Reklama

Reklama

Jack Hunter: Nebeská hvězda

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Star of Heaven (více)

Obsahy(1)

Dobrodruh Jack Hunter se dozvěděl, že nebeská hvězda by mohla být ukryta v Turecku. Vydává se tedy do horského kláštera, v patách mu ale je prohnaný Litman, který se o poklad také zajímá. Osud celé výpravy visí na vlásku. Litman se ve svém honu nezastaví před ničím - ani před vraždou! (H.C.E.)

Recenze (31)

Torgal 

všechny recenze uživatele

Po predchádzajúcej skúsenosti s Jackom Hunterom som nastavil latku očakávania na príslušne nízku úroveň a väčšinu času som dostával čo som očakával. A teda televíznu verziu Indiho so všetkým čo k tomu patrí (za vlasy pritiahnutý scenár, nízkorozpočtové triky...). Na imbecilného Tárika som si už zvykol a tak som si naivne myslel, že by som mohol tentokrát dať benevolentné 2*. To čo sa dialo v poslednej polhodine ma ale vrátilo späť na zem - triky vyslovene hnusné a hlavne zdravý rozum odišiel do teplých krajín (jeden príklad za všetky - zlosyn je postrelený do nohy, chvíľu nemôže chodiť, ale pár sekúnd na to už veselo behá a kope do Jacka Huntera). Toto proste nie. 2+/10 ()

kyLuke

všechny recenze uživatele

Tento film jsem viděl už dávno a proto jsem ho nemohl ohodnotit.Počkám si až na další shlédutí,ale podle mého to nepůjde nějak vysoko.Ivan Siegel totiž není úplný herec a nijak mi nepřipomíná dobrého dobrodruha.Zápletka také není moc dobrá,neboť trochu připomíná ty velké televizní slátaniny.Viděl jsem i další díly a s těmi si na hodnocení také počkám.Tohle totiž není vůbec dobrý film a co si pamatuju,ostatní díly také ne.Navíc všechny scény v Turecku nestojí za nic.Tento film má navíc tak nevýraznou hudbu,že není skladatel zde ani poznamenán.Stopáž mi přišla přehnaná i když je jen 90-ti minutová.Prostě obyčejná tuctová,nudná dobrodružná zábava. ()

Reklama

KarKulA 

všechny recenze uživatele

Při pohledu na něco takového si vždycky kladu otázku, kde se bere vůle něco takového tvořit. U Jacka Huntera ale vůle zjevně nechybí a tak autoři práskají jeden filmový zážitek za druhým. Po předchozím díle, na který jsem širou náhodou narazila jednoho večera v televizi a ze kterého jsem byla natolik paralyzovaná že jsem ho prostě musela dokoukat, už jsem tudletu "hunterovku" vnímala lépe, takže dávám 1*, ale je to vo fous (v podstatě nemohu najít nic, v čem by to oproti tomu minulému dílu "zaostávalo" - jen ta opakovaná hrůza už asi není takovou hrůzou - což jen potvrzuje, že zvyknout se dá skutečně na všechno). ..... ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

No tak teraz už dosť. Stojím si za tým, že taktiež neprevratné komenty k 1 a 2 platia aj po tretikrát. Sergej!!!! Kamarát môj. Teba o záchranu nikto neprosil, teda aspoň nie tu vo východnom bloku sovietov. Ale už keď Cumingham chce stoj čo stoj presadiť porušenie copyrightu aj toho z 1989, nemá na výber. My máme, to je tá sloboda, že okúsili sme ovocie, ktoré vôbec nechutilo, ale už ho vôbec nemusíme jesť. "Bola raz malá malá hviedzička, zjedla ju mliečna, mliečna cestička...." ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Posledni dil trilogie s Jackem Hunterem je kvalitativne zhruba na stejny urovni jako dva predchozi filmy zdalo se mi ze byl trochu vic ukecanej na druhou stranu bylo zde finale a na konci se vsechno vyresilo a nebyla nakonec tato trilogie zdaleka tak spatna jak tu nekteri pisou celkove vzato solidni nenarocna beckova zabava ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Když se Jack (Ivan Sergei) vrhne na Litmana (Thure Riefenstein), dá mu dvě rány pěstí a nakonec napřáhne levačkou, přesto však v dalším záběru udeří pravačkou. (JackBurda)

Reklama

Reklama