Nejvytrvalejší ze všech televizních magazínů na české televizní scéně vysílá od září 1992. Za předchozích 12 let uplatnilo Buly originální styl hokejové zábavy. První magazín Buly má pořadové číslo 448. Při plánovaném rekordním počtu TV-utkání je možné, že během finále dovrší Buly hranici 500 odvysílaných dílů. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Já sice sleduju hokej většinou jen když se hraje MS nebo olympiáda. Musím ale uznat, že pánové jak ve studiu, tak i přímo na place odvádějí dobrou práci. Zárubu mám hodně rád a je z nich jednoznačně nejlepší. ()

kajda.l

I když v poslední době tento pořad moc nesleduji(může za to současné rozložení sil v českém hokeji), i tak si myslím, že se jedná o jeden z nejlepších sportovních pořadů vůbec..kvalitnější jsou snad jen "studia Olympijských her", tak mě tak napadá, kdy se tu i toto objeví:D.. Jinak souhlasím, že už to není takový nářez jako v 90tých letech, hlavně díky účasti "komerčních mužstev bez historie" (Slavia, Liberec, Karlovy Vary), ale to je všeobecný problém sportu jako takového. Jinak pár oblíbenějších mužstev samozřejmě mám, ale bez účasti Dukly Jihlava je to trošku pošmourné:(.. Doufám, že se někdy Ščerbanovi vize podaří naplnit(na správnou cestu po letech, to vypadá) a zase tento klub v ELH uvidíme.. DUKLA FOREVER:).. A jinak tento ročník ELH za účasti Komety Brno bude ještě větší břečka:)..musím si do brňáků trošku píchnout:).. ()

duklak2

Buly a na CSFD? Panebože, kam ta doba spěje?:-) Nu což, když už tady je, tak ho okomentuji. V 90. letech se mi tento magazín líbil více. V dnešní době to sleduji jen po očku. Hodně mi tam vadí Hosták. Kruhy má pod očima, jako kdyby měsíc nespal:-). A to jeho trapné čmárání při rozebírání situací mě vždycky vytočí. Ještě vás musím upozornit, abyste podle něj nesázeli. Ty jeho tipy na tipuj.cz mu skoro nikdy nevyjdou. Hokej miluji, ale ne v televizi!!! A extraliga bez Dukly není ono. Ježišmarjáááááá, kdo tento pořad sem nahodil??????? ()

Paxxx.cz

Můj nejoblíbenější pořad české televize. Profesionální moderátorské dvojce v čele s Robertem Zárubou a třeba Martinem Hosťákem. Často si tímto pořadem zpříjemňuji dny. ()

frashmaker

Takže jak to bylo s mými oblíbenými teamy? Nejdříve Dadák Vsetín, pak Plzeň a pak HC IPB Pojišťovna Pardubice. Ou jé. Dobrý pořad s nejlepšími sportovními komentátory. ()

vorheese

Dávám pět hvězdiček správcům ČSFD za zařazení Buly. Všude na světě by mělo být místo, kam si lidi můžou skočit postěžovat, že "už to není, co bejvalo". Tolik k hokeji na FILMOVÉ databázi a teď už si musím jít prostudovat burzovní indexy na porno.cz :-) ()

suicide

Hmmm... pořad, pořad, pořad... tak režiséra to nějakého pravděpodobně má... ale film to není, seriál to není... nemá to tady co dělat... ;) ()

higuain

Záruba je jasná jednička mezi českými sportovními moderátory a kolem něj se v průběhu let vytvořila velmi solidní moderátorská a expertská skvadra, jenž pro fanoušky hokeje (mezi které se rád hlásím) zprostředkovává tento sport kvalitní a pestrou formou. Kdo pochybuje o kvalitách hokejového vysílání na ČT, ať si vzpomene na ta mistrovství, která vysílala Nova. ()

Chrysopras

Nedokážu přesně říct, čim to je, ale pořad, který jsem před několika lety hltal prakticky každý týden, mi ted nechybí ani když ho nevidím třeba 1/2 roku. Vlastně už jen to play off mě v tý extralize zajímá. Což zdaleka neni jen kvůli pánům ve studiu, samozřejmě, ale nějakej průvan by to asi chtělo... ()

cariada

Kdo má rád hokej tak sleduje. Ale zase zároveň je jedno jestli ten hokej je v Buly a nebo není. Moderátoři jsou dobří a informace. Ale hodnotit se to nedá, tohle tu nemá co dělat. To by tu taky mohla být třeba Letní Olympiáda nebo Mistroství světa v hokeji. ()

LTeez

První a zároveň asi i jediný pořádný pořad se sportovním přenosem. Jeho kvalita bohužel ale docela upadá, hodnotím tedy spíše jeho průběh komplexně. Ps. : Zlomit elektronickou tužku !!! ()

Amroth666

Buly je mojí největší předností v televizi. Doba jde stále nahoru, takže je jasné, že to nebude pořád to stejné. Mění se ale akorát noví pracovníci ČT a vizáž ČT. Přenosy pořád vedou. Ohromně posunul celou tuto televizní úroveň hokeje Robert Záruba, kterému jsem za to strašně vděčný, jak se o vše stará a jak mu na tom záleží a jak jde vidět, že to nedělá pro prachy. U některých přenosů jsem zažil opravdové nezapomenutelné nervy a nemusíme chodit daleko. A když se do toho přidá Robert Záruba, Holzel, Dusík, Ondřej Zamazal, tak je to hokejový zážitek se vším všudy. Také me udivuje, že právě BULY je zde na csfd, ale na tom nic nezměním. Ještě jednu věc bych sem napsal: "Važme si našich reprezentantů a buďme na ně hrdí, teď ale nemyslím Jágra ani třeba Pavelce, ale kompletně všechny české sportovce!" ()

C0r0ner

V dnešní záplavě sraček, které televize produkuje (kvantita namísto kvality), se najdou pouze dva pořady, které opakovaně sleduji. Jedním z nich je Buly. Nejen, že jsou hokejové přenosy profesionálně komentovány a přenášeny, ale díky skvělým reportérům a expertům se toho člověk taky hodně dozví. Klenot ČT, který snad nikdy neztratí svůj lesk. 100% ()

MarekT

Co se tady dá hodnotit? Mě akorát napadá profesionalita komentátorů a reportérů, no a částečně recese. Stará škola (Záruba, Vichnar) jednoznačně za pět, jejich mladší kolegové jsou na tom bohužel hůře, ale i tak je Česká televize se sportovními přenosy na tom u nás nejlépe (vzhledem ke konkurenci ale nevím, jestli se tím dá zrovna chlubit). Musím dodat, že víceméně hodnotím hokejové přenosy obecně, protože hlavní náplň Buly - extraligu jsem sledoval dlouho s odstupem, což ale změnila sezona 2009/10, ve které se staronovým účastníkem stala moje milovaná KOMETA. Čtyři hvězdy jsou, myslím, dostatečným vyjádřením úcty k redakci ČT. P.S. Nemohu si odpustit menší vsuvku - účast Komety v ELH bych rozhodně nenazýval břečkou, extraligu to určitě obohatilo více, než kdyby na jejím místě byl Chomutov. Tak jsme to koupili, no a co, no a co... ()