dalziel

Ešte ako aktívny pamätník tej doby spomínam ako to na MTV stále pretláčali aj keď napoočudovanie žiadny hudobny hit film neťahal. Vtedy som úspešne odolal a dostal som sa k tomu o dve dekády neskôr. Je to fakt divné lebo v tej dobe som do kina chodil úplne na všetko. Asi som vtedy videl niečo na nejakej tej inej Mary, 😎 ()

kondor77

Jako milovník křehkého, subtilního, možná i intelektuálně náročnějšího humoru jsem ze sebe zklamán. Nerozumím proč jsem se u filmu tolik bavil. Můžete mi to vysvětlit? ()

FantomASS

Sklamanie. Teenagerská komédia nie je veľmy sľubný žáner, ale nájde sa pár takých, ktoré som si obľúbil. Toto k nim však nepatrí. ()

haWranka

Nemám ráda přiblblý komedie, ale tahle se kupodivu povedla. Tahle komedie je totiž dost a dost vtipná! Vážně, válela jsem se smíchy. Bylo tu sice pár hluchých míst a pár přehnaných vtípků, ale celek je dost dobrej:) ()

Luckyman

Tak dlho a hlasito, ako pri tomto filme, som sa už dlho nesmial. Sú rôzni ľudia, ktorí majú rôzný vkus a majú na takéto filmy odlišné názory, ale pre mňa to bola skvelá komédia. ()

Zoltarr

Tak u tohodle filmu sem se fakt od srdce zasmál. A zmínit musím hlavně roli kterou ztvarnil Matt Dillon, protože tady tenhle frajer opravdu válí! ()

Dartdevil

Ale jo, tenkrát zamlada před lety jsem se v kině opravdu pobavil. Akorát teď nevím, jestli kvůli svému věku, nebo kvůli kvalitám tohoto dílka :-). ()

Anayka

"Zapomněl sis klíče." Prostě legendární! A popravdě, film mi nijak nechutný nepřijde, a to bývám jindy v mnoha směrech kritická a prudérní. ()

danny_21

Průměrná komedie stavící na dnes už tradičním a tuctovým oplzlým humoru pro americkou společnost :-) Díky tomu, že se Cameron takhle odvázala, to nakonec nedopadlo úplně tragicky, u některých scén s ní a Benem se člověk i zasměje - 60 %. ()

ZnalecH

Začátek je jako ve starých filmech a přestože se tam postupně objevují "dnešní" komediální znaky, tak jsou velice zábavné. V průběhu filmu už tam však je nevkusných vtipů víc a víc a začíná to kazit celkový dojem. Pokud však přejdete nevkusné vtipy, tak zažijete podívanou, ze které se budete smát při každém shlédnutí traileru znova a znova. ()

neo93

Docela příjemná a pohodová romantická komedie s Cameron Diaz a Benem Stillerem, potažmo Mattem Dillonem. Nečekal jsem nic a dostal jsem relativně mnoho. Hned úvodní flashbacková scéna před školou, tak i ta následující odehrávající se v domě Mary, jsou hodně povedené. Zejména ta v koupelně, se jen tak nevidí. Ani však po zbytek snímku, film neztrácí na vtipu a posléze přidává i tu romantiku. A je to zásluhou především všech těch hlavních, tak i vedlejších postav, které jsou skvěle napsané. Tři hlavní postavy jsou samozřejmě nejlepší. Smolař Ted, jenž stále touží být se svojí bývalou spolužačkou ze střední, Mary, která je stejně hezká a milá jako před lety, a zároveň i starostlivá, což je vidět při péči o svého retardovaného bratra Warena, a Healy, prolhaný detektiv, který chce taktéž získat srdce Mary a nebojí se při tom využít všech dostupných prostředků. I další postavy jsou však docela podařené. S berlemi chodící Tucker, kamarád Teda Dom nebo naopak přítelkyně Mary, Magda a její pes Puffy, který si bere velkou pozornost, jelikož jsou s ním dvě výborné pasáže, jež nemají jednoduše chybu. Nakonec opravdu dobrý film, který stál za zhlédnutí. ()

holub109

Docela povedená komedie s Benem Stillerem v hlavní roli. On a Cameron Diaz jsou zde opravdu skvělí a Matt Dillon jim rovněž velmi dobře sekunduje. Humor celkem fungoval, jenom škoda, že tvůrci po parádním úvodu dost zvolnili a příval vtipů už nebyl takový, jako v samotném úvodu. Stejně jsem se ale pořád docela dobře bavil a některé scény byly fakt super. 65% ()

src

Nebyt zbytecnych vulgarismu (cehoz se ale Farrelly bros. asi nezbavi), tak se jedna o vynikajici romantickou komedii s okouzlujici Cameron Diaz v titulni roli. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů