Reklama

Reklama

Hrdinou třídílného filmu S. Rudolfa je dospívající kluk Honza (D. Rous). Po smrti otce žije jen s matkou (M. Dvorská) a babičkou (J. Štěpničková). Jenže máma se právě zamilovala a rozhodla se nebýt už sama. Honza spřádá plány s největším kamarádem Matyáskem (J. Vytasil). Je to podnikavý tlouštík, jehož snem je vydělat nějaké peníze, aby si mohl koupit loď. Honzovi vadí maminčina nová známost. Když maminka pozve sympatického Jaromíra (R. Brzobohatý) na oběd, Honza se namaškaří, chová se jako retardovaný a nakonec od stolu uteče. Ve svém pokoji trucuje… (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Marthos 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvních barevných seriálů, který je dílem spisovatele Stanislava Rudolfa, líčí ve třech epizodách život dospívajících chlapců na malém městě. Klukovská dobrodružství, plná odvážných i kurážných výprav do nedalekého okolí, sceluje v druhém plánu příběh Honzovy ovdovělé matky, která navazuje nový vztah, jenž se neobejde bez komplikací. Režisér Ludvík Ráža obsadil do hlavních – dětských – rolí zajímavý a sympatický herecký dorost (Daniel Rous, Josef Vytasil, Gustav Bubník, Marie Horáková, Zuzana Bydžovská a další), který společně se svými dospělými protějšky vytvořil na place velmi příjemnou atmosféru. ()

tranquill 

všechny recenze uživatele

"A náš pionýrskej oddíl bude nejbohatší v celým okrese!" Nebojte se, nejde o nějakou pionýrskou agitačku. Naopak, o příjemný venkovský rodinný seriálek se spoustou našich skvělých herců v mladší i starší podobě. ()

Reklama

sator 

všechny recenze uživatele

Vytasil, první kapitalistický pionýr 😁 Překvapivě svěží dílko prosto dobových manýr a stereotypů, z dob tuhé normalizace... Druhý a třetí díl už slabší...přidal jsem: Hudba: Josef Boháč ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama