Půvabné časy podle Ivy Hüttnerové. (Česká televize)

sator

---Co máme rádi, dřív nevíme, než jednou navždy to ztratíme. Neštěstí nemůže větší snad být, nežli bez lásky na světě žít.--- Tenis, Zapomenutá řemesla, Dětské hry a hračky našich prarodičů, Každodenní život na pražských ulicích před sto lety Zábava a humor Dědici slavných Chůvy, služky a hospodyně Automobily Dvě místa na opačných koncích Prahy - Baba a Bohdalec Telegraf a telefon Hodiny Spiritisté z tajemného Podkrkonoší Šlechtické rody v našich zemích,  První stálé biografy,  Art deco,  Slavné pražské zahrady a parky,  Milena Jesenská, Četnictvo, Sklo, Poslední věci člověka, Cestování a slavní čeští cestovatelé, ()

MM_Ramone

"Domáce šťastie" je typickým príkladom relácie, ktorá je zameraná výhradne na určitú cieľovú skupinu. Jej divákmi sú predovšetkým ľudia v pokročilom dôchodkovom veku. Televízny formát, ktorý svojim obsahom a zameraním patrí jedine na obrazovky verejnoprávnej televízie. To pochopili aj v ČT, kde túto reláciu vysielajú už od roku 2000. Moderátorkou je Iva Huttnerová (17.12.1948), ktorá okrem toho, že si zahrala v minulosti niekoľko menších hereckých úloh, je aj úspešnou maliarkou, ktorej obrazy sú súčasťou stálych expozícií naivného umenia v Paríži a Hamburku. Táto stále aktívna, vitálna žena je dobrým príkladom pre našich starších spoluobčanov. * ()

NinadeL

Absurdní koláž sestavená osobností Ivy Hüttnerové, která se ve výsledku ani tak nepřiblížila tomu domácímu štěstí, jako spíš dokázala dostat blíže k divákovi knihy, obrázky a jiné výrobky z moderátorčiny dílny. Pikantní díl byl především ten s interním humorem na téma Jan Müller a Gabriel Gössel, kterému kontroval výstup Felixe Slováčka s lekcí swingu a jazzu. Nicméně byly i výborné díly, jako ten z roku 2005 celý věnovaný Jarmile Novotné. Za doprovodu komentářů znalců jejího života a díla, Jana Králíka a Ludmily Matrtajové, tu hovoří také starosta Litně Karel Kliment a Jarmilina žačka Virginie Walterová. Dokonce je zmíněno otevření muzea v Litni (5. 6. 2004), které nese jméno Svatopluka Čecha a Jarmily Novotné. Plus nechybí záběry na rodinou hrobku a sama Iva Hüttnerová se do tématu moc nevnucuje, což celku rozhodně bylo ku prospěchu. ()

Karlos80

Za hezkou melodii, dále za dobrou snahu navázat na atmosféru starých časů a nějaká ta občas zajímavá témata, která mě dokázala zaujmout, a to i přes fakt, že pořad je určen především našim maminkám a babičkám. Můj kamarád tomuhle pořadu říkal "Domácí neštěstí s Ivou Hütnerovou". ()

Paja.93

Koukala jsem na to jako malá o víkendu u babičky a líbilo se mi to. I jako malej capart jsem z toho tak nějak cítila tu melancholii starých časů a hudba to tak dokreslovala, že to "štěstí" z toho opravdu vyzařovalo. Samozřejmě to nemůže mít více hvězd, ale jako opravdu milá odpočinkovka na vypnutí, je to úžasný, protože pohladí po duši. ()