• -bad-mad-wolf-

Doporučuji sledovat všelijaké fandovské sestřihy, ty se s přehledem vyšplhají i na čtyři hvězdy, jinak zůstávám u dvou, za slušně hláškující porotu a občas zábavnou hvězdnou pěchotu (aneb nad cizím neštěstím se člověk pobaví nejvíc). Na televizi slušný standart, ale je mi silně protivná forma plná záběrů na uslzená očička a vesměs nezajímavě se prezentující soutěžící (nemluvím jen o zpěvu).(15.11.2009)

• Karlos80

Ha, ha, ha za každou cenu bejt mezinárodní, to si myslí asi jen na tývý N@va..Tam máme opravdu ještě hodně daleko. Rozebírat krámy v přímém přenosu, to je opravdu vrchol nevkusu, podobně jako všechny ty vulgarismy a fekální humor od všech moderátorů (ke kterým se radši vyjadřovat nebudu) bez rozdílu. Celá tato dávno už vyhaslá pseudoumělecká soutěž o pseudohvězdách a pseudohvězdičkách, které si už dávno odbyli svých pět minut slávy a teď místo toho aby ukázali co skutečně umí, tak je o nich víc slyšet v bulváru, než kdekoliv jinde...Tohle všecko tu už bylo a to dvakrát s Faktorem dokonce třikrát. Bohužel komerce, kulturní úpadek, spotřební život, technokratismus, to je skutečné zrcadlo naší doby. Soutěžící ani netušej že je N@va vlastně ponižuje před celým národem, i když ti si naivně myslí, že z nich jednou budou hvězdy a bude se o nich všude psát..Možná ano, ale jen v umělé továrně na výrobu umělých hvězdiček, ano v TV N@va, u které je na prvním místě především zisk pak až soutěžící. S tímhle tedy N@VA nevyhrála, a nebo že by si zvedla už takhle skomírající sledovanost? Jisté je jen to, že nejméně do Vánoc má opět vystaráno a národ bude krmit neuvěřitelnejma sračkama. Nedíval jsem se, po deseti minutách jsem to musel přepnout a pustit si radši šíleného Hitlera na dvojce. To byl taky SUPERSTAR:-)!(7.9.2009)

• MM_Ramone

Prvé vydanie tejto hudobnej reality show, pred pár rokmi, prinieslo na televízne obrazovky niečo nové. Formát, ktorý tu ešte nebol. Druhá séria sa zviezla na úspechu tej prvej. Tretia bola už len zbytočným kopaním do mŕtvoly. Ale aj tak sa to rozbehlo znova. Veď prečo neskúsiť "Česko Slovenskú SuperStar"? Iste sa ešte najde dosť divákov, ktorí budú čumeť na bandu pubertálnych exotov, čo si naivne myslia, že z nich budú hviezdy. Stále dokola to isté. Ja už mám toho plné zuby a s kľudným svedomím to hádžem do odpadu!(10.10.2009)

• blackrain

Dámy a pánové, máme tu opět známé davové šílenství, ve které už nikdo ani nedoufal a po kterém neštěkl ani pes, ten můj určitě. Na nedělní a pondělní večery nám Nova nachystala bratrovražedný souboj dvou národů, kteří v minulosti tvořily jeden celek. Z toho to souboje může vzejít jen jeden vítěz, který by se mohl v povědomí diváků udržet dosti dlouho, pokud se z něho nestane druhořadý zpěvák v muzikálech. Máme tu moderátorské duo, které se snaží být uhrančivě vtipné. Porota je také zajímavá. Jistě vám nemusím říkat, že jsou všichni zpěvu znalí. Dvěma z nich by měli přelepit pusu lepící páskou. Marta Jandová a Pavol Habera by si za svoje výroky zasloužili náhubek. Stále se udivuju nad tím, že lidé čím dál tím víc ztrácejí pud sebezáchovy a postrádají soudnost.(11.9.2009)

Tenhle ročník mě docela pobavil, díky kombinaci se slovenskými bratry. Nějak mě nezasáhly osobní sympatie k soutěžícím nebo k hudbě, kterou si nešťastníci vybírali pro zpěv, ale hodně mě bavily komentáře Habery. Inteligentní a šťavnatý nápad byl i věnovat jedno kolo interpretům jako je Karel Gott. Leoš Mareš už je opravdu tragicky provařenej moderátor, kterého jeho slovenská parťačka s klidem překonala.(25.3.2010)

• - První Česko-Slovenskou superstrar se stal Martin Chodúr. (Benjamin-L)