poster

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

 • USA

  American Pie Presents: The Book of Love

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

 • Jacinda
  *

  Vaření z vody....(5.1.2010)

 • Marek1991
  *

  Siedmy diel o tejto sexistickej sérii pre mladých, ktorá bola zo začiatku vtipná, svojrázna a svojimi špecifikami sa stala nezabudnuteľnou. Veľa filmov, či seriálov sa snažilo na ňu nadviazať, snažilo sa vyťažiť z toho, čo vyvolala, ale poväčšine to boli len nechutné sexistické komerčné filmy. Tento diel medzi ne, napriek tomu, že je z tejto série, zapadol. Už som cítil, že je to také nasilu, téma je prakticky vyčerpaná, aspoň teda toto určite nič nové neprinieslo a zábava klesla veľmi nízko. Človek to už asi pozerá len pre tie pekné dievčatá, tému sexu, školstvo, či spomienky. Tento film bol naozaj nezáživný.(20.4.2012)

 • lesumir
  odpad!

  Prci, prci, prcičky jsou kultovní teen komedii, průkopníkem ve svém žánru. A všech šest dílů, i když s těžkou stagnací, se toho drželo. Ale tohle... tohle je vážně humus! Humor žádný, zbytečné nastavování za pomocí fekálních scén kdy jeden borec poblije hezkou slečnu, druhej borec je naprcán sobem nebo losem nebo co to bylo nebo ten samej loser, kterej poblil tu hezkou holku ma zaseknuty pero v puse mrtvy stetky. Jedinou devizou filmu jsou zajimavy slecny, ale ani to k ty jedny hvezdicce nestaci. Uz mam dost komedii o tom, jak se nekdo snazi zasunout. Tyhle filmy vytvari iluze v nanivnich pubertacich o tom, ze stokilovej bagoun sbali na svoje dzouky superhotcool kocku. Ne, mladi patnactileti panicove, takhle to faaaakt nefunguje :-)(19.12.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Ahoj Imogen.. Dnešní slovo dne jsou nohy !!" - "No a ??" - "Tak co to slovo u mě doma trochu rozhodit ??" - "Stiflere, šetři si dech !! Bude se Ti hodit při nafukování pany !!" ;)(26.10.2013)

 • sidzej
  **

  Po prisernom Spolku Beta predsa len citit posun k lepsiemu. Najma posledna tretina s obnovenim "Biblie" bola celkom fajn.(1.12.2009)

 • - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)

 • - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)

 • - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace