poster

Deadpool

 • USA

  Deadpool

 • USA

  X-Men: Deadpool

  (pracovní název)
 • USA

  X-Men Origins: Deadpool

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Deadpool

 • Austrálie

  Deadpool

 • Kanada

  Deadpool

 • Nový Zéland

  Deadpool

Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi / Romantický

USA, 2016, 108 min

Externí recenze k filmu (20)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Konverzační komedii, v níž se vedle sebe dobře doplňuje humor černý, cynický, jízlivý či absurdní, režisér kloubí s překvapivě funkční romancí a drsnou eRkovou zábavou, plnou krve, násilí a hromady mrtvol s prostřelenou hlavou nebo useknutými končetinami." (více)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) ***

  "Hneď úvodnú bitku sa však podarilo tvorcom postaviť aj na humore a tam to funguje dobre. Nedá sa však len na tejto jednej veci vybudovať bez chyby celý film a Deadpool má tentoraz tú smolu, že nič iné do vienka nedostal." (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Existujú filmy, ktoré v dospelom človeku prebudia jeho vnútorné dieťa (napríklad pixarovky). Deadpool vo vás prebudí vášho vnútorného pubertiaka. Pubertiaka, ktorý sa vyžíva v násilných počítačových hrách, ktorému sa rozžiaria oči pri pohľade na pár kozičiek, ktorý sa ešte stále hrá s hračkami, ale…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) *****

  "Jaký tedy vlastně Deadpool je? Je to akční přisprostlá komedie a love story v jednom, která si nebere servítky s nikým a ničím. Je to film, který není pro každého, ale pokud byste se odvážili mít nějaké námitky, ústřední postava vás bez mrknutí oka pošle do p... Pokud máte strach, že takovouto…" (více)

 • Expressinfo.cz ****

  "Deadpool možná není perfektní, ale minimálně ukázal, že i mládeži nepřístupný film může vydělat obrovské peníze a u pokračování se tvůrcům ještě více rozvážou ruce, hlavně co se poměrně skromného rozpočtu týče." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Libor Pokorný) ****

  "Ryan Reynolds zase našel svou možnost, jak se výrazněji zapsat do historie kinematografie. Ale přes snahu vyvolávat dojem přílišné originality, jsme se dočkali tradičního superhrdinského filmu, ve kterém se prostě jen více hláškuje, více vraždí a mluví mnohem víc sprostě." (více)

 • Filmografie.cz ****

  "Celovečerní debut Tima Millera víří stojaté vody filmových komiksových adaptací. Deadpool si zaslouží pozornost, které se mu také momentálně bohatě dostává. Sice se pevně drží zajetých struktur vyprávění i prezentace, ale otevírá další stupeň vzájemné komunikace mezi filmem a diváky." (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ***

  "Hlavní problém vězí v nemastné a neslané romantické zápletce, která by se vešla do půlhodinového filmu i s úvodními titulky (mimochodem, ty byly povedené). K tomu nijak nebezpečná záporná postava (Ed Skrein) bez špetku charismatu, navíc zneškodněná nejlacinějším možným způsobem. Škoda." (více)

 • Filmpress.sk

  "Deadpool Tima Millera je iný ako väčšina komiksových filmov, a to hneď v niekoľkých ohľadoch. Svoju inakosť si navyše uvedomuje, upozorňuje na ňu a vyložene si ju vychutnáva. Na druhej strane tu však badať istú nefunkčnosť a v niektorých prípadoch až otravnosť využitých rozprávačských postupov, či…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Režisérovi dělá čest, že filmu dokázal dát svižné tempo a konzistentní úroveň od začátku do konce, přičemž snímek jen místy poleví, ale hned tu rychlost zase nabere, a hlavně zábavného hlavního hrdinu (který neustále opakuje, že vlastně není žádný hrdina, a ani není kdovíjak sympatický), a že…" (více)

 • Gorilla.cz (Lukáš Franta) ****

  "V době kdy trh začíná být reálně přesycený komiksovými hrdiny tak přichází akční maniak Deadpool se svým cynickým nadhledem jako na zavolanou, aby tomu všemu ukázal vztyčený prostředníček... a pak si ho s chutí strčil do zadnice. Ace Ventura mezi comicsovými hrdiny; guilty pleasure, o jakém jste…" (více)

 • Kritiky.cz (Tomáš Hegedüš) ****

  "Pokud kroutíte hlavou a Deadpoola jste neviděli, tak si ji nevykruťte předčasně. To musíte nejdřív vidět. Deadpool mouchy má a onen nezapomenutelný zážitek se nedostavil. Labužníci břitkého humoru i bojkotéři Valentýna si ale rozhodně přijdou na své." (více)

 • MarastMusic.com (Jan Kacar) ****

  "Deadpool prostě ukazuje alternativní směr, jak lze udělat zábavný film plný akce, humoru a nadhledu, jenž mnohým podobným filmům chybí. A informace, že Deadpool v návštěvnosti natrhl milionkrát ohranou prdel Michalu Davidovi, je v našem státě vesmírutyčná." (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) ****

  "Režisér Miller se svým filmem vysmívá šablonám komiksových filmů, je vulgárnější, než byste čekali, zároveň nabízí partnerské drama bez trapných dialogů. Těžko se však zbavit dojmu, že film až příliš křečovitě míří na mladší diváky, kteří vyrůstají na drsných střílečkách, mají pubertální humor…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Jako akční film je Deadpool fajn. Bitek a přestřelek není díky menšímu rozpočtu moc, minimálně ta úvodní však vypadá lahůdkově a ke konci se sice objeví slabší triky, ale nejspíš vám to bude jedno. Všechno totiž stojí a padá na charakteru hrdiny, kterého je snadné si zamilovat, ale stejně lehké je…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "Ak čakáte ťažkú dejovú zápletku, charizmatického záporáka alebo niečo, čo v superhrdinských filmoch štandardne dostávate, radšej ostaňte doma. Vaše komentáre o tom, aká je to nereálna blbosť, by mohli zarytého a spokojného fanúšika vedľa vás dostať do kvalitnej vývrtky. Prípadne by ste si našli v…" (více)

 • NaFilmu.cz (Daniel Birgus) *****

  "Celkově je Deadpool splněným snem každého komiksového fandy, co ho zná. Je sice přímočarý a občas má nějaké ty mouchy, ale to vůbec nevadí. Jeho hlášky, vtip, nadsázka a vybočení ze zakrnělých pravidel komiksového universa dělají ze snímku unikátní podívanou, kterou si jistě užijete. V době, kdy se…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Deadpool splnil co si předsevzal. Servíruje naprosto nekompromisní, zábavnou a neskutečně nápaditou podívanou, která je jak věrná komiksové předloze, tak nezklame filmové fanoušky. Těch pár úkroků k šabloně pro superhrdinské originy je trochu rušivých, nicméně potřebných. I přes ně je ovšem filmový…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ****

  "Univerzální zábavní balík pro dnešní mládež – něco komiksového, něco zakázaného, něco akčního a něco romantického. Deadpool bez problému zpříjemní večer většinovému publiku a nabízí technickou vynalézavost, jakož i do filmu úspěšně přetavenou lásku k předloze. Je jen málo společenských vrstev,…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Deadpool výborně funguje, dokonale baví a nemá téměř jediné hluché místo. Scénář narušuje stereotypy superhrdinských filmů a tvůrci vytváří nový antižánr, který si mohou oblíbit i diváci, kteří Avengers zrovna dvakrát nemusí. Pochvala českému překladu, který tentokrát film nedegraduje, ale napomáhá…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace