Milionový lékař (TV seriál)

Royal Pains

Bolesti slávnych

Miliónový doktor

• Německo

Royal Pains

Komedie / Drama

USA, 2009 - 2016, 74 h 48 min (Minutáž: 42–43 + 1x67 min)

Předloha:

John P. Rogers (povídka)

Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Reshma Shetty, Brooke D'Orsay, Jill Flint, Campbell Scott, Henry Winkler, Anastasia Griffith, Christine Ebersole, Meredith Hagner, Bob Gunton, Ezra Miller, James P. Anderson, Bruno Campos, Kyle Howard, Patrick Heusinger, Jason Kravits, Lisa Banes, Marcia Gay Harden, Wilmer Valderrama, Peter Jacobson, Andrew McCarthy, Ana de la Reguera, Emily Bergl, Tom Cavanagh, Edward Asner, Randall Newsome, Jennifer Missoni, Amy Spanger, Jennifer Ferrin, Zachary Booth, Tamara Feldman, Ruby Feliciano, Nick Santino, Guillermo Díaz, Tyler Lee Allen, Jonah Bobo, James Rebhorn, Eliza Coupe, Kerry Bishé, Gillian Jacobs, Lars Gerhard, Joseph McKenna, Brian Distance, Fatima Ptacek, Brooklyn Decker, Callie Thorne, Peter Parros, Paul Wight, Natalie Zea, Anna Wood, Elizabeth Masucci, Amy Sedaris, Will Chase, Natalie Gal, Sami Gayle, Jamil Mena, Michael Arden, Julie Ann Emery, Robert Arensen, Peter Scanavino, Kevin Brown, Danny Boushebel, Mary Lynn Rajskub, Rosanna Arquette, Rena Sofer, Hoon Lee, Matt Servitto, Tony Hale, Kyle Bornheimer, Kearran Giovanni, Shiri Appleby, Lance Gross, Angela Goethals, Tsai Chin, Pooch Hall, Jake Lacy, Santino Fontana, Mather Zickel, Sab Shimono, Michael Potts, Corey Hawkins, Paola Turbay, Melissa Fumero, David Alpay, Jonathan Tucker, Megan Byrne, Annika Boras, Cara Mantella, Timothée Chalamet, Michael Crowe, Nicole Rutigliano, Molly Ephraim, Adriane Lenox, Edward Baker-Duly, Amanda Warren, Janice Picconi, Jordan Gelber, Dan Domingues, Ed Moran, Joshua Ormond, Jonathon Grant, Matt McGorry, Ward Horton, Gillian Alexy, Lanette Fugit, Liz Holtan, Sibylla Deen, Joanna Garcia Swisher, Molly Bernard, Ashley Williams, Jaime Ray Newman, Erinn Hayes, Eric Morris, Natalie Hall, Sutton Foster, Tessie Santiago, Michael Drayer, Angela Trimbur, Alicia Minshew, Roselyn Sanchez, Molly Sims, Susan Misner, Katie Finneran, Geneva Carr, Shari Albert, Constance Zimmer, Ashley Sperrazza, Kate Jennings Grant, Kether Donohue, William Abadie, Danicah Waldo, Jonathan Patrick Moore, Henry Zebrowski, Michael Bakkensen, Gilles Marini, Spencer Grammer, Laura Kai Chen, Ato Essandoh, René Ifrah, Perrey Reeves, Sterling Jerins, Afton Williamson, Stephen Bishop, Amelia Rose Blaire, Tituss Burgess, Rich Chew, Jessica Phillips, Sal Rendino, Richard Joseph Paul, Jen Araki, Laura Bell Bundy, Willa Fitzgerald, Skai Jackson, Marnie Schulenburg, Rick Zahn, Liz Celeste, Marko Caka, Cris Williams, Mike Malvagno, Veanne Cox, Brit Shaw, Khloé Kardashian, Scott Disick, Chris Beetem, Cory Nichols, Michael Bow, David Alan Basche, Poorna Jagannathan, Elijah Moreland, Susan Kelechi Watson, Charley Koontz, Nick Gehlfuss, Alex Ziwak, Ed Weeks, Perry Yung, Stephen Farrelly, Greta Lee, Aly Mang, Sônia Braga, Alexandra Campanacci, Nathan Dellemme, Drew McVety, Emily Tremaine, Carrington Vilmont, Camille Chen, Zach Bandler, Roger Rathburn, Sydney Lucas, Peggy J. Scott, Michael Roark, Saidah Arrika Ekulona, Kate Nowlin, Arden Myrin, Ben Shenkman, Olga Merediz, Gameela Wright, Carter Roy, Matt Walton, Sharon Washington, Michael O'Keefe, Ryan McCartan, Monique Dupree, Michael DeLano, Faust Checho, Sally del Castillo, Ian Blackman, Mark Justice, Daryl Edwards, Lisa Masters, Allison Case, Dale Raoul, Savannah Chrisley, Sonnie Brown, Ajay Mehta, Abbi Snee, Clea Lewis, Dennis Rees, Amy Sanders, David Furr, Alexandra Socha, Van Hughes, Alano Miller, Robert Christopher Riley, Liza J. Bennett, Raymond McAnally, Auden Thornton, Alice Ripley, Patti Murin, Justine Lupe, Mikhael Bassilli, Dominique Fishback, Kaye Tuckerman, P.J. Sosko, Summer Crockett Moore, Sarah Mezzanotte, Eva Kaminsky, Pippa Pearthree, Marcella Lowery, Erik Heger, Natasha Rothwell, Danny Johnson, Jimmie Saito, Rachael Emrich, Julie Claire, Jennifer Van Dyck, Azie Tesfai, John C. Vennema, Savannah Wise, Peter Jay Fernandez, Lucas Salvagno

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

• Fretakata

Vzadala som to.(25.8.2013)

Dlouho mi trvalo zvyknout si na postavy (tím myslím i hlavní postavu ztvárněnou Markem Feuersteinem), ale zvykl jsem si. I tak seriál považuji spíš za silnější průměr a proto dávám Royal Pains (původní název se mi zdá i mnohem lepší jak 'Milionový lékař') 3*(6.4.2013)

doktor "house" skřížený s "macgyverem", co zastupuje "pobřežní hlídku", kamarády má z "o.c." a bráchu (z) "joeyho". dobře, to s tím "housem" bylo příliš optimistické, spíš si vyberte libovolnou postavu z "chirurgů" :o)(20.1.2011)

• sator

Já sem free vy jste free když je někdo nemocný je free když způsobím dopravní nehodu jsem free, to bych se z toho p....(20.3.2012)

Kromě House se mi nikdy žádný doktorský seriál nelíbil, ale tenhle je jiný. Skvělý doktor a zapeklité případy v příjemném exotickém podání plném slunce, boháčů, drahých aut a krásných ženských :-) Sice začátek je trošku jako pohádka o Popelce a doktor je asi největší šťastlivec na světě, ale oddechovka před spaním více než dobrá(11.12.2010)

Příjemné jak na pohled, tak i na vše ostatní. Od každého trochu, nenáročné, tudíž si vybere každý divák a zároveň nestupidní, takže proč ne...(21.8.2011)

• bagetka007

První sérii Royal Pains jsem jakžtakž celou zkoukla, nicméně zbylé (prozatím) tři sezóny jsem poměrně rychle proklikala stylem první - prostřední - poslední díl série, ptž mě to prostě začalo unavovat. Stručně shrnuto - doktor/MacGyver se po chvíli okouká...(25.8.2012)

Musím říct, že tohle je jeden z nejnaivnějších seriálů, kterej ale ještě jakž takž funguje...(21.12.2011)

Po první sezóně: zaplať pánbu! Vše je takové sladké, dokonalé, naivně potěšující, kdo by vlastně v reálu chtěl být ošetřen géniem Housem? Který se mimochodem donekonečna opakoval i v těch sprosťárnách a zásadně každého pacienta hned podcenil, osočil a udělal nejdřív aspoň pět mylných diagnóz - nepřipomíná to českou lékařskou realitu? Tady konečně doktor, který pořád neřeší svůj sexuální život, ale zajímá se jednou o pacienta, a ne ve smyslu tak tomu chudáčkovi blbečkovi něco nakecáme.(15.8.2013)

Souhlasim, je to velká oddechovka s krásnými ženamy, drahými auty, domy a bohatými lidmi . Co se, ale musí vyzdvihnout je skvélá hudba, výběr písniček jako by mi někdo vykrad mp3 bank. Kamera je hodně akční. A každý díl je opravdu výborně sestříhaný tak že ani minutu stopáže nenudí. (PS: Jill Flint v roli ředitelky nemocnice je neuvěřitelnej kus)(12.8.2009)

• Aquarii

Nemám k tomu co dodat. Náhodou jsem to přepla na tenhle seriál a těšila se, že je to z lékařského prostředí. Holt jsem to vzdala již po 10 ti minutách.(2.9.2012)

• dextrush

Mate radi všetko DOKONALÉ? Luxusné autá, prepychové vily, ľudí, ktorí sa prevážajú lietadlami a vrtuľníkmi? DOKONALÉ ženské prefabrikáty, prípadne DOKONALÉ ženy, trochu namaľované (len v prípade komparzu) ? Dokonalého DOKTORA, ktorý má viac šťastia, ako kedy budete mať vy, ktorý zvládne čokoľvek, kedykoľvek a neštíti sa na to použiť dokonca akumulátorovu vítačku s vrtákom z dielne? Ak ste na tieto otázky odpovedali ÁNO a páčil sa vám MacGyver, nenechajte si tento seriál újst. Ako bonus obdržíte hlúpeho brata, ktorý sa z tejto DOKONALEJ idylky bude trochu vymykať.(16.8.2009)

Nenáročné odpočinkové pokoukání na americké milionáře a jejich zázračné nemoci. Je to divné, že nemají rýmu, kašel, teplotu nebo housera, tak jako my obyčejní lidé :-) Zřejmě platí, že čím větší má člověk konto, tím kurioznější má nemoc a úrazy.(8.9.2012)