poster

Film o neporozumení - Nezmením sa! (TV film)

Dokumentární / Hudební / Krátkometrážní

Československo, 1989, 32 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • MM_Ramone
  *****

  "Nezmením sa, nezmením sa nie! Nepredám sa, nepredám sa nie! A nevzdám sa, a nevzdám sa nie! A nezradím vás, a nezradím vás nie! Mnohým ľuďom sa nepáči, že sa nám stále neráči byť ako oni, takí ako oni. Že vraj už sme vyšli z módy, nemoderní nepotrební tak ako oni, presne ako oni. Nám stačí, že nás to baví a že nás nemajú radi tí idioti, otravní idioti. Nezmením sa, nezmením sa nie!" Zóna A!!! Nezmením sa! Zóna A vždy bola a navždy aj bude pre mňa vrcholom tuzemského punku. To sa nikdy nezmení! *****(13.12.2018)

 • anderson
  ***

  Ďalší dokument o fenoméne zvanom ZÓNA A. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Režisérom je PETER SEDLÁK. (18.5.2009)(18.5.2009)

 • S.i.d.
  ***

  Teda čekal jsem od toho víc. Dokument nebyl tak ani o Zóně A, ale spíš to byla anketa na téma : "Co si myslíte o Zóně A?" Na druhou stranu přestože jsem se moc nových věcí nedozvěděl, nebylo špatné sledovat názory ostatních lidí na tuto kapelu. Celkové hodnocení je průměr - ten kdo tuto kapelu nezná si udělá základní představy kdo to asi je a ten kdo o nich má nějaké znalosti si vyslechne jaký názor na ně mají ostatní.(10.5.2011)

 • Jello Biafra
  ****

  Zóna A je jednou z mojich obľúbených kapiel. Dokument zachytáva kapelu v období keď už u nich nehral druhý gitarista Sveťo Korbel. Sú tu rozhovory s členmi kapely aj s fanúšikmi. PO všetkých stránkach podarený dokument. O to väčšia škoda že dnešná podoba Zóny A je len ubohou paródiou na staré zlaté časy kedy vydávali jeden hit za druhým.(18.3.2011)

 • Olík
  ***

  Malá pouliční anketka na téma „Zóna A“. Pozoruhodné je, že mladiství respondenti pouze neopakují stokrát omleté „já jsem punkáč a dělám si co chci“, ale jejich názory na Koňýka a spol. mají hlavu a patu a často vystihují podstatu kapely zasvěceněji, než přemoudřelé články hudebních kritiků.(3.8.2012)

 • feefoo
  ****

  Kronika. Islanďania majú svoj Rokk i Reykjavík, od nás pochádza aspoň niečo, aj keď skromné, čo mapuje slovenský punk osemdesiatych rokov.(26.7.2010)