Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Půvabné časy podle Ivy Hüttnerové. (Česká televize)

Recenze (14)

sator 

všechny recenze uživatele

---Co máme rádi, dřív nevíme, než jednou navždy to ztratíme. Neštěstí nemůže větší snad být, nežli bez lásky na světě žít.--- Tenis, Zapomenutá řemesla, Dětské hry a hračky našich prarodičů, Každodenní život na pražských ulicích před sto lety Zábava a humor Dědici slavných Chůvy, služky a hospodyně Automobily Dvě místa na opačných koncích Prahy - Baba a Bohdalec Telegraf a telefon Hodiny Spiritisté z tajemného Podkrkonoší Šlechtické rody v našich zemích,  První stálé biografy,  Art deco,  Slavné pražské zahrady a parky,  Milena Jesenská, Četnictvo, Sklo, Poslední věci člověka, Cestování a slavní čeští cestovatelé, ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Domáce šťastie" je typickým príkladom relácie, ktorá je zameraná výhradne na určitú cieľovú skupinu. Jej divákmi sú predovšetkým ľudia v pokročilom dôchodkovom veku. Televízny formát, ktorý svojim obsahom a zameraním patrí jedine na obrazovky verejnoprávnej televízie. To pochopili aj v ČT, kde túto reláciu vysielajú už od roku 2000. Moderátorkou je Iva Huttnerová (17.12.1948), ktorá okrem toho, že si zahrala v minulosti niekoľko menších hereckých úloh, je aj úspešnou maliarkou, ktorej obrazy sú súčasťou stálych expozícií naivného umenia v Paríži a Hamburku. Táto stále aktívna, vitálna žena je dobrým príkladom pre našich starších spoluobčanov. * ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Absurdní koláž sestavená osobností Ivy Hüttnerové, která se ve výsledku ani tak nepřiblížila tomu domácímu štěstí, jako spíš dokázala dostat blíže k divákovi knihy, obrázky a jiné výrobky z moderátorčiny dílny. Pikantní díl byl především ten s interním humorem na téma Jan Müller a Gabriel Gössel, kterému kontroval výstup Felixe Slováčka s lekcí swingu a jazzu. Nicméně byly i výborné díly, jako ten z roku 2005 celý věnovaný Jarmile Novotné. Za doprovodu komentářů znalců jejího života a díla, Jana Králíka a Ludmily Matrtajové, tu hovoří také starosta Litně Karel Kliment a Jarmilina žačka Virginie Walterová. Dokonce je zmíněno otevření muzea v Litni (5. 6. 2004), které nese jméno Svatopluka Čecha a Jarmily Novotné. Plus nechybí záběry na rodinou hrobku a sama Iva Hüttnerová se do tématu moc nevnucuje, což celku rozhodně bylo ku prospěchu. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Za hezkou melodii, dále za dobrou snahu navázat na atmosféru starých časů a nějaká ta občas zajímavá témata, která mě dokázala zaujmout, a to i přes fakt, že pořad je určen především našim maminkám a babičkám. Můj kamarád tomuhle pořadu říkal "Domácí neštěstí s Ivou Hütnerovou". ()

Paja.93 

všechny recenze uživatele

Koukala jsem na to jako malá o víkendu u babičky a líbilo se mi to. I jako malej capart jsem z toho tak nějak cítila tu melancholii starých časů a hudba to tak dokreslovala, že to "štěstí" z toho opravdu vyzařovalo. Samozřejmě to nemůže mít více hvězd, ale jako opravdu milá odpočinkovka na vypnutí, je to úžasný, protože pohladí po duši. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama