• MJMilan

NE NE NE NE NE! Všechno špatně, vůbec nejde o to jak kdo zpívá, dává se na vzhled a na monotónní tuctové hlasy. To jak se vyjadřují obyčejní lidé typu Habera, Jandová atd. o druhých obyčejných lidech je naprosto nelidské, nedůstojné... mělo by jít především o zpěv,.... tohle je nějaká podivná nechutná reality show.(19.9.2009)

• Petroff

Mareš jako moderátor? Směšný a velmi nevkusný (-nemyslím toho vola, ale ten nápad ho tam nacpat), ale jsme v čechách, takže mě to nepřekvapuje... Všichni se mu před pár krátkými lety smáli - oprávněně!! Teď ho mají za nejlepšího moderátora u nás. ZOMG!! Pak tam nacpem dvě kozatý nevychovaný "celebrity", necháme chodit lidi, ať se ztrapňujou, jako každej rok ... a je to ...(6.10.2009)

Nápad dať možnosť presadiť sa mladým talentom rýchlo a v podstate bez námahy, je isto obdivuhodný, problém nastáva až po súťaži, keď dotyční zisťujú, že to, čo im nedal život, v tejto show nedobehnú. Výsledok je to, že iba málokto sa z nich presadí a treba tento fakt zohľadniť aj pri hodnotení. Takže show je to pomerne zábavná, ale iba jej finálové kolá, každý si tu nájde toho svojho a každý bude mať zase prdel zo všeznaleckej poroty.(27.9.2012)

• Chrustyn

Docela mě udivuje, že se zde v hodnocení objevují i takovéhle, konzumní společností nečekaně obdivované pořady, kde se z neznámých puberťáků a postpuberťáků snaží dělat banda rádoby důležitých porotců hvězdy první kategorie. Jako ty děcka zpívat umí, to nemůžu říct ale dělat z toho takhle zbytečně nafouknutou bublinu mi přijde absurdní a tak trochu trapné. Jak už jsem psal je to pořad pro konzumní společnost, kterou si převážně stanice Nova úspěšně vypěstovala za celou dobu svého působení a tito lidé, kteří zapínají televizy, ne kvůli kvalitním filmům ale primitivním pořadům a seriálům budou tuto dojnou krávu živit nadále a jelikož to "novácký" hlavouni vědí budou nás těmito koninami zásobovat nadále a z lidí dělat stádo tupých ovcí neschopných svobodného myšlení, které si svobodně nechá pumpovat tyto s*ačky do hlavy. Co se týká soutěžících, tak to jsou rychlokvašky, o kterých se bude půl roku mluvit a poté si na ně nevzpomene nikdo a tím nikdo myslím opravdu NIKDO. Ani ty pipiny co tam piští jak protržený, kvůli nějakýmu ulízanýmu smradovi.(7.12.2009)

• MM_Ramone

Prvé vydanie tejto hudobnej reality show, pred pár rokmi, prinieslo na televízne obrazovky niečo nové. Formát, ktorý tu ešte nebol. Druhá séria sa zviezla na úspechu tej prvej. Tretia bola už len zbytočným kopaním do mŕtvoly. Ale aj tak sa to rozbehlo znova. Veď prečo neskúsiť "Česko Slovenskú SuperStar"? Iste sa ešte najde dosť divákov, ktorí budú čumeť na bandu pubertálnych exotov, čo si naivne myslia, že z nich budú hviezdy. Stále dokola to isté. Ja už mám toho plné zuby a s kľudným svedomím to hádžem do odpadu!(10.10.2009)

• - První Česko-Slovenskou superstrar se stal Martin Chodúr. (Benjamin-L)