poster

Teror na palubě

 • USA

  Silent Venom

 • Slovensko

  Tichý zabijak

Akční / Thriller

USA, 2009, 84 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Mark Sanderson

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Stu Goldberg

Producenti:

Jeffrey Schenck

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
(další profese)
 • Godhaj
  *

  ,,Hele, co kdybysme se koukli dovnitř?" ,,To by možná šlo, kdyby to nebylo tajný." Další kousek do škatulky hadích béčkáren, tentokrát ovšem pod vodou. Bohužel se jedná o velmi nudný film. Hlavní hrdina, hraný Lukem Perrym je neskutečný nuďas, který půl filmu říká jen ,,kurz dva pět nula", což se omrzí asi po pěti minutách. Velmi dobře ovšem vypadají použití hadi. Ti jsou totiž většinou živí skuteční a ještě různé druhy, na což se pěkně kouká. Počítačoví hadi jsou o poznání horší a vypadají spíš jako nějací draci. Jinak je film celkem o ničem, hadi se proplazí celou ponorkou přímo kolem posádky, aniž by si jich kdokoliv všiml, a pak zrádně zaútočí najednou, prostě nuda, nuda, klišé a klišé. Soundtrack je tak toporný, že pokaždé, když jsou na scéně vojáci, zapne se úmorné vojenské bubnování v pozadí, které opravdu rozčiluje.(24.9.2012)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Ponorka v boji a hadi uvnitř. Zajímavý mix který se nepovedl. Lze uvěřit, že dva ohromní hadí se plazí po chodbách ponorky, aniž by si jich někdo všiml, načeš s malýma hadama se tam neustále jančí? Pixelová monstra jak od nejhorších amatérů, natahované dialogy, které postrádají logiku (viz. oznámení doktorce, že hadi utekli), některé herecké výkony jak od neherců, zkrátka, tento film je zbytečná ztráta času.(22.5.2014)

 • Campbell
  **

  Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén.(18.10.2011)

 • SOLOM.
  **

  Filmů s hadí tématikou existuje již několik desítek, ale většina z nich za moc nestojí. To je i případ tohoto snímku, který se může pyšnit děravým scénářem, špatnými efekty, podprůměrnými hereckými výkony a jediné na čem snad mohl těžit a získat si zájem diváků bylo obsazení několika známých herců, kteří si potřebovali oprášit zašlou slávu. Hadi již útočili v letadle či vlaku a tak tentokrát přišel režisér s nápadem umístit tyto tiché zabijáky do ponorky. Nápad vypadá sice zajímavě, ale Fred Olen Ray je známý tím, že točí většinou filmové braky, které patří do odpadních vod a tak není žádným překvapením, že ani tentokrát nás tenhle pán v žádném případě nezklamal a nasměroval svůj kousek přímo do jejich smradlavých hlubin. Je však pravda, že jsem se tady docela nasmál mimo jiné i díky scénám, kdy hadi lozili všude aniž by si jich někdo všiml pěkně dlouho. 3/10(19.8.2010)

 • Phobia
  *

  Teror na palubě? Ale kdepak, žádný strach - Groteska na palubě! Zpočátku jsem byla opravdu zklamaná, že mě snad má virgule na odpad zklamala, film se tvářil pouze jako standardní podprůměrná hovadina. Ale jak šel čas, přibývalo třeskutě inteligentních dialogů a vzrůstala absurdita, začala jsem se konečně bavit, hurá! Viděli jste někdy film o ponorkách? Třeba i dokument, nebo o nich něco četli? Pak vás asi stejně jako mě zarazí, kterak člen posádky při hledání hadů bloumá po tichých, ztemnělých, liduprázdných chodbách. Kompletní posádka ponorky obstarožního Dylana z Beverly Hills čítá totiž asi 9 jedinců + 2 "vědce" jako pasažéry:-). Jeden "vědec" má z hadů panickou hrůzu a druhá kravka stále náruživě mektá cosi o neškodnosti, mírumilovnosti té havěti, co s chutí likviduje jednoho námořníka za druhým. Také se ona bujně obdařená paní rozčiluje nad snížením teploty v plavidle - s argumentem, že hadi budou méně pohybliví a bude je tedy TĚŽŠÍ najít a odchytit:-)). V okamžiku, kdy namísto záběrů na skutečná zvířata začaly úřadovat výtvory amatérských počítačových grafiků, chechtala jsem se už skoro v jednom kuse. Bohužel sledování přerušily reklamy, mně v tu ránu spadly víka a přišla jsem o závěrěčnou taškařici, která dle zdejších popisů byla nejvýživnější částí komedie. Jaká škoda, někdy si to finále budu muset dopřát. "Kvalitní" fraška - 25%.(21.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace