Reklama

Reklama

Tvrdá hra 3: Juniorská liga

  • Kanada Slap Shot 3: The Junior League (více)

Obsahy(1)

Připravte se na drsnou komedii plnou nedovolených zákroků, která umí přesně zamířit puk! Žalostně slabý mládežnický hokejový tým stojí na pokraji zkázy a jejich jedinou nadějí jsou ti nejšílenější hráči, kteří kdy nastoupili na led - bratři Hansonovi! Legenda mezi komiky Leslie Nielsen a hokejové hvězdy Mark Messier a Doug Gilmour jsou zárukou, že se film Tvrdá hra 3 stane důstojným a neskutečně zábavným pokračováním té nejagresivnější série neuctivých sportovních komedií všech dob! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Olík 

všechny recenze uživatele

Takže zde máme jedničku – mnohými považovanou za jeden z nejlepších sportovních filmů vůbec. Dále dvojku – kritiky zatracovanou, mnou však oblíbenou. A světe div se, v duchu americké tradice točit mizerná pokračování úspěšných filmu tady máme průměrnou video trojku o bandě sirotku bojujících pod dohledem bratrů Hansonů o svoji budoucnost v dresech legendárních Chiefs. Fanoušky NHL možná potěší camea symbolů devadesátých let Douga Gilmoura a Marka Messiera, ale já osobně bych už nechal modrožluté dresy zavřené ve skříni. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Zen hokej je zvláštní druh sportu, ale bratři Hansonové se brzy odvrátí od buddhismu ke svému proslulému stylu hokeje, při kterém zubní chrániče vylétávají z úst a počet zraněných hráčů soupeře je důležitější než závěrečné skóre. Vlastně to má být příběh o záchraně jednoho dětského domova a v podstatě celého městečka Charlestown před jednou ziskuchtivou podnikatelkou, ale bez tradiční brutality bratří Hansonů by ani nemělo cenu ztrácet čas sledováním tohoto snímku. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Bratři Hansonové na střídačce a na jejich místo nastupují jejich synové. Slaboučký odvar původního hokejového kultu, který pracuje s úplně stejným schématem, ale nemůže se pochlubit prakticky ničím, co dělá Slap Shot Slap Shotem. Zápasy nudné, střety bez krve a herci do jednoho příšerní. Říkám si, jestli tohle mjí Mark Messier s Dougem Gilmourem zapotřebí. 10% ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Bratři Hansonové : prdíme na nějakou harmonii a mír a celou čchi !!!! Jako komedie je to propadák, jako film co si dělá srandu z hokeje, ucházející. Leslie Nielsen byl velké lákadlo, leč ve filmu moc vidět není, protože hned na začátku odjede meditovat a vrátí se až na konci. Tak snad už jen ta hudba, docela povedená a ve filmu zazní i skupina Scorpions z hitem Rock you like a hurrikane. http://www.youtube.com/watch?v=rB8HudfbaTE Nakonec je jedno, kdo vyhrál a kdo prohrál skóre dávám za dvě. ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Slušná sportovní podívaná s dobrým koncem a příjemným příběhem. Nic moc herci, nic moc vtipy, Leslie Nielsen "čtvrtinkový". Těžko se to hodnotí, protože ten film mi docela utekl, i když jsem se nijak převratně nebavil, ale ono zřejmě ani nemělo jít o žádnou podívanou k popukání ani o nějaký duchaplný scénář. Nejlepšími okamžiky filmu byly rozhodně příchody Gilmoura a Messiera. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v kanadském městě Langley. (Terva)

Reklama

Reklama