poster

Cavalcade of Cartoon Comedy (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 2008

Režie:

Seth MacFarlane

Hudba:

Walter Murphy

Komentáře uživatelů k TV seriálu (24)

 • B!shop
  ***

  No urovne Family guy nebo American dad to nedosahuje ani nahodou. Kazda scenka ma od par sekund po zhruba dve minuty a je vzdycky postavena na jednoduchym napadu, tu originalnim, tu sprostym, tu nechutnym, tu trapnym a vetsinou to je sice vtipny, ale ne nijak moc, najde se i par absolutne nevtipnejch, ale zase i par naprosto brutalnich. K tomu si prictete prijemnou animaci a znamy dabersky hlasy a vyjdou lepsi 3*.(3.6.2009)

 • swamp
  ****

  Musím uznat, že v některých skečích je tohle stejně úderné jako třeba Family guy. Pro fanoušky doporučuju.(9.8.2014)

 • Campbell
  ****

  Slepenec scének od MacFalaneho, některé vtipné některé vůbec. Na FG to teda rozhodně nemá ani minimálně, co mě trochu iritovalo byl dabing, Seth umí hodně hlasů a tak mě štvalo že jsem dost často slyšel jeden a ten samej. Nicméně film netrvá ani hodinu takže se nudit nebudete já se bavil. Jen škoda některých natahovaných scének. Ale za mě dobrý.(20.7.2012)

 • Ivoshek
  ****

  pro lidi, co mají rádi Family Guy. Je to série krátkých skečů s hodně rozkolísanou úrovní, ale je jich tolik, že se prostě celkem často McFairlanovi povede to trefit. Už jenom ten žabák....(28.11.2010)

 • maseer2
  ****

  k Family Guy ani k American Dad jsem se ještě nedostal, ale tahle kopa krátkých animovaných filmečků mě opravdu bavila :))(9.4.2011)

 • Kryton
  ****

  Mix krátkých scének ve stylu Family Guye má světlé momenty, ale i ty trapné. Máte-li rádi Family Guye a ony ktrtké gagy pak si i zde najdete to své.(22.11.2009)

 • mysiak
  ***

  V pohode skeče..niektoré sú skvelé...iné zas úplne zbytočné...(21.5.2010)

 • SarumanKo
  ****

  Skutočná kavalkáda animovaných skečov, od nečastých trápnych cez početné úsmevné a nápadité po príležitostne nesmrteľné; skečov, ktoré sa pre svoju nekompromisnosť nevmestili do Griffinovcov. MacFarlane je právoplatným dedičom "monty-pythonovského" humoru. (8/10)(10.6.2013)

 • havLord
  ***

  Pár skečů, z těch tuctů, jsem díky ne zcela dokonalý znalosti americký popkultury nepobral, u zbytku jsem se bavil jak na horský dráze. Pár geniálních, pár absolutně nijakejch, ale většina spíš průměrnejch.(21.5.2009)

 • wendelin9
  ****

  Je neuvěřitelný u jakých kravin a debilních vtipů se člověk pobaví.. Todle je prostě pecka, pár scének je slabších, ale většina vás nenechá vydechnout a masíruje vám bránici až do závěrečných titulků. Mohla bych to vidět stokrát a stejne se budu smát. :)(18.6.2011)

 • wohna
  **

  Tak tohle ne. Viděl jsem 20 minut a stačilo mi to. Setha MacFarlana obdivuju, jeho počin jménem Family Guy je něco neskutečného. Teď jsem začal sledovat i American Dad, což taky není vůbec špatné. Cavalcade of Cartoon Comedy je ale hodně za těma dvěma díly. Hodně daleko.(8.1.2012)

 • BuryGol
  ****

  Pokud to šlo všechno z jeho hlavy, je Seth fakt ďábel. Určitý scény byly k pochcání se smíchy, jiný už tolik ne. Pár scén bylo pro našince špatně pochopitelnejch, protože určitý jejich známý osobnosti neznáme. Nicméně já se bavil.(13.9.2009)

 • VasaX
  ***

  Seth MacFarlane nám předvádí hodinku odřezků z jeho seriálové tvorby. Všechno co nebylo tak dobré a neprošlo, slepil a vydal hodinový fór-gag-fest. Bohužel až na pár výjimek je znát, že je to vyloženě vše, co se svou úrovní (nebo nekorektností//vulgaritou/etc...)nedostalo do seriálů. Pobaví, ale nerozesměje.(7.9.2011)

 • P1tr
  ****

  Výborný sestřih několika nepoužitých scén z dílny Setha MacFarlena. Samozřejmě ne všechny jsou povedené, ale v takové kanonádě scének pár špatných vůbec nevadí. Naopak, alespoň si vaše bránice dá na chvíli pauzu.(16.8.2010)

 • adamulefa
  ***

  Zopár gagov akoby priamo vystrihnutých z Family Guya. Celkom zábavné ale podľa môjho názoru dokonale zbytočné. Tieto fórky by iste lepšie zapasovali priamo v už spomínanom FG. Takto vyzerajú iba ako reklama alebo nejaký marketingový ťah.(16.7.2011)

 • Martin_W
  ****

  Kreslený pokus o Robot Chicken.. Bohužel na RCH nesahá ani po paty.(6.9.2009)

 • Olík
  ****

  Banda kolem otce American Dad, Family Guy a Cleveland show Setha MacFarlana a její smršť krátkých animovaných scének. Úroveň jednotlivých skečů, z kterých je na hony cítit nezaměnitelný MacFarlanův rukopis nejvíce připomíná křivku grafu – jednou na hoře, jednou dole - od totálně stupidních, před průměrné až k naprosto geniálním.(13.7.2011)

 • dave14
  *****

  Frog prince, The Bartender says... a Sex with Dick Cheney. Už jen kvůli těmto skečům si to zaslouží plné hodnocení.(26.5.2015)

 • Miksa
  **

  Family Guy hodnotím velmi vysoko a skeče, které v něm nezřídka figurují, jsou často k potrhání. Ale co jsou oříšky bez čokolády nebo cola bez rum. Prostě to nemůže být ono. Z asi 50-ti skečů (bez Grifinovic famílie) se mi líbilo tak 5, a to je dost málo.(30.9.2009)

 • LakiyL
  ***

  Seth má dosť peňazí, no ako sa hovorí: človek nikdy nemá dosť. A práve preto aj spravil tieto miniskeče alebo gagy. Na niektorých sa dá pekne zasmiať, niektoré sú oničom.(20.8.2010)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace