Čest

Larry Felix Jr.

David Worth

Rozpočet $6miliónov(24.3.2010)

• Wacoslav1

A to ma nekdo kdo takovou spatlaninu natoci nejakou cest? povesit za koule do pruvanu!(10.5.2012)

• Lacike

Mizerne ultranizkorozpoctove arenove becko v style 80s. Klasicky pripad, ked do filmu sice obsadili schopnych bijcov, ktori evidentne maju talent, ale filmari talent nemaju. Ci uz choreograf ktoremu nieco ako timing nic nehovori, strihac s epilepsiou a reziser, ktory nevie co ma robit.(24.7.2009)

Troška sme si zabojovali spolu s hlavným hrdinom. Pripomína mi to jeden hudobný klip, ktorý vznikol až niekoľko rokov po tomto, ale tak, či tak je to po dejovej a všetkom okolo veľmi obyčajný film.(8.6.2012)

• kapsomut

Kamera udělaná tak, aby ani jedna rána nebyla vidět, docela amaterské zápasy, nechápu název Čest, příběh o hovně ... celkem nuda, špatnej béčkovej film(24.3.2010)

• Martin741

Hodne slaboduchy rymejk bloodsportu - slaboducha arenovka : 6 %(19.7.2020)

• Danny F.

Slabota. Žádné boje na čest nebo tak něco. Rádoby mlatička s nízkým rozpočtem, snad s žádným. Stráta času. 10%(4.8.2009)

• majo_svk

Slabé a neprehľadné súboje, nulový príbeh a biedne herecké výkony (ak nejaké boli?) nútia človeka snímok strčiť do najbližšej záchodovej misy. Film by mal byť nominovaný na zlaté hovno. To si tvorcovia mysleli, že vo filme, ktorý je čisto o úderoch a kopoch, nemusia byť údery a kopy vidieť. Už nikdy viac.(15.8.2009)

• 10Domik10

Nebiť Wonga a Pipera tak by som si myslel, že snáď sledujem nejaký amatérsky match.(1.5.2012)

• L3G1ON4R

Tak nějak jsem na pochybách kde byla chyba, pravděpodobně prvotní myšlenka k sepsání scénáře... Poté v režii, pak v castingu, při samotném natáčení a nakonec ve střižírně. Bijící název filmu, lákající kde koho na několikaminutovou akci v podání svalnatých těl a akčních scén alá JCVD či SS nebo snad dokonce ČN. Ve skutečnosti se jedná o lacinou napodobeninu akčního filmu s předem čitelným dějem o několik scének dopředu. Neodvážil bych se propašovat snímek ani do kategorie C !(15.7.2009)

• Suplo

Nuda(11.1.2011)

• valesv

Opravdu vynikající film, ale tak po 12 pivech.. Přišlo mi to (zvláště ta kamera a střih) jako Tak jde čas v akčním provedení. O příběhu ani nemluvě. Jestli chcete někoho opravdu nasrat, tak mu tenhle film doporučtě:-)(8.1.2013)

• MorraEddie

Čest?! Vážně? Hodně špatný a amatérsky natočený film.(12.5.2014)

• chaosteory

Tak právě ona zmíněná Čest tenhle snímek naprosto minula a nejenom ten. Ta tupá drzost názvu a prakticky i tvůrců patří na dno a ne na 40%, bože za co??? Příběh jediný je takový jaký čekat, aspoň já víc nečekal, o to víc spoléháte na akci, ale boje spočítám na prstech vysloužilého frézeře, mimo to jsou amatérsky natočené a trapné, tudíž musíte trpět debily s debilními hemzy a čekat na onen slibovaný souboj. Zhruba od 54 minuty přejeto fast forward, protože mi bylo líto utrpně stráveného času. Každý, kdo dá víc než průměr, by měl zkusit OngBak, Utržený ze řetězu, Neporazitelný 2 a pak hodnotit tuhle zatuchlinu.(19.10.2011)

• hajner

Hlavný hrdina sa teda moc nepredviedol až nato, že sa trištvrte filmu tváril ako ťažký borec. Ale ostatné fighty boli fajn.(25.11.2013)