• fars
  odpad!

  Nevim jak drive, ale minimalne za posledni rok to je cisty odpad, s pohlavkem k tomu. Novacke televizni noviny nemaji se serioznima zpravama nic spolecneho, je to jen samy bulvar, reklamy na novacke porady (koho zajima sledovanost tisice a jedne noci?!) a nic nerikajich srackoidnich reportazi se zamerenim na citove vydirani. Fuj.(10.2.2011)

 • havLord
  odpad!

  Zkurvený televizní bulvár. Informační hodnota prezentovaných zpráv je snad až negativní. 20 minut o tom, že se někdo vyboural, někdo zavraždil, někdo vyhrožoval, narodila se žirafa? Jedna, max. dvě politické zprávy. Totálně mimo mísu v tom, na čem doopravdy záleží, co hýbe společností. N@va se tímhle paskvilem zasluhuje o udržení lidí v totální nevědomosti, stádnosti, demenci. Plus ty neuvěřitelné animované ilustrační záběry, jak někdo na někoho míří zbraní / sráží ho autem / padá z okna, aby to pobrali i pan Novák s paní Novákovou. A hudba... proč tam, kurva, furt serou nějakou podkresovou hudbu? Ač nechápu, co dělají televizní noviny ve filmové databázi, dávám odpad, protože dneska jsem je zase viděl... HNUS, pane velebnosti. Dramaturgovi TN jedinou věc - - KULKU DO HLAVY.(8.11.2009)

 • pakobylka
  *

  Nejsledovanější televizní "bulvár", račte vstoupit. Nejdůležitějšími celorepublikovými a potažmo i celosvětovými událostmi dne bývají stávající počasí (ať svítí slunce, prší, sněží nebo padají kroupy), neštěstí a kriminální delikty všeho druhu. "Globální" přehled sice nezískáte, ale abyste se neunavovali zbytečným přemýšlením, hlavní zpravodajská relace TV Nova Vám úslužně podsouvá své vlastní názory. Těžko říct, do jaké míry je to způsobené poloamatérským dryáčnickým přístupem - a do jaké míry je to cílené. Abych to shrnula: "Televizní noviny" trpí zastydlou pubertou. Třebaže téměř 10 mitut svého času věnovaly samochvále u příležitosti osmnáctin TV Nova, pletou si pojmy a dojmy a tak nelze očekávat, že by v dohledné době OPRAVDU dospěly - a obávám se, že nic takového je nepotká ani v jakékoli jiné době.(2.3.2012)

 • Krissty
  *

  Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

 • zdepapepa
  *

  Prvně o mnou prvně objeveném pořadu tohoto typu na ČSFD - chápu, že pokrok se nedá zastavit a že třeba taková IMDB má ve svém portfoliu úplně všechno (filmy, seriály, hry, hudbu, ocenění, speciální kolonku "As Him/Herself" anebo provázanost s nákupními servery. Ovšem dle mého názoru všeho moc škodí. Za cenu univerzálnosti se tato "zpravodajská" (podobně jako Novinky.cz) relace dostala na stejnou příčku jako spousta kvalitních seriálů. Co do samotného obsahu Televizních novin - ne, ono vlastně ani není co hodnotit - barevná manipulace s pěknými lidmi, kdy jedna uměle špatná zpráva střídá uměle dobrou druhou.(6.3.2010)

 • - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

 • - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

 • - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace