• infernet
  odpad!

  Když to začali uvádět v TV, bylo mi dvanáct, šel jsem pomalu do puberty a začalo mě zajímat opačné pohlaví. Pamatuju si ale, že i přesto se mi už tenkrát tento pořad zdál neskutečně uhozený, přestřelený a trapný. A to si vůbec nemyslím, že bych byl nějak předčasně vyspělý nebo tak něco. To hovoří asi za vše...(22.9.2010)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Vďaka televíznemu smetnému košu českej, komerčnej stanice Nova, s názvom Telka, som si po rokoch pripomenul súťažnú, teenagerskú, zoznamovaciu reláciu "Rande". Nehorázne hlúpa, lacná a najmä trápna záležitosť. No a to manželské moderátorské duo bolo tiež teda niečo. Dvojica podivných exotov. Pobláznený trol Slávek Boura a dominantná megera Markéta Mayerová. Voľakedy dávno boli v TV Nova veľkými hviezdami. Teraz po nich ani pes neštekne. Žijú ešte vôbec? Dnes už sa nenájde asi nikto, koho by zaujal takýto fušerský odpad!(22.7.2013)

 • pytlik...
  *****

  Ne, já prostě nemůžu dát menší hodnocení pořadu, který obohatil české kulturní nebe o nezapomenutelné hlášky, jako např. "já hrozně věřím v boha, jsem úplně načatá" , nebo dokonce "jaký se ti líběj kluci?... mourovatý". Za to mu patří nehynoucí dík. Svět pro mě už nikdy nebude tak jednoduchý a přehledný jako dřív.(12.7.2015)

 • venca163
  ****

  Nejradši mam asi Marné Svádění Ztopořených Ocasů, ale za vidění stojí rozhodně i další sestřihy, třeba Exkrementní Svádění Slovní Rozkoší, Okouzlující Harpyje Neznalé Pyje nebo poněkud kratší První Pokušitelé Televizní Kopulace. Všechny tyhle videa zachycují odzbrojující dávku geniality a trapnosti! (75%)(22.4.2017)

 • herr_carter
  *

  Nevím, jestli doba tak pokročila, nebo byl zdejší casting tak marný, ale co sem chodilo za hovada (jak ženský,tak chlapi), to snad ani není možný - hlavní soutěžící měl fakt velký výběr, jeden za osumnáct a druhej bez dvou za dvacet (v lepším případě). Šance najít v tomto pořadu svou životní lásku byla tedy asi padesát na padesát, bohužel ale jenom asi 10 %..................moje hodnocení = 1,5 z 10.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace