• L_O_U_S

Naprosto příšerná dramaturgie, diletantismus, idiotské reportáže z okurkových sezón, zhovadilá snaha o drama za každou cenu (akční hudba k záběrům havarovaného autobusu), hyenismus. Kdo se na tohle dívá, je pro mě podobná troska jako autoři téhle mrdky (uf, v práci to takhle přímo říct nemůžu). (849.)(16.11.2013)

• Krissty

Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

Je pravda, že většina toho co se na nově dozvím jsou hrozný nepodstatný sračky, ale jednou za týden se tam jedna důležitá zpráva objeví. Někdy i dvakrát do týdne. Ale upřímně, kde to je jinak? Ať už se kouknete na primu nebo na jiná zpravodajství všude řešej stejný hovna. Takže chápu vaší nechuť k nově ale televizní noviny nejsou to nejhorší.(4.4.2013)

• hippyman

proboha, TN.cz na CSFD.cz, to mi nějak nejde k sobě... no ale když už, tak už: senzace, exkluzivita a cezbytný hrnec na krev pod televizí, to je panečku hlavní zpravodajská relace na nově... ale občas zazní i něco normálního :) a něco chlupatého (teď nemyslím žádného moderátora) na konec zahřeje každého sledovadostní-koláč-zvedajícího-balíka na srdci, že? 30%(25.5.2009)

"Narodil se Kristus Pan, veselme se". Achjo. Priklad jak se da 1) z nesouvislych [sic!] "faktu" vyrobit skandal 2) vytrhavanim ze souvislosti podporit uvaha 3) vhodnymi vlozenymi slovy zabarvit vysledek 4) pomoci odborniku, podobnych tem z reklamy na praci prasky, neco prokazat. ... Tyto veci jsou sice fajn, co se tejce filmu, ale pri sdelovani skutecnosti ? [ Z toho vyplyva (ORLY?), ze pokud delate film, tak by sledovani Televiznich Novin melo byt vasim dennim chlebem! ] ....Shrnuti Divat se a otrkat. Nepritele taky neporazite, pokud zavrete oci [ sic! ]. Doporucena cetba | Pitevni nastroje http://teckacz.cz/index.php?clanek621[ psycholog Koukolik; o klamech a "propagande" ] , http://www.revprirody.cz/data/0806/vymyvani.htm [ vypada dobre; necetl jsem to prilis ] . Druha strana mince Jsou soukroma televize, delaji to tedy "navic". Potrebuji divaky, protoze ti sleduji reklamy [ a prevazne z reklam, tusim, ziji ]. TN se podobaji trhu. Snad to je "zanrove" horror, kde divak zakousi zmatek za zmatkem a strach [ http://cs.wikipedia.org/wiki/Umění_války | http://www.chinapage.com/sunzi-e.html (anglicky) ] ? Vtipne to az zas tak casto neni.(18.7.2009)

• - Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou do této doby nejdéle sloužícími moderátory Televizních novin na stanici Nova. (M.B)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)

• - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)