Vražedné horko

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Don MacDonald
  • sochoking

Nekonečne dlhé, uťahané a vlečúce sa zábery zo sauny plus neakčný a vyžratý Val Kilmer, pekne nahovno kombinácia. A pozor, a ešte ten koniec je bonusový! Tak to naozaj netuším, začo tá 1* .(14.9.2009)

• Tommassi3

"Ty vole, to do toho s náma půjdou i Ježíšek s Panenkou Marií ??"(16.9.2016)

Tož když už má být v pátek „ten konec světa“, nebylo na škodu si pustit něco podobného. Kilmer se o tom dokonce zmiňuje. Jde o hodně průměrný film, možná podprůměrný – kdy jediné zajímavé momenty máme šanci shlédnout při „chcípání“ v tureckých lázních. Pointa filmu by ještě nebyla tak špatná, kdyby se toho ujal lepší kameraman. Roztřesená a rozostřená kamera ve spojení s nepřehledným střihem – místy se na to nedalo dívat. Podobně mě začaly srát stále se opakující scény s kolotočem. Slabých 50%(18.12.2012)

• stration

Hrozná blbost. Chudáci Kilmer, Assante a Roberts. To už jsou na tom všichni tak špatně, že musí hrát v takových kravinách. Nezajímavé, nudné, neskutečně debilní dialogy a pointa žádná.(22.10.2010)

• corpsy

Pár vyslúžilých hviezd, sawovská synopsia a nudné pasáže v saune tvoria ako celok, celkom zbytočnú hovadinu, na ktorú sa ani nemusel plytvať filmový materiál.(12.12.2016)