Something Wicked

Thriller / Akční / Mysteriózní

USA, 2014, 95 min

Darin Scott
  • George Stobbart

Dievča s rodinnou tragédiou za chrbtom sa chystá vydať za svoju školskú lásku, no niekto ju začne prenasledovať a ohrozovať jej známych. Síce celkom pekne natočený, ale naivný, otrepaný, iritujúco obsadený a hrozne odohratý thriller. Hlavná hrdinka je ako jediná fajn, ale ten zvyšok je na nervy, ako aj záverečná úloha Brittany RIP Murphy, ktorá tu už je (bohužiaľ) totálne out. Dianie je najprv divné, ale po niekoľkých náznakoch sa divákovi vyjasní a už sa očakávateľne vezie do konca v nezábavnej a trápnej dráhe. Nebavilo ma to veru.(17.3.2015)

• misterz

Pár svetlejších zábleskov ohľadom napätia a atmosféry by snímok aj mal, no celkovo ide o otrepaný, predvídateľný a hrozne nezáživný príbeh o dievčinke, ktorú prenasleduje tajomný neznámy a s akože prekvapivým rozuzlením na záver. No poviem vám, prekvapivé vôbec nebolo, to len chcelo byť. Jediná pozitívna vec čo ma pri sledovaní držala pri živote bola spomienka na talentovanú B. Murphy, pre ktorú bol tento film žiaľ jej posledný. Z pár viet, ktoré povedala jej postava a ktoré keď sa vztiahnu na herečku, zamrazilo. Ten život je žiaľ tak krehký... Podpriemer. 40/100(17.12.2017)

• bourec

Když někdo zakládá popisek filmu,měl by vědět,jakej film,a jakej žánr to je.Tak by se u filmů nevyskytovaly nesmysly .Psát,že je to akční,je blbost.Ale stejně i ten film je blbost.40%.(8.7.2018)

• Aljak

Ako mystery-thriller by to malo celkom dobrý potenciál, ale celý ten nádych hororu z toho vysal všetko čo bolo aspoň trochu dobré. Úplne zbytočne to tým hororovým žánrom totálne pokašľali a razom bolo po sľubnom mysterióznom filme. Ani neviem čo k tomu viac povedať, proste epic fail...(20.5.2015)

• BlackHood

Jaký retard tam dal žánr akční?? Jen na konci jsou tak 2 výstřely. Jinak nudné drama. Nebrat.(11.5.2015)