Snakefinger

Neurazí, neohromí, prostě masová hollywoodská produkce, kde je jasné jak to dopadne. Ale člověk se zasměje a o to tady jde. Docela mi vadil pubertální retardovaný sexuální humor na úrovni pomocné školy, který tenhle film zbytečně shazuje na spodní místo pomyslného žebříčku a ubírá mu lehkost většiny komedií s Cameron Diaz. ()

bombastus odpad!

Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla. Opravdu nechápu tak vysoké hodnocení. Asi jsem tedy nepochopila humor, ale pro mě nebyl ani vtipný a ani inteligentní. Vůbec se mi nelíbilo jak tu herci hraji a vůbec...prostě bylo to trapné! ()

Johnlaw

Mě tento film vůbec neoslovil, od začátku mi připadal hodně zmatenej. Jediná hezká věc na tomto filmu je asi jen Cameron Diaz. ()

agent_barton

Něco na tom filmu skutečně je. U komedie nabité vtipnými scénkami od začátku až do samotného konce s vynikajícími hereckými výkony Bena Stillera a Cameron Diaz se zkrátka určitě budete bavit. Za mě 80%. ()

Poga

Jedna za tých komédií, ktorá sa mi neopozerá. Herecky tu Stiller a Diaz fungujú úplne skvele, chémia medzi nimi je. Je tam klišé, ale aj nadhľad a sviežosť. Pekných 80% ()

leonskennedy

Po prvním skouknutím bych dal i pět.Je to super komedie ,Dillon a Stiller sou fakt úžasný a Cameron i když jí moc nemusim taky dobrá i dobře vypadá!Některé scény i dialogy jsou doslova nezapomenutelné! ()

P@\/EL

Romantickými komediemi se mi tvůrci většinou nezavděčí a je to hlavně tím, že v nich je humor odsunut až na druhou kolej. To ovšem není případ tohohle filmu, kde je důraz kladen na komické situace a romantika zde představuje takový nezávadný bonus. Scény jako přiskřípnutí pindíka do zipu nebo něchtěně zapletení mezi sraz úchyláků skutečně výborně pobaví. No a ta přehlídka exotů, kteří se ve filmu ucházejí o Mary, je taky fantastická. ()

Pythonator

Nj, kdo by nemiloval mladou Cameron Diaz se spermatem ve vlasech? Sešla se tu skvělá sebranka herců a ujetě zapletená zápletka. To je právě jedna z těch příjemných bláznivých komedií, které nezapadnou a nikdy na ně nezapomenete. ()

Sa.sa

Ano opravdu něco na té Mary opravdu je... 😀😀😀 Jinak super komedie plná hlášek a slušného děje ()

sh4ris

Z těch crazy devadesátkových romantických komedií má tahle překvapivě dost dobrý scénář. Tohle když potkám v telce, tak se prostě dodívám. ()

klokan4

Film, u kterého jsem se až na některé scény dobře bavil. Nezapomenu na scénu, kdy si Ben Stiller přiskřípl .... v koupelně. ()

BONOBON

Podle mnohých nejlepší film bratrů Farrellyových.. podle mě nejhorší! Scénář nestojí za nic a hlavně to není vůbec vtipné (zasmál jsem se všehovšudy asi 2x), což je u komedie docela závažný problém.. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů