• zdepapepa

Prvně o mnou prvně objeveném pořadu tohoto typu na ČSFD - chápu, že pokrok se nedá zastavit a že třeba taková IMDB má ve svém portfoliu úplně všechno (filmy, seriály, hry, hudbu, ocenění, speciální kolonku "As Him/Herself" anebo provázanost s nákupními servery. Ovšem dle mého názoru všeho moc škodí. Za cenu univerzálnosti se tato "zpravodajská" (podobně jako Novinky.cz) relace dostala na stejnou příčku jako spousta kvalitních seriálů. Co do samotného obsahu Televizních novin - ne, ono vlastně ani není co hodnotit - barevná manipulace s pěknými lidmi, kdy jedna uměle špatná zpráva střídá uměle dobrou druhou.(6.3.2010)

• Khumbac

Po delší době jsem jukl na NOVU! Nejodpornejsi je jak v kazdem dile neopomenou zminit nejake to postizene ditko s dramatickou hudbou. Potom me ještě sere ten pozitivni gzycht Reje Kokotenka i při oznamování neštěstí. A o te barbince Borgyove ani nemluvím. No a po čase snizuji na odpad ! Bo ty nevyvazene zvukove stopy me nasrali jak svina.(30.8.2014)

• havLord

Zkurvený televizní bulvár. Informační hodnota prezentovaných zpráv je snad až negativní. 20 minut o tom, že se někdo vyboural, někdo zavraždil, někdo vyhrožoval, narodila se žirafa? Jedna, max. dvě politické zprávy. Totálně mimo mísu v tom, na čem doopravdy záleží, co hýbe společností. N@va se tímhle paskvilem zasluhuje o udržení lidí v totální nevědomosti, stádnosti, demenci. Plus ty neuvěřitelné animované ilustrační záběry, jak někdo na někoho míří zbraní / sráží ho autem / padá z okna, aby to pobrali i pan Novák s paní Novákovou. A hudba... proč tam, kurva, furt serou nějakou podkresovou hudbu? Ač nechápu, co dělají televizní noviny ve filmové databázi, dávám odpad, protože dneska jsem je zase viděl... HNUS, pane velebnosti. Dramaturgovi TN jedinou věc - - KULKU DO HLAVY.(8.11.2009)

Televizní noviny, asi jedno z nejmocnějších médií, které dokáže lidem vsugerovat názory, které nejsou jejich a neustále je držet v šachu tím, jak je svět zlý a hnusný, kolik lidí zemřelo na silnici, kde kdo vyvraždil rodinu, kam spadla bomba atentátníků, (jediná dobrá zpráva až na konec - v ZOO se narodilo hříbě). Čím mě vážně dostali do kolen byla reportáž o pátrání po malé Aničce Janatkové a jako podkladová hudba srdcervoucí hitovka a do toho vážný hlas moderátorky.(19.11.2010)

• Krissty

Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

• - Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou do této doby nejdéle sloužícími moderátory Televizních novin na stanici Nova. (M.B)