• Fallen_One

Tohle snad ani nezaslouží komentář. Neprofesionální přístup, to jejich směšný tykání reportérům, debilní témata zpráv, neuvěřitelně propagující pozitivní diskriminaci, selhávající technika, rádoby vtipnost přiblblých komentářů, zvířátka na konci no cement a to jejich neustálé "zůstaňte s námi"...co na to říct. Je prdel to sledovat, jak moc je to neobjektivní, blbý a přemrštěný.(22.4.2010)

• zdepapepa

Prvně o mnou prvně objeveném pořadu tohoto typu na ČSFD - chápu, že pokrok se nedá zastavit a že třeba taková IMDB má ve svém portfoliu úplně všechno (filmy, seriály, hry, hudbu, ocenění, speciální kolonku "As Him/Herself" anebo provázanost s nákupními servery. Ovšem dle mého názoru všeho moc škodí. Za cenu univerzálnosti se tato "zpravodajská" (podobně jako Novinky.cz) relace dostala na stejnou příčku jako spousta kvalitních seriálů. Co do samotného obsahu Televizních novin - ne, ono vlastně ani není co hodnotit - barevná manipulace s pěknými lidmi, kdy jedna uměle špatná zpráva střídá uměle dobrou druhou.(6.3.2010)

• Hromino

Před listopadem osmdesát devět jsme mohli denně zvědět, co se zase naší socialistické vlasti povedlo. Po listopadu osmdesát devět můžeme na Nově denně zvědět, co všechno se zase v naší svobodné zemi posralo. Reportáž o důkazu toho, že se voda při 0°C mění na led, a reportáž o kořenovém vězni ve stylu 127 hodin mě naprosto položila.(15.9.2009)

• MM_Ramone

Hlavné spravodajstvo českej televízie Nova nepovažujem za seriózne, ani objektívne, ani profesionálne. Je to taký televízny bulvár plný vrážd, násilia, dopravných nehôd a nakoniec nejaký ten veselý záber na roztomilé zvieratko. Ale takto to predsa funguje takmer v každej súkromnej, komerčnej televízii. Veď oni nežijú z vydieračských koncesionárskych poplatkov. Oni musia mať sledovanosť. A práve takéto správy chcú ľudia vidieť. Tobôž keď ich nimi sprevádza exotický Reynolds Koranteng. *(14.1.2012)

• H34D

TV noviny na CSFD jsou prapodivné, není na tom ani tolik co hodnotit, věřím, že moderátoři se snaží a za to, že většina údálostí je negativních nemůžou, přece nebudou dělat reportáž o tom, že někde úspěšně přistálo letadlo a nikdo se nezranil. Prezentace TV Novou je však vlezle komerční a snaží se vyjít vstříc střednímu proudu na úkor objektivity. Za ultimátní vrchol demence však považuji zvířátko na konci... Otravné! 4/10(5.6.2009)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

• - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)