Tak toto je ta největší úleťárna, jakou jsem kdy viděla a zasmála se u ní. Je to tak blbé a ztřeštěné až se tomu člověk směje. Tedy asi jen někdo. Chápu, že se to nemusí líbit všem. Film je postaven na hodně výstředním humoru, který nemusí sednout každému. Měl by se brát s nadsázkou, ostatně jako většina komedií s Jimem. On a jeho dvě tváře, společně s výborně vychovanými synky, Bílkem a v každé roli užásnou Renée, vytvořili sehranou partu, která mě bavila po celou dobu filmu. 3+!(8.3.2013)

Já nevím proč, ale ikdyž jde o pokleslý nenáročný humor, který se mi často v jiných filmech hnusí, tak pro tuhle komedii mám určitou slabost. Ani se nedivím lidem, kterým vtípky "by Farelly" nesedly, ale pokud jde o mě, tak když jsem si po chvíli zvykl na "trošičku" hrubější slovník opálených kloučků a "trochu" toho nechutného nevkusu, tak se jedná o nadprůměrnou zábavu s pár epickými hláškami, u kterých se mohu potrhat smíchy. Těsně před koncem bych dal zasloužilé tři hvězdičky, ale za finální "souboj" mezi Hankem a Charliem ještě přidám!(4.2.2012)

Luxusní komedie, kde má hlavní roli můj oblíbený Jim Carrey ! 2 hodiny zábavy v jednom nejlepších filmů tohoto herce, nemohu jinak než plným počtem hvězdiček hodnotit tento snímek, protože tento film jsem si ihned zamiloval. Výborná práce !! Konečně schyzofremie zobrazena jinde než v hororech a navíc když já má Jim. Ve filmu jsou úplně nejlpší hlášky :-)(18.1.2009)

teda, neviem ako ostatní, ale ja som túto komédiu (teda až na dabing) prijal celkom dobre. V scéne, keď sa v supermarkete po prvýkrát prebudí Hank Jim Carrey dokazuje, že čo sa týka grimás a ksichtov je number one a do vrecka strčí aj Mr. Beana, štíhla mladá Bridget Jones je na zahryznutie a tí traja černošskí synovia sú perfektní. Pár naozaj podarených scénok vyvažuje zopár menej podarených ale celkovo aj keď sa nejedná o nič extra nie je to nejaká stupídna komédia, tie ja poznám a je ich naozaj dosť(12.9.2005)

Tři negříci jdou,v řadě za sebou a Jim Carrry jde před něma se svou Irenou.Mistrovská komedie bratrů Farrellyových.Pro někoho nechutné.Pro mě kurevsky zábavné.Lepší než strkat péro do koláče.Všichni víme o čem mluvím.Jim Carrey je prostě komediant a ten jeho gumovej ksicht je pro komedie jak stvořenej.Ale vážné role mu jdou taky skvěle.Je to prostě klasa.(16.4.2015)

• - Okrem Kurnikovovej a Shanahana si vo filme zahral aj ďalší športovec - legendárny bývalý hokejista Cam Neely. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Scéna, kdy Charlie vyskočí z auta, byla natočena napoprvé. (HellFire)

• - Jedná se o první a poslední film Michaela Bowmana. (HellFire)