Komentáře uživatelů k TV pořadu (706)

 • Radyo
  odpad!

  Televizní noviny na Nově jsou dokonalou ukázkou toho jak by zpravodajství NIKDY NEMĚLO VYPADAT! To, co dokážou udělat kolem některých zpráv za omáčku, to je vážně na poblití... Ubohé, trapné a odporné!(18.7.2012)

 • Isherwood
  odpad!

  Špatná zpráva, dobrá zpráva...(9.6.2009)

 • Renton
  *

  Zpravodajské šidítko..(13.6.2009)

 • RedAK
  odpad!

  Rozhodně jsem nikdy neměl v úmyslu tuto píčovinu hodnotit, poněvadž se mírně řečeno štítím bandy bezmozků, kteří si představují seriózní novinařinu tak, že na úvod dají reportáž o maličké Eržice, které bílý kurvy rozdupaly čórovanej ajfoun napadrť a během srdceryvný písničky vám přes třičtvrtě obrazovky vylepí číslo účtu, uprostřed vyzkouší dotovanej experiment o tom, co nečekaného se stane s vodou v minusových mrazech a nakonec vám pustí radostnou zprávu typu "zraněnému jezevčíkovi se narodilo dvaadvacet štěňátek, o které se stará slepá panda". Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem nedávno prolézal web o prudkých jedech a narazil jsem na reportáž Ládi Hrušky a jeho novou rubriku Levně a chutně, kde tento debil s grácií sobě vlastní brilantně konkuruje mistrovi ve výrobě chemických zbraní, Jiříkovi Babicemu, kterého z prdele vysrala stejná televizní stanice! Když jsem viděl, jak Láďa připravoval chipsy z odporných kuřecích kůžiček a pak tuto sračku, kterou bych se styděl otrávit i krysy, prezentoval jako své kulinářské veledílo, poblil jsem nemilosrdně všechno v okruhu dvou metrů, což byl laptop, stůl s večeří a nicnetušící dítě. A jelikož není možné, aby se výše IQ pohybovala v záporných hodnotách, jsem přesvědčený, že pan Hruška nám vědomě dělá z nesvéprávných vrahy a pomaličku připravuje genocidu v přímém přenosu. Někdo by měl zakročit!(27.11.2013)

 • Radek99
  odpad!

  Mediální manipulace překračující všechny myslitelné meze, absolutní hodnotová negace nastaveným rastrem zločinů, nehod, neštěstí atd., zkoncentrovaných do cca dvaceti minut, mediální hyenismus, publicistika sloužící lobbingu a maximalizování sledovanosti, přibarvování zpráv, novácký plíživý bulvár sofistikovaně rámovaný aluzí v názvu k předlistopadovým smutně proslulým Televizním novinám, výkladní skříni komunistické státní propagandy... Horší než odpad...(7.6.2009)

 • Gimli
  **

  Poměr "informační hodnota/emoce" je signifikantně nižší než jedna, ale přecejen se člověk dozví, co se doma a ve světě děje. Akorát bych převrátil přístup ke sdělovaným informacím. O blbostech bych místo pěti minut mluvil 20 sekund nebo o nich nemluvil vůbec. A naopak, tomu podstatnému bych se věnoval déle než 20 sekund. Trochu mě vyděsilo, když se ČT začala stylu nováckých televizních novin blížit. Naštěstí jsem si velmi oddechl s příchodem programu ČT24.(23.5.2009)

 • Karlos80
  odpad!

  Sledujete naše-vaše "Televizní chujoviny", na naší-vaší žido(vizi) tedy pardón televizi, dnes s Lucií Borhyovou a Rayem Korantengem, neříkejte a já měl za to, že to byl Meduňka:-)!(28.10.2011)

 • H34D
  **

  TV noviny na CSFD jsou prapodivné, není na tom ani tolik co hodnotit, věřím, že moderátoři se snaží a za to, že většina údálostí je negativních nemůžou, přece nebudou dělat reportáž o tom, že někde úspěšně přistálo letadlo a nikdo se nezranil. Prezentace TV Novou je však vlezle komerční a snaží se vyjít vstříc střednímu proudu na úkor objektivity. Za ultimátní vrchol demence však považuji zvířátko na konci... Otravné! 4/10(5.6.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  odpad!

  Černá kronika na Nově, která dokáže sehnat hromadu neštěstí i ve špatných dnech, kdy nikdo nikoho nezabil, nikdo nic nezpronevěřil a nikdo nikde neraboval. Nicméně nováckým zprávám bezmezně věřím zejména od doby, kdy jsem asistoval u rutinního zákroku hasičů a pak jsem se ve večerní reportáži mezi přidanými plameny a dýmem ani nemohl pořádně najít.(13.8.2011)

 • Pethushka
  ***

  Je třeba být informován..samozřejmě, že by to šlo i lépe..(7.2.2011)

 • Dragoni
  odpad!

  Postupem času se televizní noviny na TV N@VA dopracovaly do mého prestižního žebříčku "Vrcholového odpadu" a "Nekrolog roku".(2.4.2013)

 • Zíza
  odpad!

  Nejhorší a nejzkreslenější zprávy na českém trhu. A to jsem až do nedávna nechtěla věřit, že tomu tak je. Bohužel. To i ta prima má ty zprávy lepší...(13.2.2012)

 • Segrestor
  *

  Co všechno jsou Televizní noviny. Pořad pro čtenáře blesku, pro hledače senzací, pro občany s nulovou hloubkou emoční roviny normálního života, pro ty, kteří se raději nechají oblbnout senzační lží, než aby získali nějaký seriozní nebo fundovaný pohled na věc. Jedna velká reklama na mediální kolos zvaný NOVA. Půlhodinka s mulatem aneb 30 minut trapasů v přímém přenosu. Pocity jsou smíšené. Nevím, jestli mám u toho nadávat nebo se rezignovaně smát. Pořad, který v sobě skrývá jednu velkou reklamu na NOVU. V poslední době pořad s největšími technickými nedostatky (vypadávající zvuk, špatná koordinace doprovodných videí k reportážím, neexistující spojení, hluchá místa, přežblepty, dezinformace a přemíra videí 240p z YOUTUBE, což na stopalcové televizi prostě vadí). Kýčovitá upřímnost k divákovi - hlupákovi, přemrštěná veselost a taková jako rodinná sehranost moderátorů, co by nejraději diktovali, jak se dělají zprávy v prime time. Časté změny moderátorů z důvodů nějakých personálních čistek nebo bulvárního tlaku, vše na způsob: Enyky, benyky, kliky, hec, chytni negra za palec. A když pouští, nech ho bejt, černá barva nejde smejt.(17.5.2012)

 • Gilmour93
  *

  Nosem udělaná díra do obrazovky, jak ho člověk strká do výstřihu Borhyové, běloskvoucí úsměv čokoládového fešáka Reye a na konci jako malý důkaz toho, že svět přeci jen není tak zlý - malé hrošátko dovádějící s opuštěným štěňátkem. Kdyby nebyl zbytek jen černá kronika, dementní zpravodajství o arogantních politicích, šťavnaté pikantnosti a tahání osob z trosek po zemětřesení za doprovodu srdceryvné hudby, dalo by se na to možná i dívat. Komerční televize zkrátka musejí dělat takové zpravodajství, které se umí průměrnému občanu (rozuměj Novákovi) prodat a pak už jen záleží na formě, jakou zvolí. Tato je bohužel populisticky tragikomická.. Vždycky mě fascinoval moment, kdy investigativní reportér položil někomu u pootevřených bytových dveří otázku ve stylu: „Vašeho syna včera znásilnili v parku, můžete se k tomu vyjádřit?“ a dveře se zprudka zavřely. Tohle chce přece český národ vidět a komu se to nelíbí, může přepnout na CNN. No nemám pravdu, Vladimíre..?(26.1.2010)

 • dwi
  odpad!

  Poprava české žurnalistiky.(26.8.2012)

 • Ainy

  Dívám se hlavně na zpravodajstvi TV Prima a na televizní zprávy na Čt1, jen to tady nikde nemůžu najít ...(3.10.2011)

 • hellstruck

  Zajímavé,jak to tu všichni kritizují,ale přitom je to nejsledovanější zpravodajství,hmm. Možná, že si na Nově ty zprávy mnohdy upravují jak se jim zlíbí, ale alespoň je čemu se smát :))(8.3.2011)

 • 3DD!3
  **

  Čistý průměr, někdy se u nich nudím někdy se výborně bavím. Vymyslet každý den půlhodinu zábavných šotů, z nichž každý by měl být nějak originální není zádná legrace.(19.12.2010)

 • Ded@M@tes
  ****

  Sleduji celkem pravidelně, nějak mě zprávy na Nově baví víc, než na jiných stanicích. Dobré moderátorské dvojice provází zprávami ze světa i z domova. Jsem rád, když se dozvím nové zajímavosti. / Viděné skoro každý den *stovky dílů / ( Hodnocení: 7/10 )(20.4.2012)

 • MM_Ramone
  *

  Hlavné spravodajstvo českej televízie Nova nepovažujem za seriózne, ani objektívne, ani profesionálne. Je to taký televízny bulvár plný vrážd, násilia, dopravných nehôd a nakoniec nejaký ten veselý záber na roztomilé zvieratko. Ale takto to predsa funguje takmer v každej súkromnej, komerčnej televízii. Veď oni nežijú z vydieračských koncesionárskych poplatkov. Oni musia mať sledovanosť. A práve takéto správy chcú ľudia vidieť. Tobôž keď ich nimi sprevádza exotický Reynolds Koranteng. *(14.1.2012)

 • kulyk
  *

  Odpad bohužel dáti nemůžu, byť se plně shoduji s komentářem Radka99. Ta jedna, vypelichaná a upocená hvězda je za to, že mě kýčovitost a debilita těchto ,,zrpáv" občas, patrně nechtěně, ukrutně rozchechtá. Osobně naprosto miluji ony regionální týpky, které učil rétorice přinejlepším strýček Jedlička, jak stojí třicet hodin po odehrání čehokoliv na místě a s výrazem defekujícího bernardýna ze sebe vyrážejí slova. Nesouvislá, nepřesná, afektovaná a zbytečná slova, kterými se snaží kdejaký pšouk nafouknout do velikosti jaderného konfliktu minimálně čtyř velmocí. Dovolím si ještě upozornit na časovou posloupnost, kterou zprávám dodává vynikající dramaturg. Paní Iva si koupila cvičítko, a zlá zásilková firma jí ty prachy prostě nevrátí. Pozor na ně, národe. V parlamentu se odhlasoval zákon, na jehož popud chcípnou důchodci hlady. Zhulený občan Dobříše viděl UFO...počkejte si, co nám na to řekla NASA. Zřítilo se létátko s dvěmi sty lidmi na palubě, všichni otrčili. Kůrkovi mají krásná štěňátka, hele jak blinkají přes bort pidiboudičky, rozmilé. V Indonésii se utopilo pět set místňáků z děravého trajektu...A za vším upoutávka na tn.cz, metastázi tohoto nádoru.(14.5.2012)

 • paascha
  odpad!

  Božínku, Voříškův ježeček a Borhyový kozy, co tu ještě bude???(3.6.2009)

 • lesumir
  **

  Vždyť tam jsou samé negativní věci!(1.6.2009)

 • Davies182
  odpad!

  Je to jednoduché: před deseti lety bych hodnotil čtyřmi hvězdičkami (jsem malý a chci akci); před pěti lety třemi hvězdičkami (jsem mladý a celkem nezkušený, stále chci akci, ale také objektivitu); no a nyní... Jejich přehnané, hloupě "originální", paniku vyvolávající a zcela neobjektivní (v jedné reportáži cca 30% pravdivých a nezkreslených informací) zprávy z domova i zahraničí jsou výsměchem celému národu.(11.6.2009)

 • Wacoslav1
  odpad!

  To se snad neda ani okomentovat...(16.12.2012)

 • Phobia
  **

  Televizní hovnoviny... to zírám, co všechno tady jde hodnotit :-/. Dříve bych ještě hvězdičku ubrala, ale nějak se stalo, že zprávy ČT1 postupně sklouzly na stejnou podúroveň, solidárně tedy podaruju všechna zpravodajství totožnou nadílkou dvou podprůměrných hvězdiček za blbé vtípky, přebrepty, uchechtávání, skákání si do řeči a tendenční reportáže - leckdy celkem o hovnu, soudruhu Bláho... 30% EDIT: Serou mě denní minizprávy a veledlouhá zpravodajství ve večerních hodinách, kdy by člověk (tedy já) radši čuměl na filmy a seriály. Dvě hvězdičky ponechám pouze s ohledem na fakt, že oproti přizdisráčsky politicky korektní a multikulturní ČT na Nově občas zazní etnicita pachatelů trestných činů. Také srandovní animace jsou tomu přizpůsobeny a po obrazovce toporně pobíhají tlupy mizerně animovaných morgošů, páchajících násilí či zlodějnu. Za to palec nahoru, jen ať každý slyší a vidí, co jsou ti "diskriminovaní chudáčci" zač!(27.4.2010)

 • Hrabka
  *

  Kdo dává přednost večerním zprávám na nově před těmi na jedničce, tak je tak trochu hňup. Nehody a vraždy jako zprávy číslo jedna, otravní moderátoři, trapné finální relace. Samozřejmě svojí hodnotu zprávy mají, ale jsou podávány podle mě dost nedobře. Když to prostě porovnám s "Událostmi" na ČT1, tak "Televizní noviny" jsou hrozné.(14.9.2009)

 • cheyene
  **

  Pro televizi Nova cheyene; 2*. Tohle je zpravodajství jako když prase ryje rypákem v zemi. Moderátoři a reportéři neumějí mluvit česky, mají otřesnou intonaci, chybně vyslovují, ráčkují a zachraňují to supr čupr grafickým zpracováním. A nezapomeňme na zvííířááátka!!!(29.9.2010)

 • hippyman
  **

  proboha, TN.cz na CSFD.cz, to mi nějak nejde k sobě... no ale když už, tak už: senzace, exkluzivita a cezbytný hrnec na krev pod televizí, to je panečku hlavní zpravodajská relace na nově... ale občas zazní i něco normálního :) a něco chlupatého (teď nemyslím žádného moderátora) na konec zahřeje každého sledovadostní-koláč-zvedajícího-balíka na srdci, že? 30%(25.5.2009)

 • Jacinda
  odpad!

  Až budu chtít vydegenerovat mozek, zapnu si TN a pak se podívám na TN.cz...fakt tady je ještě někdo, kdo neprohlédl tu jejich propagandu? To ovlivnování lidí? A pak za vším následuje výmaz mozku reportáží: úroda pomerančů" a rozhovor s babkama jak nakupujou....(10.11.2011)

 • LiVentura
  *

  Málo kvalitní a často zkreslená komerční zpravodajská relace...!(11.11.2009)

 • juta
  *

  Tyhle "zprávy" jsou rok od roku horší a horší. V poslední době bylo málo reportáží roztahaných zbytečně do několika minut a nyní se prodloužily televizní noviny o dalších 20 minut a reportáže se ještě více roztáhly, navíc se živými vstupy, které už dali snad do každé reportáže a které mi lezou krkem. Teď tomu dali navíc korunu, když uprostřed zpráv dají reklamu. V dnešní době se na zprávy nedá dívat. 3/4 zpráv jen samé krimi a další nepodstatné věci. Je opravdu lepší se podívat na internet a tam si něco pročíst, než tohle... a když už, tak se nedívám proto abych se něco dozvěděl, ale abych se zasmál.(18.7.2012)

 • GilEstel
  ***

  První zprávy čistě komerční televize. Hon za senzací se zvířátkem na konci. Tenkrát na to všichni koukali jak na zlatý tele. Nic podobného tu nebylo. Nakonec se i malý český človíček dočkal po pádu opony "světového" zpravodajství v západním duchu. Všichni na to koukali. Dnes všichni nadávají. Jak typické. Jeden ze symbolů doby a výpověď o budování české demokracie.(24.8.2016)

 • Aky
  odpad!

  Tento hlavní zpravodajský pořad se postupně proměnil ve svodku kriminálních událostí za uplynulých 24 hodiny, které přednášejí hrůzně oblečení moderátoři. Občas je tahle periferie zpravodajství ještě k vlastní škodě podmalovaná hystericky dramatickou hudbou.(19.9.2012)

 • salahadin
  odpad!

  Nova: Víme víc, víme rychleji a je nám jedno, jestli je to pravdivé. Nova z nás dělá bandu tupounů (viz co se stane s vodou, když ji necháme v - 15°C mraze!). Kozy Borhyová s Ochotskou to nezachrání. A to nejhorší - ten slizoun, co uvádí sportovní zpravodajství! Takže dneska palec dolů. PS: Zpravodajství na csfd?? To tu budeme moci za nějakej čásek hodnotit i amatérský videa na youtube??? Televizní noviny na Nově = televizní bulvár á la Blesk a podobný hovadiny.(11.6.2009)

 • Hromino
  odpad!

  Před listopadem osmdesát devět jsme mohli denně zvědět, co se zase naší socialistické vlasti povedlo. Po listopadu osmdesát devět můžeme na Nově denně zvědět, co všechno se zase v naší svobodné zemi posralo. Reportáž o důkazu toho, že se voda při 0°C mění na led, a reportáž o kořenovém vězni ve stylu 127 hodin mě naprosto položila.(15.9.2009)

 • Allien.9
  ***

  Kam... to... proboha... dospělo?!? Zůstanu na třech hvězdách (dříve se na to pozerat dalo), ale dnes by to bylo ani ne za 2*.(26.8.2013)

 • AllShallFall
  odpad!

  Televize Nova a její neskutečné bludy. Kdyby tam řekli, že je hovno sladký, tak to každý zkusí.... Celou dobu ukazují nehody, jak lidé trpí, kdo kde koho zabraždil, pak kolik naši politici dostávají peněz z nás, kolik kde utratili, kdo kde koho podělal a o kolik. A v závěru to dokončí srdcervoucí atmosférou v podobě reportáže o miloučkých zvířátkách nebo něčeho podobného. To proto, aby vám po tom mozkovém výplachu z těch vražd a násilí, jak je svět okolo vás tak krutý, nebylo uplně na sebevraždu. Jo a nezapomeňte se ještě podívat na podrobnosti, protože ty najdete jako vždy na tn.cz. Hotová trapárná. Neobjektivní. Překroucený snad každý bod ve zpravodajství. Reportéří děsně monotóní. Každej z nich snad dostává nějakou židopříručku, podle které každý chytá ten debilní tón. To slyším a otevírá se mi kudla v kapse. Jeden můj velmi dobrý přítel řekl, že média maji 3 typy zpráv. Pravdivé - To je datum a čas. Teoretické - To je počasí. A lži - to je ten zbytek co tam melou. Spíše propagandistické. Jasná amerikanizace(7.9.2010)

 • DJ Obelix
  odpad!

  Vůbec nejde o druh podávaných zpráv (tragédie, zločiny atd.), ale o jejich úmyslné zkreslování veřejnosti, která je ve své naivitě hltá plnými doušky. Televizní obdoba deníku Aha! (už i ten Blesk se snaží o trochu objektivity ve svém zpravodajství...)(11.2.2010)

 • Smok
  odpad!

  Každý večer treba na seba pustiť dávku tých najnegatívnejších vecí, ktoré sa v našich krajinách prihodili za posledných 24 hodín, vraj sa potom lepšie zaspáva a človek zabudne na vlastné problémy, keď vidí suseda pod kolesami auta.(3.6.2009)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-pořad. Technickou vybavenost a kvalitu nelze upřít ale obsahově jdou zprávy na Nově do čím dál větší (s prominutím) sraček! Dostávají mě svojí nízkou inteligencí! Nikde jinde jsem neviděl, aby vás v zimním období redaktoři přesvědčovali o tom, že voda v mrazech zamrzá a ještě více mne irituje, že do hlavních událostí, které se událi během vysílaného dne cpou kuchařku ala Láďa Hruška nebo zkoumají kvality kempu, a podobné vcelku zbytečné zprávy, které nejsou vůbec podstatné. Potom mám občas obavy z manipulace zpráv, které nám na televizních obrazovkách odvysílají! Namíchlo mě např. nedávné nesmyslné obvinění Tomia Okamury, kde ho média (hlavně Nova) sprostě nařkli z finančních podvodů a podobných výmyslů. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(9.8.2011)

 • Okara
  *

  No nejsem vyloženě ten typ člověka, který to, co vzejde od naší nejmilovanější komerční stanice, posílá automaticky s předsudky do odpadu, ale co je moc, to je moc. Nedávno jsem psal o srovnání obsahu českých a zahraničních zpravodajských relací a co Nova umisťuje mezi hlavní zprávy v kontrastu s jakoukoli ostatní televizní stanicí, to opravdu nepochopím. Alespoň na ty moderátorky se dá koukat. No, o moderátorech, kde jeden nemá maturitu a druhý je bývalý StBák a buzerant radši mluvit nebudu. 20%(9.12.2012)

 • Dalda
  odpad!

  Tohle nejsou zprávy! (1.6.2013)

 • kingik
  ****

  Zprávy, které mají svoji originalitu a nenudí. Stavět na vzhledu moderátorů je důležitá složka zpravodajství. A když se to tak vezme, kdo by se chtěl dívat na nevzhledné moderátor(k)y. Je sice pravda, že co chci a je pro mě zajímavé, si přečtu na internetu během dne, než se na Nově dopachtí se zprávami o půl osmé večer, ale je zde množství věcí a informací, které oproti chladné elektronické podobě, nemají takové vyznění či dopad na diváckou nervovou soustavu, než ve formě obrazových reportáží, anebo se o nich jednoduše vůbec nedozvím. Mně zprávy na Nově přijdou docela dobře udělané, přesně podle požadavků současného komerčního trendu, každá reportáž není sice vkusná a vaření s Ládíkem Hruškou je poměrně bizár, ale upjatost na ČT1 anebo děsná "serioznost" na Primě, opravdu není blízká mému (žurnalistickému) naturelu. Sportovní zprávy jdou výraznou cestou komerčních sportů, nejčastěji fotbal nebo hokej, a Počasí, které následuje, ukazuje krásu sympatických rosniček, i když zítra bude třeba deštivo. Někomu vadí bulvár a zprávy do něj posazené, já s tím problém nemám, a že se dnes a denně dějí katastrofy a lidé umírají, to k tomu patří. Bez toho by nebyly zprávy. Ukazovat negativní věci je dnes in i ve světovém zpravodajství. A následně se to vyváží i nějakým dobrým charitativním skutkem a zachráněným zvířátkem. Pel mel, který by chtěl trochu dramaturgicky doladit, ale když Zprávy, tak ty na Nově. U ostatních se nudím. Typická současná gonzo žurnalistika.(30.10.2009)

 • Sinecod
  odpad!

  Odpad zpráv, žádné milosrdenctví. Je to čím dál horší, nad reportážema žasnu a pociťuji zvláštní chuť mlátit hlavou do zdi.(11.11.2013)

 • Kothy
  *

  Novácká klasika. Každá špatná zpráva je pro ně dobrá. Stejně je nejlepší Láďa Hruška jako inspektor nebo kuchař. :D(16.2.2013)

 • iamek
  odpad!

  Čím jsem starší, tím méně mě to baví. Asi tím, že mě už nebaí poslouchat co vše se v naší zemi děje a nikdo s tím nic nedělá.(24.5.2009)

 • SeBig
  **

  Občas tam melou fakt sračky..(16.3.2011)

 • Snorlax
  odpad!

  Krvenoviny stojí za pendrek.(14.5.2011)

 • Nettrass
  **

  S televizníma novinama nejsem moc spokojený, onehdy se mi cestou z práce zmačkaly, pak šli špatně obracet listy. Díky tomu mi byly u sledování televize k ničemu. No a na závěr na sebe ještě vylily kafe…no co Vám mám povídat…(16.2.2012)

 • triatlet
  odpad!

  S předsudky, na adaptaci hry Bez předsudků se rád na Nově někdy podívám, ale nováckou publicistiku fakt nemusím. A dají se tady hodnotit i Události nebo BBV?:-D(25.5.2009)

 • heyda
  *

  Nj, novácké noviny. Všichni víme, že jejich úroveň je pramalá, ale přesto se na ni všichni díváme. Proč? To já nevím. Nejspíš je to o zvyku.(26.9.2009)

 • Sifaka
  *

  Samé nepodstatné věci a důležité zprávy třeba ze světa se ani nedozvíte. Nova honí jen senzace, strašně neseriózní zprávy, určitě daleko horší než na ČT1 a o něco než Prima...(16.9.2009)

 • fleker
  ***

  soukroma lekce agresivní uprimnosti aneb nerušit když nemám potřebnou hladinu cukru v krvi.......to sem se zas jednou koukal ve společnosti na "Půlhodinku s mulatem"....a opět se potvrdilo že člověk by si měl vlastní názory nechávat pro sebe....----f----wau...dvě vteřiny nepozornosti a z kluka je zmetek ----J----co to dávaj? ----f----...áale Chlapec a sekačka, fejs tů fejs, víš? ..pápá noho,,a pozdravuj vlaštovky.....----J----jak to můžeš říct...vďyť je to ještě dítě...né nějaká věc,ale člověk proboha...... nemůžeš se k lidem chovat jak k ňějaký televizi nebo co ...----f----"drž hubu nebo tě přepnu na dvojku"(31.7.2009)

 • dO_od
  odpad!

  // Myslím, že horší obrázek o tom jak dnes (ne)fungují média, už bych díky "nováckým" televizním novinám mít nemohl. Škoda jen, že tento smutný fakt nevidí i drtivá většina mých spoluobčanů.(1.8.2012)

 • Chrustyn
  *

  Ve své podstatě jediné zpravodajství, kde se moderátoři pokouší o herecké výkony.(16.9.2009)

 • jonyyy
  **

  Televizní noviny na IMDB :D(30.11.2009)

 • anais
  *

  Bulvarizace zpravodajství v přímém přenosu...(20.4.2012)

 • Spinosaurus
  ****

  Noviny mají být živé, žádný suchopár a hlavně nebát se zdravé senzace!(16.8.2010)

 • Bowser
  *

  Všimněte si u sportovních novin, jak pokaždé, když je ten jejich "borec na konec" , tak jak moderátor pokaždé řekne větu ve stylu: a těšte se, protože to bude pořádný MAZEC...každý den tam zazní slovo mazec a já se u toho náramně bavím, co mají v popisu práce a jak vystupijí před českým národem.(9.9.2012)

 • prome
  *

  Občas se u této estrády směju nahlas. Nemá to se seriózními zprávami nic společného, beru to jen jako nepovedený zábavný pořad.(21.9.2012)

 • Jenda
  *

  Zprávy pro tupou masu, kterou zajímá černá kronika, to, která pseudo-VIP vojela jinou pseudo-VIP z Blesku, a zvířátka. Důležité informace hledejte jinde.(27.12.2015)

 • GeusX
  *

  Poté, co Česká televize prodloužila své hlavní večerní zpravodajství (a dle mého soudu byla tato změna pro ČT k lepšímu) reagovala samozřejmě i tv nova. Zprávy na nově jsem dříve sledoval pravidelně, ale teď to jde s nimi opravdu z kopce. Více času na zpravodajství a oni jakoby nevědí co vysílat, cpou tam samé bulvární informace. Fakticky mne ani trochu v hlavním zpravodajství nezajímá, kdo komu unesl kočku, kdo nedává prkýnko od záchodu dolů, kdo má jakou novou milenku či nemanželské dítě!!! Tohle patří do Bulvárku, VIP zpráv či podobných "důležitých" zpravodajství.(12.11.2012)

 • ARI50
  ****

  Já mam zprávy na nově rád příjemné vystupování zajímavé novinky prostě vždycky zprávy na nově.(5.9.2018)

 • Will_X
  odpad!

  TV HOVNA.. co dodat.. Mimochodem víte, co se stane s vodou když je venku -15°C ? Jestli ne zde se to dozvíte :) http://youtu.be/LK87xOODkYU(23.5.2013)

 • rreal13
  odpad!

  Televize HOVNA. Co se stane s vodou v mínus deseti stupních? Neznám horší zpravodajství.(27.8.2013)

 • Handle
  odpad!

  Objektivita? Nikde! Lidi si řeknou ''prostě zprávy'', ale mě opravdu čím dál víc vytáčí tento ''bulvární pořad''. Zapomeňte na to, že jsem člověk, který nepotřebuje každý den v půl osmý sedět u televize a koukat na to, kdo koho zabil, kdo umřel na silnicích nebo prostě jiné negativní zprávy (akorát mi je pak z toho na nic). Ale když ještě vemu v podtaz, že Nova z toho udělá ještě větší katastrofu než doopravdy je, tak to už je pak fakt hrozný. A nejlíp ještě přidáme nálepku Exkluzivně, natočíme lidi jak brečí, dáme tam tragická čísla a ještě si třeba něco ''hrozného'' přidáme. Vážně tohle lidi chtěj? Chtěj co nejvíc ''katastrofálních'' zpráv? Když se koukneme na sledovanost tak asi jo, a to je vážně smutný. A když už do zpráv cpou i Bartošovou, jak se rozvádí apod., tak to už mi fakt hlava nebere! A co je vůbec nejlepší - pamatujete na zimu, jak napadlo trochu víc sněhu? Televizní noviny denně informovali prvních 15 minut jen o tom, že v zimě napadl sníh.. :) Úsměvné. A nejhorší je, že tak je to se vším - když jsou povodně, 15 minut povodně, když jsou volby, 15 minut politika. Prostě a jednoduše - Televizní noviny bych já osobně denně sledovat nemohl, je to dobré maximálně jako občasná bulvární oddychovka... Něco jako ''novácký Top Star'' s nálepkou ''Zprávy''... // Nakonec to nejde jinak než dát odpad. Jediná pozitivní věc na tom je to, že když se na tento skvost jednou za půl roku kouknu, opravdu se zasměju.(24.8.2009)

 • honajz
  odpad!

  Neředěný koncentrát hnusu, černé koniky, vražd, mrtvol, dalšího hnusu, vylejvaný denodenně do hlav českých diváků, kterým se pak nedivím, že jsou v neustálé depresi a mají blbou náladu. Soustředěnost jen na katastrofy, to ovlivní jak lidi u obrazovek, tak ty, co tuhle snůšku depresí vytvářejí. To už ani nejsou noviny, tam ze zpravodajství není ani ťuk. A prý to lidi chtějí. Ano, lidi touží po seznacích a katastrofách. A tak jim toho dáme plný pytel, ať se třeba po... Jestlipak si v TV Nova uvědomují, že kvůli zisku jsou zodpovědi za celkovou depresi a černočerné vidění českého národa?(2.6.2012)

 • 6thSun
  *

  Pro upřesnění: Jde o Televizní noviny na Nově! Veřejnoprávní zprávy jsou v pohodě. Ty komerční ne...odpad! ze zásady nedávám, ale tím pádem je to jedna z nejslabších "jednohvězd", co mi bylo kdy ctí udělit!(9.6.2009)

 • jh666
  *

  Tohle nejsou zprávy, ale černá kronika (i ta je možná lepší).(17.6.2013)

 • Yoshitsune
  odpad!

  Opravdu velmi obdivuji ty reportéry/zpravodajce a hlasatele, ono vyžívat se v násilí a v lidském neštěstí, to chce opravdu kuráž. Neni nad to když nafouknu nějakou blbost a nebyli by to zprávy, kdyby osmkrát nezmínili kolik lidí umřelo, opravdu v něčem takovém se vyžívat, to je hyenismus těžkého formátu.(17.8.2015)

 • Johny_fork
  odpad!

  Lidi, nebuďte stádo.(9.4.2013)

 • ivishka
  odpad!

  Ráda jsem v obraze ale to si opravdu najdu stránky na internetu a přečtu si to ve spisovné češtině a ne v nějáké zkomolenině.A když už televizní noviny tak PROČ panebože ranní televizní noviny-takže hned jak se člověk vzbudí ví,že někdo někoho někde usmrtil-dopolední televizní noviny-to aby ste měli do oběda špatnou náladu děkuji-odpolední televizní noviny-pro změnu při obědu čerstvé zprávy ze světa-podvečerní-není nad to si mezi dvěma "skvělými" díly "nejlepšího" seriálu 1000 a 1 noc zlepšit náladičku...a na závěr večerní televizní noviny..a víte co?? já zapomněla na ty poslední televizní noviny co vysílají ani nevím kdy ale někdy pozdě večer..Už z toho člověk není v obraze ale v depresi a to se člověk pak ani nemůže divit těm důchodcům že nás mladé ani nepozdraví, když každý den asi 10x slyší jak se vraždíme navzájem a podobné události.(21.7.2011)

 • Lyli
  odpad!

  Pořad v nesmyslné délce, ve kterém se nedozvíte nic užitečného. X reportáží hrajících na city, ve stylu plakej a pošli těm chudákům (postižené děti, chudí senioři, různí bezďáci,...) peníze. Hnus úplně o ničem. Serióznost 0, radši si pusťte Animáčka...(9.10.2012)

 • Hem.m
  ****

  Když se chcete pobavit, tak je to jasná volba..(15.9.2013)

 • Hwaelos
  **

  Zase bych TN nedémonizoval a nedělal z nich vyložený bulvár. Přebrali prostě v honbě za sledovaností některé prvky "yellow press" a gonzo žurnalistiky, což z nich dělá nepříliš dobré zpravodajství, ale ve srovnání se světem (když si odpustím výjimky typu BBC), nic neobvyklého.(30.1.2010)

 • Krissty
  *

  Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

 • SexyAjinka
  *

  Nejhorší je na tom ta novácká propaganda, neustále upozorňování na Jejich web a zprávy, které jsou spíše populistické než faktické. No a poslední zpráva je vždy "perlička"! Skoro jako zpráva pro školáčky :). Ale stejně mě zaujala přítomnost večerních zpráv tady na csfd.(9.2.2012)

 • Lama.Lama
  odpad!

  Toto mluví za vše.(24.3.2014)

 • Andersis
  odpad!

  Kreténismus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Politika, smrt, autonehody, vykradení. Tot vše. Hodinu jsou schopni ukazovat obrázky mrtvých zvířat!!! Sou to sadisti!!!! Fůůůůůůůůůůůůůj. Ubohost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!(1.2.2011)

 • spaceboyCZ
  odpad!

