Scusa ma ti chiamo amore

Sorry, If I Love You

Romantický

Itálie, 2008, 104 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $23,248,045(16.7.2010)

To je něco pro mou romantickou duši.. A ano, je to naivní, ale má to své kouzlo. Navíc hlavní postavy jsou sympatické a herci jejich role ztvárnějí více než obstojně - samozřejmě musím brát ohled na to, že je to italská romantika jak Brno :)) Nad jedním detailem se však pozastavím - hrozný nezvyk je, když rodiče Nikky přijdou na to, že chodí s o dvacet let starším chlápkam a nijak extra to nehrotí. Pravděpodobně jsem si už zvykla na striktnost rodičů ve filmech z USA, takže mě to tady opravdu zarazilo - myslela jsem si, že to bude jeden z největších problémů a ono prd :)) 8/10(27.3.2012)

Když jsem si spolu s goole předkladačem tenhle týden pročítal jeden velký italský filmový web, zaregistroval jsem tamní fandy, že mluvili o Michele Ouatt.. jako o jedný z nekrásnějších a nejnadějnějších mladých italských hereček, samozřejmě v otázce krásných hereček mě nesmí nic uniknout a tak jsem si vyhledal tento filmu a musím svým italským kolegům dát za pravdu Michela je překrásná. Film už v samém začátku dá najevo, že tady půjde o čistorkevnou romantiku, takže jsem to vzal a pak už jen sledoval velkou a krásnou zamilovanost čtyřicátníka a sedmnáctky. Nebylo to přeslazené, aby se u toho kluk posral, ani zbytečně převtipnělé, prostě tak akorát lehký, příjěmný, pohodový, ale hlavně hrozně moc zamilovaný.(15.7.2016)

Jasne, klasicka romanticka blbost koncici happyendem a kazdej dokaze od zacatku odhadnout, jak to skonci. Ale na to, ze je to takova blbost me to hrozne prijemne pobavilo a dokonce bych rekl, ze bych se na to klidne mrknul znova. Jo, idealne s holkou lezici vedle me, ale to k takovejm filmum patri, ne?(9.7.2010)

Skutočná láska je ako duchovia, každý o nich hovorí, ale nikto ich v skutočnosti nevidel. (La Rouchefoucauld).Lepkavé a sladké ako cuktová vata. Nenáročná oddychovka s veľmi sympatickým obsadením a hromadou citátov. Príšerne romantický film o láske vo viacerých podobách. Tretia hviezdička je tam síce s prižmúrením oka kvôli Raoulovi, ale vôbec ma to neškrie. 50% Videné v rámci Challange tour - 30 dní so svetovou kinematografiou.(2.10.2015)