poster

Jack Hunter: Nebeská hvězda (TV film)

  • USA

    Jack Hunter and the Star of Heaven

  • Slovensko

    Jack Hunter a Nebeská hviezda

Dobrodružný

USA, 2009, 94 min

  • KarKulA
    *

    Při pohledu na něco takového si vždycky kladu otázku, kde se bere vůle něco takového tvořit. U Jacka Huntera ale vůle zjevně nechybí a tak autoři práskají jeden filmový zážitek za druhým. Po předchozím díle, na který jsem širou náhodou narazila jednoho večera v televizi a ze kterého jsem byla natolik paralyzovaná že jsem ho prostě musela dokoukat, už jsem tudletu "hunterovku" vnímala lépe, takže dávám 1*, ale je to vo fous (v podstatě nemohu najít nic, v čem by to oproti tomu minulému dílu "zaostávalo" - jen ta opakovaná hrůza už asi není takovou hrůzou - což jen potvrzuje, že zvyknout se dá skutečně na všechno). .....(1.10.2012)

  • Renie42
    ***

    Třetí závěrečná série Jacka Huntera se zdála o něco lepší než ty dva. Myslím, že by to stačilo vše dát do jednoho filmu. Některé skutečnosti mi tam vyloženě vadili, viz boj Jacka s Litmanem, který ač s prostřelenou nohou byl silnější než Jack, někteří lidé šli odstranit po jednom střelení a padouch Litman se držel až do konce. Možná by stačilo vidět jen tenhle film a ostatní by se tak dalo vše dohromady. Také kýč, ale s vědomím bez pokračování, to byla vlastně zábava.(31.7.2011)

  • Wacoslav1
    ***

    Posledni dil trilogie s Jackem Hunterem je kvalitativne zhruba na stejny urovni jako dva predchozi filmy zdalo se mi ze byl trochu vic ukecanej na druhou stranu bylo zde finale a na konci se vsechno vyresilo a nebyla nakonec tato trilogie zdaleka tak spatna jak tu nekteri pisou celkove vzato solidni nenarocna beckova zabava(14.7.2013)

  • kyLuke

    Tento film jsem viděl už dávno a proto jsem ho nemohl ohodnotit.Počkám si až na další shlédutí,ale podle mého to nepůjde nějak vysoko.Ivan Siegel totiž není úplný herec a nijak mi nepřipomíná dobrého dobrodruha.Zápletka také není moc dobrá,neboť trochu připomíná ty velké televizní slátaniny.Viděl jsem i další díly a s těmi si na hodnocení také počkám.Tohle totiž není vůbec dobrý film a co si pamatuju,ostatní díly také ne.Navíc všechny scény v Turecku nestojí za nic.Tento film má navíc tak nevýraznou hudbu,že není skladatel zde ani poznamenán.Stopáž mi přišla přehnaná i když je jen 90-ti minutová.Prostě obyčejná tuctová,nudná dobrodružná zábava.(8.9.2012)

  • Chlo0opek
    **

    Tak při tomto snimku mě napadá jedno slovo: Trapné. Rádoby vtipný přítel Tariq trapný, šéfka NSA extrémně trapná, závěrečná scéna i se zatměním slunce trapná... Jack je necharismatický, herecké výstupy špatné.. Indiana Jones by asi zaplakal:( Jediná opravdu vtipná scéna, kdy na závěr přichází Tariqova přítelkyně byl dobrý nápad, ale ani ta se s načasováním jejího příchodu po kameramanské stránce nepovedla.. Slabší 2*.(17.10.2009)

  • - Když se Jack (Ivan Sergei) vrhne na Litmana (Thure Riefenstein), dá mu dvě rány pěstí a nakonec napřáhne levačkou, přesto však v dalším záběru udeří pravačkou. (JackBurda)