  ...aneb jak nema vypadat televizni zpravodajstvi.(30.4.2013)

 • Malýprinc
  *

  "Krátce ze zahraničí: Slovenská republika dnes provedla v maďarském Sékenféhežváru, svůj první pokusný atomový výbuch. Slovenský jaderný hazard si však vyžádal stati...sí.....ce....... Už tu máme Vladimíra Špidlu, už to bude dobré..."(13.9.2010)

 • Kryton
  *

  Hvězdička za zvířátka na konci. Zbytek je totální guláš bulváru, krve, senzací, neseriozní televizní novinařiny a prsou Lucie Borhyové.(14.2.2013)

 • Borrtex
  *

  Myslím, že oproti ČT 1 se to nedá vůbec srovnat. Informace, kterými nás hltí jsou vždy jen ty špatné, hrozné. Zkrátka Nova tohle strašně dramatizuje a prožívá. 10%(29.10.2013)

 • Paxxx.cz
  ***

  Nejvíce mě na televizních novinách sere věta- Jako první jsme vás informovali... Na sportovních novinách mě sere, že všichni jsou strašní pražáci ( hlavně sparťani )... No a na počasí výhrady nemám. Celkově dobrý přehled o událostech.(13.7.2009)

 • Frenegonda
  *

  Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffff(28.8.2009)

 • PauloZ
  ***

  Neni mi moc jasné co bych u televizních novim měl hodnotit. Jenom zaznamenávají dění ve světě a ty ,,nejzajímavější a nejdůležitější,, novinky nám každý den interpretují. Já se u nich nenudím a občas se člověk dozví zajímavé věci.(28.9.2011)

 • Hannibal92
  *

  Bohužel za posledních pár let šla kvalita televizních novin razantně dolů (a ani předtim to nebyla žádná sláva), takže dneska už se tam člověk prakticky nic inteligentního, důležitýho, nebo aspoň trochu zajímavýho nedozví. Když už na to náhodou koukám tak se asi nejvíc těšim až se jim zase něco (nebo někdo) posere.(2.4.2013)

 • javak810i
  **

  Jedna hvězdička za objektivní "kvalitu" tohoto pořadu. Druhá za živé vstupy a různé "pokusy", které nikdy nezklamou :D(12.7.2013)

 • frashmaker
  odpad!

  Senzací pro TV Nova je lidské utrpení a tak ho nebohým čecháčkům servíruje už 16. let pod nos každý den v podobě velmi slušné porce. Vyhrocení banalit a nezmiňování skutečně důležitých věcí pro naší Zemi z těchto původně poměrně zajímavých zpráv udělali televizní Blesk.(31.12.2010)

 • Marek1991
  odpad!

  Mediálna manipulácia a tvorba šokujúcich správ.(14.5.2012)

 • NinonL
  odpad!

  Aspoň jedno rozčtvrcené či jinak umučené zvíře denně, aspoň jedno týrané či sexuálně zneužívané dítě, přepadený či podvedený senior nebo jiný bezbranný tvor. Zkrátka diváku, jsi dobytek a gauner. A pokud ne, boj se ve dne v noci, protože takoví jsou všichni ostatní. Tedy kromě našich dokonalých politiků, zejména těch, co nám zrovna vládnou. Jděte se vycpat, TV Novo!(3.3.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Kdysi možná relativně solidní, v dnešní době až šokující dávka zbytečného hnoje hrající na divácké emoce, s nulovou sdělovací hodnotou.(5.3.2013)

 • Toyotomi
  odpad!

  Vemte toaletní papír, použijte ho tak, jak se má používat, natočte podle toho video, přidejte k tomu ožralecké kecy při třech promile a dramatickou hudbu a budete mít něco na úrovni tohohle paskvilu.(7.5.2013)

 • zipper111
  odpad!

  Jak já se jim vždycky směju!!!!!(5.10.2009)

 • havLord
  odpad!

  Zkurvený televizní bulvár. Informační hodnota prezentovaných zpráv je snad až negativní. 20 minut o tom, že se někdo vyboural, někdo zavraždil, někdo vyhrožoval, narodila se žirafa? Jedna, max. dvě politické zprávy. Totálně mimo mísu v tom, na čem doopravdy záleží, co hýbe společností. N@va se tímhle paskvilem zasluhuje o udržení lidí v totální nevědomosti, stádnosti, demenci. Plus ty neuvěřitelné animované ilustrační záběry, jak někdo na někoho míří zbraní / sráží ho autem / padá z okna, aby to pobrali i pan Novák s paní Novákovou. A hudba... proč tam, kurva, furt serou nějakou podkresovou hudbu? Ač nechápu, co dělají televizní noviny ve filmové databázi, dávám odpad, protože dneska jsem je zase viděl... HNUS, pane velebnosti. Dramaturgovi TN jedinou věc - - KULKU DO HLAVY.(8.11.2009)

 • nirvanafan
  odpad!

  Po velmi dlouhé době jsem místo čtení zpráv na internetu naladila Novu a...Ono to ani před lety nebyla žádná sláva, ale co tam dělají teď? Více živých vstupů vede jenom k většímu množství přežbleptů a žvanění o ničem. Dle mého názoru je využití živých vstupů nejlepší u právě probíhajících podstatných událostí a ne, že se podíváme živě na místo nehody, kde už před dvěma hodinama všechno uklidili, no co kdyby tam náhodou zbyla nějaká skvrna od krve, že? Nedávno jsem novácké zpravodajství ani nezvládla dokoukat poté, co jsem zjistila, že už asi deset minut sleduju reportáž z pohřbu, v níž se každá vesnická babka vyjadřuje o tom, jak je smutné, že zemřely dvě malé holčičky, co měly život před sebou. Ano, je to smutné, ale člověk by se rád dozvěděl třeba i o tom, jak to vypadá s kašpary hrnoucími se na hrad a jiné podstatné informace. Kdybych byla muž, přihodím možná jednu hvězdu za výstřih Lucky Borhyové, ale takhle vážně pardon.(25.11.2012)

 • gogos
  odpad!

  Nejhorší zpravodajství, co znám. Noční můra objektivních lidí.(1.1.2013)

 • FFilipCZ
  odpad!

  Nemyslim si, že už tak nasraný a zpruzený obyvatelstvo ČR touží po tom si sednout o půl 8 k televizní obrazovce a poslouchat téměř 3/4 hodiny žvásty o tom, kdo koho kde zabil, kde byla jaká katastrofa, autonehoda,atp. A nakonec, aby vyrovnali ty špatný zprávy, tam hoděj narození nějakýho toho zvířete támhle v tramtárii a nesmí chybět "kokot na konec".(24.1.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Je důležité se podívat co se děje ve světě! Vždyť NOVA je přece vždycky všude PRVNÍ!!! (myšleno ironicky).(23.5.2011)

 • Linda.csfd
  odpad!

  Totální vymývárna mozků... když je horko, celé zprávy řeší, že bylo horko a dělají pokusy na lidech (jeden pije a druhý se nesmí napít, zavírají moderátorku do rozpáleného auta), nechávají vypařit vodu ve sklenici. Když mrzne, celé zprávy řeší, že mrzne a dělají pokusy - co se stane se sklenicí vody, když se nechá v mrazu. Když nemají co dávat dávají reportáž o tom, že byla schůze parlamentu a řeší, co měli jednotliví poslanci na sobě za hadry a co měli k obědu. Když už vůbec není co dávat tak tam dají autonehody... A řekněte mi, co nového tenhle pořad komu přinese? Zbytečnost.(14.9.2013)

 • L_O_U_S
  odpad!

  Naprosto příšerná dramaturgie, diletantismus, idiotské reportáže z okurkových sezón, zhovadilá snaha o drama za každou cenu (akční hudba k záběrům havarovaného autobusu), hyenismus. Kdo se na tohle dívá, je pro mě podobná troska jako autoři téhle mrdky (uf, v práci to takhle přímo říct nemůžu). (849.)(16.11.2013)

 • Marw
  *

  Politika.....černá kronika..........zvířádko na konec.(12.6.2009)

 • Beatris C.
  odpad!

  Upřímně, tohle nemá se zprávama nic společnýho . . .(4.1.2014)

 • Huntelaar
  odpad!

  I když já preferuji Odpolední Televizní noviny, také známé jako Černá kronika, kde se každy den dozvím o aktuálních úmrtích, vraždách, krádežích a podvodech. Škoda, že není čas na zvířátka.(24.6.2009)

 • Attta
  odpad!

  Zprávy ze světa běžně s 24-hodinovým zpožděním a v některých případech i půl roku! Typické komerční televizní noviny, které by se mohly jmenovat: "Děláme z nás čechů hlupáky, aneb jak upoutat burana". Jediné plus je, že se snaží doplnit informace na webu (jaká je jeho kvalita to netuším, a ani to nehodlám zjisťovat). NOVA jako televize se mi celkově hnusí a ty manipulativní zprávy jsou totální odpad a hnus. Negativní zprávy převažují v totální převaze nad zprávami pozitivními a občas je nějaká neutrální, ale většinou jsou hodně zkreslené a zaměřené (jak říkávám) na tzv. "generaci růžových zahrad a ulice". PS: NOVU a všechny její sesterské stanice už nezapínám vůbec jenom z principu, abych ji nepodporoval.(20.4.2011)

 • maverick10
  odpad!

  Lucie Vondracova navstivila kamaradku, ktera pracuje v nemocnici = Lucie Vondrackova byla prepadena a znasilnena a musela byt hospitalizovana v nemocnici. BULVAR. Lidska tragedie= prachy a jenom debil muze za jejich sledovanost.(17.7.2009)

 • lekr

  Co je to za blbej nápad sem na csfd strkat televizní noviny..to je věc která se prostě nedá hodnotit!!!(19.9.2009)

 • Fanucci
  odpad!

  V poslední době (2013) jde o nejhorší zpravodajskou relaci, o které vím. Násilí, nehoda, domácí mazlíček, významná světová událost, malý kripl bez nohy potřebuje novou nohu, nehoda, Co bude v novém dílu Růžovky?, sport...(22.12.2013)

 • stration
  *

  Za technickou stránku.(8.6.2009)

 • Primitive
  *

  V porovnání s Událostmi na ČT je tohle opravdu bída.(25.9.2009)

 • ArsenalEagle
  odpad!

  Jaký jsem to byl v roce 2012 optimista, když jsem TN naložil hned 3 hvězdičky. Z celkem "solidní" relace se stal jen další z mnoha žvásty přeplácaných "zpravodajských" pořadů. Výpovědní hodnota nulová, 90 % reportáží je prostě zlo bez informační hodnoty.(1.1.2012)

 • Fíla
  odpad!

  Sra*ka na entou.(24.5.2012)

 • Pierre
  odpad!

  Největší vrchol byl pokus ve kterém redaktorka zkoušela jaké to je být půhodiny v autě když je venku třicet pět stupnů.:-D Tak mě nedostala ani bába pod kořenem nebo zmrzlá voda.:-)) Jinak nemám co dodat, to že všechny reportáže jsou pouhé lži každý alespoň trochu rozumný člověk pozná.(19.6.2016)

 • zdepapepa
  *

  Prvně o mnou prvně objeveném pořadu tohoto typu na ČSFD - chápu, že pokrok se nedá zastavit a že třeba taková IMDB má ve svém portfoliu úplně všechno (filmy, seriály, hry, hudbu, ocenění, speciální kolonku "As Him/Herself" anebo provázanost s nákupními servery. Ovšem dle mého názoru všeho moc škodí. Za cenu univerzálnosti se tato "zpravodajská" (podobně jako Novinky.cz) relace dostala na stejnou příčku jako spousta kvalitních seriálů. Co do samotného obsahu Televizních novin - ne, ono vlastně ani není co hodnotit - barevná manipulace s pěknými lidmi, kdy jedna uměle špatná zpráva střídá uměle dobrou druhou.(6.3.2010)

 • Nautila
  odpad!

  ....Kterou vám jako první přinesla naše televize...byli jsme první, kdo upozornil...jehož je naše televize mediálním partnerem...na podzim chystáme nový grafický háv...nové seriály na našich obrazovkách...naše kolegyně se vdává s...máme suprepickou reportáž o povodních a hraje v ní Apocalyptica....potřebujem něco suprmegasmutnýho, hoďtě do těch záběrů mozartovo requiem, ať si babky pobrečej...bla bla bla, kecy, lháři....a ještě k tomu ten bulvár a uklidňující kraviny šlohnuté z youtube na konci. Jo, hold zpravodajství...(31.7.2010)

 • pankreminek
  odpad!

  Nováci se očividně snažej bejt tzv. cool, tim že dělaj rádoby pohodový zpravodajství, kde si tykaj a maj tam teplýho Karla Voříška (nejspíš proto aby byli otevřený všem lidskejm i nelidskejm skupinám). A ty zprávy to je taky neskutečný: v zoo se narodila žirafa (nic proti zvířátkům :D), pán s největším počtem hrnečků ve střední evropě atd. a to ani nemluvim o tom jak jim to furt vypadává.(13.2.2012)

 • Ratemus
  odpad!

  Právě v hlavním čase zpráv televize Hovna věnovala téměř celou stopáž kulatými narozeninami kachny Borhyové, to je projev naprosté zoufalosti a ultra trapnosti...prostě přehlídka nejhorších zpráv u nás a ještě si na sebe dělají reklamu...banda debilů(16.4.2018)

 • jhr
  *

  Konzumní zpravodajství pro tupé stádo, to jsou televizní noviny na TV NOVA.(16.4.2011)

 • Amroth666
  odpad!

  Záběry na to, když člověku někdo umře nebo něco podobnýho a točí s ním rozhovor, když brečí? Jste tak nechutný, že ani průjem není výstižné slovo pro Novu.(10.7.2012)

 • Khumbac
  odpad!

  Po delší době jsem jukl na NOVU! Nejodpornejsi je jak v kazdem dile neopomenou zminit nejake to postizene ditko s dramatickou hudbou. Potom me ještě sere ten pozitivni gzycht Reje Kokotenka i při oznamování neštěstí. A o te barbince Borgyove ani nemluvím. No a po čase snizuji na odpad ! Bo ty nevyvazene zvukove stopy me nasrali jak svina.(30.8.2014)

 • Andre3000
  **

  Založeny na zprávách kde, je co nejvíce krve, hnusoty a nelidskosti. Jde o to, že když to jsou nejsledovanější zprávy, tak k čemu ten náš národ tedy spěje.(3.6.2009)

 • matt6
  ***

  Na televíznych novinách TV Nova mi nič nevadí, nesledujem ich často, ale nemám výhrady.(10.7.2009)

 • Eldrick
  odpad!

  Bulvární noviny. Krev, krev a zase krev. Jo, abych nezapomněl, musíme se kouknout na tn.cz.(14.7.2009)

 • starbrejkr
  ***

  Z mýho pohledu normální zpravodajství s pár úlety (zvířátka), ale v zásadě se nikterak nelišící od zahraničních standardů na komerčních TV.(26.1.2010)

 • Abes
  odpad!

  Borec nakonec, jupí. Začnu u žen. Jaké vemínka z nich za zprávařským pultem vždycky udělají. Umělé americké úsměvy jak na nějaké přehnaně optimistické aerobic-rocknroll taneční soutěži. Trapné poznámky společně s umělým smíchem na konci hlavních zpráv, někdy mám pocit že za kamerou musí stát klauni, nebo že si na konci vždy stáhnou kalhoty nebo co. Animace, ách ty animace. Jak pro debily (klidně k tomu můžou pouštět osmibitovou muziku z PacMana). Dále to rádoby moderna písmo přes půl obrazovky, kdy přijdete o většinu obrazu... kdyby si ti debilové aspoň dali bacha na splynutí pozadí s písmem kdy nejde přečíst nic. Předávání květinek, nalíčeným květinkám v čele s Borhyovou. Ten její Cartoon Network animácký úsměv ve stylu BugsBunny dokáže zákonitě zkazit celej večer. K úrovni informací se nebudu vyjadřovat. Zajímavost: Všimněte si, že kdykoli je v Novinách zveřejněna nějaká vyšší peněžitá částka, může jít o nějaký dluh, odměny poslanců apod., reportéři se nám danou hodnotu snaží přiblížit vhodným přepočtem například na nové Octavie, Tatranky, piva či jiné běžné produkty.(12.11.2011)

 • SallyZen
  *

  Nejvíc mě na zprávách štve(ať už jsou jakékoliv), že hlavně natáčejí reportáže, kde se vraždí, podvádí, lže, krade anebo potom odděleně politika(ikdyž tam se lže, podvádí i krade taky). Proč nejsou převážně zprávy složené z pozitivních věcí? Určitě by to bylo hezčí a prospěšnější než tyhle depresivní reportáže. Tyto "Televizní noviny" jsou úplný příklad těchto zpráv, a jelikož to nemám rád, dám velice nízké hodnocení. 20%(9.1.2012)

 • pakobylka
  *

  Nejsledovanější televizní "bulvár", račte vstoupit. Nejdůležitějšími celorepublikovými a potažmo i celosvětovými událostmi dne bývají stávající počasí (ať svítí slunce, prší, sněží nebo padají kroupy), neštěstí a kriminální delikty všeho druhu. "Globální" přehled sice nezískáte, ale abyste se neunavovali zbytečným přemýšlením, hlavní zpravodajská relace TV Nova Vám úslužně podsouvá své vlastní názory. Těžko říct, do jaké míry je to způsobené poloamatérským dryáčnickým přístupem - a do jaké míry je to cílené. Abych to shrnula: "Televizní noviny" trpí zastydlou pubertou. Třebaže téměř 10 mitut svého času věnovaly samochvále u příležitosti osmnáctin TV Nova, pletou si pojmy a dojmy a tak nelze očekávat, že by v dohledné době OPRAVDU dospěly - a obávám se, že nic takového je nepotká ani v jakékoli jiné době.(2.3.2012)

 • Wheelcrusher
  odpad!

  Jak zpívá klasik: "Pozeráš správy a máš veľký prehľad, rozmýšľaj trochu veď je to len ODPAD!" ...Zdrcující fašistická propaganda bez nadsázky, za kterou by se ty skutečnou prací nezaměstnaný idioti měli smažit v pekle, protože takovej způsob uvažování je pro svět nebezpečnější, jak islám s Rychtářem dohromady! Jedině, co stojí za řeč, že to dneska už legendární hudební intro složil Jan "MIAMI VICE" Hammer:) Přestaňte mi z rodiny dělat mentální kriply vy zaprodaný kundy, hawk!(21.9.2012)

 • URBAN
  *

  Tyhle zprávy nemají nic se zprávami společného . Uvidíte třeba první paterčata v česku recepty Ládi Hrušky a všelijaké blbosti nesouvislé se zprávy . Kdysi tyhle zprávy i ušly , ale rok od roku to jde čím dál více do sraček . Nové studio sice vypadá hezky jenže informační úroven je takřka nulová a navíc často i nepřesná .(31.5.2014)

 • daEmoNickY
  *****

  "Narodil se Kristus Pan, veselme se". Achjo. Priklad jak se da 1) z nesouvislych [sic!] "faktu" vyrobit skandal 2) vytrhavanim ze souvislosti podporit uvaha 3) vhodnymi vlozenymi slovy zabarvit vysledek 4) pomoci odborniku, podobnych tem z reklamy na praci prasky, neco prokazat. ... Tyto veci jsou sice fajn, co se tejce filmu, ale pri sdelovani skutecnosti ? [ Z toho vyplyva (ORLY?), ze pokud delate film, tak by sledovani Televiznich Novin melo byt vasim dennim chlebem! ] ....Shrnuti Divat se a otrkat. Nepritele taky neporazite, pokud zavrete oci [ sic! ]. Doporucena cetba | Pitevni nastroje http://teckacz.cz/index.php?clanek621[ psycholog Koukolik; o klamech a "propagande" ] , http://www.revprirody.cz/data/0806/vymyvani.htm [ vypada dobre; necetl jsem to prilis ] . Druha strana mince Jsou soukroma televize, delaji to tedy "navic". Potrebuji divaky, protoze ti sleduji reklamy [ a prevazne z reklam, tusim, ziji ]. TN se podobaji trhu. Snad to je "zanrove" horror, kde divak zakousi zmatek za zmatkem a strach [ http://cs.wikipedia.org/wiki/Umění_války | http://www.chinapage.com/sunzi-e.html (anglicky) ] ? Vtipne to az zas tak casto neni.(18.7.2009)

 • blitzer
  *

  Když tomu ještě šéfoval Zuna, tak se na to dalo jakžtakž koukat, ale teď se vyhýbám velkým obloukem... Blesk by mohl leckdy závidět.(4.8.2009)

 • Fallen_One
  odpad!

  Tohle snad ani nezaslouží komentář. Neprofesionální přístup, to jejich směšný tykání reportérům, debilní témata zpráv, neuvěřitelně propagující pozitivní diskriminaci, selhávající technika, rádoby vtipnost přiblblých komentářů, zvířátka na konci no cement a to jejich neustálé "zůstaňte s námi"...co na to říct. Je prdel to sledovat, jak moc je to neobjektivní, blbý a přemrštěný.(22.4.2010)

 • uiu
  ***

  Televizní noviny, asi jedno z nejmocnějších médií, které dokáže lidem vsugerovat názory, které nejsou jejich a neustále je držet v šachu tím, jak je svět zlý a hnusný, kolik lidí zemřelo na silnici, kde kdo vyvraždil rodinu, kam spadla bomba atentátníků, (jediná dobrá zpráva až na konec - v ZOO se narodilo hříbě). Čím mě vážně dostali do kolen byla reportáž o pátrání po malé Aničce Janatkové a jako podkladová hudba srdcervoucí hitovka a do toho vážný hlas moderátorky.(19.11.2010)

 • fars
  odpad!

  Nevim jak drive, ale minimalne za posledni rok to je cisty odpad, s pohlavkem k tomu. Novacke televizni noviny nemaji se serioznima zpravama nic spolecneho, je to jen samy bulvar, reklamy na novacke porady (koho zajima sledovanost tisice a jedne noci?!) a nic nerikajich srackoidnich reportazi se zamerenim na citove vydirani. Fuj.(10.2.2011)

 • mr.filo
  *

  "Právě jsme na místě....." "Živě se s námi spojí..... " nepotřebuju být na místě a slyšet koktajícího člověka uprostřed "neštěstí" sněmovny, vánice, prodejny čehokoli....(2.3.2012)

 • kinghome
  ***

  Je pravda, že většina toho co se na nově dozvím jsou hrozný nepodstatný sračky, ale jednou za týden se tam jedna důležitá zpráva objeví. Někdy i dvakrát do týdne. Ale upřímně, kde to je jinak? Ať už se kouknete na primu nebo na jiná zpravodajství všude řešej stejný hovna. Takže chápu vaší nechuť k nově ale televizní noviny nejsou to nejhorší.(4.4.2013)

 • Idego
  odpad!

  Televizní verze deníku Blesk. Z komára děláme velblouda, neobejdeme se bez slov jako "skandál", "brutální", "otřesný" a bez "roztomilého zvířátka" na konci. Stačí mi 10 sekund. 10 sekud téhle sračky a vaří se mi krev. Při představě, že si tímhle nechává den co den vymývat mozek většina populace, chce se mi brečet... Souhlas s Radek99(5.10.2009)

 • raimi
  ***

  Ale jó, já se bavím...:-)(1.12.2011)

 • mike007
  *

  Téměř nic pořádného se nedozvíte, jen stále opakující se "Více najdete na té-en-cé-zet" ! Děs.(5.7.2013)

 • cariada
  odpad!

  Černá kronika na komerční způsob, aneb jak udělat senzaci tam kde není. Nejvíc mě tam vadí ten úvod dnes s tím a s tím přijde mě to hrozně slavností jak kdyby byli kdo ví co. pořád, který si velice rád odpustím. Ještě, že dávají na Primě sitcom, sice už stokrát reprízovaný, ale pořád koukatelný.(29.7.2009)

 • swe
  odpad!

  Asi jediné televizní noviny, které jsou schopny uvést reportáž o roztomilých šťeňátkách před informací o vypuknutí jaderného konfliktu...(4.10.2009)

 • SG_ever
  ***

  Mě nevadí nic jiného než zbytečná bulvárnost. (50%)(5.3.2010)

 • Nihlathak
  odpad!

  3DD!3 ke svému 2* hodnocení řekl: "Čistý průměr, někdy se u nich nudím někdy se výborně bavím. Vymyslet každý den půlhodinu zábavných šotů, z nichž každý by měl být nějak originální není zádná legrace" (19.12.2010). Podotýkám, že zprávy by měly být zprávy a ne panoptikum demence, dělání trotlů z lidí a patetická šaškárna uměle vytvářena tak dementní, aby ji dementi přímo hltali a těšili se na to. Přidejte nějaké katastrofy, šokující zprávy ze světa selebrit a dotykovou obrazovku... už to snad nemůže být horší.(27.6.2012)

 • SeanLSD
  **

  V dobe, keď som ich sledoval, mal som ešte o svete ilúzie...(4.7.2012)

 • otík
  odpad!

  Před prodloužením zpráv to ještě ušlo na 20%, od změny running time totální odpad.(23.12.2012)

 • KajusaK
  **

  Jakštakš přijatelné, občas zajímavé zprávy,občas ne. Moderátoři půl napůl. 2* - myslím, že na jiných programech jsou lepší t. noviny.(6.4.2013)

 • Sharlay
  odpad!

  Hlavní televizní zpravodajství na televizi Nova je absolutně neobjektivní a kvůli mizerné (příšerné a neuvěřitelně ubohé) kvalitě jejich zpráv se kvůli faktu, že jsou to nejsledovanější zprávy u nás, se sám sebe ptám, jaká je inteligence obyvatel naší země, když tohle snesou. Dovolím si parafrázovat jeden výrok, který prohlásil Ivan Martin Jirous: "Já jsem rezignoval. Definitivně jsem odepsal český národ, když do posledního místa zaplnil strahovský stadion na koncert bratří Nedvědů. Co chceš pro takový národ dělat?" No, s třímilionovou sledovaností Televizních novin je to vlastně úplně stejná záležitost.(9.6.2009)

 • Samuel7
  odpad!

  Děs a hrůza, samotné dno televizního zpravodajství a je až k pláči, že tohle jsou nejsledovanější zprávy. Ani by mi tak nevadily ty "zábavné" reportáže na konec, kdyby ovšem byly vždy opravdu zábavné a ne že šup do zpráv s prvním videem na youtube, co uvidíme... Alespoň tak mi přijde, že to skutečně chodí. Co je ale vrcholem všeho jsou veledůležité události typu: Nova sponzoruje premiéru nového filmu Zdeňka Trošky, Nova startuje další řadu Superstar, Nova je nejsledovanější televizní stanicí roku apod... Každá reportáž nás navíc odkazuje na další vysoce kvalitní výtvor tv Nova a to tn.cz. Celá relace tedy více než zpravodajství spíše připomíná jakousi sebepropagandu a chvástá se, jak to jen jde (jako jediní/jako první přinášíme...). Ne, na tohle bych se pravidelně dívat nemohl.(30.7.2009)

 • Danny F.
  odpad!

  Nejvystižnější komentář->zawa. Souhlasím.(18.1.2010)

 • MJMilan
  odpad!

  .... asi každý pamatuje v čem se Televizní noviny NOVY vyžívaly.... samá katastrofa, vražda a hlavně spousta krve....vypovídající hodnota nulová,... a TN vysílané teď? .... trošku více pravicově orientované, nezdá se vám?(3.3.2010)

 • morena.jea
  *

  Nepozerajte správy, radšej si pustite pekne krvavý horor. Je to to isté.(14.12.2011)

 • Mr.Cinephile
  odpad!

  Tohle jsem prostě musel okomentovat. Větší špínu na televizních obrazovkách, které hlásají "novinky" nenajdete. Dlouho jim konkurovali zprávy na Primě, ale tohle je už je extrém. Prostě nepochopím jak dokážou z každé reportáže udělat takovou trapnou frašku. A pokud se jedná o tragickou reportáž, která přináší hodně špatné zprávy tak oni do ní vloží srdceryvnou melodii a pak ti jejich ubohý nadpisy. Korunu tomu dali letos, když vložili do zpráv reklamy. Odporný!!!(29.8.2012)

 • skrblik007
  odpad!

  Prostě mainstream :-)(23.9.2012)

 • WolfR
  odpad!

  Tohle jsou opravdu špatné zprávy, ale dobrou zprávou je, že v Česku jsou k vidění i lepší zprávy. Takhle se to nemá dělat! Odpad!(9.12.2012)

 • Angelic-77
  *

  Blesk on-air.(10.1.2013)

 • philip.j.fry
  *

  Jé,zvířátka,ty já rád....Ale bacha, musí to být okořeněné nějakou tou vraždou,a hlavně nezapomenout dodat,že osamělé babičce pomohla ta hodná Nova...(5.6.2013)

 • karlik4801
  odpad!

  Tak jsem se koukl po dlouhé době na noviny, jestli se to už zlepšilo, že jim dám ještě šanci. Půl hodiny se baví o stejné věci. Pak přijde na řadu potravinový inspektor. Samé živé vstupy. A hlavně jsem se nic nedozvěděl. Moderátoři ještě debilnější než kdysi, mohli by se aspoň naučit mluvit. Hlavně že z novin dělají drama s hudbou Zimmera. A pak ještě ubohá chyba. Živě: Moderátorka: "Inspektor se ozývá z Brna." A pod inspektorem bylo napsáno Olomouc.(13.6.2013)

 • Palvinie
  odpad!

  "Přidej tam Smetanu.", říkali. "Bude to lepší.", říkali. A ono nic. Už ani Svoboda ničemu nepomůže.(9.12.2013)

 • Sevcik
  odpad!

  Televizní noviny neměly, nemají a nebudou mít zájem o objektivní předání informací divákovi. Dělají si na události své názory, a tak se zkrátka nejedná o zpravodajství, nýbrž o publicistický pořad. Navíc moderátoři ještě řeknou, aby se dnes nezapomněli dívat na Ordinaci, protože tam primář Suchý zvlhne. A to se dívat vyplatí! A když už se jedná o zprávy jakž takž objektivní, jsou vždycky špatné. Za celou dobu samé negativní události a to občas i takové, které nejsou zas tak negativní, ale Nova si z toho zprávu negativní zkrátka udělá. Vlastně občas je na konci párp pozitivních - třeba že se narodilo mládě žirafy v ZOO Praha. Ale koho kurva zajímají naprosto přirozené věci? A nebo mě taky vždy zaručeně rozesměje, když natočí reportáž o tom, jak pan Novák šel sbírat houby, ale nic z toho nebylo, protože měl šedý zákal (ukradená dramatická hudba) a nic tedy nenašel (čas na lítost). No a Láďa Hruška vařící v tomhle paskvilu tomu už jen dodává korunu. Ale alespoň už vím, že kdybych snídal chleby s marmeládou u stropu, tak mi krajíc spadne tou nenamazanou stranou. Díky Láďo, odteď už vím kde budu dnes snídat!(8.2.2014)

 • Cedr
  odpad!

  Socialistická vymývárna mozků pro tupé české rodinky, které nejsou dost inteligentní na to, aby si vytvořili svůj vlastní názor a hltají tak slovo od slova tyhle bulvární a levicově laděné žvásty. Jedna z hlavních příčin proč i dvacet let po revoluci na politické mapě září oranžovo červená.(24.6.2009)

 • Elisebah
  odpad!

  Černá kronika.... co jiného dodat!(30.7.2009)

 • majxik
  **

  Moderátoři jsou OK, zpravy které pouštějí do éteru je dobré slyšet. ALE chybí zde objektivita, výběr a informovanost o zprávách dosti hraje na to co chceme slyšet spíše než co by jsme měli slyšet....(12.1.2011)

 • Ev.D.
  odpad!

  Něco jako černá kronika bych to tak viděla. Sem tam něco pozitivního ,ale to většinou stojí za nic. Samej Paroubek a podobný kvítka našeho státu(30.7.2012)

 • Faramir
  *

  Televizní noviny - dlouhodobě nejsledovanější zpravodajská relace, Babovřesky - v poslední době nejnavštěvovanější film, Miloš Zeman - první prezident ČR zvolený všelidovým hlasováním. Kontrolní otázka: Co to má společné?(12.3.2013)

 • Kmotr76
  *

  Zprávy na velice nízké úrovni. Hnůj. A ty reportáže...Bába pod kořenem, házení chleba na zem...nemám slov http://www.youtube.com/watch?v=0BQFUqEJZpw(21.5.2013)

 • Brandon
  odpad!

  Stoprocentní bulvár v hlavním zpravodajském čase. Co je moc, to je moc.(18.7.2013)

 • Panfilmex
  *****

  Mám rád televizní noviny z Novy a Vás také.(21.10.2013)

 • Proky
  *

  ano občas tam dají něco zajímavého proto jedna hvězda ale z velké části tam melou h*v*a(4.12.2013)

 • koxin
  odpad!

  Odůvodnění mého hodnocení lze shrnout do jednoho příkladu, které by vám mělo udělat představu, co je to zač. http://www.youtube.com/watch?v=4r7SGcA2fLE(11.2.2014)

 • Henk123
  odpad!

  Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY..(19.3.2014)

 • tuntavala
  odpad!

  Neverim.(23.4.2017)

 • shantim
  *

  Zvířátko a borec na konec.(9.6.2009)

 • Natabar
  *

  Naprosto nechápu lidi, co na tohle koukají jakožto na zdroj informací. Novácké TN nemají se zpravodajstvím nic společného.(8.7.2009)

 • Sfinkter
  **

  Pořad přesně ušitý pro občany této republiky.(6.3.2010)

 • Compadre
  **

  Televizní noviny to je nekonečný krvavý hororový seriál. Poslední dobou se některá vyvolená zpráva dočká i dramatického hudebního podkresu, takže to vypadá jako trailer na nějakej kinofilm. Herecký výkony jsou optimální, jen těch dobrých zpráv by mohlo být víc.(3.9.2011)

 • pugs
  *

  Sorry, ale ROFL:-D Kto to sem ku*va pridal?:-D(3.6.2009)

 • U.Tarare

  Za časy, kdy tam byli moderátoři Zuna s Čejkovou bych dal možná i dvě hvězdy. V té době to byli ještě více méně objektivní zprávy a ne jako teď. Informace poupravené tak, aby člověka zaujaly. Informace podávané tak, že je Vám vsugerován jejich názor a to by u zpráv být nemělo. Každý by si měl k dané reportáži vytvořit vlastní názor, přiklonit se k té nebo oné straně podle sebe. Takhle zkrátka ne. Hodnotit nebudu, TN se postupem času mění a já nevim jak to ohodnotit, momentálně bych tomu dal odpad, ale přece jenom v minulosti, to za něco málo stálo.(17.6.2009)

 • Testament
  odpad!

  Čirou náhodou jsem narazil na tento pořad, tak si jej dovolím ohodnotit. Hodnocení je v tomto případě ryze subjektivní. Ovšem to, že zprávy jsou podané ryze povrchně a lidé, co danou událost prožijí, popř.:pracují v daném (průmyslovém) odvětví, tak vědí, že zprávy jsou ryze neobjektivní. To samé se týká událostí ze světa(náboženských konfliktů, atd.). a nemluvím už vůbec o válečných konfliktech- viz.: Bushova válka "proti terorismu", atd. To, aby jedinec"dešifroval" předávané zprávy je dáno úrovní jeho vnímání světa a okolností, nezáleží jen na počtu titulů, co má před/za jménem.(31.8.2009)

 • Jolinar
  odpad!

  Nejvíc miluju ten obrat: "Na dnešek až do smrti nezapomene paní Jana z Prahy..." :D(11.11.2009)

 • sir-dave
  *

  Sleduju to minimálně. Oproti svým konkurentům mi přicházejí více odlehčenější, bulvárnější a méně serióznější než na veřejnoprávní televizi. Někteří moderátoři více celebrity než hlasatelé.. :-)(7.9.2010)

 • FILMOVKA
  odpad!

  Televizní noviny, které si všechny zprávy přibarvují tak, aby zaujaly a šokovaly diváky a to i z naprosté banality, pod kterou s hrdostí vloží i dramatickou hudbu z Armagedonu. Špatné je, že tento hodinový bulvár s radostí sleduje většina diváků naší země. Dokud budu vyučovat studenty kinematografie, budu se snažit je vést k tomu, aby takovýmto pracovním příležitostem nepodléhali, a pracovali pro to, za co se nebudou muset stydět. (11.8.2015)

 • Dagoussek
  odpad!

  Samé negativní zprávy plné reklam a upoutávek na novácké pořady. Trapárna.(2.9.2016)

 • Všivák
  odpad!

  Když už špatné správy, tak s úsměvem. Absolutně chybí nadhled. Nutí divákovi svoji náladu a svůj pohled na věc. Formou co nejakčnějších správ. Národ to bohužel žere, protože mu správy na jedničce připadají suché a ne tak obsažné. Prostě bulvár..(17.7.2009)

 • Wilston
  *

  OMG :-D tohle už je tu taky.(15.9.2009)

 • ranp
  **

  Informace v této kauze jsou přísně tajné.. Nám se však podařilo zjistit.. :-D(22.2.2010)

 • IMPAIRED
  odpad!

  Borhyová: Vybouchnu Černobyl.. Koranteng: Jo, prej to byla strašná pecka....(3.9.2010)

 • Zagi20
  odpad!

  Nikdy jsem zprávy v televizi moc nesledoval. Ale ta změna jaká proběhla u Televiznich novin je znatelná i když na ně jen náhodně narazím. To je hnus velebnosti !!! Trapná snaha o světovost, reportáže o hovnu, neustálá snaha o zveličování banálních případů, omílání stále toho samého, v poslední době dokonce začínají brousit i do BULVÁRNÍHO odvětví. Hnus a svinstvo na které máme hledět čtyřikrát během dne ???? Ste se asi posrali ne ???? Běžte se zahrabat, vy TV HOVNA.(6.9.2012)

 • Kosmik 1
  *

  Nechápu, co všichni chlapi na té Borhyové vidí, mě se ta ženská absolutně nelíbí. Pokaždé zmalovaná jak puberťačka nebo jak to druhé (šlap...). A radši se podívám na menší pěkná prsa než na ty její silikony. :) Díky, nechci. Co se týče té technické stránky, tak ta je rok od roku horší. Buď nefunguje zvuk, nebo obraz, nebo rovnou obojí, což mi pak připomene návraty z hospůdky. Ani obraz ani zvuk. :) Nejlepší zprávy jsou ty na internetu, páč těma reklamama v polovině zpravodajství to vážně posrali. Ztráta času u TV. 10%(22.10.2012)

 • kklepkaa
  odpad!

  Novácké televizní noviny je normální sprostý bulvár. Naprosté mrhání času. Jediné zprávy, které se ještě dají u nás sledovat jsou na ČT1...(4.4.2013)

 • venca163
  *

  Večerní zprávy na jedničce i nově jsem začal sledovat jako dítě 11.9.2001. Problém je, že TV Hovna začali už před lety cílit svoje večerní noviny právě na děti, nebo lidi co se jim vývoj mozku někdy dětských letech zastavil (nebo prostě na diváky ordinací a podobných telenovel). Dneska už u toho nedokážu obvykle ani povečeřet, vždycky přinesou nějakou dojemnou nebo demagogickou sračku, která mě spolehlivě zvedne ze sedačky (toto není metafora). A ten metrosexuál, kterýho tam teď nasadili...no co na to říct. Uznávám ale, že existují i horší věci na světě (a v televizi). (20%)(19.9.2013)

 • Vercinix
  **

  Lucijelucije ve svém komentáři odkázala ke komentáři Will_X. Opravdu jsem se od srdce zasmál!!! Tak to šířím dál i s výčtem řetězu odkud to mám (odborně se tomu říká citovat, ale řetěz je hezčí :) ).(17.1.2014)

 • Benemiro
  odpad!

  Reportáže typu: rodinka z Moravy našla plný košík hřibů nebo že se v madridské zoo narodil leguán. A hlavně se podívejte na server tn.cz:-)(4.10.2009)

 • ghatos
  odpad!

  Vzpomínám na půlku devadesátých let. Zprávy na Nově byli něco jako Aštar Šeran, který přistál na planetě Zemi se svojí flotilou. Všichni to museli vidět a věřily zcela novému médiu. Živé, zábavné....prostě to bylo jiné. Člověk začal dospívat a postupně odstartovala internetová revoluce. Největší boom už odcházel a lidé se začali střízlivěji stavět ke zprávám komerční tv (alespoň někteří). V roce 2009 se kruh uzavírá. Trapné, vyčpělé, šablonovité a velmi zjednodušené informace nemohou obstát v současné konkurenci. Pokaždé je to stejné - autonehody, skandály, trapné kauzy, katastrofy, vraždy a hlavně zvířátko nakonec! Moderátoři působí jako šašci v cirkusu...hrůza. V roce 2014 úroveň zpravodajství spadla na úplné dno. Nechutný bulvár plný bezostyšného hnusu. -98%...septik!!!(17.11.2009)

 • lskala
  ****

  Je komické, jak zde každý nadává na "Novácké" zprávy... :-D Já taky nemusím drtivou většinu pořadů na Nově, ale od 19:30 do 20:05 koukám vždy na Novu. Pak když se s někým bavím, tak každý říká, že koukal na Zprávy na Nově... Jen kritizujte. Že jen říkají špatné události??? Kdo dnes říká ve zpravodajství ty příjemné??? Na ČT,Primě??? Nenechte se vysmát... Za "komančů" se říkali jen ty "pozitivní" a tuplem jsme věděli prd!!!(29.11.2009)

 • ABCD Marta
  odpad!

  Pravidelná každodenní vymývárna mozků, po níž to jediné, na co si budete moci vzpomenout, budou prsa/kozy (nehodící se škrtněte) Borhyové, protože jste tak znásilněni, že o nějakém racionálním a nezávislém myšlení nemůže být ani řeč.(4.7.2010)

 • sskrblik
  odpad!

  Kdo je expertem na podávání špatných zpráv? TV NOVA! Schválně si povšimněte, že 90 % jsou tragédie a neštěstí... a proto aby si člověk nepřišel, že je všechno špatně mají zvířátko nakonec.(20.7.2010)

 • The Viper
  odpad!

  Tak zaujatý, sprzněný a kr*ténský zpravodaj sem snad ještě neviděl. Poslouchat 30 minut ty jejich hovna, ty lži, no to je něco hroznýho. A už ani ten sport to nezachrání, ani pěkná Lucka Borhyová, která by mohla už snad jen zaujmout nahá po boku křováka Reye Kontejnera. Hnus,hnus, už nikdy víc. Ta jejich ''nová technologie'' je jako k čemu ? Aby si dokázali, jak moc jsou na úrovni (že jsou více než ostatní zprávy) a že jsou prostě cool ? Tohle si můžou strčit do prd*le, my chce nezaujatý zprávy ! K současnosti to dodělává Láďa Hruška a jeho ultrageniální reportáže a lov podvodníků.(8.3.2011)

 • G..
  **

  A zvířátko na konec!(13.8.2011)

 • Pyth
  odpad!

  Absolutni masakr co v tehle zpravach predvadeji... cloveku se chce zvracet :-!(26.12.2012)

 • voleman
  odpad!

  Opravdu si myslím že nemáme zapotřebí sledovat zprávy typu hledání ztraceného psa nebo nadbytečné bulvární informace a různé srdceryvné charitativní příběhy sociálně slabších. Televizní noviny skupiny Nova se opravdu nedají považovat za seriózní publicistický pořad.(11.2.2013)

 • Jello Biafra
  *

  http://www.youtube.com/watch?v=iKso4buDWH8 táto reportáž myslím hovorí za všetko(28.7.2013)

 • Casablanca
  odpad!

  Ani jako guilty pleasure!!!!(15.8.2013)

 • KASUGI
  odpad!

  Odpadovka to byla už před současnou islámskou imigrací. Dělat si z negativních reportáží hollywoodská dramata pomocí zpomalených záběrů a dojemné hudby... sorry, ale to do zpráv nepatří. Nemocných dětí a okradených invalidů je mi líto i bez toho tyjátru kolem. Zvlášť, když poté Lucka Borhyová svou kapříkovskou výslovností uvede veselá a skotačící zvířatka.(29.11.2015)

 • Zemi11
  odpad!

  Tohle hodnocení si zaslouží NAŠE TELEVIZE JAKO JEDINÁ.(7.7.2009)

 • BluT
  odpad!

  Chápu, že lidi (spíš bych měl říct "lidi na ČSFD") moc nemusej komerční Novu, ale Televizní noviny jsou jen o něco horší než události. Rozhodně si nezasloužej ty odpady!, kterejma se tady lidi oháněj. edit: 7.11.2012 po několika zhlédnutých dílech v poslední době snižuju hodnocení z 3* rovnou na odpad a nad mým vlastním minulým komentářem se fakt směju. Je to vážně tragédie tenhle "pořad". Pro představu neuvěřitelné "novácké" reportáže přikládám následující video http://www.youtube.com/watch?v=r661Tt5mItU(24.1.2010)

 • pavlikv
  *

  Dyť tam jsou samé negativní věci! Ne, děkuji.(5.4.2010)

 • Mimesis
  odpad!

  Když v jedné reportáži popisovali, jak policisté prohlédají les kvůli ztracené Aničce Janatkové, hrála u toho emo písnička od Avril Lavigne a potom soundtrack z filmu Requiem za sen a nad tím běžely nápisy jako "EXKLUZIVNĚ!", tak mi došlo, ač nejsem přehnaný moralista, že to prostě působí, jako kdyby neměli úctu k mrtvým a šlo jim jen o senzaci a sledovanost. Působí to neseriózně a už to připomíná spíše nějakou reality show než zprávy. Úplně vidím, jak bouchali šampaňské, když smrt Aničky zvýšila sledovanost! A to je jenom špička ledovce toho, co mě v souvislosti s Televizními Novinami vytočilo... Více mě štve častá pochybná interpretace některých faktů či nepřesnosti při výkladu různých zákonů ("Stahování filmů z uložto je nelegální" - ne to není!)(12.10.2010)

 • JulieVonn
  odpad!

  Nejlepší zážitek?tragická událost a nova do toho přidá hudbu,nevíte jestli se smát nebo brečet!(15.3.2011)

 • Sekmen
  **

  Kvalita, úroveň a obsah zpravodajství špatné, ale i tak se na to člověk dívá.(9.1.2012)

 • VIPerson
  odpad!

  Poslední dobou bych tu televizi roztřískal když to vidim...opravdu to kleslo hodně hluboko.Sice mám rád tamní stálice (Koranteng,Mráčková,Voříšek...),ale obsahem se blíží tomu odpadu.Možná jsem příliš tvrdý ale když už,tak už.......a to používání názorných scének a srdceryvných pohledů s hudbou z filmů...aj(21.6.2012)

 • Dromed
  odpad!

  Lež, vražda, zvířátko...(6.1.2013)

 • korndaddy
  odpad!

  Je důležitý ve zprávách rozebírat kdo si co vezme na filmovej festival za hadry a co si kdejakej teplouš bere do kina. A pak ty jakože důležitý zprávy shrnout do desetisekundovýho sestřihu. O tom přesně televizní noviny jsou. Bravo.(2.7.2013)

 • Mafian
  odpad!

  Dokonce mají speciál o Bartošové. Víc snad říkat nemusím...(21.7.2013)

 • herr_carter
  *

  Bulvární obžerství v přímém přenosu, doplněné tlustou nevzhlednou Borhyovou...................moje hodnocení = 1 z 10.(24.9.2014)

 • VeverkaLesni
  odpad!

  Mozna to nejhorsi co TV NOVA produkuje !(24.2.2016)

 • Shakeus
  odpad!

  To není možné, ono se tu dá ohodnotit tohleto zvěrstvo! Tak jak to říci výstižně? Společně s Halo novinami a Bleskem, největší zlo v tomto státě. Stokrát řečená lež se stává pravdou, bohužel tady navíc platí, že vše je pravda hned. Pokaždé, když pouze zaslechnu kus toho jejich vyštěkávání (přednes zpráv) přeběhne mi mráz po zádech kvůli vědomí, že taková blitka je u nás nejsledovanější pořad. V neskutečně primitivním a buranském podání zde zaznívají výhradně senzace, tragédie, promyšlené polopravdy a zaujaté komentáře. Pozůstalí po obětech vraž a smrtelných nehod se tu vylejvají do kamer, když z jejich blízkých na chodníku ještě stříká krev. Největší odpad co znám, totální primitivizmus a naprostá ubohost. Opravdu jsou lidi v tomto státě tak ubohý, že je to baví?(1.12.2009)

 • joora1
  odpad!

  Nechápu proč na tento pořad někdo kouká.Asi ze zvyku, možná pro atraktivnost moderátorů, možná fanoušek hororů či blesku, ale se seriozností to má velmi málo společného.(1.12.2009)

 • wosho
  ***

  Bulvární, sem tam přuhloupé, občas trefně přesné, celkově dostačující hlavní zpravodajský pořad naší superúspěšné komerční televize.(18.2.2010)

 • Yaan
  *

  Vím, že je to těžké a vyžaduje to opravdu hodně fantasie, ale představit si horší zpravodajství ...jde.(20.2.2010)

 • venom14
  ****

  Tady se fakt bavím,to je furt odpad,odpad,ale čumíte na to každý večer.Já taky tak dám 5.(Jistě že nejde o tu samou věc,jako třeba Ordinace nebo VKV na kterou se kouká fakt moc lidí furt a pak dá odpad)(14.6.2010)

 • Schuldiner
  *

  Zpravodajství, které je občas proložené bulvárem.. Co dodat, prostě člověka někdy ta nesourodá složka pobaví. Což by ale nemělo. Zpravodajství by mělo být založeno na faktech, informacích, které jsou prostě a jednoduše důežité. Ale Nova je prostě Nova..(21.10.2010)

 • Benedygtus
  odpad!

  O proti statni konkurenci na CT1 je toto opravdu odpad, absolutne me rozciluje, jak pri zdrujicich zpravach tam davaji hudbu, ktera to absolutne schazuje a snad i jakymsi zpusobem zesmesnuje, dela z toho melodrama, pritom kazdy vidi, jak to hrozne je. Zpravy postradaji na dulezitosti, je z toho vicemene bulvar a tradicni "ZOO okenko" na konci je opravdu vrchol vseho...(12.6.2011)

 • Tessie
  **

  30 procent? A kdo to teda sleduje, když na to všichni nadáváte tady? Kecy v kleci... Poustěla jsem si to taky a nestydím se za to. K večeři dobrý. Akorát ta zvířata nakonec byl totální výmaz.(10.10.2011)

 • Lewisek
  odpad!

  Co si budeme povídat, když nestihnu přečíst noviny jinde, tak si tyhle zprávy pustím stejně jako jiné. Manipulovat sebou nenechám a abych se dozvěděl co se kde děje to postačí... Že jsou zprávy mainstreamové místama debilní a hrajou lidem na city je věc jiná... EDIT: prodloužení relace o 20 min... Má cenu to komentovat? Nemá...(12.1.2012)

 • Paity
  *

  Je to úsměvné, všichni dáváme těmto TV novinám hrozné hodnocení, přesto se na ně dívá nejvíce lidí. Já vlastně dávám hvězdu za to, jak umí Nova svůj produkt prodat. Už se mi ale nelíbí to, že pro ni neplatí žádné zásady, takže jsme svědky toho, jak bezostyšně vyzpovídávají její reportéři chlapečka co přišel o psa, tatínka co přišel o holčičku apod, což podle mne na obrazovky nepatří. Na druhou stranu jsem velmi rád, že TV Prima šlape novákům silně na paty.(29.6.2012)

 • Lukoboss
  odpad!

  Na začátku si dáme pár zmasakrovaných lidí a katastrof, abysme to na konci mohli "zamést po koberec" nějakou reportáží o zvířátkách..(24.1.2013)

 • Miuri
  odpad!

  You are brainwashed now.(16.6.2013)

 • HiddenDragon
  *

  Zaznam z dnesnich TN (ovsem tak to vypada kterykoli jiny den): Povodne a dojemna solidarita k jedne rodine / vybuch domu / volebni sliby / vrazda (poprava) / vrak lodi / proces s pedofily / slavny fotbalovy klub bude hrat v Pze / falesny diplom namestka / zahadne strileni / automobilova nehoda...atd atd atd, shit shit shit. Ne, tohle podle me nema v hlavnich zpravach co delat....Ja tohle nepovazuji za zpravodajstvi....koukam na to spis z nudy pri veceri, nebo kdyz chci "vypnout". Daleko vice se TN podobaji poradum typu Koreni. Je to jakasi zabavne napinava estrada plna podvodu, vrazd a radoby dojemnych pribehu, doprovazena filmovou hudbou a emotivnimi efekty. Ne...zpravy nemaji vypadat jako show, protoze pak pusobi spis jako denik Blesk (web tn.cz je toho prikladem), ale presto jim to asi nikdo nevycita, protoze od zalozeni Novy maji porad naprosto stejny mustr. Moderatori sice pusobi nenucene a profesionalne, ale objektivita, kvalita a napln triceti minut je bidna. Jedine co ocenuji, jsou charitativni akce, at uz konkretnim lidem, kdy se pusti reportaz a hned se slozi balik penez, nebo specificke projekty, jako je Dobry andel. Za to palec nahoru...(16.9.2013)

 • spiritus
  *

  Trošku bulvárek, ale po seriozních Událostech se na to klidně podívám...Sledovat, jak si Nova dělá z diváků cvičené opičky, nikdy není na škodu :D(20.10.2009)

 • Krabak

  V roce 2003 možná ještě za něco stáli... Teď z nich bliju duhu...(5.11.2009)

 • hunterN
  odpad!

  Blesk a Aha! v televizní podobě. I odpad je pro tento výtvor dobré hodnocení, želbohu nižší hodnocení k dispozici není...(30.1.2011)

 • Warle
  odpad!

  "hry zabíjí", "voda mrzne v -10", "důchodkyně zaseklá v pařezu", "paní bodnutá vosou", Láďa Hruška. To je jen výňatek ze zla, které můžete vidět každý večer v prime timu na nesledovanější a teda i zcela určitě i nejlepší české stanici. Mediální manipulace v celé své kráse.(24.8.2011)

 • Jespe-film
  *

  Žirafka má malou žirafku; pohled na truchlící obyvatele v záplavové oblasti s hudebním podkladem smutně smíšlející Apocalypticy; řešení mediální problematiky, v níž je mnohdy namočená televize sama; detailní popisy vražd a atraktivně rychlé rozhovory s pozůstalými, dělají z Televizních novin neuvěřitelně dokonalé divadlo morálních hodnot a lidských potřeb. Jo, a pokud by vás zajímalo bujné poprsí, které herečka neudržela ve svém dekoltu, můžete se podívat na tn.cz . Aneb, dozvíte se samé nepodstatnosti a pár negativ (nikoliv co se ve světě děje), Rey Koranteng vám se svým štábem zahraje kladivem na city a na závěr zjistíte, že 12 letá Ťapina kojí opuštěnou ovečku a můžete jít s klidnou hlavou spát... ...no, ještě vlastně ne - čeká na vás Vašek Tittelbach!(31.1.2012)

 • Metal Lord
  odpad!

  Televizní noviny, které už nejsou televizní noviny, ale jen televizní přepis bulváru. Kde jsou ty časy, kdy člověk sledoval TN a očekával normální reportáže sdělené normálními moderátory. Teď člověk musí koukat na pidlookou Borhyovou a místo seriozního zpravodajství se dozvíme ledatak co se stane s vodou při zanechání venku při -20°C, nebo nám pustí emotivní scénu s dramatickou hudbou převzatou z katastrofických filmů, samozřejmě u všeho slyšíte "jako jediná televize jsme byli exkluzivně u toho". A jednoduchým vymýváním mozků (reportáž o člověku, rodině v tísni) docílí toho, že hromada lidí ty peníze pošle. A co teprve ta trapnost, kdy jejich rádoby redaktoři stojí někde na střeše v údajném živém vysílání, v pozadí je ještě stále jasno, ale za oknem je přitom tma jak uhel. Jinak zde je to popsáno naprosto perfektně www.youtube.com/watch?v=0BQFUqEJZpw(7.11.2012)

 • kikakrystof
  odpad!

  Důchodce se zaklíní pod kořenem stromu, Zelená na semaforu je moc krátká, Potravinový inspektor, ''Sousedé si myslí, že se to tak stalo'' , Více na TN. CZ , Bude horko a pak zima -_-(12.4.2013)

 • Foxhound#1
  odpad!

  Nyní již takřka 40 minut otřesné černé kroniky, debilních reportáží které mají status "made by okurková sezona" i když je polovina ledna, snaha udělat senzaci ze všeho a za každou cenu, Iveta Bartošová a jiný humus "showbyznysu" ... A celé to má na konci spasit veselá historka o zvířátku nebo jak pan Vomáčka našel sto kilo hřibů, úžasný. Z TN se za těch 20 let stal obyčejný humus bulvár a naprostá trapárna překrucující pravdu (vlastní zkušenost).(21.7.2013)

 • Trash

  Pokud, dle ofciálního textu distributora, někdo tyto televizní noviny shlédne...tak by měl pak sestoupit z výšin a zkusit je zhlédnout, možná to pomůže.(10.8.2013)

 • baXter
  odpad!

  Nečumte na to!(30.8.2013)

 • kill-tec
  odpad!

  Aneb jak napsal jeden můj kamarád: "Doufám, že v letošní anketě TýTý budou Televizní noviny TV Nova konečně zařazeny v kategorii zábavných pořadů a ne publicistky a zpravodajství." btw. děkuji Nově za denní porci důležitých zpráv!!!(13.1.2014)

 • Heisenberg_
  odpad!

  Jeden z největších skvostů české tvorby pořadů o informacích, které nás zajímají, samozřejmě od koho jiného, než od všemi milované televizní stanice TV Hovna. Tento pořad vás úplně uhrane. Přes neuvěřitelnou dvojici moderátorů, mezi něž patří například bývalí komunisti, zkrachovalé pornohvězdy, inteligentní topmodelky, zfetovaní negři, a tomu všemu pak kraluje paní kozatka Lucie Borhyová. To ale není vše. Tento pořad nám chce také ukázat, jak neskonale moc je inteligentní! Tak například, nám představuje ukázky z fyziky a chemie, bez kterých bychom nemohli žít, a které vůbec nevíme, například reportáže na téma: Voda zmrzne když je venku 0°! Nebo také, že se rozbije kokos, když jej hodíte z třetího patra! Zde se vyskytuje příklad ignorace, kde tento pořad sere na fakta, která objevil a zjistil už někdo dávno před nimi. Nechybí také úžasné reportáže Ládi Hrušky o tom, že chleba spadne na zem namazanou stranou. Ke všemu samozřejmě hraje epická hudba, která normálně nelegálně stažená nějakým master hackerem přes Ulož.to. No a korunu všemu tomu nasazuje délka tohoto pořadu. Každý den se těším na podvečer, který strávím 50 minutami koukáním na toto veledílo. Místo toho, aby ta hrůza skončila v 20:00, všechna ta muka končí až v 20:20. Většinou se ty nejdůležitější věci dozvíme na začátku, trvá to asi tak pouhých 10 minut. Zbytek pořadu jsou zbytečnosti.... no, a to je asi vše. Nejoblíbenější reportáž: Bába po kořenem...(20.12.2016)

 • kukentipla
  *

  O čem to je? Každý den nám TV Nova přináší neobjektivní zprávy naplněné zmarem a depresí........... Co já NATO? Moderátoři trpí neštěstím jiných, aby po závěrečném zvířátku s úsměvem na rtech doporučili divákovy večerní TV Odpad. Sklatba jednotlivých reportáží je zhmotněná hloupost. První zpráva: Obama v Praze. Druhá zpráva: Vystrašené kachničky na Nuselském mostě. Třetí zpráva: Hromadná nehoda na D1. Čtvrtá zpráva: žena našla v rohlíku zapečenou sadu šroubováků (bez českého návodu). To vše proloženo prasetem přežvýkanou češtinou. Jednu Hvězdičku za výstřih Borhyové a legandární hlášku "pre telivíziu Nova, Eugen Korda".(5.6.2009)

 • davena27
  odpad!

  ...TV Nova uvádí : Televizní noviny alá Traces of Death.Upozorňujeme rodiče, že následující záběry jsou pro vaše ratolesti zcela nevhodné!!Pro ně je vymezen čas až v samém závěru vysílání kde, Vašim harantům pustíme veselé dovádění křečka Šulina s hrachovým luskem.(9.3.2011)

 • Prochy38
  **

  Prve jsem si říkal, že nebudu tyto pořady vůbec hodnotit, natož komentovat, ale zase proč ne, že? Televizní noviny jsou o dvě až tři třídy pozadu za ČT1 i Primou. Většinou se honí za senzacemi a přednost dávají spíše jen katastrofám a šokujícím reportážím. Jako koukat se 20 minut na L. Borhyovou opravdu vydržím. Její dekolt je opravdu kvalitní. R. Czadernová je zase moc hezká holka. O tom to ale snad není, ne?(17.4.2011)

 • Pompaj
  odpad!

  Všechno špatně. Titulky nádherně zakryjí 60% plochy, takže člověk nic nevidí. A k reportážím, žádné tam nejsou (solidní), zkreslené, překroucené a bůh ví co eště. Není to film či seriál, ale je to tu. Co je dobré je rubrika " Borec na konec" i sportovní noviny stojí za nic 5 minut je docela málo. 5%(22.5.2011)

 • Mo.
  odpad!

  Ať se vám to líbí nebo ne, Televizní noviny mají ze všech pořadů na všech kanálech, běžících mezi sedmou a osmou hodinou večerní, zdaleka nejvyšší sledovanost. Hodnocení 30% na CSFD tím pádem (jak už to na CSFD bývá) nereflektuje všeobecný názor, nýbrž jen názor uživatelů ČSFD (konkrétně počtu něco kolem tří tisíc lidí, kteří vůbec měli žaludek tuhle zrudnost hodnotit). Jinými slovy, zprávy na Nově jsou populární a lidé se na ně dívají a důvod, proč je to taková ohyzdnost je stejný jako ten, proč se to těší tak velké pozornosti a proč je Nova nejúspěšnější televizní stanicí u nás: Reflektuje potřeby lidí. Potřeby jako je touha po nasilí páchaném na druhých a z toho plynoucí možnosti prožít si falešnou sounáležitost, potřebu pocitu senzace, nevšednosti a pocitu, že se děje něco zvláštního a speciálního, co si zaslouží, abysme tomu věnovali energii. A protože se jedná o "zpravodajství" (#@{ß$×), uspokojuje i tu vůbec nejsilnějí touhu, touhu po tom spatřit svět jednoduše, v nějaké kompaktní a pochopitelné podobě a dostat ho naservírovaný přímo k sobě domů, s každým soustem třikrát předžvýkaným, s plechovkou dietní coly na spláchnutí a dezertem v podobě ujištění, že to nakonec všechno dobře dopadne. Je to hnus, je to ubohý, je to šílený, ale z nějakého důvodu právě tohle lidé potřebují a právě tohle hledají. A i když si uvědomí, že je to strašná špína a lež a manipulace a celé je to blbost, stejně na to koukají dál a namlouvají si, že teď už je to neovlivňuje, protože si od toho všeho získali intelektuální odstup (což je nemožné a je to jen další lež, kterou na sebe lze hrát). Televizní noviny jsou naprostý psycho, je to extrémní perverze a zároveň je to droga, jejímuž užívání se brání jen těžko, protože uvědomit si, že mi to škodí, v tomhle případě zdaleka nestačí. Ještě je potřeba na to skutečně přestat koukat!(17.11.2011)

 • Berry
  odpad!

  Neobjektivní reportáže plné nervy drásající podkladové hudby... Jeden se musí stydět...(31.7.2012)

 • kritiklon
  **

  Pro to, jak dělá zprávy a publicistiku vůbec tato televizní stanice mám jen 3 slova: Amatéři, outsideři a břídilové!!! Někdy( téměř každé 3 minuty) se musím smát! AMEN(7.1.2013)

 • betyn
  *

  Jediné zpravodajství,které umí smutné zprávy podat tak,že se u nich valíte smíchy :-).Na paty jim ovšem šlape TV Prima..(21.1.2013)

 • vimanzen
  odpad!

  http://www.stream.cz/uservideo/661548-to-si-na-nove-mysli-ze-jsme-narod-blaznu(20.4.2013)

 • lucijelucije
  *

  Výborný komentář Will_X =) Asi tak, k tomuhle "výbornému" publicistickému pořadu =) Taková uříznutá kančí hlava, to je teda věc =)(14.1.2014)

 • lardko
  *

  Televizní noviny na nově jsou podle mě strašná blbost. Dávám jednu hvězdičku jen za to že občas je tam něco zajímavého. Jinak se ani nedivím že je tady hodnocení pod dvacet. Kdyť koho zajímá inspektor , že říká jaký potraviny jsou v obchodě špatné , a zimní inspektor boduje ubytování v zimě atd. Nebo koho zajímá že když hodíte chleba do vzduch tak spadne namazanou stranou. Celý televizní noviny jsou o ničem , protože vždycky tam mluví o blbostech , a pak až mluví o nějakých zajímavých věcí jako vraždy atd. Celkem mi přijde vtipný když tam mají nějaké problémy , jako třeba že se nemůžou spojit s někým jiným , nebo zapomenou text. A proto pořád nosí sebou text. Jestli chcete se dozvědět nějaké zajímavosti ze světa tak si nepouštějte televizní noviny na nově , ale na něčem jiném.(19.6.2014)

 • mosnak
  odpad!

  Tak tohle je nejtěžší bulvár co nám televize může nabídnout. A to nemluvím o tom, jak reportéři dělají z lidí dementy - 0%(23.11.2014)

 • Se7enteen
  *

  3/10(6.10.2009)

 • ElBadelin
  *****

  Eva Chaloupková je ku*da jak řemen, takže za 5*. Ale jinak samozřejmě zprávy špatenka, patetické a trapné.(11.11.2009)

 • Zik2
  odpad!

  Zprávy à la Kent Brockman. „...a malá kočička si hrála s klubíčkem celou noc.“ Oblíbená klišé: „Když se vzbudil, ještě nečekal, že...“, „Neuvěřitelnou příhodu zažil...“ atd. atd.; trapná atmosféra, že celá televize je jedna velká rodinka (hlasatelé zpráv se vykecávájí se sporťáky); značný podíl nepodstatných zpráv; zbytečně mnoho backgroundu (dvěma větami odkecnou, co se zrovna děje v Pásmu Gazy a pak vám minutu kecají, kde je Pásmo Gazy, abyste to určitě pochopili); iluze, že animace nahradí nedostatek informací.(30.1.2010)

 • Dogmeat
  odpad!

  Co je problémem těchto zpráv? Nejsou to zprávy v pravém slova smyslu, ale černá kronika promíchaná s bulvárem. Více než polovina času je zabrána naprosto irelevantními věcmi, ale o tom, co se stalo kde ve světě se nedovíme v podstatě nic. Navíc jsou všechna čísla prezentovány jako fakta! Na jiných stanicích alespoň řeknout, že je to nepotvrzený odhad od toho a toho.(28.2.2011)

 • Skarface
  odpad!

  Je to k smíchu(31.10.2011)

 • Perfo
  odpad!

  Čistý bulvár při jehož sledování mám pocit, jako by nic jiného než špatné zprávy neexistovalo a třešničkou za všeobecnou apokalypsou jsou zvířátka, nebo dětičky :D S váma teda zůstávat nebudu a nebýt Borhyová taková samice, tak bych se na to nekoukal ani při přepínání . . .(29.7.2012)

 • Oyer
  **

  Koho pro boha v hlavních zprávách zajímá, co se bude dít v nějakém seriálu Ordinace v růžové zahradě ??? Sport v katastrofickém podání...(28.8.2012)

 • Merkin
  **

  Během jisté krátké chvíle novácké zprávy konkurovaly ČT1. Reportáže byly neotřelé, celkem se držely faktů a jejich délka byla úměrná. Navíc narozdíl od typické ,,nudy" České televize, Nova nabízela komerční atraktivitu. Jenže postupně se kvalita přehoupla z naprosté nuly k totální zaměřenosti na určité téma. Denně jsou nám tak servírovány informace z černé kroniky, tuny nehod, nemocí a vražd a dále jen jistá tvář politiky a roztomilá zvířátka. Kultura, regiony, školství, zemědělství(pokud se neruší gymnázia, neurodilo málo brambor, neodvolali ředitele Národního divadla popř. na Moravě neumírají lidé na otravu methanolem) a další odvětví jako by neexistovaly. Některé reportáže vídáme i několik dní za sebou v téměř nezměněné podobě(pes se zaběhl, pes se hledá, pes se našel, pes se léčí, pes se vrátil domů, pes si zvyká na starý domov), a to ještě podkreslené buď hororovou, nebo komediální hudbou, a to i během textu. Navíc léta úspěšně vynechávaná komerce se letos na obrazovky vrátila, takže během tragicky laděné reportáže o úmrtích se náhle divákovi začne podstrkovat třeba lepší životní pojištění, dále se takové zprávy protáhly na hodinu, což nabořilo večerní program, na což většina pracujících ani studujích není zvědavá(u takového tříhodinového filmu je poznat, jestli se začalo v osm nebo ve tři čtvrtě na devět-promiňte mi mou nejapnou stížnost, trochu jsem se nechala unést). Zkrátka a dobře, vše nakonec zachraňují známé tváře. Ty však nebudou hlásit věčně a pak nastane krize. A tu už nezachrání ani štěňátka, ani borec nakonec.(13.9.2012)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Události, které vysílají na stanici česká televize(ČT1) mají hodnocení 70%, tedy červené políčko.Zprávy, které vysílají na Nově mají černé políčko a 25%, tak mi řekněte jakto?Nevím jestli to je kvůli tomu kdo má rád Novu a kdo českou televizi(já osobně nejradši Primu), ale co je v tom za rozdíl.Možná, že na Nově někdy trošku zašálí, ale jinak úplně to samí.Někdo asi neumí hodnotit.(8.1.2013)

 • Disko_Stu
  odpad!

  Dno zpravodajské žumpy. A ačkoliv to může znít neuvěřitelně, kvalita Televizních novin neustále klesá! Pokud se díváte před sebe, vaše oko má celkem velký zorný úhel. Pokud by Televizní noviny měly oči, jejich zorný úhel by byl hodně malý. Objektivní pohled na věc, všeobecný rozhled, hlubší rozbor situace a serióznost zřejmě nikomu ve štábu TN nic neříkají. Shit.(7.3.2013)

 • M.u.t.t.t.y
  odpad!

  Nechutnej bulvár, nic víc.(17.6.2013)

 • LexBarker
  odpad!

  Poté co jsem jednou viděl novácké noviny,si těch třicet minut raději povídám se svým psem...(23.7.2013)

 • Platom
  odpad!

  Ostuda zpravodajství! Televizní noviny viděly serióznost jen z okna rychlíku a jako zdroj informací jsou na tom stejně jako magazín Blesk, popřípadě jiné bulvární plátky. Zpravodajství, jež se vyžívá v brutálních záběrech (např. u autonehody se musí kamera dostat co nejblíže k vraku auta a čím více krve divákům naservíruje, tím lépe a to bez jakékoli úcty), přírodní kalamity, reportáže o teroristických útocích a jiných zprávách černé kroniky doprovází emocionálně zabarvený hudební doprovod (wtf?!), nechutné pitvoření se hlasatelek, které používají místo pudřenky arašídové máslo a to v hezky silných vrstvách, laciná a umělá gesta soucitu od hlasatelů, atd.. Ostuda, ostuda a primitivnost! Nic víc! btw: Naprosto kultovní reportáž o překvapivém zmrznutí vody v nádobě, která pobyla několik hodin na mrazu je pomyslnou třešničkou na dortu.(4.11.2013)

 • GreatestFan
  odpad!

  Dementní zprávy určené jen na zaplnění programu, ze kterých mám méně požitku nežli z blbých reklam na plíný. Táhněte!!!(7.11.2013)

 • ac3r
  odpad!

  Zprávy to jsou hrozný o tom není sporu, co je ještě horší, tak jejich velká sledovanost, což o národu leccos vypovídá...(13.1.2014)

 • Zajdaanek
  odpad!

  Těším se na den, kdy toto někdo zakáže a prohlásí za zločin.(22.1.2014)

 • BlackHood
  odpad!

  Informace jako že na někde na opačném konci ČR nějaká socka ubodala druhou socku nikoho snad nezajmají. Chápu, že se nemají čeho chytnout, ale věnovat 75% stopáže uprchlické krize po dobu 1 roku je už moc ubohé. Dále, zprávy typu pan Novák v lese u obce Řepice (taky nevím, kde to je) našel houbu a v rybníku ulovil rybu, snad není třeba komentovat. Někdy říkají zavřete dětem oči, závěry jsou brutální... Doporučuji mít zavřené oči po celou dobu. Doporučuji začít okolo 14:00 začít schovávat po domě C4 a až nastane nějaká neúnosná stopáž, tak se odpálit. Pak by aspoň měli zajímavé téma - Jeden z diváků tv Nova se zavraždil při sledování naších televizních novin :) https://www.youtube.com/watch?v=7Ig8YfPqlhA(1.2.2014)

 • MajklCZsk
  odpad!

  Precizní komedie lidské marnotrapnosti.(20.5.2017)

 • melloun

  Člověka kolikrát až zamrazí, co zde všechno najde za "pořady". Opravdu je nutné sem dávat takovéhle věci?(5.6.2009)

 • DocBrown
  odpad!

  Na zacatek nejakou bouracku, pak nejakou vrazdu, vse samozrejme musi byt okomentovane "obycejnymi lidmy", takze komentar kolemjdoucich babek "takovej to byl hodnej clovek, to bych do nej nikdy nerekla" maji asi predtoceny 10 let dopredu. Aby se nereklo neco malo politiky ze zahranici a samozrejme stejnatko na konec. OMG co ja to vubec hodnotim ? Na to bych do kina fakt nesel.(7.6.2009)

 • dvd-L
  odpad!

  Vyčůrat, vykakat a spát.(1.9.2009)

 • THE_Joko

  TO nemyslite vážne! Vy tu už hodnotíte aj toto???Čo takto pre budúcnosť ohodnotiť aj dáku reklamu na vložky?! A to som si až doteraz myslel že v skratke CSFD to "F" znamená FILMOVA!!!(3.11.2009)

 • STxxEN
  *

  Jak říká mamka: "tam kde je krev, tam je TV Nova"...(31.1.2010)

 • Johny360
  **

  Mě to příjde jako kdyby nova četla zprávy z nějakého bulváru a vše neskutečně nafukuje. Zlatá ČT 24...(12.5.2010)

 • RomeroIsGod
  odpad!

  Tohle je těžkej bulvární výplach nejhrubšího zrna. Jestli se někdo z těch šíbrů považuje za moderátora nebo dokonce reportéra tak to mě poser. Světská kolotočářka Lucinka se "sympaťákem" Rejnoldsem, teplej estébák Vořech, běhna vOchotská nebo třeba stará dobrá Mirunka Čejků. Co říct, to je výběr do Cirkusu a ne do televize. 0% a jsem zralej z týhle židovize na blití.(7.2.2011)

 • agass
  odpad!

  Exkluzivní sračka every day and every night. 0%(19.10.2011)

 • CROWee
  odpad!

  nejlepší novácký sitcom všech dob...(18.11.2011)

 • boul
  odpad!

  to nejsou zprávy ale hovna, jen říkají věci co nejsou pravda a ze všeho dělají drama.. Odpad!! a nechápu jak to mohlo někdy vyhrát tu jejich zkurvenou nováckou cenu...(7.12.2011)

 • crozet
  odpad!

  Kurz hovorové češtiny a rétorického bankrotu, diletantský scénář s orgasmem veselého dialogu na závěr. A o kvalitě a obsahu reportáží se mluvit už opravdu nemusí. No, není to film, takže nač ty silácké řečičky, že? Aspoň jsem dostal příležitost se vyřádit..(19.1.2012)

 • ProgLaney
  odpad!

  Těžkej bulvár, u těch špatných zpráv hodně krve v záběru a tklivá hudba jako bonus, dobrých málo, objektivních a přínosných zpráv co by se za nehet vešlo. Ale dovíte se, co se stane s vodou v -15°C. Jo a ... více na tn.cz.(7.3.2012)

 • honajz2
  odpad!

  Co vše my vadí na televizních novinách: 1. 25 minut černé kroniky (nejmíň) 2. Babicův bratr (Láďa Hruška, jestli víte o koho jde) 3. Zbytek zpráv (1 a půl minuty) je vždy naprosto nezajímavá zpráva. 4. Borhyová 5.Koranteng 6. Celý zbytek moderátorského týmu 7. Doporučování ordinace v růžové zahradě. A spousta dalších důvodů. P.S: A to jsem svůj komentář ještě cenzuroval !(3.6.2012)

 • DerMahr
  odpad!

  Hodnocení odpad dají všichni, kteří zahlédli reportáž "bába pod kořenem" a "pokus se zmrzlou vodou" :)(13.10.2012)

 • chelsea17
  odpad!

  Úpadková televize Nova se vytáhla s naprosto stupidními zprávami, které dokonce proložila, jak jinak a teprve, jednou reklamou. Neskutečná ubohost.(7.11.2012)

 • Jera
  *

  Pokud chcete každodenní dávku negativismu a špatné nálady, tak si to zapněte v 19:30 každý den. S hrůzou jsem nedávno zjistil, že jim to nestačí jen v 19:30, ale už mají dopolední, odpolední, večerní a bůhví, co ještě, to znamená, že když náhodou přepnete na TV Nova máte skoro jistotu, že se na vás vyvalí vlna zpráv, které ani nechcete vidět. Hvězdičku jsem dal za to, že jsem se dobře pobavil při reportáži v zimě, kdy dělali "pokus" s vodou, co se s ní stane v mrazu, k překvapení celého štábu novy zmrzla v led. A ještě za to, že vybírají alespoň pěkné moderátorky.(23.6.2013)

 • Olczyk
  odpad!

  Zprávy postavené na lidských neštěstích, nikdy nic pozitivního a objektivního.(20.4.2014)

 • Blackhawks
  odpad!

  Nejhorší a nejtrapnější zprávy co jsem kdy viděl !! Již několik let se na to nedívám,ale občas tomu prostě neuniknete.. a jejích potravinový "inspektor" je nehorázná ubohost..Nebo rádoby dojemné reportáže s otřesnou hudební kulisou je vrchol všeho !! Opravdu debilita Televizních novin nezná hranic !!(11.9.2014)

 • Kámen
  odpad!

  Sledováním americkejch hoven se jimi stanete i vy....na rádoby Český Goebbels Schapiro havlovizi sice lžou, ale když si to obrátím naruby, pravdu se dozvím. Z dílny TV Hovna jsem se např. dozvěděl, že voda při -15°C zmrzne, no géniové! https://www.youtube.com/watch?v=LK87xOODkYU(13.10.2016)

 • KNTRFKT
  odpad!

  Ačkoliv je to v našich končinách a v leckerejch jinejch končinách zřejmě uplně nereálný, bylo by hezký sledovat zprávy, který opravdu lidi informujou o reálnej věcech, který se dějou a v globálu je můžeme označit za důležitý. Není totiž nad zprávy, kde vám jako top reportáž předvede vykozená Lůca dva dny starej rozhovor natočenej na VHS kazetě s řidičem kamionu, který řídil pod vlivem alkoholu a bezostyšně své vozidlo odstavil v rybníku před domem paní Novákové, která na něm už rok chová kachny, které se tak lekly, že si paní Nováková zapomněla vyzvednout důchod. Nechybí pak reportáž o automobilové havárii na dálnici D1, kde zemřeli aspoň dva lidé (musíme počítat s jistým intervalem počtu úmrtí, kdyby se náhodou někdo při počítání spletl.) Následuje sestřih všech dopravních nehod končících smrtí na dálnici D1 v daném roce, který je doprovázen sestřihem všech dopravních nehod končících smrtí na dálnici D1 v posledních 5 letech, přičemž se nám na obrazovce ukazují fotky pomníčků, odložených květin a hraček, vše podkresleno dvoutónovou dramatickou hudbou. Po tomto výčtu událostí na dálnici D1 se ze strnulé tváře pobledlé tváře Reje Korantenga dozvídáme, že polovina těchto nehod byla zapříčiněna požitím alkoholu před jízdou, čímž se oslím můstkem dostáváme k reportáži z jihomoravských vinic, kde úrodu likvidují špačci. Dramatičnost celé situace je podkreslena terénním rozhovorem s místním násoskou, který moderátorce čumí celou dobu na kozy a nebo v nejhoršim, moderátorovi na péro. Od tohoto kvalifikovaného svědka těchto hrozivých špaččích náletů zjistíme, že vlastně vůbec není z Moravy, ale že se v noci strašně vylil v korbě nějakýho kamionu a ráno se vzbudil tady. Zakončeno posmutnělým pohledem do kamery: "živě z vinic, Gaynolds Zmrdanteng." Celej koncept našich zpráv je pochopitelně uplně špatnej, ale nechat dopustit to, aby se ze zprávařů staly mediálně propírané muly, je už alarmující. Není totiž dne, kdy bych nešel ke svýmu dealerovi pro pervitin kolem sámošky a jenom z titulků několika plátků se nedočetl, s kym si zas Borhyová udělala dítě, popřípadě koho vojel Hrdlička před tim, než Borhyový udělal dítě. Nechat pak tyhle dva naprostý zprávařský diletanty moderovat stejný večer na stejném místě, je už opravdu k zblití. Prostě fuj(22.1.2017)

 • Esgalnor
  **

  Pěkné studio a ikoničtí moderátoři bohužel nedělají kvalitní zpravodajství - reportáže neobjektivní, hrající na city a osudovost výrazně sráží hodnocení dolů. Do toho kvalita některých reportérů a blbosti, jako Borec nakonec, Levně a chutně, Inspektor, a další... Ne, na tři hvězdy to není.(14.2.2017)

 • Lucas87
  odpad!

  Okoukaná Borhyová a kopa sraček.(3.12.2017)

 • misakurt
  odpad!

  Nova- to není televizní stanice, to je televizní kanál, hlavně, co se zpravodajství týká. Když už si televizní noviny jednou za čas pustím, nedělám nic jiného, než že kroutím hlavou, a to ne nad současným děním, ale pozastavuji se nad způsobem, jakým jsou na diváky zprávy z novy "zvraceny". Je to odpad od úvodního "tajemného hlasu" až po zvířátko nakonec. Je mi líto všch diváků, kteří toto zpravodajství berou vážně..(3.9.2009)

 • MarleyCZ
  odpad!

  Negativní a zase negativní zprávy, dřív bylo na konec alespoň zvířátko, ale jde to s něma z kopce. Radši mám zprávy na TV prima, jsou více stručné a nejsou tam jen negativní témata. 8%(13.9.2009)

 • Košoun
  odpad!

  To nejhorší zpravodajství, které se dá na českých televizích vidět. Pamatuju doby, kdy to tak nebylo, ale od toho "nového super vybaveného moderního zpravodajského centra a studia" (kde jakýsi moderátor musí uvést celé zprávy při "efektním" nájezdu kamey) a vzniku TN.cz, je to horší než hrozné. A živé vstupy jsou ukázkou amaterismu, nikdo z těch lidí na ně evidentně nebyl dostatečně vyškolen a připraven, snad jen jeden zpravodaj je má solidní. Ostatní se tam zadrhávají, neumí dýchat... zkrátka hrůza. A kvalita zpráv jako takových, dramaturgie... tedy to nejhlavnější je rovna Blesku. A pokud chceme zprávu kompletní, tak musíme navětívit to hrozné TN.cz. Radši už bez komentáře, ale nechápu, jak se tímto může nechat někdo krmit, mou rodinou počínaje.(3.11.2009)

 • Balakriele
  *

  Za sympatického Karla Voříška a Reye Korantenga...JInak televize, která dokáže svého diváka citově vydírat tím, že mu z reportáže udělá tragický klip s písničkama od Eltona Johna, u mě nemá šanci!!!(16.1.2011)

 • 2Hitman3
  odpad!

  Konzumace mystifikace..(21.4.2011)

 • bararich8
  *

  Pokud chcete žít v domnění, že se ve světě neděje nic hezčího než vraždy, přepadení, znásilnění a povodně, mrkejte na tyto TV noviny. Hvězdička za ty jejich "povedený" video rekonstrukce trestných činů :-D(1.8.2011)

 • Blue.Shark
  odpad!

  Co jsou televizní noviny? Tak se na to podívejme: profesionalita veškerá žádná, snaha o živé vstupy, které se většinou nedaří kvůli technice či neschopnosti reportérů a zprávy podávané velice zvláštně a někdy až lživě. Dále můžeme často slyšet z úst reportérů široký repertoár vidláckých výrazů, ve smutných zprávách pravidelně hrající melodii z Requiem for a Dream a v leckteré IT zprávě soundtrack z Matrixu. Neustálé směrování na nejubožejší sever tn.cz samozřejmě nesmí chybět a pravidelné rady divákům jako "Jak předejít útoku zlých kybernetických hackerů", "Jak se vyhnout srážce s hořícím vlakem jedoucím 100km/h" nebo "Co dělat v situaci, kdy se vám na dvorku za domem objeví černá díra" samozřejmě také nesmí chybět. Jsem tak vytočený, že tomu braku nedám ani jednu hvězdičku. Kdyby se přitom Televizní noviny nesnažily o senzaci v každé podělané reportáži, byl by život o něco lehčí. "Ach můj bože, pan Karel dnes chytil obřího sumce, se kterým zápasil hodinu a paní Alžběta z Brna zrovna v tu chvíli měla nejdelší průjem za posledních deset let! Dokonce i na facebooku vznikla stránka týkající se hnutí za nejdelší průjem! Více vám k tomu řekne náš reportér Josef...Tak co Pinďo, jak to sviští? Je to o tom monstrózním průseru pravda?" Táhni v řiť, televizní novino!(23.8.2011)

 • Elyon
  odpad!

  Mám takový pocit, že se časem z tohoto zpravodajství stalo zpravodajství bulvární. Každý den se něco stane, ať už dobrého nebo špatného. Ale nemám moc ráda způsob, jakým události předávají divákovy. Nelíbí se mi například, že k nějakým reportážím dají hudbu, třeba smutnou, když se stala nějaká tragédie. Nejraději mám zprávy na ČT 1. Na rozdíl od nich jsou zprávy i ze světa s moderátory, kteří v dané zemi jsou. U Novy mám dojem, že zprávy ze světa jsou z jiných televizí a Nova nedokáže vyslat svoje lidi do zemí celého světa. Aktualizace 24.11.011.: Nakonec jsem se rozhodla dát hodnocení odpad.(8.10.2011)

 • alambert
  odpad!

  Dlouho, dlouho byly Televizní noviny mnou nejlépe hodnocenými televizními zprávami. Až do dneška, 11.2.2012, kdy TV Nova odvysílala reportáž o demonstraci proti ACTA, kde úmyslně dělala z odpůrců ACTY tupce a vůbec tak nějak tvrdila, že ACTA vlastně nic neznamená. Proč? Že by proto, že dnešní doba, kdy je možné kde co stáhnout je televizním stanicím krajně nepříznivá? Proto jsou schopni takto manipulativně podporovat ACTU, která ovlivňuje mnoho dalších a důležitějších aspektů internetu a vůbec života? Asi budu zvracet.(12.2.2012)

 • BenderG
  odpad!

  Lži a polopravdy, které si můžete zapnout každý den ve 19:30 a uniknout od skutečnosti.(19.3.2012)

 • Ydrosten
  *

  Zprávy ve 12:00 / Zprávy v 17:00 / Zprávy v 19:30 / Zprávy v 22:00 - mezitím rychlé zprávy , to proto aby jsme náhodu nezapoměly že za 20 minut budou další zprávy. V reklamních pauzách opět upoutávka na zprávy. Takže z celého vysílacího dne , kdy 10 hodin je věnováno reklamě a dalších 5 hodin je věnováno jakýmkoliv upotávkám na cokoliv co se vysílat má a bude , se stihnete 4 hodiny dívat na zprávy a cca 5 hodin zbyde na všechno ostatní - 24 hodin na TV Nova ( a kdyby toho nebylo málo , tak mrkněte na Nova CZ , páč se nám do zpráv ani všechno nevešlo ) Jak zvláštní že ?(15.6.2012)

 • char_t
  *

  Zločiny, mrtvoly, zvířátka a borec na konec.(24.6.2012)

 • RedDuck
  *

  Přílišná orientace na bouračky a krimi. Věřím že kdyby nebyla žádná bouračka nebo vražda daného dne tak si nějakou vymyslí aby splnili kvótu. Nevkusné tlačení do emocí, někdy mi je z hudebního podkresu na blití. Orientace na bulvár je očekávána tu nehodnotím. Řadu negativních jevů přebírá i veřejnoprávní konkurence.(4.7.2012)

 • in4mator
  odpad!

  SPOILER! Typická otázka reportéra: "- Jak se cítíte?" Typická odpověď na tuto otázku: "- Hrozně, je to strašné, co se stalo. Promiňte, já nemůžu..."(22.2.2013)

 • Whannell
  odpad!

  Na blití! Borhyová a ten její Blu-Ray nebo jak se jmenuje už mě fakt iritujou. Debilita všech debilit. Nova začne dobrou zprávou, pokračuje špatnou, potom nastane drastická, kulervoucí reportáž o nemocném štěňátku a zakončí to reklamou na Ulici a na co se v ní můžete těšit. Větší odpad jsem ještě nezažil.(7.5.2013)

 • mupimup
  odpad!

  Přemýšlím, jestli mám právo hodnotit cosi, co již několik let sleduji jen z donucení, pokud se zrovna bez možnosti útěku nacházím v místnosti s někým, sjíždějícím zpravidla postupně všechny tři dezinformační relace, které česká televizně-žurnální scéna nabízí. Onomu vzrušenému informování veřejnosti se zcela cíleně vyhýbám a odmítám nechat se infikovat předkládaným obrazem světa a nevyhnutelné reality coby obludné sbírky neštěstí, špíny a násilí či glorifikované ubohosti. Ačkoli jsou tyto skutečnosti smutným faktem, celou realitu rozhodně netvoří. Jenom ty jiné části nejsou tak populárně emoce drásající, aby dokázaly postupující citovou otupělost diváka vybudit. Vzhledem k tomu, že TV noviny nejsou jediným zdrojem každodenně znásilňujícím mysl balastem a jednostrannými informacemi bojím se, že není možné tento obrovský vliv v plné míře rozumem selektovat. Pokud se o to někdo vůbec snaží. Mám obavy, že výsledkem této výchovy pak mohou být třeba emočně otrlé generace paranoidních a sociálně impotentních jedinců, imunních vůči jemným dotekům a zcela míjejících pojmy jako ticho, pokoj nebo důvěra. Odpad je tedy pro mě pojmem zdaleka nevyjadřujícím jak televizní noviny vnímám.(29.9.2013)

 • Hubis_
  odpad!

  Od zpráv bych čekal nějaké novinky ze světa nebo z ČR,ale co bude dnes v ordinaci,tak to mě vážně vůbec nezajímá!Jo a víte co se stane s vodou v mínus dvaceti?Normálně zmrzne ty vado :D Diky Tv Nova jsem zase o něco chytřejší:)Děkuju!!!(4.10.2013)

 • lubospoti
  odpad!

  Tenhle "zpravodajský" pořad může sledovat snad jen masochista.(6.12.2013)

 • tepi91
  odpad!

  Bulvární žumpa, ve které mají ještě tu drzost dělat reklamu debilním pořadům a seriálům stejné televize ze které tenhle výkvět pochází a nezachrání to ani Emma Smetana. Lidi nedívejte se na to !(11.12.2013)

 • MikeeTheory
  odpad!

  "Pan Novák chytil kapra a cestou domů našel hříbek."(25.11.2014)

 • zdeny99
  *

  Neobjektivní, senzace chtivé televizní dno soukromé televize Nova, zprzněné touhou po šťavnatém příběhu a sledovanosti typického televizního spotřebitele. [10741. hodnocení, 706. komentář, 17%](3.5.2018)

 • chemicquei

  To je sranda ne? TN na CSFD? Za chvilku tady budou i jednotlivý videa z YouTubu...(13.6.2009)

 • Mr.FreeZer
  ***

  Televizní noviny jsou zajímavé, ale na ČT1 rozhodně nemají.(18.6.2009)

 • Redix
  odpad!

  Nova neumí vůbec nic.(29.7.2009)

 • DemonizeR
  *

  Jedna hvězda za (občas) pěkný moderátorky. Jinak samozřejmě nejhorší zpravodajská relace na českých televizních stanicích.(4.4.2010)

 • loki5

  Tohle odmítám hodnotit jelikož nejde o žádné dílo kinematografie ani televizní tvorby jsou to prostě zprávy. A to ještě dost pochybné. Viz dnešní zpráva (12.4.2011) o tom, že bude možná v Krkonoších sněžit. Televizní noviny na TV NOVA považuji za pořad zábavný nikoliv publicistický. Kde jinde uvidíte živé vstupy a nočními záběry na troubu u příjezdové cedule do vesnice :-). Nedávno jsem se hodně pobavil když moderátorka s naprosto vážnou tváří říkala že pachatel zastřelil prvně sebe a následně svého komplice.(12.4.2011)

 • Mashak
  *

  Tak mě napadlo, že si ohodnotím TN. Takhle, je to k zblití, ale taky to mělo svý světlý chvilky.(30.6.2011)

 • rusty09
  *

  Někdy i něco zajímavého, ale Prima to má podle mě udělané líp. Nejradši mám ty jejich vtipný momenty nakonec, které jsou totálně trapný.(30.7.2011)

 • Dejvi21
  *

  Poslední dobou zaručená depres a nafukování všeho možného do obřích bublin a často opomínání skutečně důležitých událostí. Poslední vylepšení poslalo vše do kopru - výpadky, přeřeky a další kiksy, prostě hrůza děs. Alespoň ten borec na konec.(5.9.2011)

 • lxbch
  **

  Vraždy, nehody, okradení důchodci a na závěr zvířátka! Ale kam se poděla informační hodnota???(8.2.2012)

 • Sign
  odpad!

  I když Hip Hop neposlouchám, chaozz zná snad každý, a ti to v planetě opic řekli jasně a popravdě a já s nimy nemůžu než souhlasit.(27.3.2012)

 • pospech11
  *

  zprávy TV Nova jsou jako Blesk, všechno je účelově upravené aby se to "prodalo" cílové skupině "zákazníků". Ovšem, které zprávy nejsou dnes manipulovány ?(7.5.2012)

 • Bird_house
  odpad!

  Takhle podaný zpravodajství, to jsem neviděl..:'(!!(10.7.2012)

 • Mandalorian
  odpad!

  Posloucháte tuny hoven a nakonec se dozvíte, že se v Brněnské zoo narodila malá opička a dali jí jméno Lucinka po paní Borhyové. Vtip. Borhyová je kočka. Ale TN jsou snůška h..ven. Kde jste vy zk..rvený zm..di byli tenkrát, když byl v Praze protest ? ! ! Bylo tam lidí jak na Sametový revoluci ! Vy do lidí ale místo toho jebete hovna o tom, že si paní Černá z Lipna usrala tak, až jí bouchla hlava. Fuuj ! Nesnáším vás !(1.9.2012)

 • fililipekk
  odpad!

  Těžká pakárna. Místo toho abych se dozvěděl co se děje doma nebo ve světě, jsem se dozvěděl, no ehm, vůbec nic.(11.10.2012)

 • fortex

  Spíš drbárna a Černá kronika.(19.10.2012)

 • KHkomiks
  **

  A toto roztomilé koťátko si hrálo s klubíčkem po celý den. Další zprávy: Prezident byl zatčen pro vraždu druhého stupně...(13.12.2012)

 • snoodles
  odpad!

  Praha. Národní třída. Doba oběda. Omg.(6.2.2013)

 • Petus
  odpad!

  Aneb jak pejsek s kočičkou vařili dort, který po zkonzumování projede nezadržitelnou rychlostí mým trávícím traktem s cílem spatřit co nejrychleji opět světlo boží, přičemž výsledek tohoto pokusu je zcela poplatný kvalitě výše uvedeného.(11.2.2013)

 • Octane
  odpad!

  Sledovanost je pro ně nejdůležitější, hustí do nás zavádějící a neúplné zprávy, prostě děsný a na závěr jako třešnička na dortu je vždy nějaká roztomilá kočička...(1.4.2013)

 • Cheeker
  odpad!

  Tohle mluví za vše.(15.8.2013)

 • stefi7773
  odpad!

  http://www.youtube.com/watch?v=28lhTNE6wZc(23.8.2013)

 • Drom
  odpad!

  Kamera najíždí studiem na dvojici moderátorů, tlemícího se černocha a mumifikovanou blondýnu, co vypadá na 50, ale myslí si, že je za pětadvacítku. "Sledujete hlavní zpravodajskou relaci televize N@VA" ozve se dramatický hlas shůry. Krátká výměna frází a úsměvů obou postaviček. "Pětiletý mladík dnes odpoledne brutálně zavraždil svého o dva roky mladšího kolegu přímo na piskovišti. A důvod? Prý mu nechtěl půjčit kyblíček a lopatičku" recituje s vážnou tváří moderátor. Režie vkládá hodnotnou reportáž zpravodaje přímo z místa činu a preparovaná kolegyně si upravuje falešný zuby. Teď bude řada na ní. "Smutná událost se odehrála v obci Dolníves, nedaleko Hornívsi. Devětadevadesátiletý hluchoslepý invalida nezvládl pravotočivou zatáčku v kuchyni a naboural se svým vozíkem do lednice. Řidič nehodu nepřežil, potraviny se díky naší televizi podařilo zachránit. Dle vyjádření mluvčího policie nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy povaze a stavu čerstvě vytřené podlahy." Proběhne další hutná reportáž se záběry na ohořelá kola a už se Rej kření. "Dnešní borec na konec je pes pana Franty, který na amatérskych záběrech, které za okamžik uvidíte, sleduje náš nový pořad Zblbni už úplně..." Je přesně 20:20 a stará vražda mu skočí do řeči. "Nejnovější díl této divácky úspěšné soutěže uvidíte dnes ve 20 hodin, hned po Sportovních novinách." Veselé zasmání a do studia se už potácí Pavel 'Craterface' Poulíček, reagující na vyslovení názvu své relace. "No já si to nenechám ujít a co Ty Lucie?" pronese. Záběr na přesladkého a očividně retardovaného psa končí. "A to je pro dnešek vše, vážení diváci. Nezapomeňte si nás zapnout zase zítra." Uf, ta novinařina je dřina!(25.10.2013)

 • Hannibal1913
  odpad!

  Paní Míša dnes ráno uklouzla na ledě a zhmoždila si obě kolena, loket a krční páteř... Koťátko Nelinka uvízlo v septiku nedaleko Jindřichova Hradce, zachránil ho až hrdina místního sboru dobrovolných hasičů... V Liberecké ZOO se narodilo dnes v noci v 1:53 středoevropského času 59.mládě pštrosa od roku 2000... Nejdůležitější zprávy najdete na TV Hovna.(19.12.2013)

 • s1r1us
  odpad!

  Bizár panoptikum záběrů z pohřbu kluka, co se vysekal v Horní Dolní na motorce, rozmazleného fracka pokousaného psem, měsíc staré zprávy, která stihla už 5x obletět svět, rady o vaření od retarda, co nezvládne uvařit bez "zlepšováku" ani pytlíkovej čaj, zakončené exkluzivními záběry právě narozené opičky.(19.10.2014)

 • Milky.
  odpad!

  Absolutní dno žumpy, to nejhorší co lze vymyslet, naprosto bezvýznamné reportáže, které se tváří jak by byly o konci světa, když už něco důležitějšího, tak propaganda, masáže.... kdysi jsem litoval lidi, co tohle sledují, dnes už si i o nich myslím své.(1.11.2015)

 • Alpachino
  odpad!

  "Pejsci jsou boží, tragická smrt na D1 a prey for paris" simulátor na nově. To že v jižní ásii mizej lesy? To je fuk. Teroristické útoky mimo Evropu? To je fuk. A hlavně když se mladej kluk zabije v autě, nezapomeňte to dát za vinu počítačovým hrám, to máte totiž nejraději. Banda blbečků. 5%(17.1.2016)

 • bobstock
  *

  Nejnenormálnější zprávy v televizi, s reklamami na vlastní zábavný pořady, hledači hub a zvířátky ze zoologické.(30.10.2017)

 • Stíba
  *

  Žaloba, nehoda, vražda a.....zvířátko, a nyní už i borec na konec!!! :-))(15.7.2009)

 • SHA
  *

  Informační hodnota - žádná, estetika lidí a obrazu - žádná, kýč a bulvár - na jedničku! Co dodat...(20.1.2010)

 • Zombeee
  odpad!

  Více informací na téencézet.(29.1.2010)

 • Slunkoo
  odpad!

  Ja sem si myslel že to už koukaji jenom duchodci aby se motivovali pred smrti(5.4.2010)

 • Trauma
  odpad!

  spíše populistický než publicistický. zbytečné dramatizování událostí na úkor objektivity. a co mě štve nejvíc - časté upevňování společenských předsudků. hlavně že jsou tam senzace, co nejvíce vymačkaných emocí a nakonec roztomilá reportáž ze zoo, to se lidem se líbí. a je to čím dál horší...(17.5.2010)

 • Vladajsoucna
  *

  Ano, je to bulvár. Ale po odchodu toho idiota Tuny přestalo být novácké zpravodajství tolik ODSácké, proto je o něco snesitelnější. Navíc zpravodajství ČT není objektivnější ani o chlup, tak proč kopat do blondýny, černocha a někdejšího normalizačního TV zpravodaje..(11.8.2010)

 • greigor
  **

  Užitečné asi když prošvihnete zprávy na jedničce. Dají se sledovat tak první tři zprávy a potom jsou to kraviny.(1.12.2010)

 • dEst28
  *

  Není nad překrucování skutečnosti, bulvár, a nic neříkající zprávy apod.(31.3.2011)

 • vrata.zami
  ****

  Aspoň to nejsou nudný zprávy na jedničce (btw. Nemám rád lidi, co hodnotí a komentujou takovýhle sračky, který s filmem nemají vůbec nic společného a vím, že si právě teď říkáte: "To je ale kokot, vždyť to právě teď ohodnotil a okomentoval...hahaha právě sem ho dostal, je to skoro lepší, než když jsem si ho poprvý vyhonil."(17.4.2011)

 • ondrejmagic
  odpad!

  Tahle "informační bomba" se pro mě stává čím dál tím větší hrou na city a mlácením prázné slámy. Neskutečné kolikrát dokáží využít cizího neštěstí tak nechutným způsobem. Kromě Superstar a dalších je to největší odpad už tak dost mizerného televizního programu.(6.6.2011)

 • Gezi94
  odpad!

  Dělat z komára velblouda je opravdu nemístné. Navíc ty moderátorky jsou modelky s mozkem nula.(10.8.2011)

 • Votvirak
  odpad!

  nevěřim jim ani tu dotykovou televizi(6.9.2011)

 • dandislav1991
  ***

  Prostě zprávy, ale někdy je tam až moc reklamy na Novu nebo nepřiměřená brutalita podání špatné zprávy(8.11.2011)

 • puchal
  odpad!

  Jeden z důvodu proč nesledovat televizi. Objektivní, kvalitní a užitečné informace nejsou nutností dostání se do tv novin a porce blábolů až bulváru je nutnou dávkou pro diváka.(16.11.2011)

 • gazogazo
  odpad!

  Absolutní a velmi absurdní spektákl...(2.12.2011)

 • Elii
  *

  Jako pardon, ale to, že se do půlky (ne na konec, jakožto závěrečná úsměvná informace) těchto "seriózních televizních novin" strká zpráva, že Ivetka Bartošová vyhlásila osobní bankrot, mě překvapilo. Dost překvapilo. I když, co se divím vlastně..(1.7.2012)

 • Honziss
  odpad!

  Zrovna jsem si ublinkl, musím se odhlásit.(12.8.2012)

 • haWranka
  odpad!

  Tak přesně takhle by zpravodajství vypadat nemělo. Práce amatérů a buranů v jednom. A se vznikem tn.cz se situace ještě zhoršila - moje babička vždycky naprosto vypění, když reportáž něco nakousne a "zbytek reportáže si můžete pustit na tn.cz". Pro lidi bez internetu velice praktické... A nejvíc mě dokáže vytočit, když mi "exkluzivně" přinesou reportáž o něčem, o čem jsem už jinde četla týden před tím...(21.10.2012)

 • helloween93
  odpad!

  Nova má talent na to, najít tu nejhloupější a nejméně podstatnou zprávu dne. Nejméně seriózní a objektiní zpravodajské noviny v naší televizi. Navíc je Nova "vylepšila" reklamou v jejich polovině, skvělý to krok.(3.11.2012)

 • baltik
  odpad!

  Zpráva dne: "Pes ochcal sousedovi plot!" ... Zprávy které zasévají mezi lidi strach z přejití přechodu a no z toho že hrozí konec světa atd :D no prdel to je :D(7.12.2012)

 • j.linhi
  odpad!

  Spousta plků a pokusů hrát na city diváka, ale podstatná informace žádná, krom toho neustálého opakováni "více na TN.cz", "díky nám se podařilo....", "my jako první exkluzivně...". Tisíce minut dramatické hudby z těch nejkatastrofičtějších filmů které znáte a k tomu už neskutečně okoukaná Borhyovka který nevěřim ani dobrý den. TN je proste reklama na to jak je vlastně TV Noha božská a kdyby nebyla tak asi nastane konec světa. Tomu tak ale nebylo přád, kdysi TN měli úroveň, v dobách kdy tam byli moderátoři u který nezáleželo jak vypadají, ale spis na duveryhodnosti (Merunka, Jurinová, Severa...). Ted je to jen komedie o tom jak všichni okrádaj důchodce, co zrovna se bude dít v super star, nebo jiný talentoví soutěži a co daaj po TN na nově, kterou bohužel pořád sleduje spousta lidí.(20.12.2012)

 • NiaWolf
  odpad!

  Za Železného měly TN úroveň, reportéři se snažili se poukazovat na kauzy, které by se jinak uklidily pod koberec. Zprávy byly vyvážené a přínosné. Dnes melou dohromady počasí, sport a reklamy. Většinu zpráv končí slovy více na TN.cz a obsahem jsou veledůležité zprávy o tom, jak v minusových teplotách mrzne voda, nebo že jedno rajče je otlučené. Je to hnus.(21.5.2013)

 • Pathrose
  odpad!

  Pokud někdy dřív v Televizních novinách byly i zprávy, tak ta doba dávno pominula. Bulvární žumpa.(8.8.2013)

 • Falco.araea
  odpad!

  Chcete vědět, které celebritě umřel pejsek, nebo že Jágr se rozešel se svou přítelkyní, anebo že Ulice má dnes úžasný 10 000. díl (střílím od boku, opravdu netuším, kolik to už mělo dílů)? Tak to jste na správné adrese, jelikož zprávy TV Nova jsou sračka nejvyšší kvality a to ani často nebývám hrubá.(21.8.2013)

 • Azog
  odpad!

  Ještě jednou bych poprosil vysvětlení TV NOVA, proč padá chleba namazanou stranou dolů. Já to na poprvé nepochopil, protože jsem obyčejný idiot, za kterého mě máte. Ještě více televizních vstupů pro vyplnění času, kde můžete odkazovat na noviny v hlavním vysílacím čase a ještě prosím více informací o tom, co úžasného objevím na té.en,cé,zed.(18.1.2014)

 • Menno
  odpad!

  Půlhodinový speciál k případu Iveta Bartošová (či spíše tragikomedii), odvysílaný loni v létě, pouze dokonal dílo zkázy a jasně tak definoval moje smýšlení o kvalitě zpravodajství TV Nova.(23.7.2014)

 • Rejže
  *

  Proč jedna hvězdička? Dřív se na to dalo koukat, teď už ne. Zahraniční zpravodajové jsou pro tento pořad příliš nákladní, takže je nahrazují stažená videa z youtube. Násilí na dětech a zvířátkách se děje. Ano. To není ale žádná dramaturgie!(11.9.2014)

 • drozdy1
  *

  Vážne ??? To jsem nečekal ...(26.11.2014)

 • honzik10
  *

  Klasika...(21.12.2014)

 • Knor
  odpad!

  To i v Tele Tele byly zajímavější zprávy .-D(20.11.2016)

 • playboy_05
  odpad!

  od července 2012 zahajuju bojkot TV Nova a Televizních novin, protože sem ještě nikdy a nikde na světě neviděl aby mi doprostřed zpráv nasrali reklamu a zprávy končili ve 20:20, kdy na ostatních TV už běžej večerní seriály a filmy a divák tak byl více méně nucen sledovat ty Novácké zvrácenosti, které večer vysílají. Hnus(13.7.2009)

 • MRPitivier
  odpad!

  Pěknými moderátorkami to určitě nespravíte! Co zpráva to hrůza, směšnost, očividná manipulace s lidským pohledem na věc, přibarvenost motivů zpráv a dávají nám poslechnout to, co v té chvíli většina chce slyšet! U mě najdete pouze nepochopení, jak se na to můžete dívat, i když už můj praotec rozpoznal pravou barvu TN na Nově!(30.12.2009)

 • merlinovic
  odpad!

  Naprosto neobjektivní, zprávy jsou servírovány tak aby si je divák správně interpretoval a vytvořil si tak obraz správné společnosti. Často vypadají jako by byly na politickou nebo jinou objednávku. Označit toto za odpad je hodně málo!!! Obsah zpráv: 1.) Politická propaganda a zprávy na objednávku. 2.) Cikáni jsou chudáci které všichni diskriminují. 3.) Rusko je špatné USA je vzor. 4.) Vraždy a nehody. 5.) Roztomilé zvířátko nakonec. Opravdu nevím kdo může mít nervy todle režírovat každý den pořád dokola.(12.2.2010)

 • xladojx
  odpad!

  Nafouklé, přehnané, komerční, neuvěřitelně bulvární a neustále se opakující zpravodajství NEtelevize Nova od tvůrců, řídících se heslem: "Každý se rád podívá na kousek cizího neštěstí"...(27.2.2010)

 • PanPaniscus
  ***

  Když chce člověk objektivitu, musí sledovat regionální deníky. U Televizních novin se dá, na rozdíl od zpráv na ČT, alespoň zasmát.(31.10.2010)

 • Kariya
  odpad!

  Já naprosto pohrdám bulvárem. Takže pohrdám i celou slavnou Novou a v první řadě jejím hlavním pořadem- Televizními novinami. Tento pořad u nás doma vždy způsoboval můj rychlý úprk co nejdál od televize, mimo její dosah i doslech, hned poté, co se ozvala ta úvodní dohlavyšroubujícíse znělka. Je to už asi 10 let co tohle nesleduju, ale za poslední rok jsem se pár nešťastnými náhodami dostal do konfrontace s Tn. A co jsem se nedozvěděl! Tak třeba to, že Cristiano Ronaldo spal s Paris Hilton, že během všedního dne, kdy každý školák, student i pracující musel zmoknout, celý den pršelo, nebo třeba že někde byla zavražděna kráva. NE, NE, NE a NE, tohle prostě NE!(19.11.2010)

 • Ravic
  odpad!

  To nejsou zprávy, ale žumpa.(24.11.2011)

 • Smerfetka88
  *

  Amatérské vstupy "reportérů", nevýrazné studio, nevkusné oblečení a zvířátko na závěr - to je přímo recept na zpravodajský nezdar.(19.12.2011)

 • Indy21
  **

  Někdy zajímavé, jindy nuda.(11.6.2012)

 • Luk Skywalker
  *

  Celkem podivně hodnotit televizní zprávy, ale budiž, protože tyhle se mi fakt nelíbí. Hodnotím sice až teď, ale na základě relací, které jsem kdysi viděl, v současné době vídám jen ranní zprávy, díky kolegům v práci (těm ranním bych i tři hvězdy dal). Známí těmto zprávám říkají "krev" (přepni to na krev, znamená přepni na zprávy TV Nova), čímž se vyjadřuje podstata zpráv, která se nezadá s žádnou černou kronikou (neříkám, že svět není takový, ale proč zprávy nezpracovat vkusněji jako na konkurenčních TV stanicích). Vrchol všeho jsou zvířátka na konec, to má asi všechny ty katastrofy a vraždy vyvážit, asi to vymyslel úchylný psycholog. A abych nezapomněl, to že na TV Nova začíná nějaká reality show, opravdu není důvod tuto informaci zveličovat ve zprávách, na to snad slouží reklamní bloky a závěr zpráv, kdy nám řeknou co nás čeká večer v TV. EDIT: Po čase jsem viděl opět tyto "zprávy" a nestačím se divit, zvířátka na konci nejsou, o situaci ve světě se dovím jen krátkou zprávu, o naší politice trošku delší a pak jede jedna vražda za druhou, a když dojdou vraždy, tak jiné lidské neštěstí.(23.7.2012)

 • Drakenovec
  odpad!

  Velice málo často se stává, že by tam dávali něco důležitého a když už tam dávají něco důležitého, nebo významného, tak to omílají pořád dokola... Lepší si projít např. web novinky.cz a člověk se toho dozví pomalu víc za mnohem míň stráveného času. Edit: Televizní sledovat televizní noviny je jako číst si nějaké nekrology, což je podle mě chyba, protože i zprávy se dají udělat mnohem zajímavějším způsobem.(13.10.2012)

 • Freshoun
  odpad!

  Opravdová ubohost když už zprávy tak zprávy a ne reportáže typu Bartošová se rozvádí s Pomejem...to opravdu ne to se pujdu radši vyzvracet.(17.12.2012)

 • vozralec
  **

  Někdy to je do nebe volající a taky na blicí smajlík.(26.1.2013)

 • Brodyman
  odpad!

  Naprosto nechápu lidi, co se na tohle dívají a navíc to považují za dobré zpravodajství.. Proboha? Lidi zbláznili jste se? Nenapadlo vás taky přepnout o pár programů dál na ČT1, nebo ČT24? Myslím že jen tyhle dvě stanice nabízejí skutečné seriózní zprávy u nás v ČR. Tohle jsou opravdu jen blbosti, doplněné o rádoby tématickou hudbu a pokus o nějaký příběh.(24.3.2013)

 • NerudaDavid
  odpad!

  Nejhorší zpravodajská relace, jakou znám...(20.5.2013)

 • Johny303
  *

  Oni si to snad pletou s kampaní UNICEF, se Chcete mě a já nevím s čím ještě, ne?! Někdo by jim měl sdělit, že zprávy mají informovat a důležitých událostech ve světě. Tohle je jen bulvár, zředěný slzopudnou charitou, hnus!(22.7.2013)

 • Martinka21
  odpad!

  Žijeme v době, kdy se do hlavních zpráv dávají maličkosti a blbosti, které nejsou vůbec podstatné! ...Třeba se to jednou změní...(15.8.2013)

 • smajly
  odpad!

  Poté, co v hlavní zpravodajské relaci TV Nova odvysílali upoutávku na seriál Ordinace v růžové zahradě i se stručným popisem daného dílu v podání samotných "moderátorů", nemůžu než konstatovat, že tohle nemá s televizním zpravodajstvím nic společného a jedná se více méně o video-ekvivalent u nás tak populárních plátků jako jsou Blesk nebo Aha! Je mi líto lidí, kteří se na tom podílejí.(3.9.2013)

 • AriAries
  odpad!

  Nechci hodnotit komentátory jako takové. V pořadu se jich totiž vystřídala spousta od nesnesitelných, až po ty sympatické. S tím se asi u pořadů tohoto charakteru a s takovou fluktuací dá počítat. Co je ale nesnesitelné hlavně, je režie. Pokud to nějakou vůbec má. Vadí mi hlášky typu "naše televize jako první", "naše televize jako jediná"...jako by to někoho zajímalo a jako by to byl ten nejpodstatnější obsah sdělení. O kvalitě reportáží snad ani nemluvě. Určitě bych nemohl spát, kdybych nevěděl, že se v lese pod kořenem zasekla paní, nebo že se v pátém baráku vlevo ve vísce jménem Horní Dolní narodilo ne pět...ale ŠEST štěňátek. A nebo když reportérka dělá pokus co se v mrazu stane s vodou. A světe div se, ona ZMRZNE!!! To je překvapení. Na zprávy kouká člověk proto, že se chce dozvědět o dění doma i ve světě. Ne proto, aby se dozvěděl, že tvůrci patrně vynechali snad už prvouku. A to bych ještě prvňáčkům křivdil, protože že voda v mrazu zmrzne věděli určitě už než šli do školky. Nemluvě o přeřecích (doufám že přeřecích), jako "na dálnici bylo 8 zraněných, 4 mrtví, z toho dva těžce". Až jednou přijde moje chvíle, doufám že mě Nova nechá spát, nerad bych byl mrtvý jen lehce.(19.1.2014)

 • Misulka93
  *

  Potravinový inspektor, zimní inspektor, letní inspektor, levné recepty Ládi Hrušky... Proč mám pocit, že by TV NOVA mohla zaměstnávat jen již zmíněné ovoce, aby mohla točit televizní noviny? Dále spousta chudáků lidí, zvířátek a dobrých andělů. Myslím, že je dost způsobů, jak takovým lidem či zvířatům pomoci a domnívám se, že televizní noviny to asi nebudou... Dávají je do vysílání snad 5x denně a přitom se stále více odkazují na tn.cz. Pokud se tedy opravdu chci dozvědět něco nového, tak na této stanici, to není.(24.2.2014)

 • vZeč
  odpad!

  Technicky celkem OK. Za odpornou podbízivost, bulvárnost a zvolený styl pro debily bych odpad taky nedal. Dávám ho naopak za to, jak početnou skupinu lidí si tohle "zpravodajství" vychovalo a drží si je přes čím dál větší sračkovost a banalizování reality. Vrcholy: Bába pod kořenem; prase na ledě; rychlost melounu padajícího z okna paneláku; cokoliv s Láďou Hruškou; zmrzlá voda v -15(13.3.2014)

 • kaktusacek13
  *

  Úžasné, když "důležité" zprávy jsou asi minutu (možná ani to ne) a vystoupení Láďi Hrušky - předtočení jeho "vaření/pečení" + nesmyslný živý vstup trvá cca 3 minuty.(22.5.2014)

 • papaguy
  **

  Á, co dávali dnes na černé kronice...(27.11.2014)

 • filipvrbik
  odpad!

  Reklama na příšernost 0% !!!(18.9.2015)

 • Nelishka91
  odpad!

  Jakmile začne stupidní znělka těchto zpráv hned mám osypky. Jestli existuje něco co přímo nesnáším a ještě to ani nezačalo tak jsou to TN hovna.(16.10.2015)

 • RajAthen
  *

  Legenda, stavící na emocích a strachu, nyní již bez zvířátek, avšak stále nepokrytě bulvární. Sledování na vlastní nebezpečí.(14.1.2016)

 • Wallis3
  odpad!

  Hledět jenom na to, jak co vypadá, zaměstnávat kdejakou škeblu, co má možná pěknej xicht, ale mluvit to neumí a IQ má jak vagon bláta, do zpravodajství narvat reklamy na vlastní pořady, zpráva, že někde umřel nějakej parkourista, co nezajímá, to teda velevážená tévé novo ne!(12.1.2017)

 • SAJA
  *

  tragické a depresivní rádoby senzace nejsou zprávy, o kterých musím vědět...aspoň 1* za to, že jsou na závěr sportovní zprávy, které ale stojí taky celkem za lejno...úroveň moderátorů je katastrofální, ale budiž...obsahově je to pro mne jasný odpad(4.8.2017)

 • Mes-siah

  ???? WTF(12.6.2009)

 • Stejšn
  *

  Je trochu bizarní hodnotit Televizní Noviny na filmovém webu, ale budiž. Na Nováckém zpravodajstí nesnáším - krom příšerného prznění češtiny a honbou za senzacemi - hlavně tzv. "ilustrační záběry". A za klasickou frázi "když ráno pan X.... to ještě NETUŠIL..." by zasloužili nafackovat. To je fakt HNUS.(25.6.2009)

 • Lennie
  **

  Zaujalo mě, že i Televizní noviny se dají hodnotit. Nu, jsou tak říkajíc "akčnější" než ty na ČT, jenže nemají takovou zpravodajsou hodnotu. Každá reprtáž navíc končí stereotypním: "Více na tn.cz". A co se týče moderátorů, raději pomlčím...nemusela bych se vyjadřovat slušně(5.7.2009)

 • Seuata
  *

  Úžasný recept, jak si zkazit náladu!!!(16.7.2009)

 • e(l)a
  *

  Přece jen někteří moderátoři asi nebudou tak špatní... Pokud bych to měla ale hodnotit skutečně jako zpravodajství, za které se to vydává, pak je to jasný odpad!(8.11.2009)

 • Akvarista
  odpad!

  zrcadlo společnosti(17.1.2010)

 • Tanner
  odpad!

  Dle mého soudu učebnicový příklad toho, jak nemá vypadat zpravodajský pořad. Tohle má spíše podobu špatné telenovely smíchané s akčním filmem a tupu estrádou. Infotainment zkrátka vládne.(31.1.2010)

 • Vodan
  **

  s UDÁLOSTMI z čt1 nelze srovnávat(18.2.2010)

 • migsee
  odpad!

  Jakže tu paní nazývaly ty děti v Ať žijí duchové? Černá kronika, že? To sedí...(23.2.2010)

 • Dawed
  **

  Krvavé televizní noviny...(2.4.2010)

 • mazzarek
  *

  Jsme rádi, že jste s námi. A proto zůstaňte s námi. Nikam neodcházejte, zachvilku jsme zpátky. Před nedávnem Voříšek řekl při uvádění večerního pořadu - dnes uvidíte serál Kriminálka Majamka místo Kriminálka Miami.(2.2.2011)

 • Dyer Maker
  *

  Objektivita nula, ale člověk se zasměje.(4.7.2011)

 • ziesel
  *

  Opravdu „miluju“ zprávy typu - dnes byl opravdu výjimečně teplý den a na to navazující anketa s lidmi odpovídající holou větou, jak tento den využili.. další typickou součástí vysílání je rozbor přepadení banky překreslen do animace, protože lidi jsou naprosto tupí a neumí si představit jak asi takové „elpaso“ vypadá v praxi. Pak se zjistí, že paní Eva našla dva košíky hřibů, na to dva mladíci bezdůvodně napadli starou důchodkyni. Jisté také je, že se objeví zaručeně nějaká katastrofa, jejíž záběry jsou opravdu nechutné, nicméně je můžeme podrobně vidět společně s rozhovory pozůstalých na tn.cz… Abych to shrnul: Přitroublé reportáže o ničem, hledání senzací prokládané neustálým spamováním diváka reklamou na slavnou tn.cz a navíc sem tam i prvky hyenismu. Po zprávách zjistíte, že víte všechno možný, málokdy však nic užitečného, co by vás skutečně informativně obohatilo..(10.11.2011)

 • Astinas
  odpad!

  Pamatuji se, že na střední jsme to rozebírali se sociologem a došli jsme k závěru, že tyhle televizní noviny nejsou televizní noviny v tom provopočátečním smyslu. Všechny smutné zprávy podtržené písní Requiem for dream jsou následně znehodnoceny zprávou o sedmi narozených koťatech, tím Nova sděluje divákovi, že ne vše ve světě je tak hrozné v podstatě nelogicky znehodnocuje zprávy důležité, když ještě k tomuto klišé přičtu napěchovaný dekolt několika "sličných" moderátorek lezoucí z tv je to jen čistě výdělečná fraška. A co nejvíc nesnášim je konec těchto televizních "zpráv" kdy nastává onen "vtipný" rozhovor, co čeká diváka za filmy na večer (jakoby si nikdo nekupoval program) a do toho přijde sporťák s něčím, co by mělo přispět vtipnému rozhovoru, tohle vše je jen komedie, která má říci, že Nova je jedna velká rodina dělající práci pro rodiny sledující právě tyto noviny. Zapálit, zničit a zahrabat.(2.3.2012)

 • BeeEsh
  odpad!

  Vrchol zpravodajství dominuje s důležitými zprávami o tom, že se v zoo narodilo další mládě čehokoliv, že pan Dvořák našel za sněhu houby, nebo že se paní Nováková vyžívá ve sbírání strouhátek. A to jsem ještě nezmínila báječné moderátory, kteří se přebreptnou div né v každé druhé větě. Korunu Televizní noviny nasadily ve chvíli, kdy se v mínus patnácti stupních pouštěli do profesionálního pokusu, zdali voda zmrzne. Nemohu vynachválit ani to, že vysílají stejný sestřih "informací" pomalu čtyřikrát denně. Alespoň si to stihnou na "Noční televizní noviny" prozkoušet. Nejhorší je, že to lidé stále ještě sledují a určitě jsou odvázaní z legendární hlášky " Více na tn.cz...."(8.4.2012)

 • ristoilic
  odpad!

  Televizní noviny, aneb jak udělat ze zpráv nějvětší drama a katastrofu..(10.6.2012)

 • rob_troy
  odpad!

  Klišé a klišé a klišé a klišé a taky uhelně černej čert Koranteng. Počasí, který snad z 80ti% nikdy nevychází (jejich léto rovná se déšť) a živé vstupy u kterých v jednom kuse selhává technika a neprofesionální výkony reportérů mně kolikrát opravdu rozesmějou. Radši žádné ,,Televizní voloviny". Radši už vůbec nic.(5.7.2012)

 • umbjaz
  odpad!

  XD Radek99 má všeříkající popisek. já za sebe můžu jen říct: "Fuck off bulvár!".(12.7.2012)

 • Havala
  *

  Novácké krimi Zprávy Extended cut! Výsledky poslední etapy Tour de France se sice prakticky nedozvíte, zato dostanete přesnou informaci o tom, kolik mrkví pomrzlo Mařence Novákové z Mokré Lhoty. Fotogalerii pomrzlé zeleniny najdete na TN.CZ.(20.7.2012)

 • BrianStorker
  odpad!

  Zajímavé... nejsledovanější zpravodajská relace a tak nízké hodnocení... :-) Kde asi soudruzi z NDR udělali chybu?(20.7.2012)

 • acn
  odpad!

  Největší sračka tuzemských stanic. Nejhlubší žumpa, která je jen smutnou ukázkou toho, jak hluboko mohlo zpravodajství klesnout. Při sledování Televizních novin stanice TV NejvětšíHnusCoKdySpatřilObrazovky se mi vždy chce nejen zvracet, ale také poslat hodně velkou a smrdutou stolici celému týmu, který tento skvost tvoří. Nemá smysl se rozepisovat nad naprosto nulovou informační hodnotou, neprofesionálním předáváním informací či degradací prostřednictvím obrazovky. Vše by se dalo přejít s tím, že se to prostě nepovedlo. Ale to, že je to NEUVĚŘITELNĚ urážející, že to přímo prezentuje "Divák je pro nás obyčejný extrement, který není schopný individuálního úsudku", to se prostě přežít nedá. Srdceryvný podkrys u JAKÉKOLIV patetické sračky, s komentářem že lidi jsou svině a svět je zlý, následně dementovaný symblickou zprávou, že svět je vlastně skvělý. Celý tvůrčí tým(a pravděpodobně i celé vedení této nejhorší stanice) si musí myslet, že lidi jsou obyčejní a sprostí kokoti. Led se nečekaně na slunci roztaje! Je horko, tak se připravte že Vám bude vedro! Je zima, takže voda zmrzne! 10 let po povodních už to nevypadá jako po povodních! Moderátoři, kteří se Vám všem vysmějou do ksichtu. Odporné jako zpravodajství na TV Prima.(8.8.2012)

 • Bezda22
  odpad!

  To co předvádí Nova ve zpravodajství je k zblití. Ten jejich tupej úsměv i při zprávách u kterejch by spoustě lidem tekly slzy mě vytáčí. Navíc ubohost zpravodajství je nezměrná. Dávaj zprávy který jsou si myslim úplně zbytečný. Například ta zpráva o vodě, která v zimě a v teplotních stupních pohybujících se pod nulou opravdu zamrzla. Světe div se, TV Nova přišla s objevem. Voda opravdu v -10 stupních zamrzá, to je neuvěřitelné. Je mi z nich zle. Absolutní odpad. Ať Nova dělá cokoliv jinýho, ale ne zprávy.(18.8.2012)

 • HeyHou
  odpad!

  Televizní noviny na TV Nova je největší zlo!!!(25.2.2013)

 • PetrKai
  *

  Poslední dobou je to jen černá kronika. Od té doby, co čas natáhli o nějakých cca 20 minut, stojí to za prd.(1.3.2013)

 • chrispe
  odpad!

  Pár záběrů z pohřbu... moderátor si šlape na jazyk, když mluví o tom, jaká se stala tragédie. Následuje pohled na zdrceného příbuzného, který ještě ani nevstal ze židle. ,,Můžete divákům říct, jak se cítíte!?" -> tohle je televize Nova a její zpravodajství. Odpad!(18.4.2013)

 • Mardzis
  odpad!

  Černá kronika.(29.7.2013)

 • anyonecek
  odpad!

  Čekal bych, že zprávy nebudou jen o tom jak někdo někoho zabil, znásilnil, unesl, jak někdo něco ukradl ztratil atd... Abych pravdu řekl nedívám se na zprávy a to skoro vůbec, protože co tam dávají sou naprostý sračky, pořád stejný nesmysly, který rozmazávají až do aleluja. Bohužel je to problém tohohle národa, kde se podle televizních novin děje evidentně všechno špatně a nikdy není nic dobré. Navíc každá reportáž se opírá o naprosto vymyšlený nesmysly a důkazem toho je, že další den vysílají to samé jen tvrdí opak a svádí vinu na své zdroje a další hovadiny. 30 promarněných minut, které vám nikdo nevrátí ;).(20.10.2013)

 • Jyrka
  odpad!

  Ukázkový odpad.(1.12.2013)

 • Wybez
  odpad!

  Zprávy o padajícím chlebu ze stolu, o mrznoucí vodě při v zimě, o horku v létě, o novém účesu Agáty Hanychové, o tom, co celebrity dostanou pod stromeček, několik úmrtí, smrt na cestách, pár zlodějů a nakonec ... ŠŤĚŇÁTKO !!! JUPÍÍ !!! Tohle nejsou zprávy, tohle je cílené gumování palic(19.12.2013)

 • Kjubatura
  *

  Ne nadarmo se tomuhle neříká zpravodajství, ale černá kronika, hezky to vystihl Karel Hynek v Na stojáka(4.2.2014)

 • sisimiut
  odpad!

  Podrobnosti naleznete na našem webu TN.cz(5.3.2014)

 • FriendWithin
  odpad!

  Teprve teď mi došlo, proč to nejsou zprávy, ale noviny...(3.9.2014)

 • kolik27
  odpad!

  Jen břečka používaná k ovlivňování tupejch mas lidí. Každej normální člověk si najde své ničím neovlivněné informace nezabalené do kupy hoven ..(14.1.2015)

 • Hexa
  odpad!

  "Čím víc katastrof, tím víc Televizní noviny!" V hlavě mi utkvěla jedna reportáž, kde někdo zemřel (už nevim kdo a proč), a nova to roztáhla na cca 10 minut, přičemž se ptali snad všech obyvatel dané vsi (včetně místního opilce, starých babiček na názor, co si myslí o smrti dané osoby. Vše bylo podkresleno metalovou baladou od Evanescene. Další zpráva informující o krocích vlády trvala ani ne minutu. Jenom tohle by samo o sobě stačilo na odpad. Nicméně Nova jde dále. I těch málo zpráv, které sdělí, sdělí polovičatě, neboť "více se dozvíte na TN.cz". Ne a ne a ne! Koukám na zprávy teď, nemám chut chodit ještě na nějaký stránky plných reklam, abych se dozvěděla to, co potřebuji vědět. Za tohle by se mělo střílet.(21.12.2015)

 • mojma79
  *

  Duvod proc TV Nova nesledovat. Ubohe, prachbidne, a ve finale Mrackova reporterkou??? Ta musi obsoulozit hodne ze tam maj nekoho, kdo nezna artikulaci, Cesky jazyk, moderovani a nevi kam koukat. Ne ne ne. 1* za Reye(4.2.2017)

 • radimartin
  odpad!

  Nikde jinde jsme to ještě v komentáři nepoužil ale tady není volby: sračka!(8.6.2009)

 • 0linA
  odpad!

  No jak hodnotit TN, koukám na ně celý život a měnit to nehodlám. Ano, pravda, jsou všechno jen ne objektivní, ale zase je to občas zábava. EDIT: Poslední dobou jdou TN opravdu do prd... Sice si nikdy nehráli na to být objektivní, ale co se z nich stalo za poslední dobu je k pláči. Nesmyslné živé vstupy redaktorů stojících na střeše, místo aby byli na místě činu, živé vstupy s cizími lidmi, kteří, když se konečně rozmluvěj, jsou ustřihnuti. Všude hudba a každý týden někdo, kdo nutně potřebuje peníze, ať už na retarda v rodině nebo na novej barák. Ale hlavně zvětšená stopáž, která to utrpení natáhne ještě o 20 minut. Jo sport, na ten jsem vždycky rád koukal, ale čekat na něj 45 minut? NIKDY. EDIT2: Hruška vaří z kůží, odpad! a televize letí oknem.(14.6.2009)

 • Danthare
  *

  Televizní noviny na TV Nova můžete odsuzovat stejně jako já, můžete nesouhlasit jako já, můžete se na ně z 99% nedívat jako já, ale to je tak vše co s tím, že se jedná o nejsledovanější večerní TV zpravodajství, můžete dělat. Pro mě 20% za vcelku objektivní zprávy z domova i ze světa což bývá cca 5% z těch 30minut relace.(20.6.2009)

 • Mustaffa
  odpad!

  Hrozné, nejlepší jsou reportáže, když venku napadne v zimě sníh (jak překvapivé že), ale mě připadá, že celá redakce na Nově se tomu každý rok strašně diví a tak popadnou kameru a jedou natočit reportáž jak to klouže. Do toho pustí hudbu z Čelisti aby přidali na dramatičnosti a dokážou s tím zaplácnout 10 minut, no paráda. Na konec nějaké to zvířátko, dementní výrazy všech moderátorů a máme tu odpad jak vyšitý!(8.3.2010)

 • Snapphanar
  *

  Co by se dalo čekat... Ano, tyto televizní noviny od TV Nova jsou možná nejsledovanější v České republice, ale když se podíváte do žebříčků nejčtenějšího tisku a zjistíte, že je to bulvár "Blesk", rychle pochopíte, že "lidem jistě jde o serióznost a ne o laciné škváry", nebo snad ne?(16.5.2010)

 • The_God
  odpad!

  Jakékoliv zprávy jsem přestal sledovat asi v roce 2008 a od té doby jsem mnohem klidnější a vyrovnanější. Nechápu, co lidi nutí sledovat takovou blbost, jako jsou zprávy. Osobně jsem jim začal říkat VML (Vraždy-Mordy-Loupeže). Vzhledem k tomu, že když se "přijde" na nějakou korupční aféru, tak se stejně zamete pod stůl a prd se stane. Je to asi jako se zkorumpovanými celníky, kterým kartely sem tam prozradí nějakou svoji menší zásilku, kterou úspěšně pak celníci odchytnou a vesele se pokračuje dál. O českém zpravodajství mám tedy to mínění, že je to akorát vládou a korporacemi zkorumpovaný nástroj k manipulování s lidmi a ne strážce demokracie, jak se rádi někdy nazívaj. Velebnosti, du blejt.(15.7.2010)

 • wlk1
  *

  Někdo by jim měl sdělit, že dělají zprávy, aby zapomněli na dramatickou/plačtivou hudbu, zdůrazňování svých "zásluh" a věta "Náš štáb zachránil." mi už totálně pije krev. Lidský hyenismus nezná hranic.(7.8.2010)

 • Rill
  odpad!

  Myslím že udělat z hovna bič TV Nova umí dokonale... Nazval bych to bulvární noviny :-D :-D(3.4.2011)

 • DandaPiper
  odpad!

  Nově už nestačí opakovat přibližně 10 celovečerních filmů pořád dokola, a tak tu ted' díky ní máme i pokrokové noční televizní noviny, kde nám moderátoři akorát zopakují novinky z odpoledne, které byly později opakovány i v klasických večerních novinách, plus do toho zapojí závěrečnou, rádoby vtipnou nebo milou scénku na závěr. Děkujeme Novo, díky Tobě jsme tu roztomilou pandu viděli rodit 3x během jednoho dne.(10.5.2011)

 • Vikki
  odpad!

  Asi nejnázornější stálá ukázka mediální masáže a vymývání mozků zdramatizovanými a zmanipulovanými zprávami. Jsou to ty nejmanipulovatelnější zprávy u nás Že je Nova bulvární septik určitě nezachrání charita, na kterou si tam ráda hraje. U této TV je to jen hnusné pokrytectví a přetvářka sloužící opět jen ke zviditelnění . Ti co opravdu nezištně pomáhají to dělají potichu a jen špíny a lůzrové se potřebují zviditelňovat, ale to fakt nemusí, ten jejich septik je vidět a cítit po celé zemi. Když vidím TV NOVA je mi jasné proč se říká televizní "kanál" a to včetně krys,potkanů a různého manipulačního hnisu., který produkuje. Je to nelidský dobytek, který se neštítí ukázat smrt v přímém přenosu a to klidně i smrt dětí bez nejmenších ohledů na pozůstalé a ostatní a bez nejmenšíhí úcty k mrtvým. Nejkrásnější ovšem budou až budou takto ukazovat smrt těch makeupových umělých obličejů a jejich nadřízených. NOVA PATŘÍ NA PRVNÍ MÍSTO MEZI MÉDII, KTERÁ MAJÍ NA SVĚDOMÍ TOTÁLNÍ INTELIGENČNÍ, INTELKTUÁLNÍ A DUCHOVNÍ DEGENERACI NÁRODA. Proč se nekoukáte do podělaného WC? Je to to samé, zadarmo,neotravují vás debilní reklamy a ještě si můžete sami přispívat svými "reportážemi" !(31.12.2011)

 • angel.CZ
  odpad!

  Na fecebooku jsem v trefné skupině ,,TV NOVA má rasistické a neobjektivní zpravodajství´´ Co ode mne tím pádem čekáte za hodnocení ??(31.12.2011)

 • Doncek
  *

  hvězda jen za tu jejich super elektroniku, kterou nemá žádná jiná stanice, jinak ve všem ostatním zaostávají...(9.6.2012)

 • GordonCZ
  *

  Stačí, když slyším: "Pojďte se s námi podívat, co dnes vyšlo ve Vašich televizních novinách" a už dávám palec dolů. Jedna hvězdička maximálně tak za Borhyovou a investigativní reportáže ve stylu "co se stane s vodou při teplotě -15°C".(11.6.2012)

 • T081
  odpad!

  jen 20% důležitých zpráv, ostatní jsou jen na doplnění televizních novin, tak proč se na to dívat? radši si pustím ty na ČT1(20.6.2012)

 • simon111
  odpad!

  No. Tohle beru jako okno do duše českého národa. Nejsledovanější zpravodajská relace - úplně vidím, jak každá průměrná česká domácnost usedá k televizi, táta s orosenou dvanáctkou (toho dne aspoň čtvrtou), máma s natáčkama na hlavě a děcka pobíhají vesele okolo. A už se to na nás řítí, autonehoda - bohužel všichni na živu... snad nás potěší aspoň druhá zpráva, a je to tu! Krvelačný pes roztrhal půlku vesnice. Hurááááá!!!!!!!!! Následuje exekutor, co obral babičku, která se zadlužila kvůli vnukovi na drogách a pokračujeme povodní v singapurské zoo při které zahynulo 22 sov a 2 želvy. Mezitím táta stíhá registrovat dekolt Lucinky, ale to už se přiřítilo letadlo a 30 mrtých rozesetých po polích. Pak jen tak na okraj neobjektivně poinformujeme o věcech, které mají skutečnou informační hodnotu, spočítáme o kolik příjdou důchodci, 8mi letí žáci a maminky se sedmi dětmi. A hurá!!! Zlatý hřeb večera, ZVÍŘÁTKO závěrem!!!! Na to se děti těšily celý večer :)))) Můžeme jít spát a těšíme se na zítřejší výtisk Blesku.(26.6.2012)

 • cunicekb
  odpad!

  Kecy, překrucování a výdělek na lidském utrpení, je mi na blití, co je to zač!(11.9.2012)

 • Jeejay

  Seznam katastrof a zvířátko ...(16.9.2012)

 • walkingdead
  *

  Po informační stránce stejná sračka jako události čt, v tomto případě v komerčnějším balení.(21.9.2012)

 • BruceW
  odpad!

  V současné době nejhorší zpravodajství nabízené na hlavních televizních kanálech v České republice. V 90. letech poskytoval pořad řadu inovací v místní žurnalistice, ale kvalita postupně během první dekády 21. století upadala až do dnešního katastrofálního stavu. Divák nemá nejmenší šancu postihnout relevantní informace, které by pořad tohoto typu měl nabízet. Namísto toho je bombardován zástupem snah o primitivní vyjádření emocí zasahující diváka v každé minutě a reportáži. Grafika i zvukový podtext již téměř zcela odpovídá bulvárnímu ztvárnění a mužští moderátoři si již ani nedokáží v hlavním vysílacím čase uvázat kravatu.(1.10.2012)

 • gotham
  odpad!

  Zatímco na ČT to dělají profíci, tak na Nově žabaři. Z každé zprávy se snaží udělat tragédii, skandál, katastrofu, jako bysme jich neměli dost. Prostě televizní blesk. 0%(27.11.2012)

 • Mikakel
  **

  Kdyby kolikrát nedělaly z komára velblouda, a nekecali tam hovadinky,bylo by to mnohem lepší... PS: Nejlepší co jsem kdy viděl z TN, bylo když moderátorka dělala z nás lidí kretény tím, že řekla, PODÍVEJ TE SE NA TO, CO SE STALO S LAHVÍ VODY,KDYŽ VENKU POD NULOU . ZMRZLA !!! :-O Njn, A já jsem si myslel,že z toho bude coca-cola.... fakt brutus... :)(8.12.2012)

 • Ani.
  odpad!

  Pro mě osobně naprostá ztráta času, snad i televizní noviny na Prima Family obsahují důležitější informace než na Nově. Televizní noviny mají sdělovat důležité novinky z domova a ze světa a ne bezduché zveličené žvatlání o ztraceném pejskovi či o (v pořadí Xté) okradené babičce.Od reportérů neslyším pomalu nic jiného než "ee" a nespisovnou mluvu. I když na druhou stranu, člověka jejich snažení někdy opravdu pobaví.(23.1.2013)

 • Hvězdář
  odpad!

  Co se stane s vodou při teplotě pod 0°C? Exkluzivní zpravodajství, dozvíte se jen zde!(15.4.2013)

 • MrNathe999
  *

  Je mi fyzicky špatně, když vidím, jak ze všech špatných zpráv dělají životní příběhy, pouští k tomu tu smutnou hudbu a dávají ke zprávám typu ,,5 lidí zahynulo při požáru" nějaký trapný intro. Vrchol všeho je, když do něčeho, co si pořád ještě hraje na ,,zprávy", dají reklamu na vlastní pořad.(22.4.2013)

 • Hashirama
  odpad!

  Zaručeně teplé telenoviny běží primárně na bázi lidského neštěstí využívaného k cílené manipulaci s výletem do zoo či jednou z taškařic Ládi Hrušky coby přídavkem. Monstrózní cyklus nechutnosti vysílaný 14x denně, který se nestydí udělat z vynikajícího let´s playera psychicky narušeného zločince a z padajícího chleba zprávu dne.(23.4.2013)

 • Jolee
  *

  Sice jsem se nikdy nedozvěděla nic moc užitečného a světoborného, ale zaručeně jsem se královsky pobavila. Dělat reportáž (namátkou) o tom, jak si občané Horní Dolní myslí, že se jim vesnicí potuluje puma, která záhadně mění barvu? A nakonec z toho vyleze sousedovic Mikeš, který akorát rád papá? Nádherný důkaz toho, že Čechy jsou Kocourkov ve své nejčistší podobě. Zbývá jen otázka, jestli je to vážně k smíchu nebo k pláči...(24.4.2013)

 • offlineman
  **

  TN nejsou až tak špatné, ale s tím trapným "obíháním sousedů" a ptaní se odsouzených, proč "to jako udělal", to přehánějí!!!(7.5.2013)

 • ForzaJuve
  odpad!

  Absolutní odpad televizního zpravodajství. To, co všechno se můžu v TN (ne)dozvědět mluví samo za sebe, fuj.(27.5.2013)

 • Frog.cz
  odpad!

  Čím více obrazovka zacákaná od krve tím líp,popřípadě divení se že voda v zimě zmrzne nebo že se čokoláda v horku rozpustí.Stupidita nováckých zpráv dosahuje hvězd.Víte jaký rozdíl je mezi TV NOVA,Mc Gyverem a Babicou?Nova udělá z hovna senzaci,Mc Gyver bombu a Babica pomazánku.(29.6.2013)

 • Domas88
  odpad!

  Člověk který sleduje TV nova, je pro mě stejný jako když čte BLESK!!!!(24.7.2013)

 • freddyreddy
  ****

  Co proti tomu všichni máte? Vždyť je to náhodou vynikající komedie! Kdo by to byl řekl, že voda bude zamrzlá při -15 stupních celsia, že kokos se rozbije když ho shodíme dolů z 5. patra. Ovšem záhada namazaného chleba marmeládou si u mě zaslouží i tu 5. hvězdičku!(29.7.2013)

 • chrustie
  odpad!

  Tohle by měli zakázat a Novu zavřít. Debilní moderátoři s naprosto debilními nápady. U některých reportáží mě překvapuje, že ti lidé naprosto netrpí studem a jsou ochotni jít do takových extrémů, že v celoplošné TV veřejnost přesvědčujou, že v mrazech se z vody stává led. Vážení, kdo na tohle čumí, je tragéd.(5.8.2013)

 • only_serials
  *

  Nechápu proč se to tady hodnotí, ale nevadí... pro tu srandu dám jednu hvězdu za legendární "bábu pod kořenem" (viz. Youtube..)(22.8.2013)

 • vladis069
  odpad!

  Ať žije TV Hovna.(28.9.2013)

 • BoB.2
  odpad!

  Tohle je dno samotného odpadu.(1.10.2013)

 • Boudyy
  *

  Novácká debilní sračka, která se ze 75 procent času věnuje píčovinám, vraždám, krádežím. Ze světa se nedozvíte prakticky nic, z domácí politiky si vždy nováci vybírají jenom velké kauzy a v těch se šťourají jako v hovnech a tak se nedozvíte ani podstatu problému, zato omáčky okolo je na několik kotlů. Nováčtí reportéři jsou ta nejvlezlejší a nejpodlejší stvoření, která mají tu "čest" pracovat v médiích, jejich reportáže jsou nevkusné, odpudivé s trapnými ilustračními záběry. Na co jsem ejště zapomněl? Jo, už vím, na moderátory. Ti mají asi po žurnalistické stránce kvalitu reportáží, které uvádějí, tedy žádnou. Jinak, je normální, abych při zprávách podvědomě myslel, jak vyšoustám tu pěknou moderátorku místo abych poslouchal, co říká? U TN se mi to už několikrát stalo, bez ohledu na to, která to uváděla. Ale částečně šlo asi i o to, že jsem se u těch sračkonovin prostě nudil...(23.11.2013)

 • cyphercz
  odpad!

  Když pominu PÍ*OVINY jako zvířátko na konec, tak mě nejvíc sere jak u reportáží používaj filmový soundtracky aby jim dodaly punc dojemnosti apod... pro ně je to prostě jen prostředek jak přilákat více diváků a mít větší podíl na trhu, svině jedny... naštěstí víc a víc lidí přechází na internetový zpravodajství a na jejich tn.cz většina z vysoka sere...(5.12.2013)

 • Neklan006
  *

  někdy neposlouchám obsah ale jen sleduji nesmyslný pohyb rukou toho jejich Reje, rovná tam nějaký neexistující papíry, je to hrozná švanda(6.12.2013)

 • Lisa
  odpad!

  už není rok 1995 haló.....nechápu jak se na tohle může někdo dívat a považovat to za náhradu zpravodajství... hodně to o této zemi vypovídá....a bohužel nic dobrého... opravdu horší než odpad(3.1.2014)

 • Vilde
  odpad!

  Zdroj velmi hodnotných informací – tak například jsem se dověděl, že voda při minus patnácti stupních během několika hodin zmrzne, že slůně pořád nechce pít mléko od své matky, že pan Novák našel obrovskou houbu a že Iveta Bartošová souloží s tím a tím. TV nova asi považuje své diváky za úplné kretény.(10.2.2014)

 • jirkasssss
  *

  Půl hvězdy za každou kozu Borhyové.(28.2.2014)

 • kirmakX6on
  *

  k neuvěření, co všechno zde v databázi není :-D Jako...dávat sem zprávy?? :-D Ale jo, vytvořit takovej hnus a naučit moderátory tak trapně grimasovat a s vážnou tváří vypouštět takový hovna z úst a bez uzardění v každé druhé zprávě dezinformovat....to chce vskutku talent, takže se to dá brát jako druh dekadentního umění, takže proč ne, chápu :)) Blbý je, že na Primě se začali opičit a jednička dřív taky bývala mnohem lepší. Popravdě, preferuji zprávy na internetu...a doporučuji přímo ČTK (ceskenoviny.cz). Práce většiny novinářů je stejně vzít informace od nich a zkusit je nějak divácky "zatraktivnit".(2.3.2014)

 • bankula
  odpad!

  Vítejte u zpráv naší vaší televize......Na Praze 4 dnes prasklo potrubí, Na Jihlavsku zapadla bába pod kořen a 11 hodin se zahřívala vlastní močí, Na silnici 3. třídy u Počapel dnes zemřel cyklista (zeptali jsme se jeho ženy: "Co na to říkáte?"), Opilý muž na Tachovsku obtěžoval místní stádo ovcí, Náš pokus vyšel, konečně všichni diváci planety opic ví, co se stane s vodou v 15 stupňovém mraze, V pražské ZOO se dnes narodila paterčata nosála ploskolebého........ Tak vypadá úžasný svět diváků TV NOVA(2.5.2014)

 • Wyrdas
  odpad!

  Televizní noviny, kde jsou nejzajímavějšími reportážemi: co se stane s vodou v mínus patnácti stupních celsia; co se stane s melounem, když ho shodíme z dvoumetrové výšky; co se stane s kokosovým ořechem, který pustíme z dvanáctého patra; co se stane s deseti namazanými chleby, které shodíme ze stolu a pokus číslo dvě z výšky stropu; důchodkyně co spadla pod kořen za doprovodu neskutečně detektivní hudby a podobně. Televize Hovn@, Heyna, nebo též někde udávaná jako televize N@va je tou největší fraškou v historii zpráv. Z každého komára, ba i z jepice dělají velblouda a jediné co skutečně dovedou je hrabat se "slavným" v soukromí a zesměšňovat každého, kdo je jen trochu znát. Dále mají na svědomí všechny děti, které končí v popelnicích či smetištích. On totiž Babybox má za účel zachránit život nechtěným dětem za anonymity jejich rodičů a když po těchto rodičích ona televize pátrá, tak pak se někteří ze strachu, že budou odhaleni uchýlí k nešťastnému usmrcení dítěte. Intonace hlasu je to jediné, co reportéři zvládají. Bohužel i v tom neskutečně přehrávají a budí to dojem, že moderují plnokrevní idioti. Každou chvíli mají technické problémy a přenos hlasu jim z místa A (v ČR) do místa B (také v ČR) trvá několik sekund. Někdy mi připadá, že stanici mají nejméně na oběžné dráze. A na konec Láďa Hruška, aneb žít bez mozku je vážně fuška. Potravinářský inspektor, který samozřejmě vždycky v obrovském řetězci ze dna přepravky vyhrabe nahnilou hruštičku či máčklé rajské jablíčko. Samozřejmě si ho ten blbec koupí a příhodu zveličí do katastrofálních rozměrů. Teď se vrhl na vaření. Také bych chtěl být placený za to, že na internetu během pár vteřin najdu nějaký chytrý recept a opapouškuji ho do kamery - za doprovodu stupidních komentářů. Doslova mě iritují videa zvířátek, dětí a nešťastníků kterým se něco nemilého nebo naopak vtipného stane - samozřejmě vždy za doprovodu té nejidiotštější dokola do zblbnutí opakující se melodie. Osobně neznám nikoho (kromě prarodičů), kteří by tuto televizní relaci sledovali. A ani známí, ba ani známí známých to nemají jinak. Buď jsou koláče sledovanosti zfalšované a nebo to sledují jen důchodci... nechci aby to vyznělo hnusně, ale čas jde proti vám, slavní Novátoři.(14.6.2014)

 • jfaba
  odpad!

  Na to se ještě někdo dívá?(1.10.2014)

 • easer07
  *

  Vysmátá Borhyová, selhávající technika (a to dost často), nesmyslné živé vstupy, NOVA a fyzikální zákony, inspektor, Ladislav Hruška vařící blivajzy, no kde to sakra jsme ? Tohle se prostě může stát jen na NOVĚ a jejich novinách. Moderátoři, otřesný, jsem úplně na ně alergický, hlavně na tu Borhyovou a Korantenga, selhávající technika, ale pobavilo mě, jak si s tím tenkrát ta Fialová poradila, to mě dostalo. Nesmyslné živé vstupy, k čemu jsou, když my se máme dozvědět něco, co se stalo a ne, co se ti odborníci domnívají, no však se tomu říká noviny, nikoli zprávy, ale stejně obsah celkově, škoda mluvit. Nej zásadnější informace se nacpou do prvních deseti, ne-li pěti minut a další hodinu se můžeme dozvídat za nádhery jako, že když spadne kokos na zem, tak se rozcápe, nebo, že při -deseti voda zamrzá, zázrak a když vyjedu z tématu, tak mě také hrozně štve, že na začátku končily noviny okolo osmé, pak ve čtvrt na devět a teď skoro v půl a přitom se raději můžeme hodinu koukat na film, než zažívat toto, ale nejhorší na tom je, že na každou reportáž si pozvou lidi z vesnice, které otravují a vyposlouchávají jejich přesvědčivé názory, které jsou vždy pravdivé, někdy je mi i líto těch vězňů, jak si musí před těmi ohavami z NOVY zakrývat hlavu papírem. NOVA si myslí, že jsou to naprostí EINSTEINOVÉ, ale nejsou. Myslí si, že jsou vtipní, ale nejsou. Myslí si, že uvadí zprávy, ale tak to prostě není ! A že si nedá ta NOVA pokoj, tak tam do toho všeho prostě musí ještě zamíchat našeho oblíbeného Ladislava Hrušeňe, býval to můj nejoblíbenější moderátor novin, ale teď ? Ti inspektoři, jak tam třeba kontroloval ty kempy, tak to je opravdu urážka. Nic, ale nemá na to, co předvádí momentálně. Horší, než Babica. V reflexu psali, že ty jeho ,,dobroty'' jsou prostě nepoživatelné a s tím docela souhlasím, protože jsem jednou podle něj vařili a humus, humus, humus. Ještě, že ne něj na YouTubu máme ty vtipné parodie.Jsem strašně alergický na větu ,,Více informací na TN.CZ'', NOVA má i své klady, třeba dobrý anděl, ale jinak ? Kdbych bral ty zápory, tak bezesporu odpad, ale někdy se i zasměju těm úplně vymatlaným ,,informacím'' a jak jsem říkal má to i pár kladů, navíc s Borhyovou a Korantengem jsem se setkal naživo a nebyli to takoví křiváci, jak ve studiu :) Takže jedna hvězdička a uf, tohle byl můj nejdelší komentář.(15.11.2014)

 • Marfab
  odpad!

  bulvár, bulvár a znova jen bulvár. udělat z pitomosti hlavní reportáž večera je ubohost a slabomyslnost(19.12.2014)

 • Pjotr8
  odpad!

  Co se asi stane s vodou, když ji necháme na mrazu? Ano! Správně! Zmrzne!(4.7.2015)

 • nattyxh
  odpad!

  Kdybych měla napsat co všechno je tady špatně tak bych psala hodně dlouho. A nechci plýtvat svůj čas psaním co mají změnit, protože stejně s tim názory diváků nic neudělají... :)(13.11.2015)

 • folkos
  odpad!

  Manipulujeme důchodce k šíleným činům od roku 1994. SKVĚLÁ PRÁCE!(27.11.2015)

 • Hruskovice
  odpad!

  Dost možná nejhorší věc v televizi co kdy byla a bude.(10.12.2015)

 • Mr_Fear
  odpad!

  Ukazovat lidem, co se stane s vodou v mrazech, dělat 10 minut dlouhé reportáže o sběru hříbků... Zprávy, kde se řeší s prominutím pí*oviny, ale o podstatných věcech se maximálně krátce zmíní. Člověk si chvílemi myslí, že už to horší být nemůže, ale celé televizní noviny ukazují, že to horší být může. Koukat na Novu od 19:30 je akorát ztráta času.(27.4.2016)

 • Vikyy98
  odpad!

  Dezinformní a nuda(22.1.2017)

 • Pajela
  odpad!

  Jakože ale nebýt televizních novin, neznáme paní Zdenu a její příběh zaklínění pod kořenem. Viz. https://m.facebook.com/korenovyvezen/ :-D tuto tématiku ale není radno brát na lehkou váhu!(29.1.2017)

 • Usir
  odpad!

  Akční a blekotající reportéři? Děkuji nechci.(14.12.2009)

 • Tinaa
  *

  Jestli vás zajímá, kde se zrovna narodilo kůzlátko, dnešní outfit Borhyové nebo jaký mají důchodci názory na zdražené máslo či studenti na to, že přestupují ze zš na sš tak se dívejte... Chcete-li se ale dozvědět nějakou zprávu, přepněte radši na ČT24. (hvězda protože když se něco opravdu děje, tak se povinně taky zmíněj).(20.2.2010)

 • infernet
  odpad!

  Tohle není zpravodajský pořad, tohle je koncentrované zlo. Snesu hodně, ale dávát upoutávky, dlouhé třeba i několik minut, na svoje vlastní pořady do zpravodajské relace a roubovat k reportážím filmovou hudbu, která má za úkol ždímat z diváků emoce, to už je moc. To není nic jiného, než hnusná komedie, která se schovává za seriózní novinařinu. A o tom, že mi někdy připadá, jako kdyby si reportáže přímo někdo objednal, se radši rozepisovat ani nebudu... Prostě HNUS! NEBRAT! Zdeněk Izer v jedné své scénce říká: "A nyní nám naše redakce zpravodajství, přezdívaná sekce hyena, ukáže několik obrázků z překrásně tragických autonehod." -podle mě narážel na Novu a vystihl to přesně. P.s.: Včera (11.5.2012) mluvil v přímém vstupu nějaký pán z vesnice, kde matka zabila svoje čtyři děti. A "profesionální pan moderátor" se ho nakonec zeptal: "Asi byste chtěl, aby se nic podobného už ve vaší obci neopakovalo, že?" Ten pán se jen bezmocně pousmál... -to už, dámy a pánové, prostě není normální! V tu chvíli se mi chtělo křičet: "Ne, ty čůráku, zejtra tam vymlátěj celej autobus malejch dětí, abys měl za co platit nájem, debile vymaštěnej!" http://www.youtube.com/watch?v=c6lA7vbiaHo&NR=1&feature=endscreen(12.11.2010)

 • Travinho
  odpad!

  Kdo sleduje zprávy TV Nova, ten je vždy v obraze...(21.12.2010)

 • werxix
  odpad!

  Motto které by se k této relaci hodilo : "hlavně at se lidé nepřestanou bát !!" Tato publicistická fraška je opravdu živoucím důkazem jak je důležité lidi strašit a hlavně upřednostňovat zlé zprávy. Na(ne)štěstí se to snaží vždy zachránit zprávou z nějaké Zoo kde se narodilo nějaké další mimčo ....(31.8.2011)

 • @nthr4X
  *

  Parodie na zprávy ...(17.9.2011)

 • paddy35
  odpad!

  Přijde mi, že Nova z těch zpráv prostě dělá bulvár. A poslední dobou i z lidí idioty. Vyhoďte ty modelky, jde tu o zprávy ne o krásu!(1.3.2012)

 • donnovann
  *

  Koukneme na pár vražd, krádeží, pak zjistíme že pan Novák našel obrovskou houbu, jaká mláďata se v zoo narodila a to je tak celé...ještě že každý večer můžu pochytit tolik důležitých informací...(2.3.2012)

 • iMovie
  odpad!

  Máme pro vás takový malý pokus. Právě je 17:30 a je okolo -15°C. Do této vázy nalejeme vodu, a přihlásime se vám za 2 hodiny, aby jsme viděli, co mráz s vodou udělal.....................WTF?! Když jsem viděl tuhle reporáž tak z původních 2 hvězdiček hodnotím jako ODPAD! Co mráz s vodou udělal?...Já osobně typuji že kakako, ale na internetu jsem našel že by se voda mohla proměnit v krevety...Ale nééé. Za 2 hodiny jsme se dozvěděli, že voda v -15° mrazu zmrzla!!! Je to možné? :-o(2.3.2012)

 • Richie1
  odpad!

  Černá kronika ... čím horší, katastrofičtější, bestiálnější či morbidnější zprávy, tím lépe. Navrch okořeněné bulvárem. Pokud bych chtěl vidět svět černě, tak se stačí občas kouknout na novácké zprávy. Nejsmutnější je, že mají stále velkou sledovanost - nechápu to. Výborný komentář - Radek99(28.5.2012)

 • marek29
  *

  Naštvali mě ale nehorázně! Tou zmrznutou vodou ještě ne, ale jak stojí na straně cikánů za každých okolností a tím, že mají Anonymous za hackery ve sklepě tak s nima končím - neseriózní bulvární snůška kydů, na kterou se nedá dívat! Zlatý události..(30.5.2012)

 • kotasbk
  odpad!

  Rozhovory jsou střihnuté ještě před tím, než řekne poslední slovo!(17.7.2012)

 • JP84
  odpad!

  Tohle nejsou zprávy. Tohle je jako si sednout na půl hodiny k výusti splaškové kanalizace a nechat si na obličej tíct to největší svinstvo, co den dal. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslí samotní moderátoři a redaktoři. Baví je vyrábět takový hnůj? Nebo to byli jen naivkové, kteří snili o práci na televizní obrazovce, a teď se litují jak dopadli? Docela se mi líbil jeden šot z loňských silvestrovských TN, kdy jeden z redaktorů natočil parodickou reportáž na to tzv. živé vysílání, jež se zabývala naprostou Hovadinou. Ta reportáž byla to nejlepší, co jsem v TN za poslední roky viděl a naprosto vystihovala, o čem TN vlastně jsou: o hovadinách.(19.7.2012)

 • superzurda
  odpad!

  Neuvěřitelná vymývárna mozků ještě vylepšená dojemnými příběhy lidí v nouzi.(7.11.2012)

 • vooddoo
  odpad!

  Trapní moderátoři, každá zpráva je velice zveličována, živé vstupy, kdy jim kolikrát nejde mikrofon nebo přeskakuje obraz... U některých zpráv chtějí uměle vyvolat lítost, nekteré jsou úplně zbytečné, jako to zvířátko na konci. Jako dítě jsem na TN koukala, už jsem ale naštěstí v tomto ohledu zmoudřela a pochopila hrůzu celé stanice TV NOVA. Ještě že alespoň ty formule dávají i na STV... No nic, dávám odpad a nemyslím, že se to někdy změní.(18.11.2012)

 • Reiner
  odpad!

  Obávám se, když dám "odpad" , tak urazím to slovo samotné :/(14.2.2013)

 • Delfador
  odpad!

  Je to jen sprostá manipulace lidí! Jak si to vůbec můžou dovolit?! A kolik lidí jim to vesele baští....(22.2.2013)

 • Veronixxx
  *

  Černá kronika propletená trapnými komentáři a přehnanou snahou "být světoví" a zakončená rozkošnou zprávou o narození nebo nalezení zvířátka.(27.2.2013)

 • Nerdvana
  odpad!

  Kýbl neověřených hnusáren, bulvárního póvlu a tuny make-upu. Nejnižší hodnocení za do nebe volající snahu udělat z českého diváka mermomocí debila.(4.3.2013)

 • pavla.o
  *

  Kdysi jsem je měla docela ráda, teď se z toho stává druhý TOP star magazín kombinovaný s Chcete mě?.(1.4.2013)

 • samoss
  odpad!

  Kdyby to přejmenovali na "Televizní kraviny s dramatickou hudbou" tak bych dal i 4 hvězdy :)(20.5.2013)

 • Zeldur
  odpad!

  V tomto zpravodajství se toho člověk opravdu hodně dozví, například dnes jsem se naučil, jak se vaří čaj.(19.6.2013)

 • KucC
  odpad!

  Koukat tu necelou hodinu na bílou zeď, dozvím se mnohem zajímavější věci.(22.6.2013)

 • Trilobajt
  odpad!

  Bulvár, bulvár, a zase bulvár. Jestli tomuhle říkají zprávy to ať jdou do pr....e !!(3.7.2013)

 • ocelovapest
  odpad!

  Televizní noviny plné lží,v rukou sionistické televize.(5.7.2013)

 • StrixCZ
  odpad!

  Novácký recept na negativní programování obyvatelstva. Na každém rohu vrazi, zloději, teroristi, "nepřizpůsobiví" násilníci, choroby, globální oteplování... Ano, strach je mocným nástrojem - a nejlepším ospravedlněním pro jakákoli zvěrstva a zločiny proti lidskosti, které jsou následně páchány "v našem zájmu" a "pro naši ochranu". Smutné na tom je, kolik (často i velmi inteligentních) lidí tuto stále zjevnější skutečnost nevidí (nebo spíš nechce vidět) a každý večer si tyhle koncentrované výkaly pouští přímo do žil. Případně žijí v naivní představě, že tato podoba "zpravodajství" (rozuměj masová manipulace veřejným míněním) je výhradní doménou TV (z)Nova (viz např. zdejší hodnocení Událostí - nevím, jestli se mám smát nebo brečet =P). Jinak něco pro odlehčení - dokonale to vystihnul Karel Hynek v pořadu Na stojáka =D http://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA(29.7.2013)

 • hony23
  *

  Zatímco konkurenční Prima alespoň dělí zpravodajství na Zprávy, Krimi zprávy a bulvár, Nova si s tím hlavu neláme a předkládá nám šílený mix všeho dohromady. S reportéry Blesku tak pronásleduje Džambulku po Itálii, do toho směs autonehod a mordů všeho druhu a jako třešinka na dortu objevné reportáže, že za mrazu se voda mění v led a že na přechodu v Dejvicích svítí zelená 6 vteřin. Naprosto nesmyslně nás neustále přepojují na reportéry v terénu, abychom se nakonec dozvěděli, že se více dozvíme na webu tn.cz.(9.8.2013)

 • Sakulnikov
  **

  Zprávy čtu jinde na internetu, případně sleduju čt24 nebo podobné zahraniční kanály, tedy proč sledovat večerní zpravodajství? Pro mě to je rychlé shrnutí všeho důležitého ze světa i z domova, které mi buď ukáže, co jsem minul, nebo zasadí do jiného kontextu, aniž by se zabředlo do hluboké analýzy. Televizní noviny však přidávají něco navíc - jistou formu zvrácené zábavy. Jejich snaha ze všeho dělat drama, na všechno mít inspektory i pobaví a přitom se dozvím to stejné, co na Primě nebo v Událostech, ale nemusím se dívat na vážné tváře. Zvláště Prima nabízí stejný infotainment, ale tváří se jako lepší a to mi prostě nesedí. Konečný plusový bod pro Televizní noviny je začátek v 19:30 - je to pohodlnější než v 19:00. Prodloužením na víc jak půl hodinu však velice utrpěly.(15.8.2013)

 • Paserak
  *

  Napropsto mě fascinuje ubohost některých příspěvků. Jindy zase důležitost resp řazení zpráv. Naposledy bylo důležitejší řešit jestli je "burčákomat" automatem na částečně zkvašený vinný mošt či podobné nesmysly než rozpad české politické scény či plánovaný útok na Sýrii. To žasnete. Odpad!(13.9.2013)

 • mrsin
  odpad!

  Nejhorší zpravodajství v ČR je zároveň tím nejsledovanějším. Smutná to vizitka českého národa...(24.9.2013)

 • WhiteFloyd
  odpad!

  Už to tu bylo napsáno asi hodněkrát, ale stejně si taky zanadávám. Je až neuvěřitelné čemu na Nově říkají zpravodajství, možná tak prvních deset minut říkají něco jako zprávy, poté většinou rozpatlávají blbosti, které se zpravodajstvím nemají moc společného. Dělají z komára velblouda, říkají lidem co chcou slyšet, ne to co je pravda, znovu objevují fyzikální zákony a to vše je samozřejmě prokládáno nesmyslnými živými vstupy. Nevím jak vybírají moderátory, ale u moderátorek jde hlavně o vzhled a pokuď možno, aby vám jejich prsa lezli až do obýváku. Je to znásilnění zpravodajství.(13.10.2013)

 • kubilov
  *

  Když se reportáže vyrábějí v kolaboraci s Bleskem, Aha!, Šípem, Rytmusem života a dalšíma mrdkama, tak je to naprosto nekoukatelný zpravodajství, z čehož to nevytrhne ani občas nějaká hezká moderátorka, nehledě na to, že je TV Nova totálně zahleděná do práv menšin (jinak by tam už dávno bubák nebyl).(16.10.2013)

 • Kokutek
  odpad!

  Zprávy alá Nova : Řidič jel opilej, Novák se otrávil houbama, Gott je na dovolené, v jedné trafice se povídalo...zajímavý asi jako online sledování zrání sejra.(23.10.2013)

 • Vivian
  odpad!

  Ne moc povedená parodie na zpravodajství. Namísto informací a věcných komentářů "senzační" záběry podbarvené dramatickou nebo tklivou hudbou (podle toho, jaké emoce chceme u diváka vzbudit - protože tady nejde o informace, nýbrž o to, abychom diváka dojali, dožrali nebo vyděsili), reportáže s nulovou informační hodnotou, přímé vstupy z recepce televizní budovy (nepochopila jsem smysl vstupů, při nichž reportér stojí dole ve vstupní hale nebo kdesi na střeše... proč nemůže normálně přijít do studia? Kdyby ovšem přinášel nějaké opravdové informace...), záplava slov bez obsahu, hluboké výstřihy, lesklé oblečky, hektary nahé vysolárkované kůže, pompézní přehlídka nejdrsnějších autohavárií, násilních trestných činů a "tklivých lidských příběhů," které vždy vyvolají "vlnu solidarity," a projev, v němž jazyk český dostává večer co večer na hřbet karabáčem... Mno, tenhle komentář je asi ztráta času, on to asi vidí každý, kdo má sluchové a zrakové orgány propojené s mozkem.(19.11.2013)

 • FOndra
  odpad!

  spousty negativních a katastrofických zpráv. Podkresová hudba, která nemá ve zprávách co dělat. Koktající amatérští moderátoři, kvanta zbytečných reportáží např. o tom, že v mrazu zmrzne voda apod... A nyní se podíváme na paní, které se dnes zatoulal pes :D každý den rádoby dojemná chvilka s hudbou Adelle. Po půl hodině vražd a tragédií se pudem kouknout do Zoo na nějaké roztomilé zvířátko... Na konci novin nám Ray oznámí co se bude dít dalším díle nejhoršího českého seriálu v historii. (samozřejmě z produkce Novy) . Dnes už dokonce vysílají v novinách i přípravu receptů !!! Odpad přátelé(3.12.2013)

 • Flack007
  odpad!

