Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Derek
  **

  bratri farrellyovci musia byť dobrý idioti keď tak skvelý nápad, akým rozdvojený carrey určite je, pochovali nechutne trapnými gagmi, ktoré väčšinou vôbec nie sú ani vtipné a navyše humoru je tu zúfale málo. jediné čo tento nepodarok zachraňuje je na oko sympatická renée a carreyho traja synovia, ale to je asi tak všetko.(20.5.2004)

 • pornogrind
  *****

  Tři negříci jdou,v řadě za sebou a Jim Carrry jde před něma se svou Irenou.Mistrovská komedie bratrů Farrellyových.Pro někoho nechutné.Pro mě kurevsky zábavné.Lepší než strkat péro do koláče.Všichni víme o čem mluvím.Jim Carrey je prostě komediant a ten jeho gumovej ksicht je pro komedie jak stvořenej.Ale vážné role mu jdou taky skvěle.Je to prostě klasa.(16.4.2015)

 • Cervenak
  ***

  Každý muž, ktorý sa pokúšal močiť tesne po súloži, veľmi dobre vie, že toto je film zo života ;-). Videl som to viackrát a nebyť premrštenej stopáže (asi tak o polhodinu), dal by som o hviezdičku viac. Traja čierni synovia, ktorí sú hyperinteligentní, ale stále používajú černošský slang, sú jedna z najvtipnejších vecí, ake kedy kinematografia vôbec zrodila...(16.7.2007)

 • Marsik
  ****

  HBO COMEDY - Humor, zde nastolený, je místy zvrhlý, nechutný, povrchní a nevkusný. Každopádně nemohu jinak, než dát kladné hodnocení a 4 hvězdičky, byť je to hrozná magořina :-) Protože od té doby, co znám Carreyho v roli policajta Charlieho, viděl jsem ho snad už 5x a pokaždé jsem se zkrátka bavil a smál. Prvních 20 minut je nejlepších a člověk se fakt pořád tlemí. Když se na place objeví Renné, vtipy už nejsou tak časté a dobré, ale každá scéna s Charlieho syny to opět pořádně nakopne. Mě osobně ti 3 černoši pokaždé rozesmáli, byť mluvili jak dlaždiči :) CZ dabing (zejména pan Dejdar) skvělé zábavě také dopomohl, takže Já, mé druhé já a Irena bude nejspíš napořád jedna z mých nejoblíbenějších ujetých komedií, co znám. 75%(12.4.2014)

 • Handle
  **

  Šíleně rozporuplný film, kde individuálně záleží na vkusu a stylu humoru každého. Já budu nejspíš padat do skupiny, která říká, že jde o trapnou podívanou, i když jsem si opravdu myslel, že by se mi to mohlo líbit - avšak mnohdy je film opravdu nevkusný a přepísklý... na druhou stranu má však tento snímek pár velmi vtipných scén, takže to úplná hrůza nebyla. Ale na mě prostě až moc úlet! :)(29.11.2010)

 • - Bobby Farrelly si zahrál kněze ve zpovědnici a Peter Farrelly nadaboval umírající krávu. (HellFire)

 • - Duševní choroba, kterou Charlie trpí, není ve skutečnosti paranoidní schizofrenie, jak ve filmu zazní, ale disociativní porucha identity. Tyto dvě nemoci lidé často zaměňují, přestože nemají nic společného. (Ilus)

 • - Charlieho velmi rychlý odpočet do devíti ve scéně shazování auta do lomu byl improvizovaný a lze poznat, že Renée Zellweger byla zjevně překvapena. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace