poster

City Island

 • Velká Británie

  City Island

Komedie / Drama

USA, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  *****

  neotřelá americká komedie s odlehčenou atmosférou, nenucenými dialogy, úžasně vytvořenými (a zahranými) charaktery a skvěle vygradovanou pointou... malý velký film, který si nechce hrát na megasuper popcornový blockbuster, a to je přesně to, co mu svědčí... lež má krátké nohy a kór na městském ostrově s ní evidentně daleko nedojdete... 90%(12.6.2011)

 • Sonnik
  ****

  Truth is stranger than family. Perfektně rozehraná rodiná krize, které postupně spěje k jistému konci. Všichni lžou, ale nakonec budou muset stejně s pravdou ven. Všemu tomujně vede Andy Garcia, který si to po pacinovsku suveréně krácí celým filmem. Taková scéna na castingu, to bylo něco. Celkově je City Island příjemná maličká komedie, kterou zajisté nepohrdne žádný filmový fanda. Pohlazení po duši. "I´m Vince Rizzo..."(4.9.2010)

 • emma53
  ****

  Po opravdu dlouhé době jsem viděla opět herecký koncert Andyho Garcii. Sledovat ho mimo jiné např. při konkurzu uchazečů, byl pro mě opravdu zážitek. Od komedie se očekává humorný nadhled nad lidskými slabostmi a lidskou nedostatečostí, kde se problémy hlavního hrdiny nakonec podaří vyřešit a všechno dobře dopadne. To rozhodně mé očekávání splnilo. Díky za tip na tento skvělý film, byla jsem víc než spokojená, protože najít něco kvalitního v tom obrovském množství komedií se stává už téměř zázrakem.(13.6.2012)

 • misterz
  ****

  Taká talianska rodinka, v ktorej každý člen má nejaké to tajomstvo, ktoré pred svetom úpenlivo stráži až raz.... až raz príde niekto, kto všetko vráti na pravú mieru k všeobecnej spokojnosti... Taký priam až rozprávkový námet, ale na druhú stranu veľmi príjemný a pozitívne ladený. Začiatok bol síce trošku ťažkopádny, chvíľu mi trvalo kým som si na všetkých a na tú všeobecnú urevanosť zvykol, no našťastie sa to zakrátko rozbehlo, pričom dejová linka ma potom už neustále až do konca zásobovala zaujímavými a často i vtipnými situáciami. Koniec bol zo všetkého najlepší, také finálne odhalenia právd pred všetkými mám veľmi rád. Nadpriemer. 75/100(16.9.2017)

 • IQ Tiqe
  ****

  V jednoduchosti je krása! Vezměte rodinu, každému členu přiřaďte nějaké tajemství, zálibu, úchylku, problém, něco, co před ostatními skrývá, nenásilně je šoupněte na pár dní na jedno místo a máte film. A to dokonce přirozeně vtipný film, protože jste měli kliku a vybrali herce, kteří k sobě pasují a působí přirozeně. # Otec rodiny, ve které jsou hádky na denním pořádku, dělá dozorce v base. Jednoho dne ve vězení objeví svého syna, o jehož existenci sice ví, ale nikdy ho neviděl (natož pak jeho žena a děti). Na podmínku ho vezme k rodině domů, ale nikomu neřekne, že jde o jeho syna. Navíc přijíždí na jarní prázdniny dcera, která studuje VŠ. Pak je tu ještě manželka a druhý (mladší) syn a zábava může začít. To je tak pro představu. Je to oddechovka; mě oslovila i pobavila; snad i někoho dalšího... 79%(9.5.2010)

 • - Andy Garcia a jeho dcéra Dominik García-Lorido si zahrali aj vo filme otca s dcérou. (U_S_O)

 • - Všetky exteriérové scény boli filmované priamo na City Islande v Bronxe. Ak si pozriete túto lokáciu cez Google Maps a priblížite si východný koniec Horton Street v "street view", uvidíte dom Rizzovcov. Čudné však je, že dom oproti, kde bývala slečna Botero, je úplné iný. (MDesign)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace