Vražedné horko

Philippe Martinez

Kostýmy:

Sabra Temple
  • isikud

Netušil jsem, že Val Kilmer klesnul až takhle hluboko. Naprosto se ztotoňuji s předchozím komentářem PetraPana2 a sérii nepovedených věcí bych ještě rozšířil o úžasně stylově vybavenou výslechovou místnost a policejní stanici a pro mě nesmyslné prostřihy Kilmera stojícího před dětským kolotočem. Jednu hvězdičku dávám za moje osobní napětí, který z pánů, jestli Kilmer nebo vyšetřující polista se při výslechu rozbrečí dřív.(18.8.2011)

• Hapretor

Opět jeden z dlouhé řady rádoby originálních thrillerů, který se na začátku může zdát více méně nápaditý, ovšem s přibývajícími minutami ta nápaditost ubývá. Lákadlo bylo vidět zde Val Kilmera, ale byl tady nemastný neslaný. Typický vyvražďovák, kde záleží komu jako prvnímu "rupne v bedně" a závěr posílá vše do kopru, protože jak se snaží být zajímavý je blbě pochopitelný a nudný. Viděno opět mockrát - tentokrát ale z lázní. Tady už nejspíš není co vymyslet nového. Stále čekám!(24.10.2010)

• +sfinx+

Ještě, že tam napsali "The End" jinak bychom nevěděli jestli tohle je opravdu konec. Konec zajímavého příběhu zpracovaného úplně nezajímavě. Pokud se chcete zdokonalit v nadávkách tak by se vám tohle mohlo líbit protože Jessie a Frank jimi opravdu nešetří a polovinu svojí životnosti ve filmu nestráví ničím jiným (pokud chcete pouze nadávky doporučuji radši Blade trinity). Co především povzbudí chuť se dodívat na tento film dokonce je taktický manévr ve kterém tvůrci svlékli právě půvabnou herečku Eve Maruo a tak alespoň mužská část netrpělivě čeká, co se tak ještě objeví. Jinak dialogy jsou typicky americké: když hrdinové zjistí, že jsou v průseru někdo to nevydrží, někdo sedí opodál a někdo řekne: "musíme držet za jeden provaz a zvládneme to!" a to opravdu (ani se sundanými plavkami) na více jak jednu hvězdičku nestačí.(20.10.2010)

• PetrPan2

Uvěznit šest polonahých lidí (tři holky a tři chlapi) v sauně, abyste upozornily na globální oteplování, je celkem zajímavý, leč výstřední námět na pornofilm. Dost podprůměrný námět na horor a úplně debilní námět na drama... Bohužel tvůrci snímku Steam Experiment si vybrali třetí možnost a výsledek dopadl dle očekávání :o( Dávám jednu hvězdičku za obnažená ňadra Eve Mauro (jop... mě stačí ke štěstí málo) a jednu hvězdičku za Erica Robertse, který jediný pochopil, že do sauny se v plavkách prostě nechodí a vystačil si s bederní rouškou :o) Nejpodivnější scéna: Když Armant Assante masíruje záda Valu Kilmerovi... chlapci, chlapci... tady někdo chce natočit pokračování Zkrocené hory po dvaceti letech...(29.12.2009)

Tož když už má být v pátek „ten konec světa“, nebylo na škodu si pustit něco podobného. Kilmer se o tom dokonce zmiňuje. Jde o hodně průměrný film, možná podprůměrný – kdy jediné zajímavé momenty máme šanci shlédnout při „chcípání“ v tureckých lázních. Pointa filmu by ještě nebyla tak špatná, kdyby se toho ujal lepší kameraman. Roztřesená a rozostřená kamera ve spojení s nepřehledným střihem – místy se na to nedalo dívat. Podobně mě začaly srát stále se opakující scény s kolotočem. Slabých 50%(18.12.2012)