Vražedné horko

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Erik Curtis

Don MacDonald

Kilmer, Assante a Roberts. Tři moji oblíbení herci v jednom filmu, to přeci nemůže být tak zlé. A taky není. Scénář sice potřebuje trochu práce, ale je to slušně zahrané a hezky natočené. Rozhodně to není film roku, ale fakt nechápu, jak můžou mít kokotiny jako jsou např. Voskové děti, ve kterých také uvidíte A. Assanteho, lepší hodnocení než tohle.(15.1.2010)

• Šakalík

Už mi začíná být Val Kilmera vážně trochu líto. On to není zase tak špatný herec, ale poslední dobou hraje v takových pí..., že to snad už ani není možné. Vždyť se podívejme jenom na rok 2009 – Hardwired, The Thaw, The Steam Experiment – jedna zhovadilost větší než druhá (hlavně teda Hardwired). The Steam (Chaos) Experiment je neskutečně nudný film absolutně o ničem, přičemž nejhorší jsou pasáže z lázní. Nažloutlé, rozmazané záběry na potící se bandu idiotů, občas dva prolínající se obrazy v jednou, dialogy typu „já chci ven“, případně „všechno je tvoje chyba“ - no děs! Scény mimo lázně vyplňují převážně záběry na Val Kilmera, který dělá to, co umí nejlépe – sedí, mlčí, špulí rty a čumí do blba. Ke konci přihodí alespoň kvalitní tik – no dejme tomu. Ovšem vrcholem je prvotřídně pitomá pointa, která celé veledílo vkusně zakončí. Můj verdikt – škoda elektřiny.(1.11.2010)

• PetrPan2

Uvěznit šest polonahých lidí (tři holky a tři chlapi) v sauně, abyste upozornily na globální oteplování, je celkem zajímavý, leč výstřední námět na pornofilm. Dost podprůměrný námět na horor a úplně debilní námět na drama... Bohužel tvůrci snímku Steam Experiment si vybrali třetí možnost a výsledek dopadl dle očekávání :o( Dávám jednu hvězdičku za obnažená ňadra Eve Mauro (jop... mě stačí ke štěstí málo) a jednu hvězdičku za Erica Robertse, který jediný pochopil, že do sauny se v plavkách prostě nechodí a vystačil si s bederní rouškou :o) Nejpodivnější scéna: Když Armant Assante masíruje záda Valu Kilmerovi... chlapci, chlapci... tady někdo chce natočit pokračování Zkrocené hory po dvaceti letech...(29.12.2009)

• Hapretor

Opět jeden z dlouhé řady rádoby originálních thrillerů, který se na začátku může zdát více méně nápaditý, ovšem s přibývajícími minutami ta nápaditost ubývá. Lákadlo bylo vidět zde Val Kilmera, ale byl tady nemastný neslaný. Typický vyvražďovák, kde záleží komu jako prvnímu "rupne v bedně" a závěr posílá vše do kopru, protože jak se snaží být zajímavý je blbě pochopitelný a nudný. Viděno opět mockrát - tentokrát ale z lázní. Tady už nejspíš není co vymyslet nového. Stále čekám!(24.10.2010)

• drankeryth

Strasne nezaujimavy film, v ktorom je kopa debilnych dialogov a napatie filmu uniklo niekde prec daleko od tohoto filmu. Vo filme ma skoro nic neoslovilo, ze by to bolo dobre. Okrem par zaberov, kde islo o krk o tych debilkov v tej saune. Tuctovy thriller, ktory u mna nema sancu, aby som si ho znova pozrel niekedy v mojom zivote.(15.11.2011)