Rogue River

Paul Covington

Kostýmy:

Maria Lorenzana
  • elanius

(65/2014) / Pokus o moderný kanadský exploitation. Zámer dosiahnuť požadovaný disturbing feeling sa do istej miery aj podaril naplniť, všetko ostatné zostalo na pol cesty. Napätie poväćinou ani neexistuje, scenár a tuposť postáv na maxime. Oceňujem aspoň tú snahu sa do tohto minoritného žánru aspoň pustiť. (5/10)(19.5.2014)

Sice za tři hvězdy, ale poměrně dost slabé. Rogue River je totiž čistě průměrným exploiterem, v němž nenarazíte na špetku invence, ale i takhle špinavě průzračná adorace slavnějším bratříčkům nemusí nutně nasrat. Bill Moseley opět dokazuje, že je to muž dvou tváří (na první pohled milé a té psychopatické) a některé násilné momenty dokonce překvapí. Škoda závěru, který nepůsobí tak depresivně, jak by určitě chtěl. Ale díky střídmé stopáži to hezky uteče, takže proč ne.(25.6.2012)

Vcelku spokojenost, dobře zvládnuté, hezká hlavní hrdinka i když pěkně pitomá (odkdy se leze po pár minutách k cizím lidem do auta a po hodině do baráku?!), solidně oplzlý manželé-záporáci, zvrácená a drsná poslední třetina - chudák bráška a nemyslím jen to jak dopadl na konci, ale i ta "svatební noc" či co to mělo být...Pro mě lehce nadpůměrný zážitek 55%.(3.5.2012)

V podstate štandardný moderný exploitation. Nejedná sa o vyslovene nízkorozpočtový projekt, aj keď za 2 mega $ sa dnes v USA dá sotva nakrútiť nejaký zázrak. Tvorcom Rogue River sa však podarilo tak akurátne namiešať všetky potrebné subžánrové ingrediencie - záporáci sú poriadne nechutní a zvrátení, nechýba trochu gore a aspoň jedna netypická vražda, objavia sa aj určité formy týrania a obete si so svojimi trýzniteľmi nakoniec tradične vymenia role. Ja som bol vcelku spojný, aj keď neviem, či by som vedel náležite odpovedať, keby sa ma o 2-3 mesiace niekto opýtal, o čom bol film Rogue River.(20.2.2012)

• AlistairMir

Jak jsem viděl že ve filmu hraje hororová legenda Bill Moseley tak jsem se těšil jakého úchyla předvede tentokrát. No nejvíc úchylné byly ve filmu dvě věci...Bill ve slipech a účes jeho ségry která ráda čůrá před ledničkou a shazuje paruku...i když je film krátkej (díky bohu) tak se neuvěřitelně vleče je to nuda a není komu fandit protože mně osobně byli nesympatičtí úplně všichni bohužel včetně Billa který sice stále umí vypadat úchylně ale to by ho role musela bavit tady se nudil asi stejně jako já jelikož byl dle mého naprosto nevýraznej...vše bych překousl jsem ohleduplný...ALE...těch posledních 10 minut to bylo už moc...chápu že v hororu logika není na prvním místě ale to co předvedli kladní brácha se ségrou...no větší blbce nenajdete ani s lupou :D to prostě nešlo navíc Bill od nich totální demenci chytil na úplném konci také a finále je naprostá tragédie která je tak trapná že jsem se nemohl ani smát...pro mě naprostá ztráta času jedinej kdo hrál ucházejícího magora byla Billova ségra té jsem tu úchylnost věřil ale kdo ví co to také nebylo...když nejlepší scény filmu jsou zmíněné čůrání a sundání paruky před lednicí a závěrečné titulky které vás vysvobodí z utrpení a vy je budete milovat že dorazily tak je něco špatně(15.2.2013)

• - Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Oregon. (MikaelSVK)