  To, že informační hodnota zpráv TV Nova je nulová, to všichni vědí. Ale že neustálé přeřečky, chyby ve spojení, mmmmmmhmmučení reportérů může dojít až na takovou úroveň jakou jsem viděla dnes 16.12.2013. No vrchol. Reportáže jak kdyby je dělal amaterský bloger na svém prvním blogu. Souhrn jakýchsi videoklipů z youtube a z toho udělána zpráva dne. Poté ty debilní reportéři, kteří neumějí ani souvisle mluvit. A to nemluvím ani o zprávách, které ve skutečnosti jsou úplně jinak. Každý je hned vrah, únosce, úchyl, pyroman a násilník.(16.12.2013)

 • R.I.S.A
  *

  Nejvíc mě tam dostávaj tim co se stalo v ulici nebo ordinaci, to bych se posral smíchy, ale spíš mě to víc nasere než rozesměje, nejvíc reportáž byla se zaraženou babkou za stromem nebo jak zamrzá voda při - 20 atd atd jedna * za kunďičku Ochotskou :*(27.1.2014)

 • RealHonza
  *

  Nemůžu říci, že by snaha TV Nova o to upoutat lidi u tohoto zvláštního pořadu (prý to má být zpravodajská relace) byla marná, ba naopak! Pokud se zaměřím na jednotlivé smysluplné reportáže, tak jsou asi poutavější než u konkurence, ale co se týče míry informací v nich, je to přesný opak. Možná bych byl ochoten dát i 3 hvězdy, ale mé občasné sledování přestalo v době, kdy se tento pořad prodloužil, prskla do něj reklama, začali se na všechno dávat odkazy, že si to můžu pustit na jejich webu a dávat pravidelně nesmyslné reportáže ať už na vlastní trapné pořady a seriály nebo o tom, co máme v zadku. Dnes je z toho silně populistická reality show, která se snaží dojmout dojemnými příběhy, udržet diváka občasnými relativně relevantními reportážemi, pobavit reportážemi s mírou vysvětlení jako pro pětileté dítě a vsunout divákovi cílený zkreslený názor nebo jiným způsobem ovlivnit. Za to se pak tento pořad nemůže divit, že má spoustu hodnocení "odpad!", vzhledem k tomu, jaké má TV Nova zázemí a finanční prostředky by z této zpravodajské relace mohla být opravdu kvalitní relace, bohužel opak je pravdou a TV Nova se snaží jet pouze na prachy a dávat nenákladné populistické kraviny, které bohužel lidé bezmyšlenkovitě sledují jako stádo ovcí.(31.1.2014)

 • Mejdzula
  odpad!

  Bóže...od chvílie, co všude slyším, že je to opravdu naprostá imbecilita, tak to neuvěřitelně vnímám sám. Ale i přes tu všechnu zhovadilost, inspektory, živé vstupy (které jsou tak neuvěřitelné zbytečné) si to doma vždycky hezky pustíme a koukáme...už jsem se vlastně naučil tu debilitu odfiltrovávat...(3.3.2014)

 • MTA
  odpad!

  Když se chcete dozvědět jak vypadají záchody v kempu na Rozkoši u České Skalice, nebo Vás zajímá, proč zmrzne voda při -15°C, nebo proč padají tousty namazané marmeládou na zem, tak Televizní noviny jsou pro Vás ta pravá volba... Ověřené fakta jsou tam rarita, nestranné reportáže taky, takže těch 30 nebo 40 minut se dozvíte jenom to, o čem jsem psal výše. Více na TN.cz ... :D(5.5.2014)

 • Arielka
  *

  Nechutným nazvu případ kdy po postiženém dítěti dělají reklamu na Ordinaci... A ještě k tomu hraje taková hudba. Mám brečet nad tím co se lidem děje za hrůzu nebo jakým způsobem s tím zacházejí?(28.5.2014)

 • JoeSO
  odpad!

  Zprávy na Nově může sledovat jenom blázen. Prostě otřes.(29.5.2014)

 • mara30
  odpad!

  Zpravodajství, které mě vždy vytočí do nepříčetnosti. Ukazuje lidskou hloupost naší společnosti a malosti. Hlavními zprávami dne jsou: postižené děti, kterým nova pomáhá(bože , ta je hodná) a roztomilé zvířátka. Celý pořad moderuje Ken A Barbí v těch nejslušivějších oblečcích. Po shlédnutí se máte chuť zastřelit. A přesto jsou to nejsledovanější zprávy..(13.7.2014)

 • chinano
  *

  Myslím si, že za těch 5 (někdy i 10) minut skutečných zpráv si tu hvězdičku zaslouží...(25.7.2014)

 • Monster_Kill
  odpad!

  Tohleto zpravodajství fakt stojí za pořádný výkal, nejen že váš občas na obrazovce vystraší ten jejich bubák. Trvá to půl hodiny a k tomu půlka tohoto času jsou nesmyslné reportáže o tom, že zmrzne voda v -15 °C nebo že se kokos rozbije pádem z desátého patra. Občas to někdy završí Láďa Hruška.(19.8.2014)

 • Atten
  odpad!

  Na tohle se nedá koukat ani s vypnutým zvukem. Sere mě na tom naprosto všechno. Ani navečeřet se u toho nemůžu, měl bych vředy - vypínám televizi. Sračka všech sraček. Radši komedii s Paris Hilton, než zprávy na tomhle zkurveným kanálu. Bohužel - jaký diváci, takový zpravodajství...(1.10.2014)

 • Fez
  odpad!

  "Hej hoši, víte že ty televizní noviny stojí za hovno?" "Neboj, lidi na to stejně čumí!"(30.1.2015)

 • fimler
  ****

  Ano je to debilita, ale rád se na tuto debilitu dívám a rozhodně nevěřte všemu co se tam řekne!!! NEJHORŠÍ REPORTÁŽE:pád kokosu z 5 patra,žena která se zasekla pod kořenem(lekla se a přestala mluvit! -_-),melouny s přilbou házejí z metru na zem(když nemáme přilbu hlava se nám roztřískne na 50 kousků a když ji máme jenom nám hlava praskne!),z vody se v mínus 15C stal led(objev roku nova nás má za dementy!)(24.2.2015)

 • Simeon
  ***

  Ne, že by byly skvělé, ale 18%?!(14.3.2015)

 • Optical
  odpad!

  Odpadní žumpa prezentující se jako zpravodajství, plné polopravd, bulváru a vlastní propagace. Závěrem jeden recept od Láďi Tužky. Vezmeme jedno víko od kanálu, nasereme na něho a "voilà", dostaneme nefalšovaný Ruský kaviár.(16.9.2015)

 • Mamlas
  odpad!

  Menim na odpad. Tohle uz opravdu nejde. Magori.(19.10.2015)

 • 4848
  odpad!

  Totální odpad, vysílat v prosinci že v české republice napadli 2 cm sněhu a nazívat to kalamitou to můžou jen debili z novy.V Praze kde sídlí tv nova asi neví že je normální že v prosinci sněží.(19.11.2015)

 • Kub21
  *

  Některé zprávy jsou naprosto zbytečné.Např.důchodkyně uvízla pod kořenem,narození nových štěňat,v tescu se zlevnilo mléko...Dále pak nepobírám uspořádání zpráv,protože první zpráva by měla být ta hlavní a ne vedlejší,které jsem uváděl na začátku.Dále pak nepochopitelné živé vstupy.Hodně mě štve,když je před zprávou důležitou zpráva o tom,jak pokřtili v ZOO mravence..A poučení?Dívejte se na zprávy na stanici ČT.(9.2.2016)

 • NVA
  *

  Takzvaná černá kronika, kde melou samé nesmysly. Ale někdy, tu a tam, řeknou pravdu.(2.8.2016)

 • Tirkus
  odpad!

  Co se stane s vodou v -20 stupních? Stihneme projít přechod na zelenou? BABKA UVÍZLA POD KOŘENEM! Proč padá chleba namazanou stranou na zem? Hry z vás dělají vraždící maniaky! Pokud jsem vás zaujal, tak více se dozvíte na tn.cz.(29.1.2017)

 • jooker10
  odpad!

  Skoda. Potencial nejsledovanejsich zprav v CR shazuje forma podavani zprav, radoby vtipnost, omilani temat nekolik dni, hledani senzaci, kde nejsou.(31.1.2017)

 • Aechato6
  odpad!

  Odporné. Zaměřené na staré a slaboduché lidi. Blesk/AHA v televizní formě.(29.10.2017)

 • Jsem_Uprimny
  odpad!

  Sračky, sračky, sračky, a hele něco co mě opravdu zajímá - více na tn.cz. "Píča, píča, píča, kunda, hovno, čůrák, chleba namazanej syflem, chleba namazanej hovnem, kunda, píča, píča."(16.2.2018)

 • Facillitant
  odpad!

  To nejsou zprávy, ale útok na pudovost.(6.3.2018)

 • Frantisek.Fu
  *

  11%(22.4.2018)

 • badajajuak
  odpad!

  Pokud chcete nějaký pořad u kterého můžete vypnout a nepřemýšlet a ještě se u toho zasmát, ano, pusťte si televizní noviny na Nově.(23.5.2009)

 • Naranyan
  ***

  Mám zásadní otázku pro hodnotitele zde. Můžete mi laskavě odpovědět, co čekáte, když si pustíte zpravodajství SOUKROMÉ televizní stanice, jejímž jedním z hlavních podnikatelských cílů je ZISK ? V podstatě pravidelně se na tenhle pořad dívám a když odhlédnu od (pro marketing) logické skladby zpravodajství a tisíce a jedné drobné nepřesnosti, dostanu v podstatě ucelený obraz toho, co se děje. Jistě, když je informačně chudý den lze vidět pouze tuny balastu, ale pokud zrovna dochází k "velkým" věcem, něco nám o tom dokonce řeknou a pokud osloví ohledně finanční krize odborníky z Patria Finance, tak to pardon, ale rozhodně nejdou špatným směrem.(28.9.2009)

 • Flarnytryl
  *

  Nejméně hodnověrné večerní zprávy v ČR.(14.11.2009)

 • rejdn
  odpad!

  Zprávy, které mi stojí pouze za komentář jejich "podrubriky" Sportovní noviny. Jak může někdo vůbec postavit celé vysílání sportovního bloku na obsahově a informovativně nicneříkající zprávě "Borec na konec..."???(13.1.2010)

 • zawa
  odpad!

  Pořad, který lidi informuje tak, aby je ještě víc nasral.(18.1.2010)

 • Scooby..
  odpad!

  TV Nova, Blesk, Super.cz. Toto nelze hodnotit jinak pokud chci oběktivní zprávy.(22.1.2011)

 • SobikGSXR
  odpad!

  Když vynechám, že většina zpráv je totálně neobjektivních a TV NOVA místo podávání informací rovnou moralizuje a přiklání se ke straně "dobra", tak máte pocit, jakoby oni vždy měli pravdu a co oni řeknou, že je špatné, tak to prostě špatné je a vy získáváte pocit, že pokud to tak nevidíte, tak je asi něco špatného s Váma. Nejvíc mě dostává jejich nenápadná samochvála, kdy uveřejní reportáž a v dalším dnu již jejich ohrané kliše "vlna solidarity...", z toho je mi fakt zle.(16.5.2011)

 • Kubiiiczeek
  odpad!

  OMFG! Bulvár nejhrubšího zrna.. a ta hudební podmalba u reportáží je tragická, vždy se popadám za břicho.. a perly typu "naprší asi 30mm vody na cm2.." se dají slyšet denně..(9.7.2011)

 • DrahciiiRe
  *

  Je mi líto moderátorů, ti jediní mi tam přijdou i schopní. Jinak jak tady řekl Radek99 - mediální hyenismus. Měli by to zakázat.(7.9.2011)

 • Filatov
  *

  Šišlající Voříšek šlapající si jazyk, plastové komentátorky přednášející bulvární zprávy s nulovou informační hodnotou. To celé v jeden čas servírováno téměř zády k divákovi (pravda dnes už se otáčí moderátorská dvojice bokem - pokrok). A opravdu mě nezajímá, že v Americe klučina dokázal s autíčkem na dálkový ovládání přeskočit svojí garáž a rozhodně se nechci online na tn.cz dívat na rodící žirafu....(20.9.2011)

 • Meg348577
  odpad!

  "Zprávy" na nově u mě skončily, když jsem se jako jednu z hlavních zpráv dne dozvěděla, že ve Švédsku uvízlo koťátko v odpadní rouře... od té doby už nikdy více!(31.10.2011)

 • e-pilot
  odpad!

  Vzpomínám na tři satiry TN. Šarádovské "Přehled zpráv - smrt, krádež, vražda, podvod, první rozkvetlé sněženky", Renčínovo "Marie, zavolej mě, až tam budou veverky na lyžích" a Ebenovo srovnání zpravodajských pořadů během předávání cen Týtý. To je nejtrefnější. Tehdy začínaly v 19:00 zprávy na Premiéře/Primě, 19:15 na ČT a 19:30 na Nově. "Příklad: V Praze se staví významný dům. Na Primě jen řeknou, že se staví. ČT je intelektuální, takže nabídne rozhovor s architektem a na Nově bude reportáž o tom, že se syn stavitele utopil v nehašeném vápně." K propagandistickému bahnu komunistických "Televizních novin" přibyly jen krvavé kaluže. Demagogie, lži a manipulace s veřejným míněním zůstaly stejné.(12.2.2012)

 • data675
  *

  jedna hvězda za ray korantenga..(11.3.2012)

 • 272827
  odpad!

  ********** ******* ktera je ******** ******* a nepravdiva. ********** ******** prvni tridy. Navíc se to pořád zhoršuje. Už dávají i reklamu ve zprávách a navlíjak moderátory do hadrů, čekám, kdy jim daj pytle od brambor a budou to vydávat za světový trend||| Za každou cenu musí mít u každé zprávy živý vstup "prímo z místa" (tzv. na chodbě nebo na střeše studia), přičemž z 30% jim to ani nefunguje.(6.5.2012)

 • stepanvaj
  odpad!

  Naivita nejvyššího kalibru by bylo čekat seriozní zpravodajství od komerční TV. Ovšem to co produkuje Nova má mnohem blíže k trapné estradě než k něčemu co by připomínalo zpravodajství x! Vyložený překombinovaný hnus Velebnosti x!(21.6.2012)

 • bozskydave
  odpad!

  Poslední dobou už jen bulvární zprávy... by mohli číst rovnou z Blesku!(15.7.2012)

 • 151kbar151
  *****

  5 hvězd za Láďu Hrušku, jinak odpad.(20.7.2012)

 • desnik
  odpad!

  Největší odpad co se zpráv týká! V této zemi nejsou žádné jiné zprávy, které by se daly na tak nízké úrovni srovnávat. Ještě jsem nezažil aby v hlavních zprávách byla polovina zpráv z bulváru, vlastních upoutávek a uprostřed vysílacího času byly zprávy přerušeny reklamou! O zbytku nemluvě, ostatní zprávy jsou buď negativní nebo zbytečné, nehledě na to, že jsou podávány jak thrillery na filmy....dojemná hudba, rychlé střihy,.... Úroveň reportérů Novy raději nehodnotím, asi se na tyhle pozice dneska nedělaji ani výběrová řízení, tím chci říct, že by jejich reportáže odříkal líp kdejaký člověk odchycený na ulici. Prostě mazec!(22.8.2012)

 • Celsius
  odpad!

  "To je hnus, velebnosti." Nikam neodcházejte! Dovíte se: kolik lidí umřelo, že někde ve Lhotce fenka porodila 8 štěňat, co budou dělat vaši profesionální neherci ve zdiskretidovaných seriálech, a k tomu si uvaříme nějaký hnus s Láďou Hruškou! No neberte to!(5.9.2012)

 • Sexton
  odpad!

  Zprávy, které člověka začnou přesvědčovat, místo toho aby ho informovali. To ani nemluvím o obsahové stránce, která je opravdu směšná(6.9.2012)

 • Maarty86
  odpad!

  Horší už to opravdu bejt nemůže..Ten pytel sraček se naplnil a teď to lítá vzduchem..Ono to nikdy nebylo kdovíco, ale to co předvádí v poslední době? Reklama mezi reportážema (no dobře, tak něco co reportáž přípomíná :), neustálý technický problémy, dementní otázky atd atd..Naprostý dno, srovnatelný s bulvárníma plátkama typu Blesk, AHA...(11.9.2012)

 • pafka
  odpad!

  Poprve davam zde tohle hodnoceni. Skutecne po pul hodine sledovani se dozvite jake dite kam dalo prsty, koho okradli o petikilo, kdo si rozslehal mozek v aute vc. videa, ktera jsou zbytecna a drasticka. To je hnus, velebnosti. Klika je, ze ve sportu zase tak casto neni krimi, tak aspon na to se da pul okem koukat. Des bes.(18.10.2012)

 • iwee23
  odpad!

  Vraždy, násilí, nehody, bulvár a nakonec zvířátka...a k tomu vždy dost nemožně oblečená a nalíčená Borhyová a další hvězdy Novy....Tahle televize má vedle bezkonkurenčně nejhoršího zpravodajství také neschopné stylistky.(25.10.2012)

 • Jack_F.
  **

  Vůbec se nevyjadřuju k tomu, jestli je Nova politicky korektní(není). Ale každopádně její zprávy jsou neprofesionální, až parodické. No ale vzhledem k tomu, že jsou tak blbé, až jsou vtipné, tak dám hvězdu. Ráčkující terénní pracovníci, pokusy ala jestli voda při nula stupních zamrzne, bába pod kořenem a jiné perly z toho dělají skvost pro vtipná videa...tak nakonec i ty dvě, zábava je to mnohdy dobrá a občas se i něco člověk doví.(7.11.2012)

 • turboviking
  odpad!

  Aneb zprávy jak dědeček nalezl v lese 2metrový hřib(15.11.2012)

 • superjohny1
  odpad!

  Hele, možná to byla na jednu chabou hvězdičku, ale to, že to protáhli o dalších dvacet minut a za celou tu dobu nepadne jediná seriózní zpráva, je opravdu na poblití a rozkopání televize. Jestli někdo považuje za zprávu to, že nějaká babka našla metrového hřiba, že nám informační tabule fast foodů lžou o tom jak moc jsou vzdálené od dané prodejny, že v každém díle jsou nejméně 3 zprávy o postižených, nepovažujte mě za necitlivého, ale tohle do takto pojmenovaného pořadu nepatří. Melou tam sračky a servírujou nám to k večeři....(29.12.2012)

 • ohinek
  odpad!

  Hans Zimmer údajně vydává nové album pod názem televizní noviny TV NOVA ft. Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Karel Voříšek. Singly mají být skladby "Tennessee", "Time","Leave no mab behind" a "Green Smoke"(18.4.2013)

 • Rychleji
  *

  Neobjektivní, populistický ... Dobré leda na to, že člověk ví, co se cca. děje, ale určitě né na to, aby věřil, co o tom tady říkají.(24.4.2013)

 • martinexa
  odpad!

  Bulvár do zpráv a je to horší a horší!(29.4.2013)

 • darthvader77
  odpad!

  Vždycky mě na tomhle zpravodajství štvalo, že zde byly věci, které prostě člověka nazajímají a nejsou důležitě(z drtivé většiny) Pravý opak ČT24(2.5.2013)

 • Orbitus
  odpad!

  Černá kronika, bulvární zpravodajství a vše podřadné co hledáte najdete zde. Nad sedmiminutovou reportáží, o babičce uvězněné pod kořenem, mi neustále zůstává rozum stát... Navíc ještě teď si pamatuju, jak asi měsíc, byla uprostřed těchto "televizních novin" pětiminutová reklama :D(1.6.2013)

 • Caidien
  odpad!

  a více najdete na tn.cz(4.7.2013)

 • AltairAhad
  odpad!

  Dala bych snad i tu jednu hvězdu, ale potom, co se začaly vynořovat zprávy o Bartošové každých 5 minut + co chvíli speciál? Ne, vážně ne. Jestli existuje něco horšího než odpad, tak TN bych to vážně dala! Hnus! Pak tu máme dramatickou hudbu a "VÍCE SE DOZVÍTE NA TN.CZ..."(30.7.2013)

 • spacefall
  odpad!

  No tak tady je 10 důvodů PROČ SE NA TO NEKOUKAT! 1. Na nově neexistují zprávy ale drby 2. důležitá fakta shrnuta za 5 minut (zbytek času zabírá jak důchodkyně zapadla pod kořen nebo že voda v -15 zmrzne!) 3. TV nova neuvádí zdroje ale krade (většina ukradená z youtube bez toho aby třeba v titulkách zmínily autora) 4. ukradená hudba v reportáží (pravděpodobně stáhla z nějakého free servru opět bez zmínění autora) 5. výběr moderátorky či moderátory (ti neumí složit ani jednu větu bez té nápovědy před nima... IQ 50 a mín) 6. Počítačové hry= zlo (kde to k.rva vzaly!!!) 7. Nesmyslné živé vstupy a umění dělat z komára velblouda! 8. potravinový inspektor (opět umění dělat z komára velblouda!) 9. Odborníci (tv nova považuje za odborníky lidi které potká na ulici takže nejen to že nic neví ale ještě další živé vstupy!) 10.Více informací na tn.cz (tak alergii na tuto větu si utvoří každý který vidí tv noviny aspon jednou za rok) ----tak tohle bylo tak shrnutí napsat všechno co mi vadí na tv nova tak na to není na csfd místo!!(6.8.2013)

 • Fraktální
  *

  Ted jsem to hodnocení hodně přestřelil , ale musel jsem. Ne, nemiluju Lucku Borhyovou,ale potřeboval jsem zdůraznit, že na Primě jsou ty zprávy ještě větší hovna...(19.9.2013)

 • M0rb1D4S
  odpad!

  Jednoho dne, se skupinka promovaných inženýrů sešla v jedné místnosti, aby diskutovali nad problémy současného světa, ale po spuštění televize se jim změnil život. Teď netrpělivě čekají na zimu, aby si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, co se stane s vodou, když venku mrzne.(27.9.2013)

 • Tomiczekk
  ****

  4* ale za dob 90 let až cca 2005 max, potom komedie :-O(10.10.2013)

 • Georginek
  odpad!

  Uz sem naprosto znechucenej - takova sracka, to se jen tak nevidi..........A nyni uz to doslo tak daleko, ze na konci te "parodie na zpravy" si jeste dovolej rict co bude nasledovat...... Tj Doktori z pocatku - Ota Kovar si uprdne a celej dil se bude resit co zral pred 2 dny......... Nebo Doktora Vargu nekdo zamkne v hajzl kabince, kdyz jde srat. Celej dil, potazmo tyden se resi, kdo ho zamknul a proc....... Zabava pro naprosto dementni Ceske stado hovad!!!!(24.11.2013)

 • sgt.paper
  odpad!

  Takže máme 30 minutové zprávy. Ve kterých se vlastně nic moc nedozvíte. Nova ukazuje svojí blbost a její reportáže jsou největší sračky v televizi. Desetiminutová reportáž o tom, jak pan Novák našel velkou houbu. Pěti minutová reportáž o feťačce proložena smutnou hudbou. A asi deset vteřin o situaci v Severní Korei................A pak je tu pan Hruška a další inspektoři :D Potravinový. táborový, okresní přebor, lyžařské areály nebo vaření za kačku. Jediné pozitivum jsou prsa Borhyové a Ochotské, ty by dvě hvězdičky vybojovat mohli, ale díky reportážím , si holky můžou nechat zdát. :) Více informací na TN. CZ(20.12.2013)

 • fifin
  *

  Definice divácké dezinformace. Mě nezajímá nález půltunového hříbku v lese nějakou paní Vomáčkovou. Stupidní komentáře, rádoby dramatická hudba a dementní úvahy, na to jsem si již naštěstí zvykl, ale nové oblasti typu: "Okresní přebor, Lyžařský inspektor a Láďovy výtvory z kuřecích kůžiček." to je nová hrůza, která se na nás valí.(20.1.2014)

 • Eseter
  odpad!

  Největší odpad, co tu je.(5.3.2014)

 • mcamino
  odpad!

  mainstream je prostě mainstream a to jak jsou média ovlivněná a ukazují jen to co ovečky ve stádu chtějí vidět, toho jsou televizní noviny zářným příkladem. Každý rozumný člověk musí vědět, že Televizní noviny musí brát hodně s nadhledem, nebo lépe, nekoukat na ně vůbec.(20.3.2014)

 • Rollo_Tomasi
  odpad!

  Typická ukázka toho, jak se dají zku*vit televizní zprávy. TV Ho*na přišla s novým typem televizních zpráv - hodně násilí, potom stručně zbytek zpráv a na závěr zvířátko... V posledních letech se k tomu přidaly živé vstupy, které v 99,99 % konají ze střechy krajského studia (ALE JE TO ŽIVĚ, DEBILOVÉ!!!) následované nachystanou reportáží k danému tématu. A vrcholem nevkusu jsou rádoby investigativní reportáže, které dělají z průměrného diváka úplného blba. Vrcholem nevkusu jsou "recepty" Ládi Hrušky většinou inspirované minibazarem. A to ani nemluvím o ku*rvení češtiny...(26.3.2014)

 • niska98
  **

  Neskutečně zbytečně protahované nepodstatnými zprávami(1.4.2014)

 • dennuska
  odpad!

  Poprvé jsem hodnotila před několika lety a velkoryse jsem udělila dvě hvězdičky. Časem jsem to snížila na jednu. Ale co nastoupil Láďa Hruška a jeho polívky z kuřecích kůžiček nebo bramboráky ze starýho chleba, pohřbívám televizní noviny hluboko do odpadu.(3.5.2014)

 • Kreveta.punk
  odpad!

  Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou. A sice za ukrutný ponaučení o padajícíchh kokosech, mrznoucí vodě, namazaných chlebech a spoustě dalších věcí, bez kterejch bysme všichni byli jen banda primitiivů co žerou svoje hovna. Ale tahle televizní špína si to prostě nezaslouží. Jenom když čtu ty jména účinkujících tak se mi otevírá kudla v kapse...a na Láďu Hrušku snad přímo mačeta.(6.5.2014)

 • Mahalo
  odpad!

  "Tady Rey Koranteng a Lucie Borhyová, dnes vám ukážeme, že když ananas spadne z 7. patra, tak se rozbije, stejně jako vaše hlava, už přepínáme na našeho chytrého a inteligentního kolegu Járu Hrušku, který ananas z okna bude házet, dále vám ukážeme, že voda mrzne při -15 stupni Celsia, neuvěřitelné !" .. ne teď opravdu, televizní noviny Nova by se měly zrušit, a vyhnat na Antarktidu nebo ještě lépe na jinou planetu, takové stupidity a hlouposti co tam předvádí, když se moje matka kouká na TV Nova radši začnu mluvit Anglicky, abych sebe přesvědčil, že nejsem Čech.(5.7.2014)

 • leo_kure
  odpad!

  Koho zajímá co se stane s kokosem když spadne z pátého patra? Koho zajímá babka co uvízla pod kořenem? Koho zajímá co se stane s vodou při mínus 20°C? Tyto zprávy jsou prostě špatné a nic víc... Furt se u toho musím chytat za hlavu a říkat si, kdo proboha dělá ten scénář?(31.7.2014)

 • Antal89
  odpad!

  Hlavní zpravodajská relace TV Nova se postupem času už jen propadá. Vrcholem může být přehřšle bulvárních zpráv a reportáži a la Hruška se zvířetem a borcem na konec. To byl v každém případě i jeden z důvodů, proč jsem měl celkově už nezájem přestat sledovat ČT24, která je sice poslední dobou ideologicky zabarvená, ale narozdíl od Novy ve zpravodajství se skutečně zabývá zprávami a veřejným děním. Nikoli tím, jak se vaří z kostní moučky nebo jak padá chleba s máslem na zem.(4.8.2014)

 • adamishkos
  odpad!

  Ubohý bulvár prokládaný upoutávkami na aktuální díl některé z mýdlových oper TV Nova. Zde není jiná možnost nežli ODPAD, ale ani ten nedokáže vystihnout nepopsatelnou katastrofu, jakou Televizní noviny bezpochyby jsou... Abych nezapomněl - více na tn.cz!(30.8.2014)

 • Martan1994
  odpad!

  Nejvíc mě vždycky dostane, jak u něčeho zajímavého řeknou: "více na tn.cz".Tak dívám se na zprávy v televizi nebo si mám rovnou sednout za pc a televizi ani nezapínat?(3.9.2014)

 • Potjoc
  **

  Ty komentáře jsou opět legrační, a já se na zprávy už nedívám léta, protože mě trápil celý svět. Ovšem ale, se občas kouknu na trollingy typu "Rádi týráme psy a kočky" či "Den kopání do psů".(11.9.2014)

 • Skunkiee
  odpad!

  Tak takhle ne. Jen útok na city, informace nula. A Ray orangutan ať se jde houpat na větvích do pralesa!!!(14.12.2014)

 • Ondr4H
  odpad!

  Bejvali časy kdy nova měla zajímavé zprávy zapádně komerčního stylu kde člověk vědel i něco ze světa.Nepotřebovala, smutnou hudbu, kozy, upoutávky na další jejich patvory TN.CZ animace bez kterých si nedokážu představit jak bourá auto do zdi nebo jak prdí krávy a hlavně jejich superNOVAmana Láďu Hrušku, který buď je vážně jednoduššího myšlení nebo je nejlepší herec z jejich celého ansámblu. Nova začala šetřit, nejsou to zprávy je to zhmotněné zlo z blesku.Zahraniční zprávy se nenakupují maximálně tak, když tam bouchne atomovka to něco vedení pustí maximálně tak na záběry hořících lidí.Zprávy z domova jsou nevyvážené a když tam je něco tak v nelogickém sledu nebo je to taková obr číčovina většinou se zveří že to nepatří ani do rozpravy do hospody. Nejlepší pro novu jsou nehody, zvířatka, chudoba, postižení, loupeže a smrt .Pro ně bude orgasmus když právě narozené postižené kotě z chudých poměrů ukradne vůz následně havaruje a zabije nejmíň deset lidí .To by byla nova v prdeli, protože by neměla pak co dát když by to měla v jednom sestřihu...No pak by nastoupil láďa co by z té kočky udělal králíka na talíři...(19.12.2014)

 • tetraedr
  odpad!

  To se ve státě s 10ti miliony obyvatel vážně neděje nic zajmavýho, že se do televize pustěj reportáže typu: zaseknutá bába pod kořenem; co se stane s voudou, když ji necháte venku v mrazu nebo jak dopadne kokos letící ze 4. patra??? + největší televizní hvězdy rey kingkongranteng a lucie borhyová!!(13.2.2015)

 • othoson
  odpad!

  Komedie na úrovni filmů Uwe Bolla...(2.9.2015)

 • jizvoun
  odpad!

  Tak toto nekonečně vysírané dílo je bezesporu největší odpad, jakej může televizní žurnalistika nabídnout. Neumětelsky uplácaná propaganda plná reklam a rádoby dramatických novinářských bomb, nic víc to není. Humus všech humusů, kterej uváděj postupně snad všechny vítězky soutěže česká hnis. Dřív jsem tv hovna zapínal, jenom abych se tomu jejich amaterismu zasmál nebo omrknul poprsí Borhyový, ale postupně jsem z vnucování jejich pravdy a zkreslování skutečností tak nasranej, že bych se z toho zeblil, zesral a ..... Goebels se určitě otáčí v hrobě.(17.9.2015)

 • Tumbik
  odpad!

  Zaručeně nejhorší pořad ze všech českých pořadů. Každý díl vypadá asi takto: falešné úsměvy Lucie Borhyové a Raye Korantenganbanga, pak vražda, vyloupení banky, okradení důchodce, povídání o tom, jaké jsou počítačové hry zlo a jak škodí lidstvu, pomlouvání mládeže, manipulování s pravdou a nakonec štěňátka nebo nově narozená koťátka paní Vochcalíkové! *ironický potlesk*(10.12.2015)

 • henrycruel
  odpad!

  1% zprávy, 49% hlouposti a lži, 50% propagace nezajímavých a trapných pořadů TV Nova... Chcete se něco dozvědět? Tak rozhodně nekoukejte na TN!(25.1.2016)

 • AgnesDee
  odpad!

  První zprávy, ve kterých se nic nedozvíte, ani kdybyste se na hlavu stavěli. Krásné tváře, pod kterými se skrývají vymyté mozečky nastavené na peníze. A k tomuhle dnešní český lid vzhlíží!(27.2.2016)

 • Matlosek
  odpad!

  Kdo by to byl řekl, že voda v -20°C zmrzne?(27.2.2016)

 • Inkognito_CZ
  *

  Když je výběr hudby v reportáži důležitější, než samotné sdělení, mělo by to být signálem, že toho člověka, který vám na obrazovce dělá eeehhhmmm, nemáte brát vážně.(17.3.2016)

 • Madhuri
  *

  Nechápu proč se ještě někdo zabývá tak nedůležitými a zbytečnými tématy jako Islámským státem, migrací, leteckými katastrofami,světovými epidemiemi, válkami a přírodními katastrofami když jen ubírají místo tak podstatným reportážím jako že se zjistilo že psi čůrají na východ, že hasiči zachraňovali kozu ze střechy, že bába uvízla v lese pod pod kořenem, kolik se narodilo nových štěňat a koťat nebo již legendární reportáž experta Ládi Hrušky o tom proč padá chleba namazanou stranou dolů...Nesmíme samozřejmě zapomenout na hodnotné informace o tom co se stane dnes v Ulici/Ordinaci/ *doplň libovolnou srajdu z Novy, případně co dnes dělaly české celebritky... ...Na Nově je zkrátka jak se zdá "okurková sezóna" po celý rok...(13.7.2016)

 • wewe64
  *****

  miluju to(11.10.2016)

 • GCorsini
  odpad!

  Ani jsem netušil, že je možnost hodnotit takové sr.čky, TV Nova, to bude odpadu...(15.1.2017)

 • Daertelon
  *****

  Co máte proti? Co čekáte víc? Já myslím, že od dob České sody a Tele Tele jsme lepší satiru neměli.(31.8.2017)

 • Ozzy2
  *****

  Na TV Nova mají zprávy nejlepší.Celá rodina se na ně těšíme a válíme se u nich smíchy.Tolik chyb, co tam dokáží za půl hodiny vměstnat jinde nemají a nejradši mám, když čte Borhyová nějakou smutnou zprávu, válí to jak tragédka z Národního:))(16.4.2018)

 • kaktus254
  odpad!

  Občas překroucené informace...(2.5.2018)

 • Individuum
  odpad!

  viz komentár radek99.(24.6.2009)

 • Thorian
  odpad!

  Odporné pseudozpravodajství, pro které je i odpad! mírné hodnocení. Pro tohle není žádná dost silná nadávka v jakémkoli existujícím jazyku. Televizní noviny totiž svou bulvárností devalvují jakoukoli informaci, která se jim dostane do rukou (a může být sebevážnější), a to způsobem, nad kterým inteligentnímu člověku zůstává rozum stát - Emociální vydírání a mnohaminutové živé vstupy s potoky slz (vzpomínám na reportáž o dělnících vracejících se z nějaké práce minidodávkou, při autonehodě všichni zahynuli), názorová subjektivita redaktorů, reportáže nulové informační hodnoty, obvyklá blbost na konec a nakonec koketování se "sporťákem". Je mi na blití... A díkybohu za ČT.(4.8.2009)

 • cmman
  odpad!

  Dříve to byly jen emoce, momentálně je to jen neustálý výplach mozku s přesměrováním na tn.cz(31.12.2009)

 • Rahowaa
  odpad!

  Bulvár, nebo seriózní zpravodajství?ODPAD!(28.3.2010)

 • DžejPý
  odpad!

  Ale jsou to spíše odpady dva. Bulvární zprávy podávané šílenou nováckou dikcí = pro mě nesnesitelné.(17.10.2010)

 • myst3ry
  odpad!

  Žumpa žump aneb ukázka, jak hluboko lze klesnout ve snaze objevit "senzaci" a prozradit ji svému stádu tupých oveček. "V pražské zoo se narodil pětinohý kočkolachtan. Naše televize byla samozřejmě u toho. Detailní záběry už za chvilí." PS: Víte, co by pro tuto telvizi bylo největší senzací? Kdyby se Natálka nakazila prasečí chřipkou. Chaň nás Bůh, aby se to nestalo.(19.12.2010)

 • burg
  odpad!

  Tisíce mrtvých a na konci zvířátko? Aneb "Je půl osmé a i dnes vám přinášíme výběr toho, co chceme, abyste si mysleli..."(27.4.2011)

 • Bila_pani
  *

  Borhyová mě irituje jako snad nikdo a opravdu NECHÁPU, kdo jí furt posílá ty hlasy do televizních anket jako TýTý etc.(2.5.2011)

 • Paan
  odpad!

  I když beru Železného chytrý tah vzít notoricky známý název Televizní noviny, od kterého ČT po revoluci upustila, dnes už je to jenom bulvárně infotainmentové zpravodajství, to, čemu já říkám "noviny na křídovém papíře".(25.5.2011)

 • vidl
  odpad!

  TV NOVA přesně ukazuje jak podat dobrou zprávu špatně...(19.8.2011)

 • El_Barto
  *

  Všechno bych překousl, nezajímavý zprávy, příšerné živé vstupy, prostě všechno, až na jedno: To že do každý druhý reportáže cpou hudbu!! Proti hudbě samozřejmě nic nemám ale ve zprávách (snad kromě znělky) nemá hudba co dělat!! A tu jednu hvězdu dávám za to, že mě vždycky příšerně bolí bránice jak řeknou, že mají něco exkluzivního, a že jejich televize u toho byla jako první :-) A taky za Borce na Konec, to je jediná dobrá věc co tam mají...(7.9.2011)

 • kohout08
  odpad!

  Nejhorší zpravodajství na CZ televizích.. Kde se dozvíte všechno možný jen ne podstatný zprávy. Taky se dozvíte kdo byl na večírku ožralej a jako BONUS módní policie. Ta přeci nemůže chybět, že.. Jako osobně mi bulvár nevadí,ale do hlavních zpráv se to nehodí ani náhodu. Živé vstupy ze střechy ty taky nemají chybu. Nakonec se z toho vstupu stejně člověk dozví hov.no a nakonec nás odkáží na jejich slavný web téen cézet.(5.10.2011)

 • norionn
  odpad!

  Stejně nejlepší jsou živé vstupy z chodby před studiem :D(22.12.2011)

 • lukaskon1
  odpad!

  Je smutné, že na tento humus spočinou vždy v půl osmé oči milionů diváků. Ještě smutnější je fakt, že to mnozí považují za přínos důležitých informací a bezvýhradně věří tomu co nám je předkládáno. Televizní noviny nejsou o faktech, nesnaží se nám zprostředkovat důležité události, které se ve světě udály, neuvidíte tam zprávy, které jsou pozitivní a nedozvíte se často ani ty nejdůležitější věci, které momentálně "hýbou" světem. Televizní noviny jsou o senzaci a právě proto mají takový úspěch. Dozvíte se kdy, kdo a za jakých okolností zemřel, uvidíte rozhovory plné falešných emocí, srdceryvné záběry na místa postižená katastrofou za přítomnosti známých hudebních skladeb, časté technické výpadky, nejrůznější přeřeky a nesmyslné výroky reportérů, politické tahanice, grafické ztvárnění všeho možného, včetně průběhů vražd a nehod, bulvární zprávy, často vyloženě lživé informace, nehody na dálnicích (mám pocit, že minimálně jeden reportér má za úkol čekat na D1až dojde k autonehodě:) ), reklamy na jejich vlastní web, které můžete běžně slyšet na konci každé reportáže a nakonec nesmí samozřejmě chybět zvířátka, či nějaké podivnosti aby bylo vidět, že existují i pozitivní zprávy. Jestli si myslíte, že si po těch dvaceti minutách odnášíte něco víc, tak se nad sebou a nad tímto pořadem zamyslete. A jelikož k Televizním novinám patří ještě noviny sportovní, budu pokračovat. Sportovní scénu sice moc nesleduji ale kvalita se od televizních novin moc neliší. V popředí jsou vždy nějaké ty sportovní aféry a potom fotbal nebo hokej. Ostatní sporty mají smůlu (pokud se v nich výrazně neúčastní naši známí sportovci). Závěrečný borec na konec bývá obvykle pár týdnů až měsíců starý, takže o aktuálnosti nemůže být v mnoha případech ani řeč. Počasí je poslední částí tohoto bloku ale ani zde se nic nezlepšuje. Je zvláštní, že moderátorka vždy zmíní situaci nad Pyrenejským poloostrovem a následně pokračuje rovnou na ČR. Jakoby zbytek Evropy neexistoval ale důvod je pravděpodobně ten, že se slunečné počasí lidem líbí (a o to přeci jde nebo ne? :) ). Sice meterologii nerozumím ale je zvláštní, že "jejich" počasí se hodně často odlišuje od toho co skutečně zažijeme. Na tomto celém pořadu je krásně vidět, jaké potřeby u lidí převládají. Potřeba nových faktů a informací to ale nebude.(11.2.2012)

 • ILoveLister
  odpad!

  20 let po revoluci takový nechutný hnůj. Babička z Horní Dolní upadla když šla na nákup...(24.2.2012)

 • axis774
  odpad!

  Krásná ukázka jak se dají zprávy publikovat zaujatě a s emocemi. Pořad nemá nic společného se zpravodajstvím. Totální odpad.(9.3.2012)

 • P/\/EL
  odpad!

  http://tn.nova.cz/zpravy/doporucujeme/televizni-noviny-pred-15-lety-generalni-reditel-chemapolu-byl-v-stb.html na začátku (je to v podstatě furt to samý obsahově), hehe, dobrá grafika na svou dobu, strnulá moderátorka, strnulí reportéři, pomalejší reporty, ale již infotainment - 4čátka, pak trochu bulváru, černá kronika - morbidity do detajlů pomalu (pozdějc vyvine tv nova vlastní specifickej styl mluvy a intonace, jejich lidi nepotřebujou žádný vysoký školy, když mluvíme o něčem negativním, tváříme se, jak je nám to líto - dobře to je i jinde, smutný výraz.....inu.....50 obětí atentátu někde na východě neni nic proti trágedii 1 zvířátka, 1českého děťátka...), inu, moc se toho nezměnilo, jen, dobře, dnešní moderátory nemusím, kdysi jsme zprávy sledovali večer co večer, ale dneska, člověk zčekne net a všecko ví 5x dřív a "líp"___odpad za nenapravitelný škody na český kultuře, na českym národě :) (sleduje to furt nejvíc lidí..celý rodiny u toho večeří...), ale jasně, v AMerice měli takový zprávy o mnoho, mnoho let dřív, ne-li o 20-30let, já nevim, kdybych měl bejt věcnější, tak jsou to zprávy plné všelijakých manipulací, mystifikací - dezinformací, jednou se nadržuje těm a pak zas jinejm, co jsou zrovna u koryta, všichni si dělaj legraci ze zvířátek, ale nejhorší je to uvolnění po zprávách před sportem, čau, sporťáku, už máš chlapa? jednička, prima, nikdy se mi moc nelíbila jejich grafika, moderátoři nejlepší určitě na čt1 (na čt určitě lepší zahraniční zpravodajství a tak..) - i dneska, jinak bych přihodil třeba víc památečních zpráv - nejen, že jsou tam reporty plné banalit a stupidit, nebo třeba 0911, hehe, na yt je srovnání, zatimco ostatní stanice jsou, co se týče dohadů opatrní, nova spekuluje o 150ti tisíci obětech, no prostě, strašíme národ, strašíme báby, dědky - spoustou jinejch věcí dnes a denně...z poslední doby pár úletů s Romama, dobře, spousta věcí vymyšlená neni, ale takové kachny pak jaksi..domyslete si sami, teď se k nově dostanu jednou za měsíc pomalu, jejich internet - inu, ony jsou to hlavně né uplně aktuální převzaté světové zprávičky (a k internetu, to je taky devalvace novinařiny, aby furt bylo něco, protože lidi můžou čekovat weby třeba 15x denně, tak tu máme stovky zbytečnejch článků - např. dneska kauza Rath, co měl Rath v base dneska asi k obědu a k tomu se uchylujou už ty rádoby seriózní....), jinak nevím, blesk, aha a jinej hnůj pravidelně informuje o zprávařích (lidi věří, že jsou to důležití lidé, ale ve skutečnosti jsou jen vidět, společnost přeceňuje herce, zpěváky pop music, přitom je to pakáž blbá, dřív profesionálnější, dneska nevim...), je zajímavé, že moderátorce čt dávali pěknou čočku, jejich miláčkové jsou spíše Ray a Lucie, píšem o tom, komu hrozí za co vyhazov, kdo s kym, většina lidí to kupuje, dělník s bleskem u příkopu, bába v tramvaji, tyhle lidi toho maj plný hlavy......samozřejmě, svět je zkažený a zlé věci se dějí a nelze to zametat jak za socialismu, ale je fakt, že 1 zlá věc a milion normálních a třeba 10 pozitivních věcí, inu, jde o podání a dávkování, černé kronice se nevyhýbám a detajly mě zajmaj, ale nelze všecko směšovat, vlastně si myslim, že není důležité sledovat zprávy denně, protože opravdu důležité věci se stejně dozvíte a mnoho kauz má delší vývoj, lidi na to čuměj, podvědomě je to prasí, určitě, ale, že by si dokázali vzpomenout, co bylo předevčírem....je to zlozvyk......(2.6.2012)

 • Ounil19
  ****

  Rád je sleduji. jsou jedny z nejlepších novin v TV(19.6.2012)

 • vakokelt
  odpad!

  Obvykle komentáře takového druhu vnímám především jako řešení komplexů a dokazování si důležitosti. Ale teď...máte pravdu.(4.7.2012)

 • jitrovnik

  Je bohužel pravda,že se všechny ty vraždy,katastrofi a jiné hrůzy skutečně dějí a asi je dobře,že se o nich dovíme.Mě ale vadí to,že moderátorky musí být sexi bárbínky.Proč nemají šanci obyčejné a normálně vypadající ženy ?!(9.7.2012)

 • blazenfilmov
  *

  Neseriozní televizní noviny, které půlku našeho národa krmí naprostými nesmysly a bulvárními kravinami, které beztak nikoho nezajímají. Vystrčené prsa botoxové Lucie Borhyové lezou až ke mně do obýváku. A, že nás, kteří žijeme okolo Prahy mají za vidlácké tupce, usvědčili nechvalně proslulou reportáží, co se stane s flaškou vody, když ji ponecháme 4 hodiny v mínus 15 stupních. Jedna hvězda za to že to má aspoň znělku.(19.7.2012)

 • Tynta
  odpad!

  Je velice smutné, že nejsledovanějšími zprávami jsou TN. Tato parodie na seriózní zpravodajství (na nějž si zaručeně snaží hrát), hraje na správnou notu každého podprůměrného čecháčka, jenž se dojme při velice smutné hudbě zakomponované do nějaké tragické události a tím z této tragédie udělá příšernou frašku.(31.7.2012)

 • deknou
  odpad!

  NOVA :Chceme lidem přinést prostě více zpráv a více lidských příběhů, proto jsme Televizní noviny prodloužili," Sice zprávy jsou delší ,ale o to více kravin tam dávají,koho zajímá ,že se narodilo někde mládě,že byl porod komplikovaný ...reportáže jsou většinou o ničem a často prodloužený na 4 min. a déle....!!!.A který člověk přišel na reklamu do zpráv?To už je fakt moc,dříve jsem se občas koukla na zprávy na Nově,ale ted už se to prostě nedá.Přecházím na Primu. ODPAD !!!!(3.8.2012)

 • GH98
  odpad!

  Z televizních novin se stala hrozná půlhodina, která vám zkazí večer. Není zprávy bez vraždy, ublížení na zdraví či krádeže. Před nějakou dobou to ještě šlo, ale teď je to směsice černé kroniky a bulváru. Proto tedy takové hodnocení(3.8.2012)

 • pleonasmus
  *

  Když člověk sleduje Televizní noviny, chápe, odkud se berou absurdní zpravodajské scénky ze seriálů typu Simpsonovi nebo South Park. Míra nezamýšlené sebeparodie je někdy opravdu zarážející. Špatný dojem jen umocňuje neuvěřitelně povrchní referování o domácím i světovém dění. Smutné je, že tento pořad má jako hlavní zdroj informací nemalá část Čechů.(6.8.2012)

 • pratoriax
  odpad!

  Není nad objektivni a nezaujate zpravodajstvi...(19.9.2012)

 • klaba
  odpad!

  A proč to má neustále takovou sledovanost? Tato zprasenina se vyprasila přesně dle představy českého masového diváka. Dělají to způsobem, který zaujme největší procento lidí. Tzn. OBSAH PRYČ A FORMA VLÁDNE. K vysvětlení pro pravidelného diváka TN, REPORTÁŽ O H*VNĚ V KRABICI OD BOT. ALE V KRÁÁÁÁÁSNÉ KRABICI OD BOT S TOU NEJKRÁÁSNĚJŠÍ MAŠLIČKOU!(7.11.2012)

 • Yng.Piggy
  odpad!

  Málokdy se člověk tak dobře pobaví, jako při sledování tohoto pořadu. Zprávy????? Asi ne. Jedinou smutnou stánkou tohoto zábavního pořadu je skutečnost, že starší lidé tomu věří!! Jen se divím, že se moderátoři nesmějí všem těm úžasným reportážím. Poslední, co TN chybělo, byl reportér z Primy Hruška. Teď už to nemá absolutně žádnou chybu. Jediná konkurence tomuto pořadu je Bláznivá střela a Žhavé výstřely a možná komedie Zdeňka Trošky.(11.12.2012)

 • JARDAHONDA
  odpad!

  Zprávy na nově jsou odjakživa smeřované do srdce divákova strachu !! O ničem jiném to není ! Samá hrůza, zdažování, vraždy a nakonec vám řeknou, že se v ZOO Lešná narodil medvídek koala, aby se přešel na jiný level. Průhledné, odporné, nezáživné a odpuzujicí !!(19.12.2012)

 • AdeLinaa
  odpad!

  Kolikrát je pro ně cizí neštěstí jejich štěstí? Kolikrát se v jejich zprávách objevují blbosti, které nikoho nezajímají a to důležité téměř přeskočí? Kolikrát jim selže technika kvůli "důležitému" živému vstupu...? Nesčetněkrát! Hyeny !!!(2.1.2013)

 • JBpivosaj
  odpad!

  Zprávy na nově ? Nikdy !(6.1.2013)

 • Kathleena
  *

  ztratilo to jakoukoli věrohodnost je to jak bulvár....(6.2.2013)

 • mcac88
  *

  Netuším jak bych měl hodnotit Zprávy....za 1. to snad ani nejde a za 2. se na ně nedívám, jen občas něco zaslechnu. Takže snad jen jednu hvězdu za velké kozy v televizi každý den od půl 8(15.2.2013)

 • Tom478
  odpad!

  i Red News jsou na tom lépe(17.2.2013)

 • Nefarian
  odpad!

  Napsal jsem prvně jen: =D =D. A pak sem si uvědomil, že by to asi bylo divné ikdyž by to řeklo úplně vše o TN. Stejně zasekaný a chatrný jako web jsou i Televizní Noviny doslova urážkou zpravodajství. Půl hodiny se dívám jak se páři opičky v zoo, pak sleduji jak nečekané je že zmrzne voda v -15°C a taky silničáři nestíhají protože napadl 2 měsíce hlášený sníh v NEUVĚŘITELNÉM množství 2cm a završíme to ročním občasníkem o dírách na silnicích, které se opravdu oběvují (bojím se to až říct bez dramatické hudby z Armagedonu) každým rokem!! Ano, je tomu tak. Díry jsou všude a ikdyž to ten samý komentátor moderuje již od mého děctví stále, každým rokem je překvapen. Ruku na srdce kdo znás by raděj tu opici nezašel obštastnit sám aby konečně BYLO O ČEM TOČIT!(1.3.2013)

 • Doktor_Zeus
  odpad!

  Za tuhle jímavou parodii na zprávy by se měla NOVA stydět, ostatně jako za většinu toho, co do nás pumpujou....Nezajímavé, bulvární, laciné(3.3.2013)

 • ivour
  *

  Novácké zpravodajství se snaží hrát více na city diváky než na nějakou objektivitu, která by měla být u zpravodajství na prvním místě. Ano je smutné že tu stařenku okradli, je neštěstí že se zřítil dům a zemřeli tam lidé, ale na nově z toho udělají melodrama aby jste zavrhli viníky už p opár slzavých minutách. Zpravodajství by mělo být v první řadě objektivní, předkládat nám fakta a obrázek o vinně a nevině bychom si měli udělat sami bez předčasných soudů!(3.4.2013)

 • MajkVazovsky
  odpad!

  Denně umře několik lidí v afghánistánu , číňani na nás táhnou s nukleárníma zbraněma ale tv nova vysílá rekord v upečeném koláči . Holčičce umřou rodiče a oni se zeptají jak se citíš ? jak to je ted doma .... Nenasitný hovada...špatná reklama , pořád reklama. tak to sorry ale takhle ne ....(13.4.2013)

 • pauledgecomb
  odpad!

  Vrchol blamáže! Jak já ty "zprávy" nesnáším. Pokaždé když vidím palcový titulek reportéři na vaší straně nebo potravinový inspektor tak se osypu! FUJ(16.5.2013)

 • mara312
  odpad!

  Tohle není serózní zpravodajství...jen seriózně se tvářící bulvár...víc není co dodávat(24.5.2013)

 • Karel.Racek
  *

  Nedávno, po asi dvou letech shlédnuto. Vraždy, násilí,dopravní nehody a na konec blbec na konec. Hnus jeden fialovej. Jedna hvězda za snahu a to ještě s vodřenejma ušima.(9.6.2013)

 • Method76
  odpad!

  Lháři !(29.6.2013)

 • supEnoc
  odpad!

  Už dobrejch 5-6 let jsem kromě výjimek v podání nároďáků televizi nezapnul. Jedním z důvodů je krom všudypřítomnýho advertisingu kvalita našeho zpravodajství. Fuj.(24.7.2013)

 • lukin1.1
  odpad!

  Nic jsem do této chvíle jako odpad neohodnotil. Ovšem u tohohle prostě nejde jinak. Nechápu jak někdo tomuhle může dát víc jak jednu hvězdu - ani jako vtip.(13.8.2013)

 • mjkuba

  Toto nechápu film to není show to není seriál to není je to zpravodajství. Jsou to informace ze světa tak nechápu odpady a nechápu 5ti hvězdičky. Toto nemůžu hodnotit a na této stránce to nemá co dělat(17.8.2013)

 • Indio
  odpad!

  Jasny je to fakt na zblití manipulativní pořad kde oběktivní zprávy jsou až na posledním místě.(20.8.2013)

 • Holy Johnson
  odpad!

  Všetky televízne noviny v komerčných televíziach sú skutočne neuveritelné. Človek si pripadá ako posledný blbec, keď na nich pozerá. Voda v zime mrzne, keď prší rastú huby atd... Reklama je vykůpenie...(14.9.2013)

 • ToddB
  odpad!

  Snad všechno, co je jde v televizní žurnalistice posrat, dokázala Nova posrat na druhou. Představte si zpravodajství např. BBC, kde se 30 % zpráv zaplácne citovým vydíráním zpravodajsky nesmyslnou reportáží o nemoci nějakého člověka, 30% reklamou na vlastní dementní seriál a 30% reportáží o zvířátkách. A těch 10 %? Tam se vejde idiot Hruška s výzkumem, na kterou stranu padá namazaný chleba i atomový úder na Evropu ...... KOmické detaily ...jako reporterský šašek hlásící se v reportáži ze střechy NOVY , idiot brodící se kaluží v době povodní a tklivá hudba ke každé reportáži už netřeba ani rozebírat .....(22.9.2013)

 • Biatch
  odpad!

  Nejhorší zpravodajství vůbec. Vždycky si říkám, proč to neudělají jako na Primě - neoddělí bulvár od solidních informací. Ale problém by byl, že ze solidních informací by nezbylo nic :) Láďa Hruška a potravinový inspektor, který při každé rozmačkaně jahodě řve:"To mají jíst naše děti?", je už populárnější než Gott, ale přesto tohle nesleduju nikdy.(3.11.2013)

 • goldvise
  odpad!

  Jé tady se kope do zpráv na nově! :-) Tož já to vezmu s rozeběhem.... teda když počkáte asi tak dva tři měsíce.... musím to vzít z gruntu(10.11.2013)

 • cobroid
  odpad!

  Asi nejvíc mě fascinuje jak si reportéři z novy libují v katastrofických událostech. Vážně humus!!!(13.11.2013)

 • daniel131
  odpad!

  naprostý odpad! jinými slovy se to nedá popsat! televize Nova se chlubí tím kolik má už let a jak dlouho nás tu bombarduje svými úspěchy, ale novinařinu jako by dělali amatéři. příspěvky jsou o ničem, moderátoři neumí mluvit, informace jsou nepřesné a forma sdělení je děsivá. nebudu tu ani mluvit o to, že jsem ještě nikdy nezažil, aby zprávy končily v čas. mapa počasí - humus! jsem ze vsetína, okrajové části republiky. abych věděl jaké bude tady počasí, tak se buď dívám na TV markíra a nebo občas na čt24. proč? protože předpověď počasí je jen pro pražáky a do zbytku republiky jen nahodí nějaké informace. "křovácí se asi na zprávy nedívají"(11.12.2013)

 • Filmslover14
  odpad!

  Jelikož jde o televizní zpravodajství a ne o zábavný pořad, nemohu dát nic jiného, než odpad. Na druhou stranu vím díky Nově spoustu důležitých věcí - kde rostou největší houby, komu se narodilo kotě, jakou stranou padá namazaný chleba na podlahu, co dělá voda v minus deseti a dokonce jsem se od Ládi Hrušky naučila i pár skvělých receptů z kuřecích kůžiček, mňam mňam. Když tak koukám na to, co mi toto "zpravodajství" přineslo, možná bych měla změnit hodnocení...(3.1.2014)

 • Stambik
  odpad!

  Co dnes uvidíte v TV novinách: vražda, vražda, politika, Láďa Hruška, vražda, autonehoda, Rath, Zeman, nemocní lidé, sport, počasí... To je panečku zpravodajství...(18.1.2014)

 • sakrij
  odpad!

  Nova je pouze bulvár!!!!!!! Hnus a lidi jim to žerou(15.4.2014)

 • Bloodsnake83
  odpad!

  Dříve jsem sledoval celkem pravidelně, jako dítě jsem je viděl každý den před spaním. A pro takové je toto zpravodajství určeno. Pohádky pro děti a jednodušší obyvatele naší repuliky. Dnes se od nich nedá čekat nic vhodného pro rozumného člověka, který má byť i jen trochu přehled o dění.(27.4.2014)

 • Frosty_CZ
  odpad!

  Ahoj, já jsem Láďa Hruška a mazání chleba je vážně fuška!(11.5.2014)

 • Jan999
  odpad!

  Co mi vadí na TN: Jsou nechutně neobjektivní. Podsouvají mě své vlastní názory - to bytostně nesnáším. Když si pozvou do vstupu nějakého politika, který má podat důležité informace, snaží se ho místo toho online zdiskreditovat. Pokud informují o něčím dobrém skutku, označí dotyčného za diváka televize Nova (jako kdyby nikdy nepřepnul kanál). Místo důležitých zpráv do pořadu cpou, jak Huška vaří, co bude v ordinaci nebo v ulici, jak se chystá nějaké kolo v Superstar. I památkového inspektora bych nechal na jiné pořady. Hrají na city, když postiženej Mareček nemá na léky, honem mu posílejte peníze - v pozadí reportáže hraje většinou nějaká smutná písnička na klavír... Pustit si TN může snad jenom ten, kdo kvůli Simpsnům na Coolu zmeškal jiné zprávy.(9.6.2014)

 • peppy
  odpad!

  Se zpravodajstvím již nemá tato relace skoro nic společného a je mi z toho vždycky smutno, když to vidím někde běžet. Ubíjející zpomalené záběry katastrof či nehod podkreslené filmovou hudbou. Reportér snažící se získat od poškozených či příbuzných komentář krátce po události, která jim mnohdy změní nečekaně život. Plno živých, zbytečných přenosů a vstupů, které jsou plné přeřeků. Jako třešnička na dortu Vaření s Láďou Hruškou, tohle prostě do zpráv nepatří.(21.8.2014)

 • LOUNAS
  odpad!

  Jak řekl jeden youtuber tyto "Televizní noviny" se ani nemohou jmenovat zprávy, protože to má se zpravodajstvím málo společného. Jen jedna z deseti zpráv je podstatná a většinou je spíš ještě dobarvena k horšímu, zbytek tvoří kuchařka "vaříme levně a chutně s Láďou Hruškou", "Památkový inspektor", "Okresni přebor" ,nejsou žádné Televizní noviny bez reportáží upozorňující na lidi co nemají peníze, opuštěná nebo něčím výjimečná zvířata, samá tragická událost podbarvena vždy tou samou smutnou hudbou poukazující na motorkáře že všichni zemřou. Tohle by podle mě nemělo vůbec být ve zprávách, dělají si z nich holubník a to se nespraví. Jako každý nebo film seriál od Novy hrůza! {hodnocení: 0/10} ⓛ➲ⓤⓝⓐⓢ™(31.8.2014)

 • migr
  *

  bulvárně komerčně pojaté bláboly. 22%(31.8.2014)

 • Peddro
  odpad!

  Absolutní vrchol povrchnosti pro hlupáky, kteří si kupují bulvární tisk. Pokud by moderátor předčítal z bulvárních plátků, bylo by to to samé. Složení zpráv typu: nepodstatná věc z politiky - kdo koho urazil, autonehoda či vražda s následnou otázkou na příbuzné obětí ,,Co tomu říkáte?". Pokud zemře dítě, tak dají kameru přímo do obličeje rodičům a vůbec nerespektují pietu a smutek - naprostý hyenismus. Po takové zprávě se moderátorka rozzáří a řekne, že se podařilo zachránit zraněného klokánka v ZOO. 1. Urážky v politice 2. Smrt 3. Zvířátko + občas okradený důchodce nebo handicapovaný. Bohužel mají vysokou sledovanost, protože v ČR převažují hlupáci, kteří nemají zájem o seriózní zpravodajství. Velmi tragické je na Nově také počasí, na ČT uvádějí počasí meteorologové, Nova tam dá naprosté laiky, kteří navíc chodí nevhodně oblečeni. Takzvaní ,,sporťáci jsou burani kteří si myslí, že je velká frajeřina jít moderovat sport v košili s vytaženými rukávy - to je vrchol, ať se podívají na pana Vichnara, Smetanu nebo Bernatského, to jsou profesionálové, kteří berou vážně svoji práci i diváky. Formální dress code je ve zpravodajství naprostou nutností. Pan Jančařík v tričku a džínách je skutečná troufalost.(1.10.2014)

 • bdsm
  odpad!

  Hrůza a děs(3.10.2014)

 • zzuuzzuu
  odpad!

  Více na TN.CZ..... To je v každé ,,reportáži,,,(5.12.2014)

 • StudioKast

  Existujou věci, které by se na csfd hodnotit neměli.. jednou z nich jsou právě Televizní noviny.(9.12.2014)

 • klabator
  odpad!

  Opakování neustále pesimistických věcí, samé vraždy nehody a jiné podobné věci, blbosti o tom kde se narodilo jaké zvíře, a zakončí to klasická sračkoreportáž Láďy Sračky...(10.1.2015)

 • filmovyfan
  *

  Pro mě je absolutně nepředstavitelné, že bych se koukal pravidelně na tuhle zpravodajskou relaci, vlastně na ní už dlouho nekoukám vůbec, ale je to dělané stylem, který typičtí Češi mají rádi a z toho vyplývá nepředstavitelná sledovanost. Já si troufám tvrdit, že mezi typické Čechy nepatřím (a jsem za to asi i rád).(22.2.2015)

 • nudlis
  odpad!

  Jako zdroj zpravodajství stojí za prd. Ale je zajímavý, kolik mají moderátorek, co by chtěly bejt chlapem. Už podle toho příjmení. EDIT: V debilitě a trapnosti Novu předběhla TV Barrandov. Ta se stala nedostižnou žumpou televizního vysílání. A nejen zpravodajství.(12.8.2015)

 • Senrix
  *

  Televizní novin"k"y, které jsou dnes spíš bulvárním okénkem než smysluplným pořadem poskytujícím ty nejaktuálnější a nejdůležitější informace. Najednu stranu je jasné, že není jednoduché to dělat kvalitně, ale je to čím dál horší. Ještě že to zachraňuje Láďa Hruška ...(19.8.2015)

 • kratajirka
  odpad!

  Nova sází na modelky, který to umí perfektně zahrát na city, a tohle dolních 10 milionů obyvatel týhle země prostě žere. Do koše s tím.(29.8.2015)

 • Teapac
  odpad!

  Televizní noviny = Blesk, Šíp, Aha, Super, Extra - víc bulvárních sraček mě nenapadlo. A Nova to mí zakomponovat tak, že je z každé zprávy guláš od pana Babicy s laciným knedlíkem od Ládi Hrušky. Abych nezapomněl. Emma Šlehačka - Ona se ani nemusí (ani teda nechci ) žádná tragédie stát. Ale ona ? Ona veselou zprávu, dejme tomu se narodí hrozně rozkošná žirafička, paní získala peníze na vozík pro svého nemocného syna apod. Takovým způsobem, že je tragédie opravdu ze všeho !(30.9.2015)

 • copterfish
  odpad!

  Naprosto kokotský zprávy a nejvíc mě na nich sere že považujou každýho hráče her za šílenou vraždicí zrůdu.(30.9.2015)

 • Humanusdratus
  odpad!

  Hlavní pořad TV Ho*na, podle kterého si můžete udělat obraz o celé stanici. Nic pro lidi s vlastním rozumem.(9.10.2015)

 • Werrona
  odpad!

  A na závěr jedna velmi podstatná informace: V Havlíčkově Brodě sundali ze střechy hasiči malé vyděšené podchlazené koťátko. Národ slzí.(23.11.2015)

 • IndominusRex
  odpad!

  To nejhorší místo ke hledání informací a odpovědí, zato nejlepší místo pro trapnost, lži, manipulaci a přetvářku. Ať už to zruší, je to k ničemu.(28.12.2015)

 • DaNikzz
  odpad!

  Myslím že Televizní noviny by měly lidi informovat o důležitých věcech a né že se narodil ježek a nebo jak uvařit ze zbytků brambůrky,koblihy a podobné blafy..-.- Jednoznačně odpad.(24.1.2016)

 • Larikazka
  odpad!

  Kouknu na tn.cz a vim všechno neee :DDD tak proč se na to vůbec koukám v televizi, když mám všechno hledat na internetu?!(13.2.2016)

 • prasecak_cz
  odpad!

  Aneb pořad, kde se nikdo nic seriózního nedoví a kde trapnost teče z obrazovky...(25.2.2016)

 • jansamek
  odpad!

  Tahle sra*ka donutí i mě vážně uvažovat o tom, že vystěhuji svého vlastního otce, protože kdykoli přijdu do obýváku, ono to tam hraje. A to není jenom tohle....Co třeba Ordinace? Taky, taky. Snažím se rodiče přesvědčit o sledování ČT24, ale je to marné, jak totiž jednou někdo propadne sledování TV NOVA a jejích stupidních výtvorů, už se tomu nedá zabránit.(11.6.2016)

 • TORTERAjirka
  odpad!

  Toto rádoby zpravodajství v této rádoby zpravodajské relaci má asi takovou hodnotu jako čtení výtisků časopisu Blesk navíc mají tendenci se zabývat úplnými hovadinami místo toho aby vám dodaly důležité informace i ta kvalita je již ve státním zpravodajství dávno překonána takže je daleko lepší si zapnout Českou Televizi(14.7.2016)

 • DarkSikorski
  *

  Kdysi prostě televizní zpravodajství. Dnes? Popravdě na hov... ehm na nic, protože místo zpráv vám moderátoři a moderátorky akorát připomínají, že máte čumět na tn.cz, protože tam je úplně všechno.(7.10.2016)

 • cineczeck
  *

  A záleží snad v dnešní době na pravdě, objektivitě a kvalitě? Když to umíte okecat, líbivě zabalit a uděláte z každé zprávy senzaci, tak máte nejsledovanéjší pořad..(7.12.2016)

 • honza.kuzel
  odpad!

  Při každém zpravodajství, když mám tu smůlu a někde na ně narazím, si říkám, že už NOVA nemůže (s tímto pořadem - možná platí i obecně) klesnout hlouběji. Ta mě ale vždy nemile překvapí a vyvede z omylu.(5.1.2017)

 • Tomiss13
  odpad!

  Bulvární žumpa.(20.3.2017)

 • Shiroko
  *

  Ta jedna hvězdička je jen za to, že ti moderátoři umí mluvit(22.3.2017)

 • Michal.Sever
  odpad!

  Nejhorší odpad, co jsem v TV kdy viděl. Jenom samé "dobré" zprávy a nehorázný výplach mozku. NESNÁŠIM tenhle ubohej pořad a divim se, že na to někdo vůbec čumí. Jenom když slyšim tu znělku, tak mám chuť skočit z okna. A jak si hrajou na důležitý :DDD(3.1.2018)

 • dccz
  *

  jednu hvězdu za Petru Svoboda. Jinak tvHovna = bulvár totál(23.1.2018)

 • vince_c
  odpad!

  Legendární 10-minutová reportáž s dramatickou hollywoodskou hudbou o důchodkyni zaseklé pod kořenem pouze demonstruje úroveň této "zpravodajské" relace a její domovské stanice.(7.2.2018)

 • PMU
  odpad!

  Absolutní odpad(2.9.2018)

 • Ajfist
  odpad!

  Duo Borhyová Koranteng tam zřejmě budou až do důchodu a až natáhnou brka,tak budou vycpaní a zavěšení ve vstupní hale tv Nova,jako nejdéle sloužící moderátoři zpráv v historii televize u nás.Oni dva jsou neschopní dělat v terénu,tak holt co s nima,že.(16.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace