Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vězeňský dozorce Vince Rizzo (Andy Garcia) má strašné tajemství. Vlastně má několik tajemství. Jedním z nich je fakt, že se touží stát hercem. A tak po večerech tajně navštěvuje hodiny herectví. Za jeho nepřítomnosti se mu začíná odcizovat celá jeho rodina. Přicházejí pravidelné hádky se ženou, synem i dcerou. Poslední kapkou je pak Vinceho náhlé rozhodnutí přivést do domu mladého odsouzence, kterému chce pomoci začlenit se do společnosti. Každý člen rodiny má svá velká tajemství a problémů přibývá. Vše neodvratně dospívá do okamžiku, kdy se křehká struktura lží zhroutí. Všichni zúčastnění se ze všech sil snaží tento konec odvrátit. Vypadá to ale, že právě tajemný trestanec je tím správným katalyzátorem, jenž pomůže pravdě na světlo. (Brady)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (98)

Wormboy 

všechny recenze uživatele

Asi najlepsie ako je mozne tento film oznacit, je prirovnat ho k ihle v kope sena. Vyzadovalo obrovske usilie v nespocetnom a neprebernom mnozstve filmoveho balastu, najst ho a dostat sa k nemu. Toto "usilie" sa vsak vyplatilo, pretoze City Island je presne Tym malym a nenapadnym filmom, ktore su jednoducho na nezaplatenie. Ponukaju obrovsku davku ludskosti, vtipu a nehraju sa pri tom na nic, cim nie su... Jeden a pol hodiny priblbleho usmevu na tvari....4,5/5* ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Hneď od začiatku som vedela, že sa mi to bude páčiť. Šialená rodina - a to doslova - hlava by ma asi bolela u nich na obede. Viem, všetci máme nejaké tie tajomstvá, tieto tu boli tak trošku neobyčajné. Herci boli výborní a Garcia doslova žiaril. Muzika tiež parádna. Ezra ako vždy divný. Naozaj pozitívny film, páčilo sa mi. ()

Reklama

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Otec bachař chodí do kurzu herectví, před rodinou to tají. Matka má pocit, že ji manžel nějak uniká, snad podvádí, před rodinou to tají. Dcera je striptérka, před rodinou to tají. Syna vzrušuje krmení extrémně obézních žen, před rodinou to tají. Otec má ještě jednoho syna s jinou ženou, kterého si vezme domů na probaci z vězení, obojí (vězení i příbuzenství) oba tají. A já se ptám: "Kdo ještě neví, jak tahle americká komedie bez humoru, ale plná rodinné soudržnosti skončí?" Řekneš-li, čtenáři: "Já," nejspíš bys měl požádat POMA, aby ti na ČSFD zrušil účet. Slabé **. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, ze začátku mě to vůbec nebavilo! Musela jsem si tento film pustit dvakrát, jelikož jsem to poprvé vypnula asi tak po 15 minutách nudy, ale jsem ráda, že jsem si ho pustila podruhé, jelikož to opravdu stálo za to. Je to hodně vtipné a nevšední, jednoduše originální. Bavila jsem se a to hodně. Postavy jsou skvělé až na Emily Mortimer - tu opravdu nemusím, vůbec se tam nehodila a její mastné vlasy mě celkem iritovaly. O vtipné scénky a celkově vtipný snímek vážně není nouze. Rozhodně to stojí za to! ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

V jednoduchosti je krása! Vezměte rodinu, každému členu přiřaďte nějaké tajemství, zálibu, úchylku, problém, něco, co před ostatními skrývá, nenásilně je šoupněte na pár dní na jedno místo a máte film. A to dokonce přirozeně vtipný film, protože jste měli kliku a vybrali herce, kteří k sobě pasují a působí přirozeně. # Otec rodiny, ve které jsou hádky na denním pořádku, dělá dozorce v base. Jednoho dne ve vězení objeví svého syna, o jehož existenci sice ví, ale nikdy ho neviděl (natož pak jeho žena a děti). Na podmínku ho vezme k rodině domů, ale nikomu neřekne, že jde o jeho syna. Navíc přijíždí na jarní prázdniny dcera, která studuje VŠ. Pak je tu ještě manželka a druhý (mladší) syn a zábava může začít. To je tak pro představu. Je to oddechovka; mě oslovila i pobavila; snad i někoho dalšího... 79% ()

Galerie (32)

Zajímavosti (2)

  • Všetky exteriérové scény boli filmované priamo na City Islande v Bronxe. Ak si pozriete túto lokáciu cez Google Maps a priblížite si východný koniec Horton Street v "street view", uvidíte dom Rizzovcov. Čudné však je, že dom oproti, kde bývala slečna Botero, je úplné iný. (MDesign)
  • Andy Garcia a jeho dcéra Dominik García-Lorido si zahrali aj vo filme otca s dcérou. (U_S_O)

Reklama

Reklama