poster

Teror na palubě

 • USA

  Silent Venom

 • Slovensko

  Tichý zabijak

Akční / Thriller

USA, 2009, 84 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Mark Sanderson

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Stu Goldberg

Producenti:

Jeffrey Schenck

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
(další profese)
 • demented
  **

  Popis deja mierne mimo, ale podstatu vystihuje - hadi v ponorke. Trashoidná zábava môže začať :) Ale nezačne, teda aspoň zhruba do poslednej 20 minútovky, kedy Luke Perry začne hadov nemilosrdne strieľať :) (pripomínam, že sme stále v ponorke!). Krivka zábavy stúpa prudko nahor a kulminuje záverečným súbojom s obrovským zmutovaným hadom, v ktorom dôjde mimo iného aj na mlátenie doskou na písanie po hadovej hlave :) Čerešničkou na torte je záverečný (predtitulkový) príkaz jedného pohlavára malému vojačikovi, aby bedňu s hadmi naložil do lietadla :)(8.8.2009)

 • Godhaj
  *

  ,,Hele, co kdybysme se koukli dovnitř?" ,,To by možná šlo, kdyby to nebylo tajný." Další kousek do škatulky hadích béčkáren, tentokrát ovšem pod vodou. Bohužel se jedná o velmi nudný film. Hlavní hrdina, hraný Lukem Perrym je neskutečný nuďas, který půl filmu říká jen ,,kurz dva pět nula", což se omrzí asi po pěti minutách. Velmi dobře ovšem vypadají použití hadi. Ti jsou totiž většinou živí skuteční a ještě různé druhy, na což se pěkně kouká. Počítačoví hadi jsou o poznání horší a vypadají spíš jako nějací draci. Jinak je film celkem o ničem, hadi se proplazí celou ponorkou přímo kolem posádky, aniž by si jich kdokoliv všiml, a pak zrádně zaútočí najednou, prostě nuda, nuda, klišé a klišé. Soundtrack je tak toporný, že pokaždé, když jsou na scéně vojáci, zapne se úmorné vojenské bubnování v pozadí, které opravdu rozčiluje.(24.9.2012)

 • cutugno
  odpad!

  Preboha , to bola ale kravina. Tento film je určite najblbším hororom aký bol natočený. Ani som to nedopozeral , takže ani neviem ako to nakoniec skončilo / a ani ma to už nezaujíma / . Scénar , kamera , triky , dialogy , hudba a výkony hercov na bode nula. Pre milovníkov žánru strata času a pre ostatných jednoznačne odpad!!!(10.3.2012)

 • Campbell
  **

  Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén.(18.10.2011)

 • Tuax
  *

  Teda čekal jsem lecos v tom špatném smyslu, ale i tak to překonalo mé očekávání, v negativním smyslu. Nejpěknější je asi ten poster jinak film za moc nestojí. Chození jak v telenovele ze dveří do dveří, bez rozmyslu. Scény bez nápadu a dvacet hadů nafouknutých do mnohem většího počtu. Triky by byly k smíchu i u o deset let staršího snímku. Tady se asi doopravdy nic nepovedlo.(18.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace