Shaggy a Scooby-Doo na stopě (TV seriál)

Shaggy & Scooby-Doo: Get a Clue!

Shaggy a Scooby-Doo na stope

Animovaný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA, 2006, 26x22 min

James Krieg
  • janececek

Jako malý jsem vyloženě "žral" Scoobyho, i teď ho mám moc rád, jelikož mě vždycky dokázal pobavit a něčím novým potěšit .. Ale tento nový seriál je pro mě jedno veliké zklamání a to ze spousta důvodů: kvalitu seriálu podstatně snižuje příšerná grafika, hloupá znělka, ujetý děj a celkově mě mrzí neúčast zbývajících tří členů, která tvoří celou partu Záhad s.r.o. .. jinými slovy ..(bohužel) odpad .. 5%(13.9.2014)

• ARI50

Změna je hrozná koho to napadlo.(22.9.2018)

Musím se přiznat, že tahle verze Scoobyho mě zaujala! Myslel jsem si, že bez Vilmy, Freda a Daphne to bude dost ochuzené a seriál samotní neutáhnou. Ale mýlil jsem se. Každý díl je čím dál lepší! Scoobyho keksíky, které dávají schopnosti jsou dobrým nápadem. Hlavní protivník alias šílený vědec je průměrný, ale u jeho vojáků se vždy zasměju! I Scoobyho a Shaggyho sluha však dokáže zapůsobit. Nevím, proč se hodnocení k tomuhle seriálu pohybuje až ke kritickému, černému bodu, protože mě se moc líbí a určitě je lepší než ostatní díly o Scoobym!(12.6.2015)

Jelikoz se ted na Scooby Doo divam s dcerou, tak muzu srovnavat, a tohle mi prijde suverenne nejlepsi - dceri jeste nejsou 4 roky a ty vtipy (ktery jsou mezi nama dost absurdni) docela slusne chape - rikala, ze to ma nejradsi ze vsech Scooby verzi. Vpodstate to potvrzuje pomerne zrejmou vec, a to, ze Scooby a Shaggy jsou superhrdinove.(25.11.2014)

Scooby Doo goes cyberpunk!(14.10.2013)