poster

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (TV seriál)

 • Česko

  Záblesk budoucnosti

 • USA

  FlashForward

 • Slovensko

  FlashForward

Drama / Sci-Fi

USA, 2009, 22x45 min

Hrají:

Joseph Fiennes, John Cho, Jack Davenport, Sonya Walger, Zachary Knighton, Christine Woods, Peyton List, Courtney B. Vance, Brían F. O'Byrne, Annabeth Gish, Lee Thompson Young, Ryan Wynott, Lennon Wynn, Gina Torres, Rachel Roberts, Gabrielle Union, Dominic Monaghan, Shohreh Aghdashloo, Barry Shabaka Henley, Alex Kingston, Genevieve Padalecki, Júko Takeuči, Michael Massee, Callum Keith Rennie, Rodney Rowland, Frank John Hughes, Michael O'Neill, Peter Coyote, Julio Oscar Mechoso, Elizabeth Rodriguez, Ricky Jay, Tom Everett, Michele Boyd, Bryce Robinson, Glynn Turman, Navi Rawat, Jessica Tuck, Talia Balsam, Gil Bellows, James Cosmo, James Remar, Owiso Odera, Amy Rosoff, Ravi Kapoor, Michael Ealy, James Callis, Neil Jackson, Lindsay Pulsipher, Barbara Williams, Toši Toda, Anthony Azizi, Jake Johnson, Cynthia Addai-Robinson, Dominic Rains, Marc Menchaca, Blair Redford, Chris Coy, Elise Robertson, Ted Alderman, Sean O'Bryan, Gina Hiraizumi, Seth MacFarlane, Will Poston, Mackenzie Foy, Mike Cochrane, Matt O'Neill, Stephnie Weir, Lisa Darr, James Frain, Russell Vance Bailey, Daniel Zacapa, Mel Rodriguez, Pascal Petardi, Vinicius Machado, Blake Robbins, Clint Culp, Ashley Jones, Sufe Bradshaw, Laura Marano, Geoffrey Owens, Mark Famiglietti, Chelsea Rendon, Hannah Marks, John Prosky, Milauna Jackson, Adam Tsekhman, Chyna Layne, Elizabeth Sung, Rizwan Manji, Nick Roth, Peggy Stewart, Lawrence Mandley, Kelly Galindo, Micole Mercurio, Robb Skyler, Omid Abtahi, Jerome Ro Brooks, Patti Yasutake, Lynn Whitfield, Guido Föhrweißer, Brian Skala, Carlease Burke, Stacy Hall, Malcolm Foster Smith, Anna Khaja, Norma Maldonado, Anthony Martins, John O'Brien, Curt Lowens, Peter Koch
(další profese)
 • anderson
  ***

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: AXN = 16.11.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 3.1.2011 - rovnaký prípad ako DOLLHOUSE. Okolité obecenstvo prežíva doslova orgazmus, ja v tom žiaľ vidím debilnú somarinu s predvídateľným twistom v závere. Sledovali ste THRESHOLD vážení ? Prečo ste tam nehádzali po pilote 5-hviezdičiek ? Veď je to na úplne rovnakej úrovni. (28.9.2009) - Druhá epizóda bola narozdiel od pilotu výborná. Ak to bude pokračovať po tejto línii a tvorcovia nebudú špekulovať o mytológii, pridám sa k "stádu". (2.10.2009)(28.9.2009)

 • 3DD!3
  ****

  Pilot: Hodně slibný rozjezd jednoho z nejočekávanějších seriálů letošní sezóny. Postavy jsou zatím jen lehce načrtnuté, ale některé už vykazují velký poteciál. Demetri Johna Cho na mě zatím zapůsobil nejvíc a Joseph Fiennes taky není špatný. Uvidíme co bude dál. FF si rozhodně pozornost zaslouží. První a asi i poslední série: Bastardi jedni. Zrušit seriál, který měl být náhradou ZTRACENÝCH ještě před tím, než je nahradit mohl je dost podivné. FF se pomalu rozbíhal logicky proto, že budoucnost byla hodně daleko a bylo třeba říct hodně před tím než mohl děj začít gradovat a poslední díly jsou toho názornou ukázkou. Tajně doufám, že si fanoušci druhou sérii nějak a někdy přece jen vydupou, protože tahle show měla velký potenciál a sotva když z něj začala těžit a mohla si získávat přízeň všech lidí všude tak byla škrtnuta.(17.9.2009)

 • Anderton
  ****

  Ťažko hodnotiť, či je lepšie alebo horšie, že seriál nepokračoval ďalej. Ukončenie prvej série je ako-tak dostatočne vysvetľujúce, takže divák nemá pocit, že silou mocou musí vedieť, čo bude preboha ďalej. Možno by sa z toho stalo ďalšie Lost, ktorému by štyri zhustené série úplne stačili. Takže nápad super, mysteriózno a pocit, že ihneď musím vedieť, čo bude ďalej funguje dokonale, len mi trochu vadí, že žiaden podobne ladený seriál nemôže nikdy skončť niečím skutočne šokujúcim a katarzným.(29.9.2012)

 • Kothy
  ****

  Seriál se zajímavým nápadem. Co byste dělali, kdybyste viděli, co se stane za půl roku? Věřili byste tomu? Celý svět ztratí vědomí na 2 minuty a 17 vteřin. Během té doby začnou padat letadla, stanou se autonehody a spousta dalších věcí. Po celém světe jsou desítky milionů mrtvých. Kdo za to může a jak to vůbec udělal? To se snaží zjistit agent FBI Mark Benford spolu se svým parťákem. Nakonec zjistí, že je všechno mnohem složitější, než by se mohlo stát. Je tu totiž hrozba dalšího výpadku. Škoda toho otevřeného konce. Proč tyhle seriály musí končit po 1 sérii? Kdo ví, jak by to dopadlo...(10.2.2013)

 • Orvokki
  *****

  Toto je presne ten typ seriálu ktorý musím začať pozerať v štvrtok večer, aby som ho mohla dopozerať do konca takmer bez prestávok. Priznám sa, nevedela som čo mám od seriálu očakávať, takže som si jednoducho pustila prvý diel. A potom druhý, tretí... a na tretí deň, keď som FlashForward dopozerala musím povedať že je to jeden z najlepších seriálov aký som kedy videla. Nielen v tom že celý čas ma držal v napätí čo bude ďalej, že dej sa neustále vyvýjal, že všetko postupne do seba zapadalo. Ale aj preto, že človeka donúti trošku sa zamyslieť. Šiesta hviezdička za hudbu :). Seriál si zaslúži pokračovanie, aspoň ešte jednu sériu kde všetko ukončia a vysvetlia. Dovtedy si prečítam knihu na motívy ktorej bol seriál natočený.(19.3.2011)

 • John Cho

 • - V několika prvních dílech seriálu můžeme vidět velký reklamní plakát v ulicích. Na něm je zobrazena společnost Oceanic Airlines, fiktivní letecká společnost vytvořena pro seriál Lost. (Amroth666)

 • - Dr. Olivia Benford (Sonya Walger) na začátku 4. epizody nazve Marka Benford (Joseph Finnes) "Shakespearem". Joseph Finnes ve skutečnosti hrál Shakespeara ve filmu Zamilovaný Shakespeare (1998). (Silencia90)

 • - Seriál je adaptací románu "FlashForward", jejímž autorem je Robert J. Sawyer. Román byl publikován v roce 2000 a znázornil lidstvu vizi budoucnosti za 21 let. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace