2001: Vesmírná prda

• Kanada 2001: A Space Travesty (více)
Trailer

Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

Trailer

Tosim

To byla teda zase kravina. Snaha vytěžit prachy z Nielsena a jeho účinkování v Bláznivých střelách je více než zřejmá a pár těchto chabých pokusů vyvolá na vaší tváři tak maximálně sarkastický úšklebek, než smích. Nebýt Ophélie a několika sexuálních narážek (např. "orální kapučíno"), bylo by to za odpad! ()

Melies odpad!

0 / 10 Vskutku dementný názov (nemyslím originál) je predzvesťou toho, čo sa bude diať na obrazovke. Fekálne vtipy sú striedané trápnymi, trápne vtipy chorobomyselnými, chorobomyselné debilnými a debilné blbými. Tomu hovorím gradácia deja! Nebyť sexi hlavnej hrdinky, vypol by som to už po desiatich minútach. Sakra!!! Na čo ju tam pchali! PS: Ospravedlňte môj trochu ostrejší slovník, to ten južanský temperament. ()

Gilmour93

Proboha, Leslie, proč sis přestal brát ke čtení scénářů brýle? Soutěž o nejméně podobného dvojníka, zoufalý pokus držet se sukně Naked Gun, vynucování pozornosti záběry do silikonových dekoltů a finální zjištění, že jediný travesty je tady Goldstein, neboť se už roky snaží převlékat za režiséra. O smíchu se říká, že léčí - Vesmírná prda vám leda tak přinese zhoršení zdravotního stavu. Objevit na ní něco humorného je totiž stejně marné, jako hledání panenské blány u Agáty s kačeřím pyskem.. ()

D.Moore

Leslie Nielsen se sice snaží... ale je bohužel jediný. Jednu hvězdu dávám za pár dobrých fórů (titulková scéna, dementní ničení modelu měsíční základny, In the NAVY v podání Tří tenorů, revolver "Tohle je prda!"), kterých je ale žalostně málo, druhou za slušný dabing Vladimíra Brabce (jo, já vím, že to není zrovna košer, ale co už). ()

B!shop

Jako zas tak strasny to neni, Leslie ma na konte sice lepsi filmy, ale i na tohle se da koukat v pohode a to uz jsem to parkrat videl. Pribeh je docela dostacujici, celkem sviznej, obcas nakej dobrej, i kdyz neoriginalni vtipek a v tom vsem zmatene se motajici Leslie. Ale bohuzel, obcas to vypada docela lacine a triky taky nic extra, ale masky docela povedeny. Ale pak tu je jedno velky plus, vetsinou v Leslieho komediich se objevuje spousta veci jen kuli jednomu zaberu a pak zase zmizi, treba se uspini, udela se forek a dalsi zaber uz je cistej, to tady neni, tady je vetsina situaci dotazena az do konce. Slabsi 3*. ()

• Rozpočet 26 000 000 amerických dolarů. (Čiban)
  • Keď Dix (Leslie Nielsen) zašpiní Prattovi (Peter Egan) tvár a oblečenie zmesou peny a modrej farby, v nasledujúcich scénach sa toto zašpinenie mení. V niektorých záberoch má napríklad oči čisté, zatiaľ čo v iných ich má tiež zašpinené. (rasistik)