• Radek99

Mediální manipulace překračující všechny myslitelné meze, absolutní hodnotová negace nastaveným rastrem zločinů, nehod, neštěstí atd., zkoncentrovaných do cca dvaceti minut, mediální hyenismus, publicistika sloužící lobbingu a maximalizování sledovanosti, přibarvování zpráv, novácký plíživý bulvár sofistikovaně rámovaný aluzí v názvu k předlistopadovým smutně proslulým Televizním novinám, výkladní skříni komunistické státní propagandy... Horší než odpad...(7.6.2009)

• Nautila

....Kterou vám jako první přinesla naše televize...byli jsme první, kdo upozornil...jehož je naše televize mediálním partnerem...na podzim chystáme nový grafický háv...nové seriály na našich obrazovkách...naše kolegyně se vdává s...máme suprepickou reportáž o povodních a hraje v ní Apocalyptica....potřebujem něco suprmegasmutnýho, hoďtě do těch záběrů mozartovo requiem, ať si babky pobrečej...bla bla bla, kecy, lháři....a ještě k tomu ten bulvár a uklidňující kraviny šlohnuté z youtube na konci. Jo, hold zpravodajství...(31.7.2010)

První zprávy čistě komerční televize. Hon za senzací se zvířátkem na konci. Tenkrát na to všichni koukali jak na zlatý tele. Nic podobného tu nebylo. Nakonec se i malý český človíček dočkal po pádu opony "světového" zpravodajství v západním duchu. Všichni na to koukali. Dnes všichni nadávají. Jak typické. Jeden ze symbolů doby a výpověď o budování české demokracie.(24.8.2016)

• L_O_U_S

Naprosto příšerná dramaturgie, diletantismus, idiotské reportáže z okurkových sezón, zhovadilá snaha o drama za každou cenu (akční hudba k záběrům havarovaného autobusu), hyenismus. Kdo se na tohle dívá, je pro mě podobná troska jako autoři téhle mrdky (uf, v práci to takhle přímo říct nemůžu). (849.)(16.11.2013)

• Segrestor

Co všechno jsou Televizní noviny. Pořad pro čtenáře blesku, pro hledače senzací, pro občany s nulovou hloubkou emoční roviny normálního života, pro ty, kteří se raději nechají oblbnout senzační lží, než aby získali nějaký seriozní nebo fundovaný pohled na věc. Jedna velká reklama na mediální kolos zvaný NOVA. Půlhodinka s mulatem aneb 30 minut trapasů v přímém přenosu. Pocity jsou smíšené. Nevím, jestli mám u toho nadávat nebo se rezignovaně smát. Pořad, který v sobě skrývá jednu velkou reklamu na NOVU. V poslední době pořad s největšími technickými nedostatky (vypadávající zvuk, špatná koordinace doprovodných videí k reportážím, neexistující spojení, hluchá místa, přežblepty, dezinformace a přemíra videí 240p z YOUTUBE, což na stopalcové televizi prostě vadí). Kýčovitá upřímnost k divákovi - hlupákovi, přemrštěná veselost a taková jako rodinná sehranost moderátorů, co by nejraději diktovali, jak se dělají zprávy v prime time. Časté změny moderátorů z důvodů nějakých personálních čistek nebo bulvárního tlaku, vše na způsob: Enyky, benyky, kliky, hec, chytni negra za palec. A když pouští, nech ho bejt, černá barva nejde smejt.(17.5.2012)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

• - Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou do této doby nejdéle sloužícími moderátory Televizních novin na stanici Nova. (M.B)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)