poster

Rogue River

Horor / Thriller

USA, 2012, 78 min

Režie:

Jourdan McClure

Kamera:

Brian Hamm

Střih:

Paul Covington

Kostýmy:

Maria Lorenzana
(další profese)
 • Flipnic
  ***

  Jako není to kdo ví co. Nízkej rozpočet je znát v každým záběru. Ale za málo peněz hodně muziky prostě ... Moc pěkná hlavní hrdinka, krásná tvářička, kamera se vyžívá v detailních záběrech na její obličej po celej film. Navíc to skvěle zahrála. Ale bohužel se nesvlíkla (klasický to problém oproti asijským nebo 70.kovým flickům...). Jinak film je o pár hercích, plný násilí, brutality, ponižování, všelijaký perverze a já nevím jaký zvěrstva ... pěkný to bylo, občas film překvapil celkem zajímavým "wtf" nápadem ... ale opakuju, malej film, pro hrstku lidí ... zapadne dřív než si ho stačí víc lidí všimnout ...(22.1.2012)

 • Šakalík
  ***

  Trošku ujetá záležitost, která sice ničím neoslní, na druhé straně se na to dobře kouká a několikrát jsem se i škodolibě zasmál. :-) Námět filmu je obehraný až hrůza, nicméně solidní herecké výkony dělají i tuctový příběh zajímavým, třebaže některé „šokující“ dějové zvraty jsou poměrně snadno předvídatelné. Přesto tento film jako celek představuje slušně odvedenou filmařinu, navíc ukočírovanou v kratičké stopáži, takže si myslím, že si to své fanoušky najde. Sice jsem za celou dobu nepochopil, o co těm dvěma vlastně šlo, ale to asi není podstatné. Dojmy z filmu mám spíše pozitivní, a to je to hlavní.(23.6.2012)

 • ricci.s
  ***

  Kedy sa tie mladé ženy naučia, že nemajú nastupovať k cudzím ľuďom do auta? Takto to potom končí. Párik psychopatov sa rozhodne "adoptovať" našu hlavnú hrdinku, lenže tá je logicky proti, takže ju bude treba presvedčiť. Je to remeselne celkom slušne zvládnutý exploiťák s peknou kamerou a solídnymi hereckými výkonmi, lenže ak by som mal hodnotiť úroveň mučenia a brutality, tak je to dosť veľká bieda. Námetom to trochu pripomína Mum & Dad, ale "masakrálne" mu nesiaha ani po členky. V závere som čakal adrenalínové naháňačky a napínavý boj o život, lenže ako to už vyplýva z môjho chladného hodnotenia, skurvili čo sa dalo. Opäť raz - škoda nevyužitej príležitosti, vytrieskali z toho len minimum. Ale nenudil som sa, horor sa dosť rýchlo rozbehol a krátka stopáž mu len prospela.(22.1.2012)

 • elanius
  **

  (65/2014) / Pokus o moderný kanadský exploitation. Zámer dosiahnuť požadovaný disturbing feeling sa do istej miery aj podaril naplniť, všetko ostatné zostalo na pol cesty. Napätie poväćinou ani neexistuje, scenár a tuposť postáv na maxime. Oceňujem aspoň tú snahu sa do tohto minoritného žánru aspoň pustiť. (5/10)(19.5.2014)

 • pornogrind
  *****

  Souhlasím s Flipnicem.Za málo peněz hodně muziky.Na film jsem koukal hlavně kvůli Billovi.Protože si získal můj hluboký obdiv excelentně zahranou rolí Otise ve filmech Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla.Zde opět nezklamal a předvedl skvělý výkon.I ta jeho pošahaná stará.Přesně tyhle role mu sedí.Stručně shrnuto.Amatérské?Určitě.Zábavné?Kurevsky.(3.4.2015)

 • - Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Oregon. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace