poster

Kod apokalipsisa

 • Rusko

  Код апокалипсиса

 • anglický

  Apocalypse Code

 • Slovensko

  Kód Apokalypsy

Akční / Dobrodružný

Rusko, 2007, 90 min

 • Wacoslav1
  ***

  Rusácká verze Jamese Bonda z pěknou postavičkou a prdelkou. Samozřejmě, že zcela neprůstřelná a vševědoucí. Pár kapku přehnaných akčních scén u kterých je vidět, že na to tvůrci prachy měli. Bohužel ta výplň mezi tím je dost nudná, story je tu ta nejblbější co může bejt, ale snaží se to maskovat tím, že se to tváří děsně složitě a překombinovaně a to je škoda, protože z toho mohla vzniknout ještě o dost větší švanda, takhle to je vesměs průměrná ptákovinka na jednorázový pobavení, ale neurazila mě, to zase ne.55%(2.3.2017)

 • chaosteory
  ***

  Ruský protiútok béčkovými akčňáky pokračuje v plném proudu, řízeni heslem "Když může západ, my také" posílá KGB svou agentku vstříc novým dobrodružstvím. A proč ne, hlavní hrdinka je rozhodně použitelnější než třeba D. Craig a to ve všech smyslech slova použít. Děj? Taková ta pohádka o zlém vlku s atomovkou a Karkulce, která mu vypráší kožich. Nic extra, ale na průměr to stačí.(7.6.2012)

 • honajz
  **

  Ruská Jamesbondka - nesympatická jako většina Rusek - lítá po světě od Arábie, přes Paříž, Dánsko do Kuala Lumpur, aby hledala kódy k odpalovacím zařízením, a také Kata, který je všude před ní. Peněz bylo na pár výbuchů, na kameramana už moc ne, protože ten člověk, co měl v ruce kameru, ji evidentně držel jak prase kost. O herectví se nedá mluvit. Spousta zbytečných keců. Vlezlá muzika, rádoby napětí i tam (a často právě tam), kde se nic neděje. Nakonec ani logiku to nemá - jste terorista, a abyste mohl odpálit rakety, dáte čísla kdovíkolika lidem po celém světě? Praktické, když vás zrovna svrbí něco odpálit. Na holku je hnusný pohled, nic jiného film nenabízí, z lokací nic nevykřeše, film je prostě jako akčňák na prd.(26.3.2013)

 • zanony
  odpad!

  Keby sa dal slovom vyjadriť film pri ktorom chcete spáchať samovraždu, ale nie z dôvodu, že by bol až tak zle napísaný, či vizuálne zlý, ale preto, že takú nudu ste asi ešte nezažili, tak to by presne vystihovalo tento "film". Efekty a vizuál celkovo nie sú najhoršie, príbeh je trochu ohraný a nudný, ale aj to by sa dalo prežiť. Problém tohto filmu je, že nenadchne, neudrží vás napätých a ani vás nezaujíma čo bude ďalej. Moment keď sa ruská agenta dohadovala s týpkom oháknutým do handier akoby sa práve vrátil z pláže v Malibu o kódy na odpálenie jadrových hlavíc by som čakal nejaké napätie, alebo aspoň dramatickú hudbu a zrýchlene dýchanie, ale vyzeralo to skôr ako keby si objednávala pizzu. Odporúčanie: pred pozeraním odložte ostré predmety, zbrane a jedy z dosahu.(18.4.2014)

 • Dubro
  ***

  Anastasya Zavorotnyuk alias ruský sexy James Bond v sukni kontra hnusní, zlí, škaredí a prešpekulovaní teroristi. Dielko je béčková záležitosť držiaca sa zabehnutých klišé postupov ako kliešť (tých lietajúcich kaskadérov pri výbuchu už vážne nemusím). Na Anastasyu napriek roku výroby 1971 (zdroj Imbd) sa dobre pozerá, ale to je asi tak všetko. Ťažko jej uveriť, že sa nenájde chlap, ktorý by ju skopal do kocky a bojové scénky má nastrihané ako dnešný Števko Seagal (teda až na tú záverečnú, aby som nepreháňal). Filmu dávam šancu, že skončí niekde medzi 41 až 59 percentami.(8.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace