2001: Vesmírná prda

2001: Vesmírna prda

Komedie / Sci-Fi

Kanada / USA / Německo, 2000, 100 min

• Crowe23

Proč jsem se na to jen díval? Než jsem viděl tuto frašku považoval jsem Leslieho Nielsena za poměrně vtipnýho chlapíka, ale teď mám o něm jen to nejhorší mínění. Jak se mohl upsat se něčemu s tak příšerným scénářem a neskutečně trapnými pokusu o humor? Co se to s ním jenom stalo? Už Pan Magor byla pěkná hovadina, ale tohle ho ve všech ohledech špatnosti trumfuje.(9.4.2010)

• Rathe

Bavil jsem se jako blázen, ale hlavně díky příšernému příběhu, prostředí, dialogům, "vtipům" a hereckým výkonům... jestli k tomu vůbec nějakých bylo třeba. Prostě nic o ničem s Lesliem Nelsenem. Stačí se jen podívat na takové MIB nebo Star Wars, které se natočilo před 30 lety a zjistíte, že kostýmy měly 1000x lepší než v této smutné komedii.(8.10.2015)

• oceanic6

Nechutný hnusný humus najvtrdšieho zrna v ktorom šaškuje 70-ročný "komik" ktorý je každým novším svojim filmom stále viac trápnejší. Tento film ale predbehol dobu.Až v roku 2006 sa totiž objavila prvá podobne hnusná paródia , a to Date Movie. Toto je ale film z roku 2001 a dnešným ultra debilným paródiám sa bez problémov vyrovná. FUJ!(29.4.2008)

• Ceberus

Kristova noho, jak jsem to přežil až do konce? Myslel jsem si, že místní hodnocení trochu přehání, že to prostě bude sice trochu primitivní humor, ale že Nielsen (Připoutejte se, prosím, Bláznivé střely, Utopenec na útěku) přece nemůže pohořet úplně. Chyba, i komedie s Nielsenem se dá totálně pohnojit a zdejší hodnocení nepřehání.(1.3.2014)

• Nancy

A horší a horší... Leslie Nielsen se zapsal do dějin jako komik a herec komediálních rolí, bohužel už mu nestačí jen udělat pár ksichtíků nebo říct dvě - tři celkem vtipné hlášky, na to už si publikum zvyklo. Možná by Lesliemu neškodilo, kdyby si zase střihnul nějakou vážnou roli a nedělal ze sebe pořád kašpara. Film místy postrádá logiku a je značně nudný. Leslie už zkrátka neseká jednu vtipnou hlášku za druhou, jako tomu bylo v Bláznivých střelách. Mám ho ale pořád, ani nevím proč, tak nějak ráda i když v podstatě to co předvádí v poslední době by zvládl každý amatérský herec líp nebo aspoň na stejné úrovni.(21.2.2005)

• - Rozpočet 26 000 000 amerických dolarů. (Čiban)