Dr. Moreau's House of Pain

Elvis Strange

Kostýmy:

Gina Hendrix

• Kusko.t2

Režisér, scenárista a v neposlednom rade aj produkcia filmu si zobrala príbeh OSTROVA DOKTORA MOREAUA, rozštvrtila ho a jeho torzo si pohadzovala medzi sebou ako horúci zemiak. Po všetkých tých na hlavu postavených patáliách vzniká lacný hororový trash plný nudných scén snažiaci sa zaujať svetoznámou témou sfilmovanou už v roku 1932 režisérom Erle C. Kentontom (ISLAND OF LOST SOULS). Kombinácia jemnej erotiky, otrasných hereckých výkonov a poskromnou porciou hororového mäsa a krvi je zamiešaná ku téme nepresvedčivo a absurdne. Je pravda, že očakávania sa v prípade nízkorozpočtovej produkcie zväčša držia pekne pri zemi, tam dole v kanály plnom ľudských ostatkov. To je často popri erotike to jediné na čo sa dychtivý div(i)ák môže spoľahnúť v danej kategórií filmu. Dr. Moreau's House of Pain však absentuje aj tu.(25.10.2020)

• drankeryth

Tento film je nieco ako prequel ku ostrovu dr. Moreau, Hmmm, V osamelom dome robi dr. Moreu pokusy na ludoch a vytvara z nich vselijake zdegenerovane hybridy, ktore ho posluchaju na slovo. Clovek s prasacou hlavou mi liezol na nervy a ta zenska akoze leopardia zena bola tiez docela trapna. Nemalo to ziadne napatie a hororove tam nebolo nic dokopy.(28.11.2010)

• Shanen29

Jako horor to vypadá,ale strach a napětí zřejmě bylo trochu pozapomenuto zakomponovat.Band to prostě odflákl a film se stal právem propadákem.(3.5.2019)