• Enšpígl
  ****

  Za ten rock'nroll komoušům přímo pod hubou fakt paráda. Jasně jedná se o oddychovku ve který nad vše ostatní vyniká hudba a to je v retro hudebních filmech přece to hlavní ne ? Prostě dej se do klidu, provětrej svoje repráčky a utrať 108 minut svého života za na nic nehrající si rock'nrollovou pohodu. "Jerry začal levou rukou a postupně přidal i pravou, lehké údery a pak se také přidaly nohy a pak kolena..........přívetejte pracovníky ministerstva vnitra ....to jsou teda manévry.....áá ted jim ukážeme vopravdovej rock'nroll" .(28.7.2017)

 • Tuxedo
  ***

  Líbivá muzikálová jednohubka, která vás občas přinutí se v sedadle kinosálu takříkajíc roztančit. Běh na delší trať je pro ni však vzhledem k nedotaženosti v určitých směrech (z humoru, tradičně pramenícího z odlišných politických ideologií a párování postav se jistě dalo vytřískat víc) a všeobecné univerzálnosti (v rámci retro muzikálů nejde o nic významného ani podstatně odlišného) pasé. (44. MFF KV - 9.7.08)(17.7.2009)

 • bassator
  *

  44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Říkal jsem, že na festivalech odpad nedávám, ale tohle by si nic jiného nezasloužilo... Poprvé za čtyři roky na festivalu jsem odešel z kina, že podobnou nafintěnou blbost nebudu sledovat, že je mnohem lepších filmů, které by mě tímto mohli utéci. A udělal jsem dobře - za dvacet minut poté jsem totiž koukal na jeden z nejúžasnějších filmů festivalu Plyus odin. Mimochodem moje nejkratší návštěva trvala celých 16 minut... Na film jsem šel jen proto, že jsem slyšel na něj jen pochvalné názory, ale už vidím, že nemůžu vždy dávat jen na to co slyším. Jsem také rád, že nejsem jediný kdo byl znechucen (uživatelka ZsuZska) a dávám tedy - Viděno 1/7 filmu - 10%(10.7.2009)

 • Tomatáš
  ***

  Tak rozhodně se jedná o vtipnou záležitost. Na druhou stranu je pro českého filmového fanouška velice těžké ocenit námět-nápad, který v Čecháš už dávno vznikl a uspěl..Ve srovnání s českými muzikály či s filmy z dob socialismu se toto prostě nedá srovnat. Jednoduchý (občas nezajímavý) příběh vynahrazuje super hudba, několik povedených vtípků a hlavně fakt, že se jedná o skutečnou událost..i tak to vidím pouze na tři hvězdy!Co říkáte?(15.7.2009)

 • Matty
  ***

  Tenhle typ hudby můžu kdykoliv, ale i její vinou je film trestuhodně nepůvodní. Stejně jako "jerry lee lewisovské" hraní Miklóse. Jistá primitivnost filmu se potom nejvíce projevuje v nakládání s ženskými hrdinkami, které pokud s někým nesouloží, vystavují na odiv své vizuálně nejatraktivnější partie. Mno, tak jako tak, pokud nám Maďaři někdy záviděli Rebely, teď už nemusejí. 60%(26.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace