Princ a pruďas

Princ a pruďas

Vaša výsosť

Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

,,JDETE POZDĚ! ŠUKÁNÍ UŽ ZAPOČALO!“..... /// Jak by asi tak vypadala Arabela ,,řízlá“ Princeznou nevěstou se specifickými Shakespearovskými dialogy ,,apatowek“? Zeptejte se J.Franca, kterýmu už dorostla ruka (což vodsral mocný kyklop). Nebo jeho bráchy Thadeose, kterýho sprosťárny jen zakrývaj bolest. Nebo N.Portman, který zadeček je fakt výstavní.... Parodie na Disneyovky (ten zpěv je fakt brutální) a jiný dobrodružství, musí bejt plná zvrácených nápadů a ,,neslušného“ humoru. Co taky očekávat od výpravy, která je na hovno a všude kolem to je samej uchylák? Třeba oplzlej – občas trapnej humor a film, kterej se musí brát s ohromnou dávkou nadhledu! Tenhle fakt nezmění ani péro z Minotaura!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) TOHLE já můžu! 2.) Rád si v klidu leštím meč. 3.) Zjistím, proč je lepší si všechny přátele (i nepřátele) prohlédnout bez trenek. 4.) Nedokážu si představit, jaký tajemství může spojovat prince a kouzelníka. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne(30.6.2011)

• majka25

Nějak mi ta vulgarita nepřišla moc vtipná... A velmi mě překvapilo, že se do něčeho takového pustila i Natalie Portman, ale zase to ukazuje její všestrannost. Příběh nic moc, Tadeusova proměna v hrdinu není uvěřitelná a nevkusný vulgarita skrz naskrz celým filmem.(1.1.2014)

• BlackVelvet

U filmu jsem urpela sok, kdyz sem rozpoznala Jamese Franca a mozek mne to nebral, co on v tom dela (nemluve o jinych). Nejdriv jsem si myslela, ze je to cele parodie, pak uz mne napadlo ze snad jen nejaka prohrana sazka, kde nekdo musel natocit film napsany 10ti letym klukem a obsadit do nej jinak skvele herce, kteri prohrali sazku take. Nerikam, ze rozumim tomu, jak se v Holllywoodu honi kariera, a jestli kdyz clovek odmita tak si uz pak neskrtne, ale tohle je snad spis jak karierni sebevrazda nez cokoliv jineho.(16.1.2014)

Po dlouhé době parodie, u které jsem se opravdu bavil + Natalie Portman, není co dodat. Film, na který se rád podívám víc než jednou.(9.4.2014)

• Dok

Bože už nikdy. Tolik vulgarit, perverzností a tak trapných momentů jsem ve filmu snad nezažila. Jediný důvod proč tomuhle rádoby „filmu“ dám jednu hvězdičku, byla Natálka, která asi jediná z těch všech"herců", něco předvedla. Byli jsme na tom s přítelem v kině a tak znechucená jsem už dlouho neodcházela… vyhozené peníze a zmařený čas… pokud se rádi sebetrýzníte, tak je to film pro vás…(14.8.2014)

Příště se za tak vysoké hodnocení asi budu stydět, fóry jsou laciné a opakující se, ale ani chvíli jsem se nenudila a mnohokrát se rozesmála zplna hrdla :-) Natalii Portman role sedla mnohem více, než vážné role z nedávné doby.(7.9.2014)

Totální pokleslej, sprostej, vulgární, vtipnej film s lepší zápletkou a kamerou, než kdejakej průměrnej fantasy snímek, kterej se bere smrtelně vážně. Dlouho jsem se tak nepobavil a Natalie byla úžasnou třešničkou na tomhle nechutně vtipným filmu. Za mě jedna s hvězdičkou. Teda s pěti.(17.1.2015)

Vtipy o líbání a penisech na krku teda nic moc. A taky mohli trochu ztrapnit i slečnu Dokonalou. Jinak jsem se bavila a celou dobu držela Thadeousovi palce, aby ho konečně někdo oddělal... Magic! Motherfucker. vážně stojí za to.(11.2.2015)

• Indominus

Pruda to skutečně je. Navíc to je ještě trapné.(14.11.2015)

fuck off pomo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! he is doing for money!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(19.11.2015)

• padlar

Vtipnost si v tomhle filmu dala viditelně volno, takže zůstala jen podprůměrná fantasy.(1.1.2016)

• Dany17

5/10(22.2.2017)

• Fantoms

Film byl děsný, nebýt skvostné Natálie, tak bych to nedokoukal. A ta hvězdička je taky za ni.(9.10.2018)

Panebože to byla Hovadina. Ale taková hovadina na, kterou jsem nemohl přestat se dívat. Takže pokud chcete někam zahodit mozek a jen se trapně bavit...doporucuji(23.12.2018)

61% Děláte si srandu? Boží, a to jsem byl bez přídavných látek. Na předvečer Štědrého dne skvělé dílko. Zoufale, zoufale tam chyběl Simon Pegg, byť by to bylo cameo. Jo, já vím, kameraman by zasloužil přes půlky za ten třes, efekty pomezí osmdesátek a devadesátek, ale co ty hlášky....ty to vynahradily. A nahradit tanga Natálky otřesným přesprdelníkem, to je na rituální popravu, i když ten zadek nebyl její. Franco má u mne osobní, bezvýznamné plus za chuť si v tomto zahrát, Danny nezklamal....ale ten Simon tam chyběl. A možná i Mr. Bean. Přesto, čistá pět. Neboť jsem se sqěle pobavil a to je to jediné, co od filmu čekám. Apropó, kdyby se vykašlali na Belfast a natočili to u nás, tak by si to na sebe i vydělalo, víc než 20 MUSD by to nestálo. A kaskadéry by měli o třídu lepší.(24.12.2018)

1 13 26 38 47 48 49 50 následující >>