 000 dolarů." (Cheeker)