Princ a pruďas

Princ a pruďas

Vaša výsosť

Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

,,JDETE POZDĚ! ŠUKÁNÍ UŽ ZAPOČALO!“..... /// Jak by asi tak vypadala Arabela ,,řízlá“ Princeznou nevěstou se specifickými Shakespearovskými dialogy ,,apatowek“? Zeptejte se J.Franca, kterýmu už dorostla ruka (což vodsral mocný kyklop). Nebo jeho bráchy Thadeose, kterýho sprosťárny jen zakrývaj bolest. Nebo N.Portman, který zadeček je fakt výstavní.... Parodie na Disneyovky (ten zpěv je fakt brutální) a jiný dobrodružství, musí bejt plná zvrácených nápadů a ,,neslušného“ humoru. Co taky očekávat od výpravy, která je na hovno a všude kolem to je samej uchylák? Třeba oplzlej – občas trapnej humor a film, kterej se musí brát s ohromnou dávkou nadhledu! Tenhle fakt nezmění ani péro z Minotaura!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) TOHLE já můžu! 2.) Rád si v klidu leštím meč. 3.) Zjistím, proč je lepší si všechny přátele (i nepřátele) prohlédnout bez trenek. 4.) Nedokážu si představit, jaký tajemství může spojovat prince a kouzelníka. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne(30.6.2011)

Pěkný holky, nemravný vtípky a sprosťárničky.... mě se to líbilo :-D(1.12.2011)

Tak trochu jsem v rozpacích, jak mám tento film hodnotit. Nečekala jsem tolik sprostých narážek, uříznutý penis minotaura, bezpohlavního panoše a pokud je její vagína stejná jako moje ruce, tak to půjde. Některé scény se mi líbili, měli akci, vtip, ale pak líbat starého věštce, který vypadá jako žába s průsvitnou hlavou. No já nevím, rozhodně bych na to nenechala dívat malý děti.(24.12.2011)

Mě to pobavilo. A jakože královsky. Tento film hlavně neberte vážně, zapněte (a vypněte mozek) a užívejte jízdu.(2.1.2012)

Teda, nakonec to bylo lepší, než jsem čekal. Každopádně mi většina sprostých vtipů přišla naprosto zbytečná a pubertálně trapná - přitom v některých scénách byl film vtipný sám o sobě a mohl by fungovat.(3.1.2012)

"Chtěl jsem mu uříznout roh jako suvenýr." --- "Minotaurův roh nemůžeš oddělit!" --- (zamyšleně) "Hmmm..." Přestože je film adolescentní pakárna založená pouze na sprosté mluvě a sexuálních narážkách, bylo to více než koukatelné. Herci (a herečky) mi přišli sympatičtí, jako parodie na fantasy klišé bezpochyby dobré. Nic k vícero zhlédnutí, ale postaralo se to o dvě hodinky volného času příhemně. 65%.(1.2.2012)

Nejde o kultovní parodii, ale nejde ani o trapný propadák, u kterého by se člověk musel znechuceně a pohoršeně ušklíbat. Nejvíc se mi líbilo, jak si utahovali z rytířské noblesy a "působivých" proslovů filmů alá Robin Hood. Čili na sdělení, že se musí na výpravu se neodpovídá hurónským řevem, ale tím, že se řekne Shit. Ostatně i další hlášky potěší (např. In your face). I když jsou vtipy tu a tam trochu fekálnější, než by se mi líbilo, docela jsem se bavil. Lehce nadprůměrná záležitost.(15.2.2012)

Tak po druhem shlednuti sem to hodnoceni proste musel zvednout na max...uz dlouho sem se u niceho nesmal od zacatku az do konce a fakt se tesil na kazdou dalsi hlasku a kazde dalsi zparodovane fantasy klise:-D(15.3.2012)

• CrazymanM

No jo,to zase byla nálož fekálního a oplzlého humoru.Neříkám,že jsem se nezasmál,ale takovéhle kousky prostě nemusím!(26.3.2012)

• stool

nejdřív jsem tomu chtěl dát jednu hvězdičku za Natalii Portman skákající do vody, ale ono to nešlo(20.5.2012)

60%(14.9.2012)

Jakmile někomu nesedne humor Danny R. McBrideho tak film může vypnout.Film je spíše pro pány,protože všemožných sexuálních témat je tam požehnaně.V jiným filmu,by to možná přišlo až moc trapný,ale tady je to taková fantazie,kde prostě člověk čeká,jestli penis či ruka zas nebude ve vagíně a přitom se prát ve středověku a koukat na krásnou Belladonnu.(8.11.2012)

Nářez, nářez, nářez! Všechny druhy humoru v kruté palbě :) A prosím, nekritizujte herectví. Na tyto filmy se přece nedíváme kvůli oskarovým výkonům, ale pro kvalitní zábavu. Té jsem dostal požehnaně!(24.12.2012)

Penis.(30.1.2013)

Fajn oddychovka, pár dobrých vtípků s ne zas tak vysokou intelektuální hodnotou, ale sranda byla a to je beze sporu hlavním cílem každé komedie. PS: Leezar is the GUY!(6.10.2013)

• waltosin

Pohádková úchylárna po americku, kde první půlka u mě totálně vybouchla až jsem myslel že od toho odejdu, zaplať pánbůh drůhá půlka byla mnohem lepší snad ve všem co v první chybělo, ale bohužel to bylo nakonec celý jeden velký omyl, udělat takovou sprostou pohádku pro dospělé, kde se normální člověk moc nenasměje. 40%(2.11.2013)

Neprávem zatracovaný film. Nedá se hodnotit standardní optikou. Kdo má rád dementní humor a má dostatek smyslu pro nadsázku, může se dost dobře pobavit.(5.12.2013)

Nechápu že byl někdo ochotnej tohle zaplatit.. Šíleně ujetej film. Po vizuální stránce by se film vyrovnal snad i Thorovi, ale vtipností dialogů (někdy hodně vulgárních) ho zdaleka předčí. Celý film jsem se smál, až mě břicho bolelo!(8.6.2014)

• Bajislaw

U pitomosti jako je Princ a pruďas nejsou hvězdičky důležité. David Gordon Green, režisér vynikajícího komediálního seriálu Nahoru a dolů, si prostě zkusil natočit, bůhví proč, film kombinující klasickou fantasy s nablblou komedií. Výsledek je místy docela vtipný a velmi často zoufale nevtipný. Pokud si ale myslíte, že by se Vám Princ a pruďas mohl líbit, pak se vám nejspíš líbit bude. Proti gustu žádný dišputát.(19.7.2014)

• Hadek10

Komedie? U komedie bych se rád zasmál, ale u tohoto filmu se člověk ani zasmát nemůže, jak trapné to je! Opravdu lituji, že jsem se, kdy rozhodl si toto pustil!(11.8.2014)

• subic

Parodie na historické filmy jako Souboj titánů a další. Dokonce ani obsazení není špatní, ale...(17.9.2016)