lenzi

Takéto filmy teda nemusím, hlavne keď tam hrá Stiller, podľa mňa hlavný predstaviteľ fekálneho humoru súčasnej filmovej produkcie. Cameron Diaz si tiež vyberá väčšinou filmové průsery, ale že je to celkom pekná baba, tak dám aspoň jednu *. ()

Rodin

Docela jsem se bavil, i když některé ty humorné scénky byly trochu přiblblé (uskřípnutý pinďour a vše s tím spojené postrádal logiku, fyzikálně pravděpodobnou podstatu a v podstatě i vtipnost). Ovšem Matt Dillon byl neuvěřitelný, Cameron Diaz velice krásná a Ben Stiller standardně dobrý až lepší. Večerní oddechovka jako vyšitá. ()

Uesbe

je to celé úbohé a pritom veľmi málo vtipné, herci by mali dostať zvláštne ocenenie, že tie dve hodiny trápností uhrali najlepšie, ako vedeli ()

Sebastianek1

Něco na té Mary je. Mám rád komedie. Tato patří k těm, u který je zábava spolehlivě zaručena. A mladinká Cameron Diaz je pohlazením pro oko i duši. ()

topi80

Ujetá komedie, kterou si všichni zúčastnění evidetně hodně užívali a na výsledku je to znát. Královsky jsem se bavil, kterak tvůrci použili všechny dostupné kýče ke znázornění téměř svatosti Mary. Z nápadníků mě nejvíc bavil soukromý detektiv alias architekt. Spousta neskutečně dementních a stupidních gagů pro nenáročné publikum u mě padla na úrodnou půdu, ale zároveň musím i něco vytknout - ta scéna na záchodě je druhou nejhrůznější v dějinách filmu (hned po jazycích olizujících tyče ve filmu Obecná škola). ()

holub109

Docela povedená komedie s Benem Stillerem v hlavní roli. On a Cameron Diaz jsou zde opravdu skvělí a Matt Dillon jim rovněž velmi dobře sekunduje. Humor celkem fungoval, jenom škoda, že tvůrci po parádním úvodu dost zvolnili a příval vtipů už nebyl takový, jako v samotném úvodu. Stejně jsem se ale pořád docela dobře bavil a některé scény byly fakt super. 65% ()

Zai

Nadprumerna komedie, kde vtipy kupodivu funguji! At si o tomto filmu myslite cokoliv, urcite vas alespon jedna scena rozesmeje. U me se to stavalo casteji a to prave od komedie ocekavam. Krasna Cameron Diaz a trdlo Stiller...jen do toho! ()

Toustovač

Zastřelte mě, ale když odhlédnu od dvou (tří) nechutných vtipů a vezmu v potaz ten "správný" (verze jsou minimálně dvě a je to diametrálně odlišný zážitek) český dabing, mám tenhle film velice rád. Některé scény mě prostě pobaví asi vždy. ()

Ravic

I přes pohled na většinu hodnocení, musím konstatovat, že to je dle mého názoru to nejlepší z komediálního žánru. Cameron Diaz je prostě úžasná. Komedie má ohromný spád, je plná orginálních okamžiků. Tento typ humoru určitě není pro každého. Nezachovám se stádovitě a musím dát plný počet hvězdiček. Tento film jsem již viděl několikrát a vždy se na něj s radostí podívám znovu. POZOR : toto není romantická komedie! Bravo Mary!!! ()

ktzc

Šílená komedie, která má spoustu dokonalých a vtipných míst, ale také bohužel spoustu prázdných a nudných. Slabý průměr. ()

jprmusic

Speciální vyjímka potvrzující pravidlo : Stiller hrající ( tedy vyskytující se ) na hranici svých možností a víc fórků než je v obdobných amerických taškařicich běžné .... nebýt retardovaného bratra hlavní hrdinky, bavil bych se celý film. Absolutorium zaslouží Matt Dillon - skvělá práce - jeho etuda s oživováním psa je jeden z nejlepších filmových fórů vůbec ()

Rora.

Včera jsem to viděl už tak po stopadesáté a musím jen potvrdit,že je to super komedie, kde některý scenky jsou fakt legendární :) Děj má spád a po celý film se člověk nenudí. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů