Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do města iluzí Las Vegas přijíždí pohledná Taťána se svými kamarádkami. Je dcerou kouzelníkovy asistentky, která tragicky přišla o život při nevydařeném triku. Proto jí láká návštěva populární kouzelnické show Krella Dariuse (Billy Zane). S pomocí iluzionistovy půvabné asistentky Samanthy (Bai Ling) diváci snadno podléhají Dariusově důvtipu a kouzelnickým schopnostem a neodolá mu ani Taťána. I přes okouzlení si ale uvědomuje, že Darius má informace o matčině smrti a také že rozhodně nešlo o nešťastnou náhodu. Dívčino pátrání po tom, co její nový partner skutečně ví a neví, však spustí sérii hrozivých událostí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

sochoking odpad!

všechny recenze uživatele

Ty vole! Nepodarený klon Arnolda Schwarzeneggera v úlohe detektíva Orloffa ! Buhahááááá...!!! Chlap monotonne odsypával text bez akejkoľvek mimiky či citového prejavu, čo by určite dva krát lepšie zvládol i RoboCop. A to nehovorím o tom, že som mal pocit, že všetci v tomto filme, ktorý bol skôr TV filmom, boli našrot, špeciálne agent Rogers! A už vôbec bych tomu nálepku thriller nedával, pretože jediné, čo som mal napnuté, tak to boli moje viečka, aby som nezaspal! No, asi začnem pozerať hodnotenia predtým, ako sa do niečoho pustím, bo takéto prekvapenia ma stoja hodne. A nemyslím len drahocenný čas ! ()

Andersis 

všechny recenze uživatele

Několik příšerných kravin se tam našlo, ale to vůbec nevadí, protože Billy Zane vytahuje film o třídu výš. Robert Davi, Armando Assante, Andrew Divoff, herci kteří se sekli v béčkových vodách, což je podle mě sakra smůla protože ve filmu odvádějí svůj standart který je, ale lepší než výkony dnešních teenagerů v hororech, CSI atd. Celkově to mělo zajímavou atmosféru a i přes levnější technické zpracování je to vcelku pohodový film, kterým zabijete 84 min volného času. Vypněte mozek, nehrejte si na detektivy a nechte at to za vás vyřeší postavy :) ()

Reklama

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Nezaujalo, nebavilo, ale zato dostatočne nudilo...Po celú dobu sa film tvári tajomne, akurát že tá tajuplná maska nie je dostatočne presvädčivá a samotné vyvrcholenie zostáva rozpačité a divák má z neho pocit ako keby bol o niečo ukrátený. Príbeh ako keby zastal niekde na polceste a teda uspokojenie z pozerania tohoto snímku nemá šancu príjsť....Aby som to zosumarizoval: B-čkový snímok postradajúci príťažlivý element s krimi zápletkou ktorý nemá nič čo by diváka mohlo uspokojiť....možno akurát scény s kúzlami....( a možno by som dal aj dve ** ale keďže záver bol aký bol dávam len jednu ). ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Do mesta iluzí Las Vegas prichádza Taťána so svojími kamarádkami. Je dcérou kúzelníkovej asistentky, ktorá tragicky prišla o život pri nevydarenom triku. Preto ju láká návšteva populárnej kúzelníckej show Krella Dariusa (Billy Zane). Tatiana si uvedomí, že Darius by mohol mať nejaké informácie o smrti jej matky. Toto zistenie však spustí sériu záhadných úmrtí jej priateliek. ... ()

merigieren 

všechny recenze uživatele

Jde o hororovou detektivku, ze začátku si to vybuduje celkem hezkou atmosféru (dokonce i neškodné zabodávání mečů může mít jiný nádech, když víte, co víte). Kouzla s 100$ nebo proházky po vodě neuškodí. Vše je zahaleno tmou a stínem. Policie se pomalu plíží k závěrečné kulce. Začátek mě zaujal a pak to šlo jen setrvačností... ()

Reklama

Reklama