Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tým vojenských specialistek se chybou teleportace dostává do hlubin Země, kde svádí s pravěkými zvířaty boj o holý život. Podaří se záchranné misi dopravit tým bez fatálních následků zpět? Film je adaptace Verneho románu Cesta do středu Země. V tomto případě se do středu Země chybou teleportace dostane tým vojenských specialistek, které se ocitají v mohutné jeskyni v hlubinách Země, kde zůstala dodnes zachovaná pravěká fauna a flora. Dívky nejprve napadne tyranosaurus Rex, poté narazí na obřího pavouka. Ten jednu z nich unese, aby si ji ukryl ve svých pavučinách jako potravu pro svá mláďata. Mezitím velitel Joe se vydává se svou bývalou ženou Emily do hlubin Země na záchrannou misi. K tomu jim slouží speciální laserový vrták Deep Digger 1. Jejich cílem je dorazit do jeskyně, najít zbytek týmu a společně se teleportovat zpátky na povrch Země. Cestou však narážejí na nejrůznější technické potíže... (TV Barrandov)

(více)

Recenze (13)

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Jsou dvě varianty. Rozebrat to a ztratit další čas nad touhle zbytečnou existencí, nebo to prostě zkrátit a napsat, že tohle je totální blábol a nechat to plavat kanálem dál. Přiklonuji se spíš k té druhé variantě v takových situací. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Asylumácká odpověd na film s Fraserem. Nejdřív chci říct že v době vydání ten film bylo těžký sehnat, protože na netu se válí furt ta Fraserovina. Ted k samotnýmu filmu čekal jsem bůh ví co, ono co očekávat od takovýhleho filmu že? A dostal jsem aspoň průměrnou volovinu která má příběh jako polovina Asylumovek(cestování časem viz. Jurské komando), herci zde opět nehrajou jen se předvádí, ale já jsem se bavil více než dobře. Navíc pavouci když se objevily na scéně tak jsem byl rád. Za mě průměr. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Machri od The Asylum nikdy neovplývali genialitou ( teda pokiaľ neberieme do úvahy ich talent obsadzovať tie najšukoidnejšie predstaviteľky hereckých úloh ). V tomto prípade s nimi niekto zamával. Kto, alebo čo to bolo, mi ostane navždy záhadou. Film je zábavný ( aj v dobrom, aj v zlom zmysle slova ), má švih a odpustil by som aj nejaké tie režijné nezrovnalosti a berličky ( vrátane vykrádania záberov z iných asylumáckych snímkov ). Proste, pre mňa zatiaľ ůberdobrý biják tohto ´´skvelého´´ štúdia. ()

Rodriguez odpad!

všechny recenze uživatele

The Asylum je vážně špatná značka! I když se u toho člověk pobaví, tak logika i efekty jsou většinou úplně mimo mísu. Není tomu ani u země plné příšer, kdy sledujeme ženské komando (proč ne, že?), které se dostalo do středu země. Zde musíte vypnout mozek a přihlouple se šklebit, protože jinak těch 84 minut nijak nepřekonáte... Dalo to fušku a tak nezbývá, než to po zásluze ohodnotit! 0% ()

TERRORDROME odpad!

všechny recenze uživatele

Musím za trest kľačať na hrachu, urobil som to totiž znova. Áno, čučal som na ďalšiu Asylumácku sci-fi chujovinu v ktorej je nejaké polointeligentné ženské komando ( ktoré by sotva porazilo aj celulitídu ) omylom teleportované do stredu zeme, kde sa to hemží príšernými digitálnymi príšerami typu komisár Tyranosaurus Rex. Okrem toho je tu ešte druhá linka so záchrannou misiou čo sa snaží dostať k výsadku v akejsi ponorke s vŕtacou hlavou, čo je neuveriteľne detailná a sprostá vykrádačka filmu Jadro. Herecké výkony skutočne zlé aj na pomery podobných kúskov, teda okrem tej vedkyne čo zostrojila onú vŕtačku. Jej pošahaný prejav a grimasy boli na zožratie. Dejovo blbosť nad blbosť, hnusné efekty, logika rozmrdaná na subatomárne častice, celkovo sračka akú by nevytlačil ani Brontosaurus kex. ()

Matli odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum nezklamalo. Vše je opět naprosto stupidní, a efekty jsou na denním pořádku. Sestavit bojový tým ze samých holek je jak mínus tak i plus, ale to mínus převládá, ikdyž se na to hezky koukalo. Každou chvíli to vypadalo, že se to zvrtne v nějaký lesb. péčko, ta kamera a herecké výkony tomu hodně napomáhaly. 6% ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Absolutní sračka z produkce společnosti Asylum, která parazytuje na CESTĚ DO STŘEDU ZEMĚ s Brendanem Fraserem v hlavní roli. Jenže ještě víc mi připomíná Simandlovu soft porno postapokalyptickou sračku, kde také hlavními hrdinkami bylo komando mladých ženských, které měly do vojínů hodně daleko. Leda tak jen ty vojenské přívěšky na krku. Navíc u Simandla ty žensky alespoň vypadaly, jenže v této asylovské blbosti jsou to tuctový mladý holky s výjimkou snad jen té jedné blondýny Dedee Pfeiffer. Co se týče těch pravěkých zvířat, díky nimž především obsah láká na shlédnutí filmu, tak ty se objeví jen na pár vteřin. Navíc dinosauři jsou zpravidla vidět jen nějakou svojí částí a trikově hodně ošizení. Co je ovšem nejhorší, tak to je kamera. Nejen že to připomíná amatérský film, tak zbarvení je hodně do žlutočervena. [85. hodnocení, 12. komentář, 17%] ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Azylumácká filmová příšernost, která by měla být pro vážné filmaře odstrašující ukázkou toho, jak to vůbec nemá vypadat. Scénář nemající hlavu ani patu, speciální efekty takové, že by se za ně mnozí styděli i v 80. letech, herci snad posbíraní z ulice. Potkat takovouto ženskou armádu, jaká v tomto snímku je, nepřítel by se spíše umlátil smíchy. A jejich boje s dinosaury? Fantas magorie. Ne. Než tohle, tak to radši Rákosníčka. ()

Alexis74 odpad!

všechny recenze uživatele

Kdyby Jules Verne mohl vstát z hrobu to by bylo facek a možná by se z něj stal i vrah. Nikdo by se mu po shlédnutí tohoto snímku nemohl divit, museli by ho omilostnit a platit mu bolestné. ()

mojma79 odpad!

všechny recenze uživatele

A toto "TOTO" chce konkurovat Zemanovi??? Holka co je podobna Michelle, je trapna jak strecha ze sadrokartonu. Hruza, des, bida, end. ()

Reklama

Reklama