Útěk z pekelné díry

(neoficiální název)
  • Indonésie Escape from Hellhole (více)
všechny plakáty

Indonézsky film o mladom pandžábskom dievčati, ktoré bolo podvedené na to, aby žilo s veľkým boháčom. Strýko MG, ako ho volajú, unáša panny, berie ich do svojho podzemného väzenia, kde ich bičujú, bijú, mučia a podrobujú rôznym sexuálnym aktom pre jeho potešenie. Mladé atraktívne dievčatá dostanú niekoľko šancí vydať sa za strýka MG, keď odmietnu, dostanú sa do jeho súkromného väzenia. Jeho staré manželky sa stanú "včelími kráľovnami" a musia sa podriaďovať strážcom. (SWAT17)

Karlos80

Raritní Indonéské WIP (točené na Filipínách). Film obsahuje většinu klasických žánrových trademarků (bičování, mučení, sprchy, vzpoura, útěk) ale co bylo pro mě docela nepochopitelné, především v tomto populárním '70 subžánru, že v celém filmu neuvidíte vůbec žádnou nahotu (dokonce i ve sprchovací scéně si ženy na sobě drží oděvy!), a když není nahota, tak pochopitelně nemůže být ani sex (především v tomto typu filmu ten lesbický). WIP bez nahoty, to je jako svíčková bez brusinek! Na tomto filmu není téměř nic co by stálo za řeč, příběh je spíš tupý a jednotvárný, film má značně pomalé tempo, které se táhne jako smrad (vůbec tohle bylo jedno z nejdelších WIP, které jsem viděl, tady ale celková stopáž byla spíše ku škodě) holky byli málo atraktivní, mučení a násilí ač docela vynalézavé,tak na druhou stranu extrémně krotké a spíše pak směšné, stejně tak jako všechny ta akční scény (viz střelba ze saprů atd)...Velká nuda, v samotném žánru byly natočeny daleko lepší kousky ať už z Filipín, Indonésie, USA, nebo Brazílie. Spíše tedy nedoporučuji a nebo jen fandům WIP. 1,5/5*. ()