Šílené kreace ještě šílenějšího Carreyho, trio "dlaždičských" černochů a nezvykle hubená Bridget Jones ... k tomu stačí přidat pár opravdu nechutných momentů s těmi povedenými a vyjde z toho celkem průměrná americká komedie s obrovskou koncentrací derivátů "fuck" a "bitch". Zkrátka film, který má i přes své nedostatky přece jenom něco málo do sebe.(11.1.2011)

Mne, ani môjmu druhému ja nepripadalo na tejto komédii nič tak vtipné, aby som ju mohol považovať za vtipnú a aby som mal niekedy chuť si ju pozrieť znova. Tie tri hviezdy sú dosť nadsadené, Carreyho je mi občas ľúto, že nechápe, kde je miesto bývalých úspešných komikov, hlavne potom, aké výkony už dokázal podať v niekoľkých výborných drámach.(19.9.2012)

Tak tohle bylo opravdu dobré.Tvrdím už dlouho,že Carrey je oficiálně cvok,taky jsem ze všeho hodně vyšinutej,ale jeho výhoda je,že emu za to platí,ale jiným lidem by leda ta dali svěrací kazajku.Pokud máte rádi ujetější humor,který se neštití skoro ničeho tak se budete náramně bavit.Jelikož já se bavil tak dávám za mě 80 % a čtyři hvězdy.(18.10.2014)

• Slarque

Mary byla pravděpodobně vrcholem tvorby bratrů Farrellyových. Tohle mělo sice slibný námět i obsazení, ale na komedii mi to přijde málo vtipné. Carreyho grimasy občas vypadají spíš pitomě než vtipně a film skoro nic jiného nenabízí. Nejlepší je ovšem trojice Carreyho „synů“, která byla zábavná prakticky pokaždé, když se ve filmu vyskytla. Což nebylo zrovna často, ale na druhou hvězdičku to stačilo.(6.11.2004)

Jim Carrey dokáže vždy báječně pobavit, v roli schizofrenika [Charlie (hodný, klidný) vs. Hank (agresivní, zlý)] je nepřekonatelný. Když dojde na rvačku mezi Charliem a Hankem nedá se nesmát. Následující text obsahuje SPOILER Scéna zabíjení krávy mi přišla taky vtipná, kolik padlo ran? 6, 8? A nakonec kráva zase zabučí a on jí začne škrtit a strká prsty do nosu, aby jí udusil - nakonci filmu kráva s krunýřem na krku, dokonalé. Hankova plastická operace brady stála za to - "Tati, když budeš teď smrkat, tak si rovnou můžeš vytřít i prdel." - ano, brada opravdu vypadala jako pěkné vyšpulené pozadí. Scéna s vaginálním krémem a následně kojencem působí nechutně, ale člověk se zasměje i tak. Konec SPOILERU Pro mě komedie na úrovni, nejen díky Carreymu, ale také Renée Zellweger.(28.11.2010)

• - Bobby Farrelly si zahrál kněze ve zpovědnici a Peter Farrelly nadaboval umírající krávu. (HellFire)

• - V jedné scéně v motelu lze v záběru spatřit řádně rozbitý meloun, o němž se ale herci nijak nezmiňují. To proto, že scéna s melounem byla nakonec vystřižena. Důvodem byl film Prci, prci, prcičky, ve kterém se podobná scéna odehrávala s koláčem. Autorům tedy přišlo nevhodné tuto scénu do filmu zakomponovat. (HellFire)

• - Charlieho velmi rychlý odpočet do devíti ve scéně shazování auta do lomu byl improvizovaný a lze poznat, že Renée Zellweger byla zjevně překvapena. (HellFire)