Tell It to the Fishes

všechny plakáty
Krátkometrážní
Irsko / Velká Británie, 2006, 10 min

Pomalu se blíží příliv a Finn (Dylan Moran), což je bezcenný maník, je vhozen na opuštěnou pláž s nohama zalitýma v betonu. Snaží se z této situace nějak dostat, ale štěstěna se k němu nejspíše otočila zády. (c.tucker)

Milky.

Asi nejsem správná krevní skupina pro tohle. Pár úsměvných situací, Moran v rámci možností i trochu bavil, ale jinak takové jakési suché, nevýrazné a nudné. Zlatý Monster nebo Black Books. ()

bangee

Nelogická absurdní šílenost. Výborná kamera, nápad, něco ale tomu chybí, nebo přebývá, možná to bude ten McSorley. ()

Vakomlok

Asi by to chtělo malinko výraznější děj, ale je to správně ulítlé a zábavné a scéna, kdy Moran cholericky odpálkuje běžkyni - to jest prakticky jedinou šanci na vlastní záchranu - je prostě boží. ()

S.Dedalus

i desetiminutový snímek potřebuje scénář, jakýkoli scénář, klidně i špatný, tady na něj bohužel zapomněli, asi ho nechali někde v hospodě ()

štófy

Když jsem si v anotacích přečetl, co mě bude v tomto desetiminutovém filmečku čekat, byl jsem opravdu nadšený. říkal jsem si, jak to bude geniálně vtipné, jak mě Dylan Moran strhne. Ale bohužel se tak úplně nestane. Moran asi nedostal tolik prostoru, kolik jsem doufal, ale doopravdy jsem se, i přes vtipný nápad, zasmál snad jen dvakrát. Škoda. ()

Lady_Tei

Nijak zvlášť nápadité, ale Dylan Moran je tak charismatický, že bych byla klidně schopná sledovat hodinový film o tom, jak si zavazuje tkaničku u boty, a ani jednou bych si nepostěžovala. ()