Jackass: Gumball Rally (TV film)

Jackass: Gumball 3000 Rally Special

Komedie

USA, 2005, 45 min

Jeff Tremaine

Ivan Victor

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• ARI50

Slabší jízda světem.(28.9.2018)

Příjemná projížďka namistrovaných Američanů napříč Evropou. Kdo je zarytý fanoušek Jackass, ten se může cítit mírně zklamán, neboť chlapci pojali tuhle jízdu, na jejich poměry, poměrně seriózně. Nevím, čím to bylo. Asi nedostatkem (řidič Knoxville), či přebytkem spánku (Pontius & Sleep-O). Nějaké to blbnutí je snad pouze v Litvě. Jináč je to poměrně slabota. Nicméně, poměrně zajímavá slabota. Mám pro podobná automobilová cestování docela slabost. Slabší 3 *.(25.8.2015)

• Paity

Pořád to jezdí v nějakých nákupních košících, šlehá se to po zadcích bůh ví čím a padá to do vody, které plave bůh ví co. Humus.(26.7.2013)

• Zikus

Nudil jsem se. Holt to není klasickej Jackassovskej typ filmu, takže nečekejte šílenosti jako v ostatních dílech.(16.9.2016)

Asi to nejslabší co jsem od party Jackass viděl. Jde vlastně jen o jakýsi záznam cesty skrze Evropu při závodě Gumball 3000, o který vlastně ani nejde, protože se ho Knoxville a spol. plnohodnotně nezúčastnili. Pobaví ale řádění Pontiuse s americkou vlajkou a jeho americkými tangami na území Litvy, jejich otravování věčně spícího Steve-Oa (trefně nazvaného Sleep-O :-)) a kopanec od litevského chlapce přímo do Tremaineových koulí. 60%(11.7.2011)