• GeusX

Poté, co Česká televize prodloužila své hlavní večerní zpravodajství (a dle mého soudu byla tato změna pro ČT k lepšímu) reagovala samozřejmě i tv nova. Zprávy na nově jsem dříve sledoval pravidelně, ale teď to jde s nimi opravdu z kopce. Více času na zpravodajství a oni jakoby nevědí co vysílat, cpou tam samé bulvární informace. Fakticky mne ani trochu v hlavním zpravodajství nezajímá, kdo komu unesl kočku, kdo nedává prkýnko od záchodu dolů, kdo má jakou novou milenku či nemanželské dítě!!! Tohle patří do Bulvárku, VIP zpráv či podobných "důležitých" zpravodajství.(12.11.2012)

• pankreminek

Nováci se očividně snažej bejt tzv. cool, tim že dělaj rádoby pohodový zpravodajství, kde si tykaj a maj tam teplýho Karla Voříška (nejspíš proto aby byli otevřený všem lidskejm i nelidskejm skupinám). A ty zprávy to je taky neskutečný: v zoo se narodila žirafa (nic proti zvířátkům :D), pán s největším počtem hrnečků ve střední evropě atd. a to ani nemluvim o tom jak jim to furt vypadává.(13.2.2012)

• Handle

Objektivita? Nikde! Lidi si řeknou ''prostě zprávy'', ale mě opravdu čím dál víc vytáčí tento ''bulvární pořad''. Zapomeňte na to, že jsem člověk, který nepotřebuje každý den v půl osmý sedět u televize a koukat na to, kdo koho zabil, kdo umřel na silnicích nebo prostě jiné negativní zprávy (akorát mi je pak z toho na nic). Ale když ještě vemu v podtaz, že Nova z toho udělá ještě větší katastrofu než doopravdy je, tak to už je pak fakt hrozný. A nejlíp ještě přidáme nálepku Exkluzivně, natočíme lidi jak brečí, dáme tam tragická čísla a ještě si třeba něco ''hrozného'' přidáme. Vážně tohle lidi chtěj? Chtěj co nejvíc ''katastrofálních'' zpráv? Když se koukneme na sledovanost tak asi jo, a to je vážně smutný. A když už do zpráv cpou i Bartošovou, jak se rozvádí apod., tak to už mi fakt hlava nebere! A co je vůbec nejlepší - pamatujete na zimu, jak napadlo trochu víc sněhu? Televizní noviny denně informovali prvních 15 minut jen o tom, že v zimě napadl sníh.. :) Úsměvné. A nejhorší je, že tak je to se vším - když jsou povodně, 15 minut povodně, když jsou volby, 15 minut politika. Prostě a jednoduše - Televizní noviny bych já osobně denně sledovat nemohl, je to dobré maximálně jako občasná bulvární oddychovka... Něco jako ''novácký Top Star'' s nálepkou ''Zprávy''... // Nakonec to nejde jinak než dát odpad. Jediná pozitivní věc na tom je to, že když se na tento skvost jednou za půl roku kouknu, opravdu se zasměju.(24.8.2009)

• SallyZen

Nejvíc mě na zprávách štve(ať už jsou jakékoliv), že hlavně natáčejí reportáže, kde se vraždí, podvádí, lže, krade anebo potom odděleně politika(ikdyž tam se lže, podvádí i krade taky). Proč nejsou převážně zprávy složené z pozitivních věcí? Určitě by to bylo hezčí a prospěšnější než tyhle depresivní reportáže. Tyto "Televizní noviny" jsou úplný příklad těchto zpráv, a jelikož to nemám rád, dám velice nízké hodnocení. 20%(9.1.2012)

• MikeCool

TV-pořad. Technickou vybavenost a kvalitu nelze upřít ale obsahově jdou zprávy na Nově do čím dál větší (s prominutím) sraček! Dostávají mě svojí nízkou inteligencí! Nikde jinde jsem neviděl, aby vás v zimním období redaktoři přesvědčovali o tom, že voda v mrazech zamrzá a ještě více mne irituje, že do hlavních událostí, které se událi během vysílaného dne cpou kuchařku ala Láďa Hruška nebo zkoumají kvality kempu, a podobné vcelku zbytečné zprávy, které nejsou vůbec podstatné. Potom mám občas obavy z manipulace zpráv, které nám na televizních obrazovkách odvysílají! Namíchlo mě např. nedávné nesmyslné obvinění Tomia Okamury, kde ho média (hlavně Nova) sprostě nařkli z finančních podvodů a podobných výmyslů. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(9.8.2011)

• - Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou do této doby nejdéle sloužícími moderátory Televizních novin na stanici Nova. (M.B)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)