Rogue River

Paul Covington

Kostýmy:

Maria Lorenzana
  • JASON_X

Americký venkov je jak známo zabydlený většinou jen zdegenerovanými mutanty, kanibaly, v lepším případě vyšinutými sadisty. Ale stejně se vždycky najde nějaký hejl, který si v nějakém bezejmenném prdelákově sedne k někomu cizímu do auta a tím má zaděláno na pořádný průser. Ale průser je to bohužel tak trochu i filmový. Ne že by mě tahle zápletka už nebavila, naopak, to se neokouká, ale když je scénárista vemeno bez fantazie, dokáže i pouze hoďku čtvrt trvající film nehezky nudit. Páreček pošahanců je docela fajn, ale to je tak všechno. Zbytek je bolestná scénáristická bezradnost a tvůrčí impotence. Troufám si říct, že já sám bych po celodenní šichtě s motorovkou nebo křoviňákem dokázal hodit na papír záživnější scénář. No ale furt lepší než nějaký dementní romanťáky, že jo.(9.6.2015)

• elanius

(65/2014) / Pokus o moderný kanadský exploitation. Zámer dosiahnuť požadovaný disturbing feeling sa do istej miery aj podaril naplniť, všetko ostatné zostalo na pol cesty. Napätie poväćinou ani neexistuje, scenár a tuposť postáv na maxime. Oceňujem aspoň tú snahu sa do tohto minoritného žánru aspoň pustiť. (5/10)(19.5.2014)

Trošku ujetá záležitost, která sice ničím neoslní, na druhé straně se na to dobře kouká a několikrát jsem se i škodolibě zasmál. :-) Námět filmu je obehraný až hrůza, nicméně solidní herecké výkony dělají i tuctový příběh zajímavým, třebaže některé „šokující“ dějové zvraty jsou poměrně snadno předvídatelné. Přesto tento film jako celek představuje slušně odvedenou filmařinu, navíc ukočírovanou v kratičké stopáži, takže si myslím, že si to své fanoušky najde. Sice jsem za celou dobu nepochopil, o co těm dvěma vlastně šlo, ale to asi není podstatné. Dojmy z filmu mám spíše pozitivní, a to je to hlavní.(23.6.2012)

• J*A*S*M

Pro mne takových neutrálních padesát procent. Nejsem naštvanej, že jsem film viděl, ale kdybych jej neviděl, tak se taky nic nestane. Celkem slušně natočený exploiťák, sem tam se mu daří budovat napětí, občas překvapí nějakou zvrhlostí (popel!), ale ve výsledku je to pořád moc nevzrušivě obyčejnej film, kterých jsou spousty (a lepší). Závěr to pak dost zmrví (co se stane po útěku z domu), takže nakonec jen 2*.(22.1.2012)

Souhlasím s Flipnicem.Za málo peněz hodně muziky.Na film jsem koukal hlavně kvůli Billovi.Protože si získal můj hluboký obdiv excelentně zahranou rolí Otise ve filmech Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla.Zde opět nezklamal a předvedl skvělý výkon.I ta jeho pošahaná stará.Přesně tyhle role mu sedí.Stručně shrnuto.Amatérské?Určitě.Zábavné?Kurevsky.(3.4.2015)

• - Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Oregon. (MikaelSVK)