• infernet

Když to začali uvádět v TV, bylo mi dvanáct, šel jsem pomalu do puberty a začalo mě zajímat opačné pohlaví. Pamatuju si ale, že i přesto se mi už tenkrát tento pořad zdál neskutečně uhozený, přestřelený a trapný. A to si vůbec nemyslím, že bych byl nějak předčasně vyspělý nebo tak něco. To hovoří asi za vše...(22.9.2010)

• MM_Ramone

Vďaka televíznemu smetnému košu českej, komerčnej stanice Nova, s názvom Telka, som si po rokoch pripomenul súťažnú, teenagerskú, zoznamovaciu reláciu "Rande". Nehorázne hlúpa, lacná a najmä trápna záležitosť. No a to manželské moderátorské duo bolo tiež teda niečo. Dvojica podivných exotov. Pobláznený trol Slávek Boura a dominantná megera Markéta Mayerová. Voľakedy dávno boli v TV Nova veľkými hviezdami. Teraz po nich ani pes neštekne. Žijú ešte vôbec? Dnes už sa nenájde asi nikto, koho by zaujal takýto fušerský odpad!(22.7.2013)

Ne, já prostě nemůžu dát menší hodnocení pořadu, který obohatil české kulturní nebe o nezapomenutelné hlášky, jako např. "já hrozně věřím v boha, jsem úplně načatá" , nebo dokonce "jaký se ti líběj kluci?... mourovatý". Za to mu patří nehynoucí dík. Svět pro mě už nikdy nebude tak jednoduchý a přehledný jako dřív.(12.7.2015)

Nejradši mam asi Marné Svádění Ztopořených Ocasů, ale za vidění stojí rozhodně i další sestřihy, třeba Exkrementní Svádění Slovní Rozkoší, Okouzlující Harpyje Neznalé Pyje nebo poněkud kratší První Pokušitelé Televizní Kopulace. Všechny tyhle videa zachycují odzbrojující dávku geniality a trapnosti! (75%)(22.4.2017)

• herr_carter

Nevím, jestli doba tak pokročila, nebo byl zdejší casting tak marný, ale co sem chodilo za hovada (jak ženský,tak chlapi), to snad ani není možný - hlavní soutěžící měl fakt velký výběr, jeden za osumnáct a druhej bez dvou za dvacet (v lepším případě). Šance najít v tomto pořadu svou životní lásku byla tedy asi padesát na padesát, bohužel ale jenom asi 10 %..................moje hodnocení = 1,5 z 10.(21.2.2015)