Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $115,922▐ už ukážka mi prišla dosť mimo ako nakoniec aj táto neskonalá filmová podivnosť /20%/(10.4.2016)

Zakladni myslenka filmu je silna, provedeni zajimave. Herecke vykony se samozrejme hodnotit moc nedaji, jelikoz je to zpola dokument.(7.6.2017)

Nejlepší český film jaký jsem viděl. Jediná jeho slabina je, že jeho hlášky nedosáhnou kultovosti kupříkladu Pelíšků. Myšička je u mě už na úrovni Trojana, sám dokáže odtáhnout film a jen svou přítomností zkvalitňuje všechno okolo..(15.8.2017)

Nejdřív jsem to chtěl po 30 minutách vypnout, pak mi došlo, že jde o nezdařilý remake svěrákovského Trháku, ale ten byl aspoň vtipnej.(5.11.2017)

Po dlouhé době opravdu kvalitní český film! 70%(24.11.2017)

• peter.m

"Jak by jsme mohly pochopit histórii, když nedokážeme pochopit ani to, co se deje teď a tady." Z globálneho hľadiska veľká blbosť s perfektnou pointou. Potešili zábery "ako sa to robí" a hudba od Radůzy. PS: názor mojej pani: "Mám rada, keď sú veci medzi riadkami ale toto boli dve stránky zlepené sekundovým lepidlom."(14.12.2017)

• McMerkurion

... natočit českej film ve francouštině bez titulků můžou opravdu jen slaboduší jedinci, proto odpad ... a je úplně jedno, že druhá půlka by si zasloužila vcelku minimálně průměrné hodnocení >>> ne všichni mají trpělivost přečkat první půlku ... ... po nalezení verze s titulky a dokoukání do konce měním hodnocení na dvě ...(11.7.2018)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>