Star Trek: Operation Beta Shield

všechny plakáty

Cyco_Mike

Za snahu, ale amatérské filmy se sci-fi tématikou NE! V baru nakreslené lahve a papírové masky, zbraně vyrobené ze dřeva a alobalu nejsou tím, co by mě udrželo zůstat u filmu tak dlouho, abych pochopil alespoň základní osu děje. hodnocení * ............................................................................................................................................................................................................... Zhruba po půl roce jsem se k filmu vrátil - může za to Eodeon.Tentokrát jsem se rozhodnul, že film dokoukám, ať se děje, co se děje a po zhruba 15 minutách mě film začal bavit. Ačkoli některé slabiny jsou do odčí bijící, jako například unylé výkony některých obtloustlých herců, jiné zase - například docela povedené triky a sem tam i zajímavé pozadí - mě potěšily. Nejlepší zahranou postavou byl generál Korg, i když jeho akční scéna na začátku filmu byla jako střižená od Eda Wooda. Nicméně děj byl zajímavý, dokonce s dvěma dějovými liniemi, sice s otevřeným koncem, ale nenudil jsem se. Jedna linie sleduje hvěznou loď Excelsior, která má odrazit útok na beta kvadrant. Doprovodná loď Interpid je vtáhnuta do mocenské hry. Herecké výkony ** - **** dle postav triky odpad - **** (nakreslený bar v kontrastu na výborné exteriéry) nápad *** herci * - **** (generál KJorg byl super) masky odpad - **** (postava se třemi prsty a prasečím nosem byla geniálním vtípkem, na oblečení se nešetřilo - viz třeba uniforma Korga, na druhou stranu obtloustlá hologramová projekce v obepínajících krátkých šatech byla fakt zlá:-) celkový dojem *** pozn. jedno skouknutí stačí, ale pokud by to mělo pokračování, klidně bych se díval. ()