Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• zdepapepa

Zdálo by se, že by si tvůrci dali pokoj a už netěžili už tak přetěženou marketingovou značku American Pie. Leč opak je pravdou, opět se koná standardní teen komedie. Tedy standardní na dnešní dobu. Tak trochu se divím, že i Eugene Levy kývnul na takový trash film. Pochválit se nedá téměř nic. Scénář nemá hlavu ani patu, hluchá místa jsou zacelena Lubovými představami sexy nahých holek. První půlka série trapasů, pak série zblížení, pak série muckání, kdy ke konci i hlavní "záporák" filmu najde lásku. Aspoň, že holky ujdou a britka je opravdu britka. Ještě vás připravím na počítačem animovaného soba, který, jak jinak, udělí jednomu šťastnému členovi z řad účinkujících análné inferno a recyklace vtipu s "kvasnicovým pivem" z AP1 a půjdu do školy.(1.12.2009)

Tohle je vážně strašný film. Už mě ti pitomci co se snaží zasunout nebaví, ale popravdě o tom vždy Prcičky byly. Jenže diváka to možná bavilo do třetího dílu, tohle je pořád dokola a už jsem si v některých naprosto stejných situací vybavoval Ozze, Jima a Kevina. Souhlasím s kolegou co tu psal, že ten buřtík, aby sbalil hezkou holku je nesmysl na Ntou. Stiffler je strašný! Někdo už by jim měl tu licenci na Prcičky sebrat. Na druhou stranu je film plný opravdu krásných žen, na které je radost se podívat. Pořád jsem teenager a alespoň nadpoloviční většině vtípků jsem se zasmál. Ke všemu ten konec s biblí byl dobře promyšlený. Stydím se za to,ale ***(1.1.2010)

• Smok

Kdeže je humor. nápady, atmosféra a herci, ktorých si človek v začiatkoch série "Prci" obľúbil? Tak ako sa postupne z prichádzajúcich dielov všetci vytrácali, vytrácala sa aj kvalita až z nej zostal tento bezduchý vývar, ktorý sa ovšem hrdo hlási k svojim bratom zo série hneď úvodnou scénou s chlebom a psom. Neviem, či som z kategórie teenage komédia vyrástol, alebo je to zapríčinené klesajúcou kvalitou, ale už som sa skôr za tvorcov cítil trápne. Hádam by sme sériu mohli uzavrieť týmto dielom, nech je to ešte ako tak dôstojný záver, lebo mám silný dojem, že pri nasadenej úrovni by som pri ďalších dieloch volil hodnotenie najnižšie.(14.12.2009)

No jestli jsou takova prdel vsechny ty video pokracovani originalnich Prcicek, tak to je asi skouknu vsechny. Proste jsem se nudil a potreboval nejvymastenejsi oddechovku u ktery nemusim premyslet a tohle byla idealni volba. Samozrejme s puvodnima dilama to nema prakticky nic spolecnyho, takze tyhle 4* nemuzou bejt na stejny urovni jako 4* pro prvni tri dily, ale tvurci docela dobre rozvinuly vedlejsi zapletku o knize lasky z puvodnich Prcicek a samozrejme nechybi Stiffler, tentokrat hranej nejakym dementem. A o co tu jde? Samozrejme klasika, banda blbu chce zasunout. Herci pusobi jak slaby kopie znamejch komiku, obzvlast pan tlustoch je jako bracha Jonaha Hilla. Jenze rejza si asi uvedomil, ze nema v ruce zadny slusny herce, slusnej scenar a asi ani rozpocet, tak najmul bandu kozatejch holek a je to vlastne jedna velka jizda pres hromadu vecirku, kde se kali, ukazujou kozy, hraje svizna hudba a sem tam naka ta dobytkarna. Ale je to naprosto oddechova zabava. Tak po skouknuti vsech ctyrech video pokracovani Prcicek je tohle absolutne nejlepsi dil.(22.2.2010)

• WolfR

Zatím poslední díl série Prci, prci, prcičky. Vidíme zde novou partu herců, která mi přijde dost nesympatická, včetně nového Stiflera. Příběh naprosto kopíruje první díl původních “prciček“, což je špatně! Tvůrci se pokusili natočit film skoro stejný jako první díl, avšak v novém kabátě, což se jim hrubě nepovedlo. Sice jsem se pár vtipům a momentům zasmál, ale to je vše. Jo a chtěl, bych ještě vědět, kde se konají takové mejdany jako v tomto filmu. Je tam plno pití a holek, které se vyspí s každým na požádání, a taky mají všechny naprosto dokonalé tvary a křivky. 1 hvězda. Víc si tento kousek trapnějšího rázu určitě nezaslouží.(15.8.2010)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)

• - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)