poster

Předseda

 • anglický

  The Chairman

 • anglický

  The Most Dangerous Man in the World

Akční / Drama

Velká Británie / USA, 1969, 98 min

 • flyboyeda
  **

  Neco pro demony posedle fanousky spy-fi bizarnosti, v hlavni roli Gregory Peck... misty je to az bondovsky vtipny a bizarni, zejmena pak americke znazorneni Ciny a jejiho zapaleneho lidu mavajiciho rudymi knizkami stoji za to, kazdopadne je potreba brat film s nadhledem... :) Obsah si vypujcim z imdb: An American scientist is sent to Red China to steal the formula for a newly developed agricultural enzyme. What he is not told by his bosses is that a micro-sized bomb has been planted in his brain so that should the mission ever look likely to fail, he can be eliminated at the push of a button! Proste LOL .)(22.6.2012)

 • Martin741
  *

  Toto nebol mainstream a vzivote nebude, len pre tych, co zaviedli skutocnu filmovu prax a kukaju na kadeco - toto tiez patri do vseobecneho rozhladu a ne ze ne. No ale plana podivana, len po povrchu liznute, nema to tempo a ma to plane dialogy ...... nebrat 5 %(8.12.2018)

 • dopitak
  **

  Skutečný propadák, který opravdu jen lehce zachraňuje předzávěrečná scéna s útěkem přes čínsko-ruské hranice (jakkoliv by v šedesátých letech asi ostnaté kolo drátu a plot s elektrikou jako hraniční pásmo oboum velmocím nestačil). Zajímavému nápadu s vysílačkou v hlavě zjevně chyběly peníze, záběry čínských obyvatel jsou fakt na pěst, a k tomu vás mohou odradit i opravdu nechutně zpracované úvodní titulky. Když Gregory začne hrát s velkým vůdcem ping pong, nevíte jestli se smát, nebo jít na kafe.(25.6.2012)

 • Atron
  **

  Film zjevně vychází z tehdy módní vlny bondovek a jim podobných filmů. Tohle je ale fakt dost velká slátanina. Jen s úctou ke G.P. dávám dvě hvězdy.(26.4.2011)