Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Ona už zápletak sama o sobě nabízí mnoho filmově zajímavých možností a finové z ní vytřískali maximum. Humor, romantika, akce, sex, absurdno si v příběhu podávají dveře. Trošku se mě nelíbila ta "gagnsterká" dějová linie, ale na konci se ukázalo, že i ona měla svůj smysl a pěkně si přisedla k hlavnímu příběhu. Nejvíc oceňuju, že hlavní hrdinové byli naprosto průměrně a nudně vypadající osoby a celej ten cirkus co se pak kolem nich rozjede o to víc vyniká.(15.6.2014)

 • DadysGirl
  ****

  Oh yes... Tušila jsem, že finský film bude stát za to... :) Všichni povinně pustit... Nebojí se ukázat velký a starší lidi ve spodním prádle... Dokonce mající sex... A mám silné podezření, že i bez make upu... ano... Boří všechna tabu... A stojí to za to... Je to úchylný, bláznivý, šílený a naturalistický a při tom fak dobrý! :)(30.1.2012)

 • Malarkey
  ****

  Neskutečně úchylná vztahová magořina, která mě ale šíleně bavila. Ve filmu se například šuká, šuká se často a je naprosto jedno kdo a s kym. Podstatný je to, že dva se rozvedou a pak si ze svýho domu udělaj jedny velký orgie, při kterých se pořád něco děje a žádný šuk nezůstane utajen. Ten název filmu to vystihuje naprosto přesně. Taková upřímná komedie, která v jistých scénách donutí přilepit k obrazovce obě oči.(17.9.2010)

 • Vesecký
  ***

  Kaurisäki má i lepší filmy. Tady to byl takový spletenec, který se rozuzloval až ke konci filmu. Nejdřív Natálie, která sletěla z bůhvíjakého poschodí, načež se tam začala plést jedna neurovnaná manželská dvojice Tuula a Juhani, vlastně už rozvedená dvojice, s nějakými podezřelými existencemi, o nichž jsme se dozvídali, že jde o gang snad s obchodem bílým masem, vedený matkou hrdinky našeho povídání Tuulou. Nina byla pěkná holka, ale gang se jí chtěl pomstít za domnělou vraždu Natálie a navíc si chtělas přivlastnit nějaké peníze gangu... Ne vše jsem chápal.(14.8.2018)

 • agassi68
  **

  Tešil som sa na fínsky humor a dostal sa mi.. Toto mi bolo vtipné, keď som mal dvanásť. A to ešte možno preháňam. Čo je to za komédiu bez štipky nápadu. Stále dokola trtošenie len aby ten druhý žiarlil. Dramatické tam tiež nič nebolo. Dopozeral som lebo sa mi nechcelo veriť, že to takto pôjde až do konca. išlo..(21.12.2011)

 • - Film se stal díky 140 tisícům návštěvníkům ve Finsku druhým nejvýdělečnějším filmem roku. (Zdroj: ČSFD.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace