• Hennes
  **

  Snad ta podobnost, ale během filmu jsem myšlenkami stále utíkal k anglickému snímku HORŠÍ NEŽ SMRT. Tohle je horší než anglický snímek, ale není to horší než smrt. Je to francouzký mix HORŠÍ NEŽ SMRT a DOPISY PRO JULII. Během svatby vlivem okolností, většina svatebčanů udělá radikální změny ve svém životě. Někdo pošle matku do..., někdo v sobě objeví homosexuální orientaci, někdo opustí manžela, někdo najde starou lásku, někdo zemře. Podruhé to už asi neuvidím.(4.3.2012)

 • adamsberg
  *

  Jak může někdo ze skvělé knihy stvořit takovou slátaninu... to se jen tak nepodaří(12.5.2015)

 • LuciusWlk
  *

  Hodně slaboučká, příliš televizní, ne moc zajímavá záležitost. Na nějaké to všední dopoledne, ovšem v případě, že nemáte po ruce ovladač a jste leniví se postavit.(22.7.2011)

 • Snorlax
  ****

  Tragikomická sonda do života vyšší společnosti. Jean-Pierre Marielle v roli mírně řečeno extravagantního kněze je výborný, neméně skvělý je Jérémie Renier, který se snad pro role ve filmech založených na bázi psychologických sond narodil. Celý film nezadržitelně směřuje k závěrečnému vyvrcholení, které je uvedeno slovy Vincenta: "Mami, pozapomněla jste na dva detaily." A pak pošle svoji matku onam.(22.7.2011)

 • rt12
  *

  Mnoho myšlenek se rozuteklo jako zajíci po poli a vznikla - neucelená slátanina.(13.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace