Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Životopisný príbeh talianskeho vojaka Gianfranca Paglia. Prešiel tým najhorším, čo môže muža v živote stretnúť...   Misia OSN v Somálsku v 90tych rokoch min.storočia. Gianfranco Paglia, príslušník mierových síl OSN , zostal paralyzovaný po útoku miestnych paramilitaristických síl v Mogadiši. Rozhodne sa pre bolestivý rehabilitačný program. Po namáhavom cvičení získa čiastočnú kontrolu nad svojim telom: nielenže sa dokáže sám obliecť a najesť, ale presvedčí velenie ozbr.síl, aby ho vyslali na misiu do Kosova. Príbeh odvahy, lásky a ľudskej solidarity. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Vrtulka103 

všechny recenze uživatele

Dost slabý scénář i režie, naopak přesvědčivé výkony herců...ale jinak průměrný film se zajímavým příběhem, ze kterého se dalo vykřesat více ... ()

k.rakonos 

všechny recenze uživatele

Výborný životopisný film, který mapuje životní osudy vojáka, který utrpěl těžké zranění na mírové misi v Somálsku v roce 1993. Romanticko - psychologické drama s válečnou zápletkou. První část filmu nás zavede do Somálska, kde vojáci procitají a zažívají peklo války, další část filmu se zaobírá léčbou a psychologickou sondou do života zraněného, rodiny a přítelkyně. Film, který neprovází nějaká reklama, ale je to další důkaz toho, že slovenské televize ve své nabídce dávají mnohdy kvalitnější filmy než české TV. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama