Show Tyry Banksové (TV pořad)

The Tyra Banks Show

Talk-show

USA, 2005, 60 min

Mike Leonardo

Tyra Banks, Naomi Campbell, Eve, Brandy Norwood, Nick Cannon, Heidi Klum, Michael Rapaport, Queen Latifah, Tyson Beckford, Amanda Bynes, Hugh M. Hefner, Tasha Smith, Rihanna, Holly Madison, Shad Moss, Mary J. Blige, LL Cool J, Quentin Tarantino, Brigitte Nielsen, Michelle Stafford, Ricki Noel Lander, Mario López, Molly Sims, Demi Lovato, Céline Dion, Columbus Short, Kathy Griffin, Devon Aoki, Alison Sweeney, Gabourey Sidibe, Ne-Yo, Curtis "50 Cent" Jackson, Selita Ebanks, Francia Raisa, Hal Sparks, XiXi Yang, Jeremy Jackson, Pavlína Pořízková, Philip Johnson, Iman, Kirk Fraser, Criss Angel, Jaime King, Lisa Arrindell, Sabrina Bryan, Bryton James, Janice Dickinson, Nicole Fox, Maureen McCormick, Analeigh Tipton, Matthew Rogers, Todd Tucker, Kristin Cavallari, Tabatha Coffey, Lucas Cruikshank, Bryan Dattilo, Dianna Agron, Lea Michele, Thad Luckinbill, Affion Crockett, Brandon Beemer, Martha Madison, Galen Gering, Rebecca Engel, Victoria Rowell, Michael Graziadei, Amanda Lepore, Tiffany Claus, Ellen Marlow, Fantasia Barrino, Greg Vaughan, Robbi Morgan, Ray J, Ciara, Bridgit Mendler, Robin Thicke, Bethenny Frankel, Cassandra Jean, Arianna Huffington, Samantha Boscarino, Greg Finley, Amy Castle, Emma Zerner, Noémie Lenoir, Jeff Probst, Ashley McCarthy, Angela Dodson, Daren Kagasoff, C.C. DeVille, Randy Spelling, Omarosa Manigault, Tawny Amber Young, RuPaul, Patti LaBelle, Chingy, Tamyra Gray, Perez Hilton, Tiffany Roxanne Barrett, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Mikalah Gordon, Brittney 'ShaRaun' Brown, Danielle Fishel, Nick Afanasiev, Kimberly Jessy, Dave Navarro, Chaz Bono, Lisi Harrison, Isabeli Fontana (a.z.), Cory Monteith, Kimberly Caldwell, Marlon Wayans, Shawn Wayans, Russell Simmons, David Tutera, Monique Dupree, Rigo Obezo, Kelly Bensimon, McKenzie Westmore, Jonathan Baker, Keenyah Hill, Carson Kressley, Mark Salling, Petra Němcová, Hayley Erin

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

60 %. Někdy to bylo až moc nudné.(30.5.2011)

Tyra Banks Show je taková moje guilty pleasure. Talk-show plná společensky propíraných a ožehavých témat, od nepřiznání si vlastní orientace, přes úlety celebrit, až po domácí násilí. Hodnotím 100%, téměř každý díl je něčím zajímavý a Tyra je vážně kus!(8.8.2017)

Škoda že tam neni Jason Lee, takovíhle dávky informací o hercích mám rád díky tomuhle pořadu jsem se hodně dozvěděl o hercích a taky sem nějaký teprve viděl poprvé, Tyra Banks umí dobře moderovat :D(5.1.2012)