• pankreminek

Nováci se očividně snažej bejt tzv. cool, tim že dělaj rádoby pohodový zpravodajství, kde si tykaj a maj tam teplýho Karla Voříška (nejspíš proto aby byli otevřený všem lidskejm i nelidskejm skupinám). A ty zprávy to je taky neskutečný: v zoo se narodila žirafa (nic proti zvířátkům :D), pán s největším počtem hrnečků ve střední evropě atd. a to ani nemluvim o tom jak jim to furt vypadává.(13.2.2012)

• juta

Tyhle "zprávy" jsou rok od roku horší a horší. V poslední době bylo málo reportáží roztahaných zbytečně do několika minut a nyní se prodloužily televizní noviny o dalších 20 minut a reportáže se ještě více roztáhly, navíc se živými vstupy, které už dali snad do každé reportáže a které mi lezou krkem. Teď tomu dali navíc korunu, když uprostřed zpráv dají reklamu. V dnešní době se na zprávy nedá dívat. 3/4 zpráv jen samé krimi a další nepodstatné věci. Je opravdu lepší se podívat na internet a tam si něco pročíst, než tohle... a když už, tak se nedívám proto abych se něco dozvěděl, ale abych se zasmál.(18.7.2012)

• zdepapepa

Prvně o mnou prvně objeveném pořadu tohoto typu na ČSFD - chápu, že pokrok se nedá zastavit a že třeba taková IMDB má ve svém portfoliu úplně všechno (filmy, seriály, hry, hudbu, ocenění, speciální kolonku "As Him/Herself" anebo provázanost s nákupními servery. Ovšem dle mého názoru všeho moc škodí. Za cenu univerzálnosti se tato "zpravodajská" (podobně jako Novinky.cz) relace dostala na stejnou příčku jako spousta kvalitních seriálů. Co do samotného obsahu Televizních novin - ne, ono vlastně ani není co hodnotit - barevná manipulace s pěknými lidmi, kdy jedna uměle špatná zpráva střídá uměle dobrou druhou.(6.3.2010)

• SallyZen

Nejvíc mě na zprávách štve(ať už jsou jakékoliv), že hlavně natáčejí reportáže, kde se vraždí, podvádí, lže, krade anebo potom odděleně politika(ikdyž tam se lže, podvádí i krade taky). Proč nejsou převážně zprávy složené z pozitivních věcí? Určitě by to bylo hezčí a prospěšnější než tyhle depresivní reportáže. Tyto "Televizní noviny" jsou úplný příklad těchto zpráv, a jelikož to nemám rád, dám velice nízké hodnocení. 20%(9.1.2012)

• Krissty

Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

• - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)

• - Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou do této doby nejdéle sloužícími moderátory Televizních novin na stanici Nova. (M.B)