• lesumir

Prci, prci, prcičky jsou kultovní teen komedii, průkopníkem ve svém žánru. A všech šest dílů, i když s těžkou stagnací, se toho drželo. Ale tohle... tohle je vážně humus! Humor žádný, zbytečné nastavování za pomocí fekálních scén kdy jeden borec poblije hezkou slečnu, druhej borec je naprcán sobem nebo losem nebo co to bylo nebo ten samej loser, kterej poblil tu hezkou holku ma zaseknuty pero v puse mrtvy stetky. Jedinou devizou filmu jsou zajimavy slecny, ale ani to k ty jedny hvezdicce nestaci. Uz mam dost komedii o tom, jak se nekdo snazi zasunout. Tyhle filmy vytvari iluze v nanivnich pubertacich o tom, ze stokilovej bagoun sbali na svoje dzouky superhotcool kocku. Ne, mladi patnactileti panicove, takhle to faaaakt nefunguje :-)(19.12.2009)

• milka

Co se dá k týhle sérii ještě říct. Už od pátýho dílu jde o komedie toho nejhoršího kalibru, které spoléhají jenom na hezký holky a na to, že ty nechutnosti pořád někoho zajímají. No někoho asi jo, když vznikaj pořád další a další díly, ale mě opravdu ne a na soulož s digitálním sobem jsem fakt 7 dílů nečekal. Stifler je tu zdaleka nejhorší v celý sérii a těch hezkých holek tu taky moc není. Prostě bída a utrpení pro někoho, kdo má rád počátky této série. A já musím vždycky tu smůlu, že se k tý bídě nějak dostanu.(7.12.2009)

• 2-Xtreme

Po poslednom videnom diely som si povedal, že už daľší u mňa nehrozí. Z kultovej teen komédie s vtípkami o sexe sa stala komédia snažiaca sa o čo najtrápnejší vtip a posledné dva diely skončili na úplnom dne žumpy. Ale ohlasy na zatiaľ posledný diel neboli najhoršie a tak som sa k tomu predsa len dokopal. The Book of Love nie je tiež žiadna sláva, no aspoň to nesrší nechutnými vtipmi, ale trápne je to stále (čo čakať od video filmu?). Tento diel má z každého niečo. Zápletku prvého dielu, obnažené ženské telá, sem tam niečo nechutné, Jimmovho otca, svojho Stiflera a happyend v ktorom nakoniec aj los zasunie. Blbosť na jedno pozretie, ktorá neurazí a chvalabohu nejde v duchu posledných dvoch dielov. Som zvedaví čo ukáže stará partia v American Reunion. Moje poradie American Pie zoradené do troch kategórií: pozeraťelné a fajn diely, diel po ktorom neumriete a žumpa komédií (1,2,4,3) (7) (5,6).(27.6.2011)

• F.man

Boha jeho, já jsem vážně hlupák. Všechno v mém těle mi řikálo - "nepouštěj to, zkazíš si večer" a taky že jo. Proč já ten svůj vnitřní hlas někdy neposlechnu... Upřímně, bylo mi snad 14 let když jsem viděl první "Prcičky" a i když dnes je můj vkus úplně někde jinde, nedám na ně a možná jejich druhé pokračování dopustit. Naštěstí vše co ma v názvu číslo více jak 2 už je pro mě jen hloupou recyklací a tak jsem se dlouho úspěšně sérii vyhýbal. Až do dneška. Musím vám opravdu říkat, že to byl děs? Vždyť jen samotný fakt že hlavního, (!) středoškolského (!), hrdinu hraje týpek jež má skoro 25 let mluví za vše. Přičtěte se k tomu fekalní (ne)humor, nulový scénář a vyjde vám nádherné hodnocení odpad! A proč teda jedna hvězda? Ženy omluví a přestanou číst ... ale i když krása není vše, na některé slečny se dívalo moc dobře a za jejich boobies teda ta jedna. I když se za to stydím. Shame on me. Shame on you. Nechte mi mou teen sérii v klidnu odpočívát parchanti ziskuchtivý!!!(5.12.2009)

Tohle je vážně strašný film. Už mě ti pitomci co se snaží zasunout nebaví, ale popravdě o tom vždy Prcičky byly. Jenže diváka to možná bavilo do třetího dílu, tohle je pořád dokola a už jsem si v některých naprosto stejných situací vybavoval Ozze, Jima a Kevina. Souhlasím s kolegou co tu psal, že ten buřtík, aby sbalil hezkou holku je nesmysl na Ntou. Stiffler je strašný! Někdo už by jim měl tu licenci na Prcičky sebrat. Na druhou stranu je film plný opravdu krásných žen, na které je radost se podívat. Pořád jsem teenager a alespoň nadpoloviční většině vtípků jsem se zasmál. Ke všemu ten konec s biblí byl dobře promyšlený. Stydím se za to,ale ***(1.1.2010)

• - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)