Skvostně >ujetá< PÍČOVINA - a to slůvko zdůrazňuji - protože je maximálně výstižné. I když by to tedy taky mohla být kokotina, že... ;o) . . . Škoda, že humor je v téhle >Fárre-Cárre< taškařici tak nevyrovnaný - od geniálních pšoukůdžouků (scéna s krávou, egovibrátor, ustřelený palec - etcatd... :-) až po zbytečné grimasy a pitomosti (např. kojení)... Nemá asi cenu zybytečně pitvat film tohoto zrna - prostě je to řemeslně zručně natočená a MÍSTY VELMI VTIPNÁ - píčovina... :o)))(17.7.2007)

• Wacoslav1

Mno tak tohle už mě vážně nebaví. Nikdy jsem nebyl nějakej extra Carreyho fanda, ale hlavně se držím zásady, že všechno se jednou okouká a to je přesně příklad tohohle filmu. Demence je ok, ale všeho s mírou.15%(9.11.2014)

• D.Moore

To je ale břečka.(16.8.2015)

• castor

Schizofrenie trochu jinak!! Přiměřeně vtipný Jim Carrey v ultravulgární taškařici, která nejprve představuje Charlieho coby slušného poldu, kterému prchla manželka s černým liliputánem a na krku zanechala (až kultovní) černá trojčata. Ventil pak Charlie našel ve svém alter egu, které popustilo uzdu a z Charlieho je vzápětí magor Hank, co topí ukecané holčičky v kašnách. Nezastavitelní bratři Farrellyové měli naprosto volnou ruku a do scénáře tak pronesli neuvěřitelné množství vulgarit, které zesměšňují kdekoho. Konstelace těch povedených vtipů je ale minimální, nesmyslná zápletka i přepálená stopáž navíc ubírají další bodíky. V miniroličkách se pro zajímavost objeví např.tenistka a modelka Anna Kournikova nebo hvězdný hokejový veterán Brendan Shanahan.(8.5.2008)

Jim Carrey v typické roli. Zábava je dobrá, ti tři černoši jsou kabrňáci a Carrey předvádí opět své osobité divadýlko. Některé scény jsou dobře zapamatovatelné a velmi vtipné, jiné zase divné až trapné. Lehce nadprůměrná komedie se zkušenými herci v hlavních rolích. 70%(31.12.2007)

• - Most, po kterém na konci filmu Charlie přechází, spojuje Jamestown s Newportem. (HellFire)

• - Ve scéně na mostě je Charlie (Jim Carrey) střelen do palce na pravé ruce. Na konci snímku má při líbání se s Irenou (Renée Zellweger) však ovázanou ruku levou. (DivX)

• - Jeden z Charlieho (Jim Carrey) synů pochybuje o tom, že je Pluto planeta. Šest let od natočení snímku bylo skutečně rozhodnuto, že Pluto planeta není. (Corpsegrinder)